Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsk

Tappy386

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie bo na miano Uczelni to miejsce nie zasluguje. Licza sie tylko pieniądze wyciagane od studentów. Atmosfera pracy jest tragiczna a "szef" zdecydowanie jeden z najgorszych jakiego miałem. Zmiana zespołu następuje w ciągu kilku tygodni. Nie ciesz sie, że zostałeś "mianowany" kierownikiem, dyrektorem lub prodziekanem, szef zaraz zaproponuje twoje stanowisko innemu pracownikowi. Miejsce pracy tragiczne,a pracodawca zdecydowanie jedna z najgorszych osób, które poznałem. Przetrwasz tylko wtedy jeśli będziesz "sprzedawał" i podkopywał innych pracowników, a na koniec szef podziękuję ci zwolnieniem.

Tappy386 Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Można dołączyć rodzinę?

Maria Nowy wpis

Nasza społeczność akademicka tworzy inspirujące środowisko, gdzie każdy ma szansę na rozwój i osiągnięcie sukcesu. Jestem dumny, że mogę być częścią tej uczelni i mieć wpływ na kształtowanie przyszłości naszych studentów, Cenię sobie otwartość na innowacje i nowe pomysły, które są mile widziane i doceniane.

Tom Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera, ludzie przyjaźni i pomocni.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bonów edukacyjnych, dzięki którym można w znaczący sposób obniżyć czesne za studia!
Regulamin bonifikat

Aktualność
Zapraszamy na VI Międzynarodową Konferencję Naukową, która odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2023 roku w Galinach. Szczegóły konferencji pod linkiem:

Wiecie może, czy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa szukają chętnych na staż?

Kiedy tam pracowałam, to nie przyjmowali stażystów. Ale zadzwoń, to się dowiesz.

I.T.

Byłam, pracowałam. Znalazłam pracę z lepsza pensją, oprócz tego nie było na co narzekać. No chyba że Praca ze studentami nie zawsze jest łatwa, jest jej dużo a każdy zawsze ma jakąś swoją sprawę do załatwienia "na już", ale jeśli chodzi o atmosfere pracy czy organizację to uważam, że ok.

A.N

Cieszę się, że pracuję w tym miejscu. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto to mówię wprost: WARTO! :-)

Agata
@A.N

Tylko dlaczego warto? Chodzi o atmosferę, mozliwości rozwoju? Widziałam że ktoś tutaj na zarobki narzekał, a jak Ty to postrzegasz?

Aktualność
Minął Nowy Rok, a Twoim postanowieniem jest rozpocząć studia?
Nasza uczelnia właśnie rozpoczęła rekrutację!!!
Nie czekaj, złóż dokumenty rekrutacyjne i zacznij studiować od marca!
Sprawdź naszą ofertę studiów i wybierz dogodny dla siebie kierunek!
Pamiętaj, aby zapoznać się  z aktualnie dostępnymi bonifikatami. Korzystając z bonu zyskujesz!
M.

Osobiście polecam. Niestety problemem całego sektora edukacji są pieniądze i myślę, że to jest przyczyna tylu negatywnych opinii o WSB. W innych prywatnych szkołach jest przecież pod tym względem podobnie. Natomiast praca bardzo mi się podobała, odczułam duży progres zawodowy. Po niecałych 3 latach pracy w WSB łatwo zdobyłam finansowo korzystniejszą pracę, ale tęsknie za tym miejscem, pracownikami i studentami. Pozdrawiam

@M.

czyli według Ciebie po prostu się nie opłaca i to jedyna wada? a z tych 3 lat to co tak naprawdę udało się stąd wynieść? spotyka się wtedy szklany sufit po prostu i trzeba iść dalej czy kiedy to może nastąpić?

To tylko ja

Trochę strach się tu wypowiadać, zwłaszcza jeśli ma się dobre zdanie o pracy tutaj. Jednak myślę, że mimo wszystko warto wskazać swoje uwagi. Dobrze mi się tu pracuję naprawdę, jeszcze się osobiście nie spotkałam żeby ktoś nie chciał mi pomóc albo nie odpowiedział na maila jak o coś pytałam. I nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, ponieważ rozmawiałam z różnymi osobami na różnych wydziałach i nie zdarzyło mi się żeby ktoś był niemiły. I skoro pracuję tu tyle serdecznych ludzi to zadziwia mnie jak tutaj ludzie się obrażają nie wiedząc nawet z kim rozmawiają, aż przykro czytać.

Prawdomówna

Miejsce jak każde inne, odnajdziesz się albo nie. Jeśli chodzi o moją opinię to naprawdę chwalę sobie pracę tutaj bez względu na jad co niektórych ludzi. Wbrew opiniom znajdziecie tutaj wiele życzliwych osób, które dają wsparcie.

Cieszę się, że mogę pracować w takim miejscu. Dziewczyny w zespole bardzo pomocne. Wprowadziły mnie sprawnie w obowiązki, a jak pojawiały się nowe sprawy, które nie były wcześniej poruszone zawsze sprawnie dostawałam odpowiedzi na pytania :-) Praca przyjemna, a czas w niej spędzony szybko leci :-)

@Kasia

Startowałaś może jaki praktykant? Ciekawa bym była jakie warunki tutaj oferują. Chociaż widzę, że raczej można się sporo nauczyć?

@Dorota

Akurat nie jako praktykant. Nauczyć się można naprawdę dużo. Oczywiście na początku pewne zadania mogą się wydawać "przerażające" jeśli się czegoś nie robiło, ale to kwestia czasu :-) zawsze warto pytać pozostałe osoby o to czego nie jesteśmy pewni. Jak to mówią kto pyta nie błądzi, a wiele osób jest na tyle serdecznych, że zawsze zaoferują pomoc :-) A później już sama przyjemność :-)

@Kasia

No to faktycznie nawet dobrze to wygląda. A wiesz może jeszcze tylko czy praktyki tutaj organizują płatne?

Ośmielę się wyrazić swoją opinię już po rozstaniu z tą uczelnią, otóż pracowałem tu 2 lata i rzeczywiście dzięki temu naprawdę dużo się nauczyłem nowych rzeczy, które wykorzystuję w obecnej pracy. WSB było dla mnie pewnym etapem, ponieważ dążyłem do pracy w konkretnej firmie, w której teraz pracuję. Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej uczelni to mogę śmiało polecić to miejsce pracy, to co się nauczysz to zawsze będzie Twoje. Ja akurat nie wiązałem się z ta firmą na stałe, ponieważ miałem już swój plan, ale myślę, że jest to miejsce pracy, w którym wiele osób się odnajdzie i zostanie.

Gall Anonim

A ja polecam pracę na WSB, zwłaszcza osobom, którym zależy na rozwoju. Przyjemnie mi się tu pracuje. Jedynie pensja mogłaby być wyższa, ale to jest niestety problem całego sektora edukacji. Z pozostałych aspektów jestem bardzo zadowolona, mam super współpracowników, gdy trzeba coś załatwić z osobami z innych Wydziałów to też zawsze przebiegało to sprawnie i w dobrej atmosferze. Wiele się nauczyłam pracując tutaj. Na samym początku trochę czułam się wrzucona na głęboką wodę (wcześniej nie pracowałam w roli nauczyciela/wykładowcy), ale szybko przyzwyczaiłam się do takiego trybu pracy i obecnie sprawia mi ona dużą przyjemność ;)

Bardzo dobrze mi się tu pracuję. Polecam

Mati

Ciekawe miejsce pracy. Na pewno jeśli ktoś chcę się rozwijać to warto tutaj aplikować!

@Mati

To fajnie, że polecasz. A rozwój to w jakim kierunku masz na myśli? Od kiedy już tu pracujesz i czego udało Ci się tu tak właściwie nauczyć od tego czasu?

DK

Dobra Szkoła, szeroka oferta kształcenia uwzględniająca potrzeby rynku pracy, duża wiedza i kompetencje wykładowców = dobrze przygotowani absolwenci do wejścia na rynek pracy

Agata
@DK

A otwarta jest już rekrutacja na nowy rok?

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Gdańsk

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa