Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

michal bulhakov

kończę licencjata w gliwicach, a potem wybieram się na magisterkę do Poznania bo mam stypendium Rektora. po mimo paru niedociągnieć całościowo Uczelnie oceniam na plus.

mira

Jeśli chodzi o mnie to akurat uważam, że wykładowcy są bardzo kompetentni, nie spotkałam się z sytuacją opisywaną przez osobę wyżej. Studiowałam 2 lata temu. Studia oceniam pozytywnie

@mira

ale-tak-jest.pracowalam-w-WSB.I-z-wlasnego-doswiadczenia-wiem-ze-tak-jest.Prowdzilam-cwiczenia-kompletnie-nie-zwiazane-z-moim-wyksztalceniem.I-nie-tylko-ja.Wiekszosc-osob-prowadzacych-cwiczenia

subziro

ja się wczoraj zapisałam, dla mnie liczy się się tylko bezpieczeństwo narodowe. w tym wsb wymiata. proste

@subziro

tak-wymiata.szczegolnie-jezeli-chodzi-o-wykładowców.ćwiczenia-prowadzą-osoby-które-sa-po-studiach-kompletnie-nie-związanych-z-bezpieczeństwem.ale-życzę-powodzenia

eldorado

A po jakiej szkołce znajdziesz prace jak psycholog? śmieszne, po zadnej nie ma gwarancji, natomiast faktem jest, że mają na wsb duzo praktyk. Osobom wyżej polecam iść lub do nich zadzownić, przy niżu demograficznym raczej nie będą wybrzdzać kandydatów:)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

gosiaczek

Przyjmują wszystkich bez względu na przedmioty z matury a tym bardziej na maturalne wyniki. Ważne żeby zapełnić grupy i dostać kupę siana od biednych studentów

kutin

niczego nie musisz mieć nawet matury hehe ta szkołą to totalne dno :) zastanów się :)

KamilS

Czy może ktoś wie jakie przedmioty na maturze muszę zdać aby dostać się do tej uczelni na kierunek bezpieczeństwo narodowe a dokładniej na bezpieczeństwo antyterrorystyczne. Nigdzie nie mogę znaleźć jakie przedmioty są wymagane.

Bryta

Fajnie, że otwieraja psychologie, w końcu jest jakaś konkurencja przy tym kierunku. Przglądając specjalności, wydaje się , że studiowanie takiej psychologii ma sens.

@Bryta

gwarantuję-ci-ze-po-tej-"szkółce"-nie-znajdziesz-pracy-jako-psycholog

kutin
@Bryta

szkoła to porażka gdzie się nie słyszy na podyplomowej innej czy starając się o pracę to wstyd się przyznać do tej szkoły wszyscy mówią o boże... nic pozytywnego przez 5 lat z niej nie wyniosłem cały czas (usunięte przez administratora) Unia Europejska na bezp narodowym masakra. Jedyne co wyniosłem pozytywnego to może wspomnienia paru fajnych wykładowców reszta to totalna lipa szkoda pieniędzy...

Przyszla studentka
@ewa

W ogole czy psychologia na wsb daje uprawnienia do wykonywania zawodu psychologa wydaje mi sie, ze nie ale na stronie nie ma informacji? I czy jest mozliwosc kontynuowania nauki na magisterce, bo z tego co widze na stronie jest tylko I stopien...

Tomasz Wykładowca

Współpracowałem z Uczelnią w latach 2011-2013 w Poznaniu, nie miałem żadnych problemów. Co do innych kwestii trudno mi się wypowiadać, dość specyficzni studenci:)

kama

jakoś nie widzę tych koszmarów wsb co piszą co niektórzy tutaj. Uczelnia się rozwija, czego dowodem może być chociażby nowy wydział w bartoszycach.

Becia28

Ja co prawda studiuje pedagogike, ale ze względu na dużą ilość praktyk i zajęć terenowych uwazam, że to dobra Uczelnia, bez zbędnej teorii, mozna sie natomiast przyczepic do organizacji czasami

Lolina

Spoko Uczelnia, jak ktoś chce to wyniesie to co trzeba, generalnie poziom stuiów wszędzie poszedł ostro w dół, w wsb jeszcze jakoś się trzyma, jeśli ktoś twierdzi, że gdzie indziej na bezpieczenstwie narodowym jest wyższy niech sobie pojdzie zobaczyc jak żena jest u konkurencji

Abradag

Ludzie przestańcie się spinać bo to wygląda jakbyście z gimbazy wyszli. Obiektywnie to nie wiem jak jest na studiach, bo robiłem tam podyplomówkę. Nie miałem za bardzo styczności z administracją, ale jeśli chodzi o poziom to nie mam zastrzeżeń więc złego słowa nie napisze, niestety podyplomówa mi się nie przydała bo robie coś innego. Luzujcie gumy:)

Akronym

Zamiast narzekać warto napisać obiektywnie co nieco. Bardzo dobry poziom większości zajęć, na minus sporo w organizacji, czesne stałe faktycznie i liczne pormocje. Moge polecic z czystym sumieniem

Malwina Klepczynska

Absolutnie się nie zgodzę. ze stypendiami; Jest to jedna z nielicznych Uczelni, która przekazuję całą kasa na stypy, jaką dostaje. kadra zalezy ale w wiekszości ok. z dziekanatem bywa roznie ale teraz jest czynny non stop wiec błagam... promotora mozna zmienic bez problemu, sama zmieniłam. opinia napisana chyba przez konkurencje...

wsb masakra

studiuję na tej uczelni i jestem na 3 roku w trakcie pisania pracy, niestety po pierwszym niezadowalającym roku nie zrezygnowałam - żałuję, chyba liczyłam na cud... masakra. NIe ma zajęć - dowiadujesz się 5 minut przed ich rozpoczęciem. Najgorsze jezeli masz pozniej bo musisz kilka godzin odczekac nie warto wracac pociagiem do domu. Za glupi swistek ze jestes studentem 20zł no chyba ze powiesz do ZUS-u wtedy masz za darmo. Wiekszosc wykladowcow zadaje Tobie prace do napisania w domu i zwalnia po 5 10 minutach - koniec zajec. Jezeli nie zalezy TObie na studiach to mozesz smialo isc. Studenta w dziekanacie maja w dupie, widzą ze stoisz, ale przed tym odbieraja milion telefonow... NO sory, ale chyba przychodzac ja mam pierwszenstwo. Promotora narzucaja TObie z gory, nie masz prawa wyboru. Wnioskow od ch... o wszystko musisz go napisac. Promotor o wszystko ma problem, nic dziwnego 500 zł za nie wyrobienioe sie. Stypendia masakra. Socjalne 80 zł miesięcznie.... Wyklądowcy mowia tak "Zeby z WAmi rozmawaiac, trzeba polozycv sie na podloce, bo wiem jaki WSB ma poziom" masakra, mozna by tak bylo rozpisywac sie do rana/

Tajemniczy pracownik

Klimat czasem nerwowo, ale gdzie jest non stop super atmosfera teraz? Nie pracowałem jako wykładowca, ale w administracji i nie potwierdzam, że każdy, kto pracuje w administracji prowadzi zajęcia. Sam odszedłem, ale z innych powodów, niż tutaj opisywane, osobiście uważam, że warunki pracy przyzwoite.

Tajemniczy pracownik

mozaika

o lol widze ze zebrało sie tu grono niezadowolonych pracowników, jak wykładowca współpracuje z WSB już długo i potwierdzam pracodawca wymagający, ale jak się rzetelnie wykonuje zadania dydaktyczne, nie wiem jak w administracji jest, to nie ma żadnych problemów. frustracje proponuje wyładować w nowym miejscu pracy. Pozdrawiam

mozaika

bryl

pracuję już ponad 2 lata i nie narzekam, ktoś tu pisał o złej atmosferze, nie wiem skąd te rewelacje, ja się tu czuję lepiej niż w poprzedniej pracy, do tego dużo wolnego, a i pieniądze nie są złe.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Poznań

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 53 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa