Opinie o Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o. w Warszawa

Na firmowej stronie podany jest numer do działu marketingu i zastanawiam się czy nie skontaktować się co do pracy w tym dziale bo żadnej otwartej rekrutacji nie widzę. Może ktoś ostatnio pracował albo pracuje w firmie i podpowie jak u was z atmosferą samej pracy i czy relacje między pracownikami są pozytywne? Niestety w obecnej firmie nie układa mi się praca akurat na tej płaszczyźnie a cenię sobie dobre relację.

Administrator Nowy wpis

Czy często Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Kucharz? Ile osób tam pracuje?

Katy Nowy wpis

Liczę, że opowiecie coś o (usunięte przez administratora) dla kierownika sali. Mile widziane jest doświadczenie w branży gastronomicznej, ale nie ma innych wymagań. Czy jak mam doświadczenie w gotowaniu na stołówce szkolnej, to będzie ok i zaliczy się do tego wymagania? Wgl napiszcie ile taki kierownik zarabia.

Tolek Nowy wpis

Dzieci moje korzystają z usług firmy . Posiłki smaczne .Miła obsługa .

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnimy kucharza?
Nela

Pisze w sprawie ogłoszenia na posadę specjalista d/s sprzedaży i marketingu. Firma podała widełki 3800 - 4500 zł pensji. A jak spełnia się wymagania, to firma podniesie te stawki? Jest podane, że wymagają znajomości z dziedziny marketingu, zarządzania oraz ekonomii. I jak mam doświadczenie i wiedzę z tych sfer i podam stawkę 5500 zł netto, to firma się zgodzi?

Rys

Syn moj korzysta z posiłków, które serwuje firma . Większość posiłków smaczna, miła obsługa. Szybka reakcja w razie niedociągnięć. Polecam współpracę

Firma zajmuje się przygotowaniem cateringów. Ja z doświadczenia i z zawodu jestem kucharzem. I poszukuję pracy w tym kierunku. Czy znajdę tutaj jakiś wolny wakat? :) Jeśli tak, to w jakich godzinach się tutaj pracuje? Na jakie zarobki można liczyć, pamiętając o tym, że ma się doświadczenie? Ktoś, coś wie i może dać znać? Będę wdzięczna :)

Lidia

Ehh liczyłam na zatrudnienie tutaj ale widzę odpowiedź z listopada, że firma nikogo nie szuka. Ktoś wie czy może coś się w tej kwestii zmieniło ? Czy są obecnie prowadzone lub może są planowane jakieś rekrutacje? Kilka osób pisało, że pracuje od kilku lat, więc może podpowiecie coś więcej. Ile godzin pracy i w jakich godzinach się pracuje?

Aga
@Lidia

Niestety w tej chwili nikogo firma nie szuka ,jest pełna obsada .pozdrawiam

Tata

Jedzenie bardzo dobre ,dzieci zadowolone .Nie każdy posiłek jest lubiany ,jak to dzieci ,ale ogólnie polecam współpracę z firmą. Dostosowują się do potrzeb ,szybka reakcja ,miła obsługa.

Szkola do której uczęszczają dzieci korzysta z usług firmy . W imieniu swoim i dzieci dziękujemy za pyszne obiadki i szybka reakcje pracowników w razie wynikających potrzeb.

Maria

Polecam firmę jeśli chodzi o usługi. Dzieci moje chodzą do szkoły do której firma dostarcza obiadki . Opinia dzieci :pyszne lepsze jak w domu ????

Sebi

Miła współpraca ,rzetelny pracodawca,polecam pracę

Ryszard
@Sebi

Potrzeba teraz kogoś do pracy, a jeśli tak, to jakie trzeba mieć kwalifikacje? Daj też proszę znać o co mogą pytać na rekrutacji

Sandra
@Ryszard

Dziękuję , w tej chwili nie poszukujemy pracowników

Edyta
@Sandra

witam, a gdzie Państwo się w razie czego ogłaszacie? Pytam, bo na stronie zakładki z ogłoszeniami nie znalazłam, gdzie ich w razie czego szukać? Kiedy tak właściwie była tutaj jakaś ostatnia rekrutacja?

Mój lk

Każde jedzenie słabe

Mama
@Mój lk

Jedzenie bardzo słabe, opinia jest zasadna

Jestem rodzicem korzystającym z usług tej firmy . W imieniu swoim i grupy rodziców bardzo dziekujemy za pyszne obiady ,miłą obsługę oraz szybkie reakcje pracowników w momencie problemów ,które czasem wynikają .

Sindi

Pracuję od wielu lat , firma jest rzetelna , wypłaty na czas, miła współpraca .

Benek

Pracuje od paru lat ,polecam szukającym pracę, nie ma problemu z płatnościami, umowa o pracę. Zawsze można się dogadać ????

Zostaw merytoryczną opinię o Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o.?

Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o.
  • Afrykańska 16 lok. 9
    03-966 Warszawa

Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o.