Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

niente

różne opinie, osobiście Uczelnia zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, również dostrzegam jej rozwój, także naukowy, widać to np. po wielu organizowanych przez nich konferencji naukowych, więc ciężko mieć zarzuty, a skoro ktoś nie ma przygotowania to po co się podejmuje wykładania jakiegoś przedmiotu? Wykładałem tam z przedmiotu z jakiego jak najbardziej posiadam kompetencje.

anna
@niente

Jeśli jest się przyjmowanym na etat administracyjno-dydaktyczny to nie można odmówić wykładania proponowanych przedmiotów. To nawet nie jest propozycja, po prostu dostaje się obciążenie i tyle. Nie słyszałam o żadnym przypadku,żeby ktoś odważył się odmówić, ludzie się boją stracić pracę.

Neko

Szkoła przetrwania, płacisz zdajesz zapominasz.Zero praktyki, masz problem zapłacisz, problem znika.Wykładowcy praktycy uciekają już po jednym góra dwóch semestrach. Uczelnia dla leniwych.87% absolwentów do dziś szuka pracy takie są realia.

leon z

śmiech na sali, sami rozżaleni karierowicze-byli pracownicy... jestem na WSB wykładowcą od 4 lat i nie mam większych zastrzeżeń do tej współpracy, nie jest idealnie ale bez przesady, powiem więcej z roku na rok jest lepiej

@leon z

to prawda, doświadczyłam tego na własnej skórze pracując za bardzo marne pieniądze na 2 etatach: administracyjnym i dydaktycznym :-(

Marian Kowal
@leon z

właśnie dlatego, takie opinie często nie mają sensu, zawsze znajdą się malkontenci-pracownicy, wiecznie pokrzywdzeni, a często to po prostu zwykła złośliwość

absersolt

Jestem dopiero na 2 semestrze 1 roku, ale studia nie powiem ciekawe, wykładowcy wydają się być sensowni, więc musiałbym się na siłę przyczpić do czegoś

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
notreq

jak z tą psychologią tam jest? faktycznie ok?

jachu zdachu

a mi się wydaje, że szkoła luźna i wbijam tam, nawet mają powtórke z matematyki przed maturą dla kandydatów

kati

miałam okazję studiować w 2 prywatnych uczelniach i jeśli mam być szczera to wyzsza szkola bezp. prezentowala sie zdecydowanie lepiej, przede wszystkim pod w wzgledem poziomu, wiec nie wiem skad te teksty o "braku nauki" skoro u wielu wykładowców trzeba się nieźle napocić, żeby zdać. Moje ocena ogólna jest pozytywna.

Bartek

Przymuszają do wyjazdów za gruba kase. na wyjazdach nic tylko chlanie. zadnej nauki. wstyd!

ABsolwent

Skończyłem licencjat jako pierwszy rocznik dziennie. O pracy zwiazanej z kierunkiem można pomażyć, poszedłem też na Bezpieczeństwo Narodowe do WSOWL we Wrocku. Tam Mgra ukończyłem i też lipa. Kierunek wyjety z rzeczywistości. Szkoda mojego czasu a lata w WSB hmm średnia 5,5 i dziwne spojrzenia na mnie w sekretariachach AONU, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i WSOWL jak byłem 1 na liscie wszędzie na mgra. A wcale wiele nie dałem z siebie. Przykre. Szkoła nastawiona na ilość a nie jakość, nie polecam. W razie pytań miszczuniu_2005@wp.pl

Gordon

Idzie ktoś w naborze zimowym?

matafix

coś w tym jest bo fakt faktem niż się pogłębia, moim zdaniem prywatne uczelnie takie jak ta będą musiały się bardziej starać, bo one nie mają dotacji i utrzymują się z czesnego, wiec logiczne, że dla nich każdy studen jest na wagę złota

dres

to raczej uczelnie państwowe przyjmują wszystkich, żeby (usunięte przez administratora) na etatach utrzymać, PS nabór zimowy, dobra opcja sam skorzystałem

kokot

Akurat ja słyszałem dobre opinie o tej szkole, mi tam pasuje bo mają nabór zimowy czyli się załapie :)

nikoll80

Porównując ta szkółkę do uniwerku jakiegokolwiek to naprawde wydaje sie być szkola specjalną. Odradzam, pracy po tym bez znajomisci brak, jesli kierunek was interesujeto też raczej mało wyniesiecie.

andżelika tomczak

nie ma rewelacji, ale na tle konkurencji w kontekście bezpieczeństwa wsb prezentuje się najlepiej

kendall

Nie jest źle tam. jak na prywatną uczelnie w poznaniu prezentuje się całkiem solnie, sporo fajnych wykładowców, w dziekanacie lepiej niż było.

Prorok

Dwa lata może rok i pseudo uczelnia będzie bankrutem.

Keira

Czytam te wasze komentarze i umiecie tylko oceniać powierzchownie. Jak każda uczelnia na dobrą i złą stronę. Ja jestem studentką Pedagogiki na drugim roku z dwoma specjalizacjami. Powiem tak w dziekanacie jest lekki chaos jak w każdym dziekanacie. Ja jak zawsze chodzę tam to Panie zawsze mi odpowiedzą na pytania i wyjaśnią. Zajęcia są ciekawe i mogę z nich dużo wynieść. Profesorowie czy promotorzy nie są na ,,odczepkę". Jak miałam praktyki w bibliotece to słyszałam opinie o wielu promotorach a one w większości były pozytywne. Zapomnieliście dodać jeszcze, że szkoła jest w programie Erasmus i studenci w moich kręgach chwalą go sobie. Więc zamiast tak narzekać jaka to zła Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to postarajcie znaleźć cokolwiek pozytywnego. Bo każda rzecz, sytuacja, człowiek czy Instytucja ma dwie strony medalu!

lawa

może numery kont bankowych też podać ? heh Płacą na dobrym poziomie, byłem co prawda tam tylko 1 semestr, ale nie było większych problemów, nie skąd takie opinie, penie konkurencja…

Hieronim

Tzn.? Pracowałem jako wykładowca i z góry widziałem o jaki przedmiot chodzi, na prowadzenie tego też przedmiotu aplikowałem. Pozdrawiam,

anna
@Hieronim

To miał Kolega szczęście, bo ja niestety wykładałam w WSB kilka przedmiotów do których - może poza jednym - kompletnie nie miałam przygotowania merytorycznego...I z tego co wiem nie byłam jedyną osobą w takiej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Poznań

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 53 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa