EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Hanna

@obserwator, @antywindykator, rozumiem, że obaj jesteście mocno zaangażowani w dyskusję i że każdy chce udowodnić swoje racje ale forum to nie miejsce, na obrażanie się nawzajem. Dodatkowo, wasza konwersacja zdominowała główny wątek, a należy pamiętać, że są tutaj również użytkownicy poszukujący pracy w EOS KSI Polska Sp. z o.o., więc może moglibyście odnieść się do warunków pracy tutaj obowiązujących?

@Hanna

ależ jak najbardziej to co piszę, dotyczy pracy w EOS. szczerze to poszukującym pracy odradzam. dadzą ci podstawę ze 200 zł większą niż minimalna krajowa plus obiecują premię do której się nawet nie zbliżysz. więc przy kalkulacji wynagrodzenia nawet nie bierz tego pod uwagę. do tego terenowych kantują na zwrotach za paliwo - jeździsz jak ten baran, przykład tego owego terenowego próbującego wyłudzić od mojego klienta spłatę nieistniejącego roszczenia jest na to wymiernym dowodem; tracisz czas, kasę, czasami możesz stracić zęby jak trafisz na nerwowego pacjenta

Obserwator

antywindykatorze, antywindykatorze... ,,zarabiam na takich firemkach, które w sądach padają jak muchy" - a wyglądasz na osobę, która ma bardzo dużo wolnego czasu... potwierdza to ciągłe Twoje siedzenie na go worku. Może Ciebie EOS też windykuje? większość wpisów w tej zakładce EOS to są Twoje wylane żale. Może zacznij pisać pamiętnik? Nikt już nie chce tutaj czytać Twojego marudzenia. Każdy chętnie pozna opinie WIELU osób, a nie w kółkoJEDNEJ i tej samej - CIEBIE, która regularnie czuje potrzebę marudzenia...

@Obserwator

mnie EOS windykuje? chyba kpisz i pajacujesz. ale ja w tym momencie coś opowiem. dziś dzwoni do mnie klient, z którym jakoś tak rok temu posłaliśmy EOS na drzewo. powództwo oddalone w całości, EOS uboższy o 2400 zł kosztów zastępstwa (za te pieniążki lubię was misiaczki :) ale niegrzeczni jesteście bo płacić nie chcecie więc pan komornik też miał zajęcie). i mówi mi rozbawiony że taka sytuacja: przyjeżdża terenowy z EOS i mówi że jest dług :D na wieść o wyroku oddalającym powództwo, rżnie głupa że o niczym nie wie, i jeszcze robi z siebie idiotę twierdząc że oddalenie to w sumie nic tu nie wnosi do sprawy bowiem sąd tylko nie wydał nakazu i dług trzeba spłacić :D (przypuszczam że jakieś szkolenia mieliście na wzór ultimo, bo oni takie same pierdoły wkręcają). klient nie chce się już babrać w tym gnoju z EOS, ale będę go namawiał na złożenie zawiadomienia do prokuratury z art 13 kk w zw. z art. 286 §1 kk aby organa ścigania dały trochę popalić po ogonach. takie to są "długi"!

Cosiek

Pracowałem w EOS'ie prawie 3 lata. Potwierdzam poprzedników atmosfera jest fajna oraz możliwość awansu z Aplikanta do Specjalisty ds. Windykacji ( w tym większa podstawa wynagr.) ale trzeba pracować na to i się starać, znać podstawy prawne i nimi operować, trzeba również byc troche kreatywnym wtedy można trochę z dlugolow ściągnąć i mieć tą premię.. i nie zgadzam się ze jak się przyslowiowo" (usunięte przez administratora) liżę przełożonym " to się ma dużo lepiej bo jak się pracuje i jesteś w tym dobry to kierownik czy manager nie potrzebny bo sam pewnie wyrobisz. Polecam EOS na pierwszą pracę jak i na dłuższą współpracę w firmie. . Niestety doszedłem bo zmieniłem miejscie zamieszkania . PS. NIE JESTEM KIEROWNIKIEM I NIE BYŁEM a byłem tylko windyktorem . NIE POZDRAWIAM ZEMSTNYCH DLUGOLÓW :)

@Cosiek

...trzeba również byc troche kreatywnym wtedy można trochę z dlugolow ściągnąć i mieć tą premię... koleś nie wiem czy ty jesteś śmieszny czy po prostu żałosny. słyszałem wielokrotnie tę waszą "kreatywność" - to zwykła próba wyłudzenia nieistniejących roszczeń, ewentualnie nieudolne wysiłki znalezienia jeleni do zapłaty spraw sprzed 10-15 lat. powiedz może prawdę jak to wygląda w EOS zamiast mydlić oczy. terenowy dostaje sprawy, gdzie adresy są nieaktualne bądź rzekomi dłużnicy zamykają drzwi i radzą szybko się oddalić dla własnego dobra bo żartów już nie będzie. i jeszcze za paliwo mu w firmie nie chcą zwracać, bo odległość nie ta... powodzenia!

Cosiek
@antywindykator

Widzę jesteś bardzo impulsywny i nie radzisz sobie z emocjami .. ???? btw a to nie jest "portal wyżal sie"tylko serwis pracy a opisałem jak było" i nie mówię tu o terenowym ( nie napisałem tego ) tylko chodzi o stacjonarnego . Dlugi sie oddaje.. Ciekawe jakbyś pożyczył komuś 50 tyś zl mialbys nakaz i bezskuteczne egz., to czy byś skutecznie nie chciał odzyskać należności. A jeżeli słyszałeś wielokrotnie kreatywność to pozazdrościć długów. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu niewiedzy bo bym musiał się położyć na dywanie . Nie pozdrawiam ! :)

Leon

Czyżby firma EOS KSI Polska nie miała zupełnie potrzeb kadrowych? Może ktoś ma w tym temacie jakieś informacje? Może uda się coś napisać na forum? Trochę martwią mnie opinie ale sadzę, że dowiem się jeszcze czegoś poza forum. Uważam, że zawsze można zmienić pracę.

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Decyzjabiznesowa

W EOS atmosfera jest w porzadku, przynajmniej w kancelarii. Pracują tylko ludzie młodzi zaraz po studiach lub na pierwszych latach aplikacji. Staż pracy powyżej 3 lat ma może kilka osób. Wszystko rozbija się o marne zarobki - pracujesz rok i odchodzisz do konkurencji lub innej branży. Troche dziwi taka polityka kadrowa ale może im się to opłaca.

@Decyzjabiznesowa

trzeba być naprawdę niezłym nieudacznikiem by na aplikacji trafić do EOS czy innej tego typu windykacji :D wypisuje się pisma do spraw, a pieczątkę i podpis przystawia "naczelny adwokat". o jakości takich pism procesowych i idiotyzmach w nich wypisywanych mógłbym dyskutować godzinami, podpierając się dokumentami :)

Hanna

@Olgierd a czy Ty jesteś pracownikiem EOS KSI Polska? Możesz w takim razie napisać coś więcej o Twoich wrażeniach z pracy u tego pracodawcy? Aktualnie firma poszukuje pracownika na stanowisko managera działu strategii windykacyjnych - wiesz coś na temat tego stanowiska?

Olgierd

Wiadomo, że taka firma nie będzie miała pozytywnych opinii. Firma windykacyjna ma wielu wrogów, którzy chętnie jej dokopią. Natomiast firmy którym pomagają odzyskać należność, nie chcą się brać za pisanie tak jak i pracownikom, jak jest dobrze też mało piszą.

Popieram Mądralę

dokładnie Mądrala, popieram!

Mądrala

EOS KSI z całą pewnością to dobra firma ale nie dla takich osób jak @eos to porażka

Hanna

@Amatorpracy to faktycznie duży trend wśród polskich i zagranicznych pracodawców. Narzędzia te są niezbędne do pracy w takim charakterze. Brałeś może udział w rekrutacji na takie stanowisko w EOS KSI Polska Sp. z o.o. i możesz opowiedzieć nam o nim więcej?

Amatorpracy

Czy pracownik terenowy dostaje od firmy komputer, telefon i samochód?

Zojka

Monia rozumiem, że skoro piszesz o obrażaniu ,,inteligencji", to najwyraźniej widzisz się w tej grupie i poczułaś się właśnie ,,obrażona". Doprawdy przykro mi. Ludzie, którzy lubią swoje środowisko pracy (tak, są na świecie osoby które można zadowolić) chcą pracować z fajnymi ludźmi, w fasjnej atmosferze, więc piszą pozytywne opinie (czego pewnie nigdy nie doświadczyłaś, bo przywykłaś do marudzenia) i polecają swoich znajomych do pracy (czego też pewnie nigdy nie zrobiłaś, bo przecież wszyscy chcą Ci odebrać pracę). Jako osoba zaliczająca się do ,,inteligencji" zapewne wiesz, że nie wszyscy są na stanowiskach konkurencyjnych, bo np. jakim zagrożeniem dla prawnika jest finansista? No ale to wiesz przecież, więc dziwi mnie Twoja wypowiedź. Gratuluję dobrej decyzji, cieszę się że odeszłaś, ty nie musisz się martwić, że ktoś awansuje na twoje stanowisko młodszego specjalisty a firma jest wolniejsza od kolejnego ,,pracusia". Milego pobytu na bezrobociu.

weryfikator

Wcale mnie nie dziwi , że do 50 km nie zwracają bo co to jest taka odległość? Ludzie przestańcie narzekać. Firma dobrze traktuje pracowników i dobrze płaci. Charakter pracy nie należy do przyjemnych ale trudno...

eos to porażka
@weryfikator

wychodzi ci misiaczku 100 km, jezdzisz na gazie to 20 zł, teraz misiak policz ile przy docieralności na śmieciach jakie ma EOS oscylującej w granicach 2-4% zarobisz:) dla ułatwienia : objedziesz 100 spraw, wydasz 500 zł, trafisz w 4. sciagniesz z 2. dostaniesz za to ochłap w postaci marnej prowizji :D. brawo ty:)

olka

Czy ktoś z was miał test z excela na rozmowie kwalifikacyjnej?

Terenowy

Jestem w trakcie rekrutacji właśnie na to stanowisko. Jest kilka możliwości zatrudnia (etat, część etatu czy działalność) Jest to fajne rozwiązanie bo moim zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Z tego co się dowiedziałem w zależności od formy zatrudnienia są proponowane różne dodatki - zwrot za paliwo, dodatki socjalne, medyczne, multisport i inne akcje. Wygląda bardzo ciekawie. Mój znajomy pracuje od kilku lat i polecił mi pracę w EOS, a także potwierdził wszystkie informacje jakie otrzymałem podczas rozmowy. Spotkanie bardzo sympatyczne i konkretne. Liczę, że się uda. Jak na tym etapie, polecam.

Amator

Interesuję się pracą w EOS i w związku z tym mam pytanie. Jakie warunki stwarza firma pracownikom terenowym? Czy poza pensją są jeszcze jakieś inne dodatki typu premia lub coś z dodatków socjalnych, medycznych? Będę bardzo wdzięczny za kilka informacji.

@Amator

jakie dodatki? zapomnij. raczej weź pod uwagę że do 50 km nie dostaniesz zwrotu za paliwo - a że pracujesz na śmieciach i starociach to jeździsz za swoje i dokładasz do interesu :)

@antywindykator

na pełnym etacie są i zwrot za paliwo - potwierdzam. Nie wiem jak Ty jesteś zatrudniony i jak się dogadałeś.

Polecam

Przeczytałam tutaj kilka nieprzychylnych opinii i zastanawiałam się, czy w ogóle iść na rozmowę. Często zmieniałam pracę i zawsze starałam się sprawdzać przed rozmową opinię na temat pracodawcy, choć wiem, że trzeba z dużym dystansem do nich podchodzić i brać poprawkę na to, co piszą inni. Jak często pokrywały się one z rzeczywistością, tak tutaj pokryły się tylko te pozytywne. Pracuję dopiero dwa miesiące, ale cieszę się, że tu trafiłam. Byłam w różnych miejscach i tu jest naprawdę w porządku. Poleciłam już pracę dwóm koleżankom. Polecam też tym, którzy zastanawiają się nad zatrudnieniem i chcą na tej stronie rozwiać swoje wątpliwości :) :) :)

Obserwator

Zwolniono, osiągali słabe wyniki, nie sprawdzili się, wypalili... Nie każdy musi, potrafi windykować. Jest mnóstwo innych firm i zawodów, droga wolna...

Minionek

Z doświadczenia wiem, że jak firma trzyma wysokie standardy to ma wielu wrogów. Niestety ludzie swoje niepowodzenia w pracy z różnych powodów przerzucają na firmę. Może ich zwolniono i dlatego tyle złości?

Popieram Pracownika

Dokładnie @Pracownik, niech Ci wszyscy ,,pracusie" odejdą, szybko znajdą się chętni na ich miejsce, tylko sieją ferment i nic im nie pasuje...

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.