Opinie o Asseco S.A. w Lublin Olchowa 14

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Asseco S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Asseco S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Licencje i oprogramowanie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco S.A. w Lublin Olchowa 14

magda

asseco daje sporo pracownikom. dla mnie kolejny etap w karierze ale gdybym tu trafiła na początku swojej drogi, też bym się nie obraziła. ciągle się uczę i nabieram dobrych nawyków, jestem bardziej wydajna w pracy. szkolenia, języki, specjaliści, to wszystko podnosi mój poziom kwalifikacji jako pracownika.

Zadowolony

to i ja coś dorzucę, praca w asseco daje mi dużo satysfakcji, stale też mam możliwość rozwoju, faktycznie jest dużo szkoleń. no i fajni, doświadczeni ludzie, otwarci i kreatywni. Ja nie żałuję, że tu pracuję i na pewno pracy zmienić nie chcę.

Roger

Rozmowa jak każda inna masz wiedze to powinieneś spokojnie przejść, wiadomo że nowa praca to zawsze wyzwanie i dalszy rozwój, na pewno na brak możliwości rozwoju i ciekawych zleceń nie będziesz narzekać.

kra

przygotować tak jak do każdej innej rozmowy ;) nie ma w niej nic trudnego tak naprawdę. bądź pewny siebie i wierz że się uda.naprawdę warto powalczyć bo asseco stwarza wiele możliwości.

Jestem pod olbrzymim pozytywnym wrażeniem procesu rekrutacji do Asseco. Rozmowa wieloetapowa. Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna ,która trwała 1:15 h. Pani rekruter jasno wyjaśniła etapy rekrutacji jak również bardzo merytorycznie weryfikowała moje obecne doświadczenie pod kątem stanowiska pracy. Pierwszy etap przeszedłem. Na drugim etapie niestety odpadłem z powodu mojego niedopatrzenia przy rozwiązywaniu zadania testowego. Po rozmowie rekrutacyjnej otrzymałem analizę mojego procesu rekrutacyjnego z wytycznymi na przyszłość. Mimo, że nie dostałem pracy będę jeszcze aplikował na inne stanowiska w przyszłości. Jestem miło zaskoczony kulturą pracy w tej firmie i mam nadzieję na pracę w przyszłości.

Na początku standardowe o wykształcenie i posiadanie doświadczenie. Otrzymałem również pytania o to dlaczego to ja miałbym zostać wybrany i co sprawiło ,że aplikuję na to stanowisko. Były też pytania branżowe i dotyczące zadania rekrutacyjnego. Z racji drugiego etapu w postaci wideo konferencji to bardzo cenne doświadczenie dla mnie ,gdzie mogłem pracować pod presją czasu oraz świadomości wielu osób,które uczestniczyły w procesie rekrutacyjnym.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Olek

Zostałem zaproszony na rozmowę do asseco, jestem już po telefonicznej weryfikacji, ale jak wygląda dalszy etap? Możecie coś powiedzieć? Jak się przygotować?

karol
@Olek

rozmowa jak w innych firmach, pytają np. dlaczego chcesz pracować w tej firmie, jakie masz umiejętności, oczekiwania. i z tego co pamiętam są testy weryfikujące. ale nic trudnego. firma stawia na fachowców, więc jeśli masz wymagane umiejętności na pewno cię przyjmą. powodzenia!

Oracel
@karol

Pozostaje mi tylko się przygotować i spróbować swoich szans na pracę. Jak na razie mam niewielkie zawodowe doświadczenie i liczę że praca w Asseco da mi niezłego kopa do przodu.

jan

Ja pracuję w asseco już kilka lat i jestem bardzo zadowolony, najważniejsze dla mnie jest stabilność zatrudnienia, przyzwoite zarobki i możliwość pracy przy dużych, prestiżowych projektach. Na pewno jest to firma godna polecenia.

Kamil

Mnie interesuje praca w asseco, moja obecna firma to porażka żadnych szkoleń i rozwoju, a tu inaczej rozmawiałem z kilkoma osobami i chcę się do nich przenieść.

ludek
@Kamil

ooo tu na brak szkoleń nie można narzekać, jest ich naprawdę sporo. I pracujesz przy dużych projektach, z doświadczonymi ludźmi, więc stale uczysz się czegoś nowego. asseco to dobra firma.

Maniak

Asseco to spora firma, która jest w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o programowanie, wytwarzanie aplikacji internetowych. Nie mam natomiast żadnej informacji, ilu pracowników na konkretnym stanowisku może pracować i jak długo trzeba się o nie starać, bo doświadczenie mam, chociaż tą kwestię zorganizować czy zamawiać poloc.

fox

fajna praca, duże wyzwania ale za to bardzo małe zarobki. Gdziekolwiek indziej dają x2, x3 już na wejściu, jak tu na odejsciu

andi

Czesc, jaka jest ta firma ? Czy trzyma ludzi w konkretnych projektach kilka lat? Mozna przemieszczac sie w projektach wewnatrz firmy?

unkown

Moja opinia o tej firmie jest neutralna, warunki pracy są ok, ale nie ma szaleństw. Z socjalu jest opieka medyczna i wynajmowane hale(brak multisport). Pracuje się na stacjonarkach (w większości), wymiana sprzetu polega mniej wiecej na tym że kierownik z top managmentu zmienia sobie swojego laptopa (bo mu się znudził) on dostaje nowego, a komus sie trafia ten jego stary. Oczywiście jest tak że czasem ktoś dostanie coś nowego. A jak wyglądają zarobki? no to zależy czy jestes starym pracownikiem przyjętym za czasów anici czy nowym. Jak nowym nie licz na dobre pieniądze, ba nawet na średnie pieniądze. Podwyżki? tak około 8% rok do roku co jest śmieszne w tej branży. W skrócie jest to dobra firma na start, popracowac rok i odejść do konkurencji i zacząć zarabiać jak w IT przystało.

sei

Niestety muszę się pod tym podpisać.

Ubodzy są zatem ludzie małej wiary :) W mojej opinii firma jest rewelacyjna i panuje w niej świetna atmosfera. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają dobrej pracy w Lublinie.

świetna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Asseco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asseco S.A.?

Kandydaci do pracy w Asseco S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asseco S.A.