Opinie o Eos- ksi w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eos- ksi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eos- ksi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eos- ksi w Warszawa

Odradzam Nowy wpis

Na rozmowie kwalifikacyjnej zdalnie były zakłócenia więc ja i dwie rekruterki, które rozmowę przeprowadzały, wyłączyliśmy kamery. Odbyliśmy przykładową rozmowę windykacyjną, gdzie P. miała się wcielić w dłużniczkę. Mam pewne doświadczenie w marketingu więc stosowałem wszelkie znane mi techniki ale nie wiedzieć czemu jedna z Pań się po cichu śmiała i dobrze bawiła jakby była na komedii bo pewnie myslała, że nikt się nie zorientuje. Co za bezczelność i brak powagi a w ogóle kto chciałby wydzwaniać do ludzi kilka razy dziennie domagając się przedawnionych albo nieistniejących długów. Mimo, że jestem odpowiednim kandydatem, nie zostałem zaproszony na szkolenie a zbyto mnie typowym "odezwiemy się za kilka dni mejlowo, nieważne jaka będzie decyzja". Ale i tak bym nie skorzystał.

Ciekawy Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie EOS? Czy idzie zarobić, jak z atmosferą?

ja Nowy wpis

@jaaaa czyli bez kompletnych zapowiedzi potrafią zwolnić ot tak?

jaaaa

pracuje i pewnie niedługo wypadnę z eosu... ale niestety to co wcześniej ludzie piszą rekrutacje bardzo często odbywają się, wypowiedzenie umowy wygląda w ten oto sposób pracujesz i na koniec dnia pracy np godzinę przed info zapraszają do pok konfer i tam info o zakończeniu współpracy. Za każdym razem jest tylko jedna info ze firma nie jest zadowolona z wyników, budżetów i blebleble, tylko niestety wynik w duzej mierze nie zależny od nas ale przede wszystkim od kampanii która jest wspólna wiec nie zawsze widzisz swoja sprawy. Płaca poniżej 1200zl, oczywiście jeśli bedzie tzw lojalka[ 12m-cy] ludzie to jest najlepsze co może być w tej firmie - tak jak pisałem sa zwalniani można powiedzieć ze z dnia na dzien, a to jest okres tzn okres letnio-jesienny w sam raz na pozbywanie sie pracowników ze stażem. kierownicy w miarę ok,choć niewszyscy sa kompetentni, a dyrekcja w warszafce niestety zadufani w sobie,

Xzy Nowy wpis
@jaaaa

Nadal tak jest?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Eos- ksi spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Artur

Dobre miejsce do pracy, super warunki (jeśli weźmiemy pod uwagę że to Lublin to wydają się jeszcze lepsze), szkolenia, fajna atmosfera pracy itd. polecam

Jurek

Bardzo fajne miejsce do pracy. Ekipa jest zgrana, można się sporo nauczyć a i warunki na naprawdę przyciągającym poziomie. Szczerze polecam!

Dawid

Eos- ksi to firma z opinią dobrego pracodawcy!!

crt

Ktoś tam teraz pracuje ? Mam dziś rozmowę, nie wiem czy iść ????

• Jak się pracuje w Eos- ksi?

Zobacz opinie na temat firmy Eos- ksi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eos- ksi