Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

nijgel

Uwaga! Oceniam pod kątem podyplomówek. Fajne podejście, sporo zajęć ze specjalistami-praktykami, bardzo duży wybór.

Natka88

Z punktu widzenia pracownika nie mam zastrzeżeń, byłam na macierzyńskim, wróciłam do pracy, zero problemów, do tego nie ma problemów z wolnym. Obiektywna opinia.

Agent 007

Szkoła jest beznadziejna jak wszyskie szkoły prywatne. Mogę potwierdzić, moja dziewczyna mówi mi jak wygląda praca w dziekanacie. Kolejny odcinek Jamesa Bonda będzie w Poznaniu. P.S. Mam radę do studentów i pracowników. Rozpracowanie tej sprawy powinnobyć dla was celem saym w sobie. Kierunek studiów zobowiązuje. Jakie kwalifikacje ma osoba studiuąca bezpieczeństwo narodowe skoro sama nie potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo? Jakie kwalifikacje ma osoba studiująca psychologię na WSB, która poddaje się manipulacji i daje się wodzić za nos, którą bardzo szybko można zniewolić?

haha
@Agent 007

większych bredni dawno nie czytałem, akurat WSB prezentuje w wielu apektach solidny poziom, nie jest idealnie ale bez przesady

agawa

witam, 6 lat temu pedagogika na tej uczelni to dno. Nawet uprawnień pedagogicznych nie daje. Plus to czesne. Oraz dla tych co maja gdzieś nabywanie jakiejkolwiek wiedzy, bo wystarczy przyjść i ściągnąć. Jak chcesz coś więcej to sam się doucz.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
lejlo

nie ma co jechać, mi tym naborem zimowym tyłek uratowali więc ode mnie leci pozytyw

kita

Otrzymałam dobra propozycję od razu, ale mówie za siebie

Alonzo

Nie pracowałem długo, ale uważam, że pracy było sporo, jednak same warunki bardzo dobre, nowy budynek, sporo dni wolnych, stresu nie odczułem, nie będę pisał o wynagrodzeniu bo wiadomo, ale reasumując spędzony tam czas wspominam pozytywnie, również ze względu na fajnych ludzi i atmosferę.

tak to prawda, uczelnia a ochikara to zupełnie dwie różne instytucje

kiki m

jeśli chodzi o zniżki dla studentów to jest prawda, sam płaciłem dzięki bonifikatom znacznie mniejsze czesne

wykładowca 81

kształcenie na WSB, a w ochikarze to zupełnie inna bajka, nie powinno się robić tutaj takiego misz masz skoro moimzdaniem Uczelnia działa bez zastrzeżeń

Seba

Przez dwa lata skrupulatnie uczestniczyłem zajęciach na 4 semestrach w szkole Ochikara, która należy do WSB w Poznaniu. Ni z gruszki ni z pietruszki szkołę tuż przed egzaminami zewnętrznymi zamknięto. Bez słowa "przepraszam". Całe 2 lata nauki poszło w dym. Jesteśmy zawiedzeni takim traktowaniem. Zła szkoła!

dragon
@Seba

A jakie to ma znaczenie w kontekście Uczelni?

Nie masz pojęcia co piszesz. Pracownicy byli zainteresowani ale rektor podcinal im skrzydła. Na każdym kroku poniżał i ubliżał. Praca pieć dni w tygodniu po 8 godzin plus weekendy czasami po 12 godzin i sobota i niedziela. A pensja .... no cóż 1800 na rękę. Sadzisz że to dużo? Zero zycia rodzinnego i wlasnych planow.

nortem
@Ewa

Jeśli tak źle w tej szkole to dlaczego stosy cv chcących pracować w tej szkole? Bzdury wypisujesz kompletne, pracowałem ponad 2 lata i byłem zadowolony, dla pewnych ludzi jedynym mankamentem jest fakt, że trzeba pracować... Cóż takie to mamy bezrobocie PS nie miałem 1800, tylko więcej... Część przedmówców już napisała, jak jest, napuszonym osobom mającym o sobie wielkie mniemanie nie chce się pracować, a potem no płacz...

kask

Na wsb byli pracownicy niekoniecznie zainteresowani pracą, teraz już ich nie ma - na szczęście...

miron6

Jakiś czas współpracowałem z tą Uczelnią i nie miałem zastrzeżen, zgodze sie z kilkoma powyższymi opiniami, wygląda na to jakby niektórzy "płakali", że muszą pracować w obozie, jeśli ktoś nie chce wykładać to nie wykłada, proste.

gdansk

siłą szkoły sa wykładowcy, w Gdansku wykładają praktycy i mają faktycznie sporo do zaoferowania, szczegolnie zajecia z kryminalistyki, prawa karnego i zwalczania przestepczości

mastaka

To jest zdecydowanie niesprawiedliwa opinia i krzywdząca, ponieważ zdecydowana większość wykładowców dobrze prowadzi zajęcia, co do poziomu studentów to już inna kwestia, sory, ale na uam na bn jest często gorzej. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze studiów na wsb, miała wiele praktyk, a zajęcia terenowe są naprawdę fajne.

Romek

Zapytajcie kogoś z władz uczelni co można robić po bezpieczeństwie zdrowotnym. Odp będzie brzmiała: nic. Uczelnia dla ludzi po maturze zdanej na minimum. Mundurowi, którzy tam chodzą na obronie nie wiedzą nawet, w którym roku wprowadzono stano wojenny. Ogólnie dno. Ludzie wyokorzystywani do pracy administracyjno-dydaktycznej. Najcześciej prowadzą przedmioty, o których nie mają zielonego pojęcia, ale zostały im przydzielone odgórnie przez rektora. Jak mgr np ekonomii ma kogoś nauczyć strategii bezpieczeństwa? Nie nauczy. Polecam szkołę totalnym leserom i ludziom bez ambicji. Pracy po tym i tak nie będziecie mieli, więc lepiej szukajcie pracy w Żabce. A i przygotujcie się na chodzenie na zajęcia w gimnazjum :)

teri
@Romek

a który kierunek gwarantuje prace??? Gdzie jest teraz wysoki poziom, nie rozśmieszaj mnie, tu przynajmniej jest próba innowacyjnego kierunku.

dingo

bzdura, na Uczelni są pracownicy którzy zajęć nie prowadzą, bez jaj

Lena
@dingo

Faktycznie"nie wszyscy"- w moim 5 osobowym dziale tylko jedna nie prowadziła z prostego powodu - nie miała magistra...

Alfonso Perez
@Lena

to mnie rozwaliło, dzisiejsi pracownicy, pracujący za karę, hah, zdawało mi się, że na Uczelniach pracują ogarnięci ludzie:)

Lena
@Alfonso Perez

No to widocznie jest kolega "ogarnięty". I nie dzisiejsi pracownicy tylko - na szczęście - byli.Pozdrawiam.

Hieron

no tak przecież to wykładowca powinien stawiać warunki Uczelni kiedy mają mieć zajęcia, faktycznie to dziwne, żeby zajęcia dla zaocznych były w weekend..., co za pierdoły, to są opinie czy konkurs życzeń? Kolejny etap : "trzeba pracowac 8 h dziennie - istna korea północna...

Dokładnie, to prawda, nie można odmówić , a obciążenia są potężne + zero pomyślunku jeśli chodzi o plan zajęć (zwłaszcza w weekendy)...jak się ma rodzinę to nie można temu podołać.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Poznań

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 53 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa