Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Yaro

Ta pseudo uczelnia nadaje się tylko do zamknięcia. Warunki pracy tam panujące są bardziej niż gorsze. Pracownicy pracują za najniższą krajową a rektor traktuje ich jak tanią siłę roboczą. Niski poziom nauczania wynika z tego że rektor oszczędza na wszystkim nawet na wykładowcach. Zresztą rektora pamiętam jeszcze z Wyższej szkoły oficerskiej wojsk pancernych w Poznaniu na której był też wykładowcą. Poziom jaki prezentował był poniżej zera. Ale czego chcieć od wykładowców w okresu (usunięte przez administratora) Teczki na takich są w IPN

Tomasz

Witam serdecznie, czy ktoś z Państwa wie jaką obecnie stawkę za godzinę WSB proponuje wykładowcom z tytułem magistra? Pozdrawiam

Morto

zależy jakie stanowisko, to chyba oczywiste. bajką jest natomiast kwota 1800 zł, są wyższe. tylko czekać , aż kolejni hejterzy napiszą niższą kwotę niż najniższa krajowa:)

WSB Gliwice
@Morto

Pracowałem tam jakiś czas temu i dokładnie takie były zarobki.

Były student i pracownik

"Uczelnia" to żenada i cyrk na kółkach. Nie dajcie się zwieść pozytywnym komentarzom- stosują na szeroką skalę marketing szeptany i zmuszają pracowników do wpisywania takich opinii :) Kilkukrotnie zgubili moje dokumenty i straszyli dodatkowymi opłatami, szkoła nie powstała po to, żeby kogoś czegoś nauczyć, tylko do wyciągania na siłę pieniędzy, podpisując umowę podpisujesz cyrograf na kilka lat... Zatrudniają wykładowców bez doświadczenia i kwalifikacji, płacąc im najniższe krajowe i przymuszając do prowadzenia przedmiotów, o których nie mają zielonego pojęcia, mimo jasnych zapewnień, że przedmioty będą dotyczyć PRZYNAJMNIEJ skończonych przez tą osobę studiów. Inna część wykładowców, to "Panie z dziekanatu", które przy okazji prowadzą zajęcia, ponieważ rektor tnie po kosztach jak może i żałuje pieniędzy na ludzi WYKWALIFIKOWANYCH, po co ma przepłacać, skoro może narzucić dodatkowe obowiązki frajerom, którzy i tak już robią za grosze. Podpisując z nimi umowę o pracę- nic się nie zmieni- cyrograf na podobnych zasadach jak rozpoczęcie "studiów". Na szczęście moja przygoda z tą pseudouczelnią dobiegła końca, niestety nikt nie zwróci mi straconych lat i pieniędzy.... Jedyne czego się tam nauczyłam, to fakt, że jak chcę coś osiągnąć to mam liczyć tylko na siebie oraz tego, żeby ich omijać szerokim łukiem. Powaleni ludzie, którzy zamiast uczyć- sami powinni udać się do specjalisty. Nie popełnijcie mojego błędu i nie pozwólcie zarabiać oszustom i krętaczom!!!! Tego typu "Uczelnie" powinny być zakazane, zero jakiegokolwiek poziomu nauczania, zobaczcie na ich konta Facebookowe- pozytywne komentarze pod postami również głównie są od osób, które kiedyś lub obecnie tam pracują! Jakbym mogła- dałabym minusowe gwiazdki!!!

@Były student i pracownik

Dziękujemy za opinię. Niezmiernie przykro nam, jeżeli doświadczyli Państwo jakichkolwiek niedogodności podczas pracy bądź/i studiowania w Naszej uczelni. Jednakże pragniemy zauważyć, że nie jesteśmy się w stanie prawidłowo odnieść od Państwa zastrzeżeń, z uwagi na nieznajomość szczegółów Państwa sprawy. Bardzo prosimy o wiadomość pod adresem e-mailowym: kontakt@wsb.net.pl, gdzie będziemy mogli dokładniej zapoznać się z Państwa sprawą, a także jak tylko to możliwe pomóc w jej rozwiązaniu. Pozdrawiam serdecznie, Zespół WSB

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa możliwa jest praca na podstawie B2B?

Szanowni Państwo, Wszystkie kwestie dotyczące formy współpracy są indywidualnie ustalane w zależności od charakteru danego stanowiska. Prosimy o kontakt na kontakt@wsb.net.pl

piotr77

Miałem przyjemność współpracować z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa, miło spędzony czas i możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji

@piotr77

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię.

Była pracownica

Osobiście nie polecam pracowałam tam kilka lat temu. Atmosfera była bardzo ciężka, na nowego pracownika wszyscy patrzyli z góry i podczas mojej krótkiej kariery dużo pracowników mówiło mi, żeby poszukać czegoś innego. Co do zarobków nie mogę mieć zastrzeżeń ponieważ sama się na nie zgodziłam. Odeszłam po kilku miesiącach ponieważ miałam dość dostawałam nowe zadania, a nikt nawet nie wdrożył mnie w to co miałam robić, nigdy nie dostałam swojego zakresu obowiązków a przedmioty, z których miałam prowadzić ćwiczenia były zupełnie nie w moim kierunku. Nie chciałam mówić o czymś na czym zupełnie się nie znam więc postanowiłam zrezygnować. Psychicznie praca tam dużo mnie kosztowała nerwów.

@Była pracownica

Szanowna Pani, ciężko jest Nam odnieść się do powyższej sytuacji, jeśli nie znamy konkretnych szczegółów. Prosimy w celu wyjaśnienia sprawy o kontakt na: kontakt@wsb.net.pl.

Przyszły student.

Dzień dobry. Na jakich zasadach odbywa się nauka IOS ? Czy mógłbym prosić o szersze informacje w tym.temacie? Czy jest to na zasadzie otrzymania materiałów do nauki, przygotowania się z nich, następnie wykonania zaliczenia przedmiotu i egzamin? Czy egzaminy ustalane są indywidualnie z wykładowcą?? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Dodam tylko że należę do służb mundurowych. Pozdrawiam

@Przyszły student.

Szanowny Panie, w przypadku nauki w formie IOS warunki zaliczenia ustala się indywidualnie z prowadzącym dany przedmiot. Wszelkie materiały, takie jak np.: sylabusy, w których zawarty jest zakres materiału zamieszczane są również na platformie edukacyjnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie sposobu studiowania w ramach IOS prosimy o kontakt z dziekanatem. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na stronie www.wsb.net.pl

Asia

ODRADZAM! Pobierają opłaty wpisowego, a gdy nie otwierają kierunku nie chcą zwrócić pieniędzy! Osoba z biura rekrutacyjnego nie jest pomocna i nie odpisuje na maile. To skandal, żeby tak duża uczelnia żerowała na studentach. Nie polecam.

@Asia

Szanowna Pani, wszelkie aspekty związane z opłatami zawarte są w regulaminie jaki otrzymują Studenci w dniu zawarcia umowy. Prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem: kontakt@wsb.net.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Studentka

Drodzy Państwo, muszę zwrócić uwagę na jeden z faktów, który jest dla nas bardzo uciążliwy. Mamy Covid i naukę zdalna, studia dla nas studentów w tym czasie są wyzwaniem i nie każdy podchodzi do tego beztrosko. Mamy usos, a wykładowcy nic cisza pomimo tego, że już dawno były ostatnie zajęcia. Rozumiemy, że pracują oni na innych uczelniach, ale wymaga się od nas, a tu słabo z ich strony. Niekiedy zero odzewu meilowego, usos milczy, a nas stres zjada. Prosimy o mobilizację!

@Studentka

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażenie opinii. Prosimy koniecznie o wiadomość na kontakt@wsb.net.pl w celu dokładnego wyjaśnienia sprawy.

Studentka

Chodziłam do tej szkoły, nic kompletnie się nie nauczyłam, wykładowcy robili sobie jaja na zajęciach, niektore w ogóle się nie odbywały.(usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Nikola

Wszystko chyba uwarunkowane jest od preferencji osobistych i uzgodnień z Rektorem.

Bardzo szybko, ale to i tak nie ma znaczenia gdyż w ciągu choćby ostatniego roku w praktycznie wszystkich wydziałach rotacja pracowników to niemal 100%, może tylko w mniejszym stopniu dotknęło to Poznania. Tam jednak panuje od dawna szalona karuzela stanowisk Zapisujesz czyjeś nazwisko i nr tel a za miesiąc dzwonisz i w tym miejscu siedzi ktoś inny. Więc nie ma co się przywiązywać do miejsca. „Starych” pracowników można policzyć na palcach i są to jedynie osoby na wydziale poznańskim. Staż reszty to najczęściej kilka miesięcy w porywach do max. 2-3 lat. Kilka osób o dłuższym stażu, to już weterani

@Andrzej

Dzień dobry, poruszana przez Pana kwestia jest bardzo istotna. Rotacja pracowników jest czymś zupełnie naturalnym i często świadczy o rozwoju przedsiębiorstwa. Proszę pamiętać, że może ona wynikać ze ścieżki zawodowej pracowników- ich awansów czy ewentualnych urlopach macierzyńskich, zdrowotnych. Zapewniamy, że nie odbiega ona od normy. Jeśli miałby Pan jakiekolwiek wątpliwości czy pytania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem kontakt@wsb.net.pl. Pozdrawiamy

Joanna
@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Odbiega od normy. Jestem byłym już pracownikiem. Bardzo specyficzna firma. Coraz szerszy zakres obowiązków bez wynagrodzenia za to i nieetyczne podejście osoby zarządzającej do podwładnych. Napuszczanie na siebie pracowników. Zamiast rozmowy z osobą zainteresowaną rozmowy na jej temat ze wszystkimi obok. Sama kształciłam się na uczelni państwowej, gdzie poziom kadry zarządzającej był wysoki. Kultura i klasa. A tu..... szkoda słów. Całe zło wróci jak bumerang. Zła energia nie stworzy niczego dobrego.

@Joanna

Szanowna Pani, dziękujemy za Pani opinię. Każdy komentarz jest dla Nas istotny, aczkolwiek w tym przypadku padają mocne słowa pod kątem kadry zarządzającej. Prosimy o pilny, bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: kontakt@wsb.net.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Angelika

Jestem byłą studentką, a obecnym pracownikiem na uczelni. Nie piszę opinii dlatego, że ktoś mnie o to poprosił tylko chciałam przekazać swoje spostrzeżenia. Jako studentka nie wyobrażałam sobie że praca w dziekanacie to aż taki ogrom pracy. Uważam że uczelnia dobrze przygotowała się do trybu zdalnego zarówno pod kątem administracyjnym jak i dydaktycznym. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia bo ciągle się wdrażam, ale praca mi się podoba.

student WSB

Szanowni Państwo, czy w najbliższym czasie będzie możliwość podjęcia pracy w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu? Moje pytanie stąd, ponieważ jakiś czas temu podczas rozmowy z przemiłą Panią w dziekanacie otrzymałam taką wiadomość.

@student WSB

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji, proszę jednak o przesłanie swojego CV na adres kontakt@wsb.net.pl. Dziękujemy za zainteresowanie naszą Uczelnią.

Jak długo trwa proces awansu w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Dzień dobry, ścieżka zawodowa każdego z pracowników jest kwestią indywidualną. Zależy ona od umiejętności oraz doświadczenia.

Wojtek

Mimo, że mamy dalej sytuację pandemiczną moja sytuacja życiowa ułożyła się tak, że musiałem wyjechać z kraju, a tym samym zrezygnować z pracy w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Zarówno Dziekan Wydziału jak i Rektor są osobami wymagającymi, ale będę pozytywnie wspominał ten czas. Dziękuję Państwu za miłą, choć krótką współpracę!

Bartek

Witam, zastanawiam się nad studiami w Poznaniu i chciałbym się dowiedzieć z opinii absolwentów jak wspominają edukację w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Nigdy więcej

Dajcie spokój za 1600 zł...

@Nigdy więcej

Komentarz niestety jest zbyt ogólny, by się do niego odnieść. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem kontakt@wsb.net.pl. Pozdrawiamy

Karolina G.

Studiowalam kiedys z kuzynka psychologie, mega sobie chwalimy. Ale poziom byl wysoki i troche płaczu przy egzaminach było. Ale teraz wiem, ze przynajmniej nauka nie poszła w las :)

@Karolina G.

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z przebiegu edukacji.

XYZ

Witam, szukam studentów, którzy mają problem z podejściem do obrony i zakończeniem tej specyficznej szkoły? Są tutaj tacy? Bo nie wierzę, że wszyscy są zadowoleni. Pozdrawiam XYZ

@XYZ

Dzień dobry. Nie ma takich kwestii, których nie da się wyjaśnić. Problemy z ewentualną obroną muszą mieć konkretne uwarunkowania. Byśmy mogli pomóc, potrzebujemy poznać szczegóły sytuacji w której Pani/Pan się znajduje. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@wsb.net.pl.

ZYX
@XYZ

Witaj, widzę ze nie jestem przypadkiem odosobnionym. Niech zgadnę? Praca napisana, egzaminy pozdawane, termin 30 czerwca się zbliża, a Ty zamiast uzyskać pomoc od promo masz z nim nagle utrudniony kontakt i wrażenie, że robi wszystko byś w terminie pracy nie złożył/a? A wszystko po to, żeby wyciągnąć od Ciebie dodatkowe 700zł tytułem kary (par 5 pkt 2 Regulaminu)+ kolejna stówa za każdy następny miesiąc, w którym się nie obronisz, tzw "opłata za przedłużenie okresu studiów celem ukonczenia pracy dyplomowej" - par. 4 pkt 4c Umowy, par 7 pkt 3 Regulaminu? Pisz, zapraszam, jest nas już spora grupka. Dla przykładu - podobne praktyki pojawiły się rok temu na jednej ze znanych śląskich uczelni. Na całkiem dużą skalę. Celowe utrudnianie studentom złożenia prac by wyłudzić od nich dodatkowe opłaty. Sprawa zakończyła się pozwem zbiorowym, a sąd staną po stronie studentów!!! Utrudniają nam złozenie prac i obronę - niech zwórcą za zmarnowane trzy lata, zainwestowane pieniądze i czas!!! Uczelni prywatnych wszędzie od groma - obronisz się na dowolnej. To tylko kwestia szczerej rozmowy z dziekanatem i przedstawienia z jaką sytuacją się spotkałeś/as. Pozdr i powodzenia

ZYX
@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Dzień dobry A po co mamy się z Państwem kontaktować? Wprost infromujecie nas, że mamy płacić póki się nie obronimy. Państwo zaś robicie wszystko byśmy się w terminie nie obronili (bo mamy płacić!!!)! Taka "strategia rozwoju firmy"

@ZYX

Dzień dobry, Pana/ Pani zarzuty są bardzo poważne i nie możemy przejść obok nich obojętnie. Staramy się wspierać wszystkich studentów i oferować im jak najlepsze warunki udziału w egzaminie. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem kontakt@wsb.net.pl, byśmy mogli dokładnie zweryfikować tę kwestię. Pozdrawiamy

@ZYX

Zapewniamy, że anonimowe forum internetowe nie jest odpowiednim miejscem do rozwiązywania tego typu kwestii. Gdy otrzymamy potrzebne informacje z pewnością uda nam się wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Z tego powodu, jeszcze raz, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt. Pozdrawiamy

flavian
@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Dlaczego na Waszej uczelni nie ma możliwości oceny nauczycieli akademickich? Dlaczego przed zbliżającym się terminem złożenia pracy licencjackiej promotor nie pomaga a wręcz utrudnia? Szanowni Państwo to jest nie etyczne. Zgłaszać uwagi do Państwa ??? To jest temat dla mediów, myślę że Uwaga lub Interwencja zainteresuje się sprawą tak jak dość szybko i aktywnie zainteresowała się Śląskim Uniwersytetem Medycznym.

@flavian

Dzień dobry, w przypadku jakichkolwiek problemów w kontakcie z wykładowcami czy promotorami, bardzo prosimy o bezpośrednie zgłoszenie na adres kontakt@wsb.net.pl. Chcemy zweryfikować i wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Poznań

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 53 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa