Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Słoik

Cześć, Wiecie może, czy są jakieś wolne miejsca pracy w Warszawie?. Najlepiej jakiś biurowiec, służby w weekendy. Jestem studentem, szukam pracy od października. Kumpel pracował w zeszłym roku, mówił, że jest ok. i można się dogadać z czasem pracy.

@Słoik

W Cs wciąż szukają. Zawsze znajdzie się jakaś słuzba. Pracowałeś juz wcześniej w ochronie? Jesli nie, to nie masz się co stresować, po tyg już wszystko będziesz wiedział :) Zajrzyj do nich na stronę czy napisz mail. Jeśli napiszesz jeszcze dziś, jutro pewnie ktoś zadzwoni. Wiem, że szukają ciągle

prawda

Kwas 2016-09-22 04:57:11 dziekuje za dobre rady ale jestem dosyc dobrze zaznajomiony z prawem pracy. Mowisz brak argumentow? nie! ja tylko pytam dla czego zgodnie z prawem pracy nie sa to godziny nadliczbowe? w momencie kontroli przezPIP firma musi uregulowac zaległosci wiem bo spotkalem sie z tym kilkakrotnie wiec nie jest to wyssane z palca! "kwestia podległosci podwładnych" jednym z wazniejszych ustalen jesli chodzi o "stosunek pracy" jest własnie "nadzór" jak wiem to jeden z argumentow. "jesli ktos nie jest zrobic normy godzin" ma zecenie a czemu nie umowe o prace na 1/2 etatu na 1/4 etatu na 3/4 etatu? czemu ma ten sam zakres obowiazkow co pracownik na umowe o prace a ma zlecenie? Moim skromny zdanie ja nie znam w Polsce firmy-Agencji ochrony ktora nie łamała by prawa pracy. Nie nie jestem z konkurencji tylko przykro mi ze garsc osob bije pieniadze na ludziach ktorzy czesto gesto nie znaja Swoich podstawowych praw w City mysle ze i tak nie jest zle.

@prawda

@prawda Jak narazie umowy zlecenia są domeną na rynku pracy. I nie nam o tym dywagować. Wszystko będzie zależało od tego jak od nowego roku podejdą do tego zagadnienia inspektorzy PIP. Posłużenie się w ustawie nowelizującej zwrotem „kontrola wypłacania wynagrodzenia” może budzić wątpliwości co do rzeczywistego zakresu kontroli i uprawnień inspektorów PIP. Powstaje bowiem pytanie – czy inspektor będzie uprawniony tylko do kontroli samego faktu wypłacania wynagrodzenia, czy będzie mógł badać cały proces poprzedzający tę czynność. Z przepisów o minimalnej stawce godzinowej wynika konieczność ewidencjonowania godzin przeznaczonych na realizację pracy w ramach umowy-zlecenia, następnie informację w tym zakresie zleceniobiorca przekazuje zlecającemu – co stanowi podstawę do wypłaty umówionego wynagrodzenia (na poziomie nie niższym niż to, które wynika z minimalnej stawki godzinowej). Powstaje również pytanie, czy PIP będzie organem uprawnionym do kontroli umów, w których strony ustalają określony poziom wynagrodzeń. Wydaje się, że inspektorzy będą mieli prawo wglądu do całości zagadnień składających się na wypłacanie wynagrodzeń wynikających z minimalnej stawki godzinowej

no

pod warunkiem ze nie wstawiaja swoich przydupasów

Kama

Ula, Jestem jedyną kobietą na obiekcie i Panowie dbają, nie mogę powiedzieć o nich nic złego. Na początku miałam obawy, ale trwały one tylko chwile. Nie narzekam.

Andzia
@Kama

Zaczęłam pracę w ochronie z przymusu. Skończyłam studia, a w życiu coś trzeba było robić. Szukałam, szukałam w końcu się przełamałam i poszłam na rozmowę (nie spodziewałam się dużych wymagań) a okazało się, że nie ma ich praktycznie żadnych. Pod koniec rozmowy Pan powiedział, że im wcześniej zacznę, tym lepiej. Stawiłam się na obiekcie. "Nie taki diabeł zły" - ta myśl wciąż krążyła mi po głowie. Po 5 minutach napięcie minęło, a nowi koledzy okazali się być bardzo wyrozumiali i zabawni. Szybko się zadomowiłam. Teraz szukam pracy, bo chociaż bywa zabawnie to chcę spróbować sił w zawodzie. Z dniami negatywne emocje rozmijały się

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Koledzy mam pytanie jak u was z wypłatą? Chodzi mi o pracowników ochrony świadczących usługi dla Almy. Czy dostaliście wypłaty? Proszę o pilną odpowiedź.

prac.ochrony alma

U nas cisza a powinna być.

prawda

Kwas 2016-09-19 15:30:29 no widzisz i tu sie mylisz pracujesz na tym samym stanowisku ale na roznych umowach sprawa prosta aby Ci nie placic nadgodzin firma wystawia zlecenie jakas spolka corka ale zakres obowiazkow ten sam i jak mniemam mundurku pewnie tez nie zmieniasz wiec jest to oszustwo jak juz wspomnialem kiedys na zleceniu nie ma przelozonych i nikt nie wydaje polecenia czyli rozumiem ze przez 168h w miesiacu masz przelozoengo i wydaja Ci polecenia a pozniej przychodzi reszta godzin i sam sobie jestes panem tak?

@prawda

@prawda W dalszym ciągu kolega szuka dziury w całym i ogłasza prawdy już objawione. Ale co to ma do rzeczy odnośnie podjęcia pracy? Umowa o pracę jest dla stałych pracowników. Muszą na podstawie niej przepracować wymaganą normę godzin. Reszta godzin nie jest obowiązkowa. Jak ktoś chce może, ale nie musi przepracować ją na umowę-zlecenie. Umowa-zlecenie jest głównie dla dorabiających którzy (z różnych powodów) nie mogą przepracować normy godzin. I to wszystko. A koledze widać brak już argumentów jak przytacza teorie o podległości podwładnych do przełożonych na stanowiskach pracy. Temat stary jak świat i obowiązujący za starego systemu. W praktyce nikt już tego nie wymaga. Proszę zajrzeć do nowych przepisów o zatrudnieniu.

Bono
@Kwas

Już jakiś czas patrzę co się tutaj dzieje, i widze, ze wciąz walka między Kwasem a Prawdą. Panowie nie nudzi sie Wam w kólko o tym samym? Przecież temat dawno już zamknięty:) @Prawda, prawdą, ale coś tutaj jest ferelne - może ta prawda naciągana???

zainteresowany

Do tematu wojska dla warty to przecież wiadomo ze solid prosił MON aby z nimi rozwiązać umowę była chętna City i to wzięła a Solid się cieszy bo wojsko to mina a nie zarobek.

@zainteresowany

@zainteresowany Jak załoga jest zgrana i nie ma kar umownych to nie jest źle. I to wcale nie jest taka "mina". Bo praca wartownika nie jest zbytnio wymagająca.

prawda

Kwas 2016-08-18 04:33:19 jakos zbiegiem okolicznosci nie moglem pisac pewnie jakis wirus:) Wiec krotkie pytanie mam jak pracuje na umowie o prace i przepracuje 176h to kazda nastepna godzina jest godzina nadliczbowa ? a moze na kolejne godziny jest umowa zlecenie? jak wiemy nie jest to zgodne z prawem pracy i jeszcze jedno jak to jest ze na tych samych stanowiskach pracuja ludzie na innych umowach skoro zakres obowiazkow maja ten sam mozesz mi to wyjasnic?

@prawda

@pawda Dostajesz umowę o pracę z firmy macierzystej ale zlecenie jest z innej firmy np z agencji pracy tymczasowej. A jeżeli chodzi o drugie pytanie to tak jak wcześniej nadmieniłem każdy może wybrać sobie dowolną formę zatrudnienia umowę o pracę lub zlecenie. I wszystko jest zgodne z prawem.

zainteresowany

Już niedługo skończą się ochrony jednostek wojskowych Macierewicz zapowiedział powrót wojska do ochrony jednostek.

@zainteresowany

@zainteresowany to niedługo to może jeszcze być Chu (usunięte przez administratora) a może i dłużej. Wiesz od kiedy ja już słyszę że wojsko ma objąć warty w jednostkach? Od trzech lat! I stale ta sama śpiewka. W prostym rozrachunku, rok utrzymania warty wojskowej kosztuje tyle co 3 lata utrzymania warty pełnionej przez SUFO.

Kwas

@karol tak samo jak podawałem powyżej. Narazie bez zmian.

Kwas

Teraz jak od września weszły umowy o pracę miejscowi zaczynają powracać. Najemników jest dość. Bardziej potrzeba miejscowych z Grudziądza i okolic. Miejsca pracy dla miejscowych jeszcze są. Ale radziłbym się streszczać z dostarczeniem cv. Podkreślam że na biura przepustek nie jest wymagane pozwolenie na broń. Wystarczy być kwalifikowanym.

nagid_9

A jak wypłacają wynagrodzenie?

strzał

nie

Qba

Jak się masz Olek?

prawda

hmm ciekawe czy dalej nie moge pisac ?Proba!

@ Kwas Widzę, że podrażniłem czułą strunę . Proszę dokładnie wskazać wykładnię prawną, która mówi o "pozwoleniu na broń maszynową" - może rzeczywiście zbyt duża przerwa od momentu uzyskania pozwolenia na broń powoduje, że "ekspert" słyszy dzwony w kościele ale nie wie w którym. Chyba wzywającym na mszę w intencji P R E C Y Z Y J N E G O wysławiania się. I trzymania języka za zębami - niech kolega poda jeszcze ilość osób na zmianie, sposób zmian i system patrolowania - nie ma to jak być najlepiej zorientowanym WE WSZYSTKIM / generalnie w NICZYM/. A jeżeli jęzor świerzbi, proponuję wspólną ochronę kurnika - zrobi kolega kurczakom wodę z mózgu, może zaczną znosić kwadratowe jajka. Jest tylko jedno ale - wymagane jest pozwolenie na ochronę zielononóżek kuropatwianych ewentualnie kur kosowskich piejących.

Goryl

@Nick ty szmato! Kto ci płaci za sianie fermentu na tym forum? Żeby nie dzielił nas ekran monitora to szybko bym ci to wyperswadował ty ku..o!! Jestem tak samo jak @kwas pracownikiem CITY i oświadczam że @kwas pisze prawdę. Wszystko co napisał tu o warunkach w firmie to prawda!! A jeżeli chodzi o te broń to ja zdawałem 2'lata temu. I jest tak jak pisze @kwas że żeby móc w pracy nosić broń maszynową musisz na nią zdać egzamin. Teraz na każdą broń osobno zdajesz. A ty @Nick pe....le zaj....any wypi..alaj z tego forum i nie siej tu fermentu!!!!

Leon
@Goryl

Chyba właśnie o to chodzi, o sianie fermentu. Ciekawe w jakim celu?

Kwas

@marker najemnicy mają 14 zł netto na godzinę. Czyli przy 350 godz masz 4900.

Kwas-a może jeszcze na moździerz i rgppanc? Jeżeli zabierasz głos i udzielasz rad wszelakich, nie pleć andronów. Jaką znowu broń maszynową - jest takie pozwolenie. No chyba, że w tak hołubionej przez Ciebie wspaniałej firmie takowe obowiązują!

Lolek

A coś może konkretniej kolego, poza agresją i bezsensownymi docinkami? Facet po prostu odpowiedział na zadane pytanie, a Ty od razu się czepiłeś.

Kwas

@Nick Kolego androny to raczej ty pleciesz. I albo jesteś zielony jak listek klonu Albo pilnujesz jakiegoś kurnika albo domku na kurzej łapce w lesie.! Ja robiłem uprawnienia 12 lat temu. Wtedy robiło się odrazu na wszystkie rodzaje broni dostępne w ochronie. Ale teraz już tak nie jest. Chciał się u nas zatrudnić kolega na wartownika ale zdał tylko z krótkiej broni a z pozostałych nie. Więc dostał się na biuro przepustek. Bo wartownicy panie kolego noszą pmy czyli broń maszynową geniuszu. Więc zanim zaczniesz posiłkować się używając prywatnych wycieczek wobec rozmówcy, oczerniać go i pisać mu że pisze androny to sprawdź najpierw swoją wiedzę na temat ochrony która na pierwszy rzut oka widać że jest bliska zeru.! Tu masz link przyjacielu i sobie obejrzyj rodzaje broni dostępnej w ochronie. I przemyśl sobie to co ci napisałem. (usunięte przez administratora)

Kwas

@ert starając się na stanowisko wartownika musisz posiadać pozwolenie na broń maszynową, wpis na listę KPOF oraz ważne badania specjalistyczne.

prawda?

@prawda Gdybyś był taki biegły, to na pewno nie upierałbyś się przy smarowaniu city. To zaskakujące, że wyciskasz paragrafy, podburzasz ludzi, oskarżasz @kwasa, ze jest pracownikiem biura... Gdybyś jak mówiłeś przeczytał opinie i miałbyś pojęcie co ludzie tu piszą (a piszą różnie-jak to na forach), to zorientowałbyś się, że właśnie sprzedałeś się, że jesteś z konkurencji. To Cię dyskwalifikuje, a twoje wypowiedzi nie są obiektywne. Obserwuje od jakiegos czasu co się tutaj dzieje, i uwierz czasem dzieje się dużo. Jednak @kwas jak Kolonko- mówi jak jest :) nie ściemnia, nie ubarwia. Tak się składa, ze na JW wszyscy między sobą gadają co się dzieje w firmie, czasem lecą tylko rzygi, innym razem raczej nie narzekamy. Ale, @prawda - do cholery jasnej nie da się Ciebie znieść. Osobiscie się ciesze, ze jest ktos kto przypomni zapisy w prawie, ze uswiadomi wszystkim jakie maja prawa, ale nie oskarzaj ludzi o pomowienia i pozerstwo! Przeciez nie wypada. @ Strachu - jak mógł Cię ktoś zbokować jak jest Twoja wypowiedź...?! Ludzie, czy wy w ogóle znacie regulamin gowork? Moze sie tu wypowiedziec kazdy, jedynie gowork moze zblokowac ale tylko WYPOWIEDZ, ZE NIE UZYTKOWNIKA. mozecie tutaj smaorwac jak wam sie podoba, i nic tego nie zmieni. Troche powagi.

kumaty
@prawda?

bzdury piszesz, firma o której mówisz wykupiła prawa do adminstrowania na swój temat i kasują niepasujące wypowiedzi. obudź się człowieku!!! albo jesteś od tych oszustów

niekumaty
@kumaty

No z tego co widzę, to Twój komentarz wisi. Coś kręcisz, albo standardowo jesteś z konkurencji. Szkoda gadać.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.