Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Myszkauss

Lol dzięki mam nadzieję że trafię

@Myszkauss

I jak Myszuniu, trafiłaś?

Tak trafiłam :)

@Myszkausa

Superowo! No to opowiadaj! Jak było?!

@Kotek

Jak było testy :) i kolejne spotkanie w firmie :) warunki umowy takie sobie.

@Kotek

Były testy a teraz szkolenie :))) umowa taka sobie....

@Kotek

Kotek a co byś chciał wiedzieć :))

@Myszkausa

No to gratuluję i witamy na pokładzie! Bo zakładam, że umowa podpisana? Kiedy zaczynasz?

@Kotek

Mam jeszcze jakieś szkolenie w poniedziałek od 8 na ok 6 H .A umowa pod Adecco :)

:)) mrrr

@Myszkausa

Hey! No to świetnie! To daj znać, gdzie wylądowałaś :D. No jak po pierwszym dniu? Da się żyć?

Marko33

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w VALEO na stanowisku ''Kontrola jakości produktów'', mniej więcej jakie zadania trzeba tam wykonać i czy lepiej się pracuje niż na produkcji? Dzięki za odpowiedź!

Marko33

Speed

Andrzej będzie się dziś sypał na nocce :D *sniff* *sniff*

Slow
@Speed

Masz literówkę - spał, nie sypał.

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Valeonek

Na której brygadzie najlepiej?

@Valeonek

Na D

@Valeonek

Na żadnej haha

@Misia

Misia - zwal se konia to ci przejedzie. WIem, ze massz łikend, to ci siara uderza wgłowę, le w poniedziałek znowu na Apu. I co? :P

Podchorąży
@Szef

Zostawiam to twojej V ????

@Szef

Jak to co jebaczka standard haha

Chcesz wskoczyc na mojego Beniza? :D

Na Beniza? Też mam nadzieję, że trafisz :D

Myszkauss

Gdzie można składać CV w którym biurze

Lol

W lewym czerwonym

Zmęczony

Chcę się przenieść na inną brygadę bo na C wkurza mnie liderka , wyglądem przypomina świnkę Pigi ,lata jakby miała pióro w (usunięte przez administratora) wrzesczy na operatorów, jest hamdks i opryskliwa a sama nic nie robi tylko obgaduje ludzi a jej motto " i co ja ci na to poradze" nie ma pojęcia o komponentach

Hhehehe
@Zmęczony

Z babom se poradzisz nie możesz pizdusiu :D

Misia

Target to świętość takie motto zakładu haha nerwówka non stop najlepiej mieć wylane

Masakra
@Misia

A gdzie przecinki pytam się ja?!

janusz

(usunięte przez administratora) zakład zarobki od 2000 do 3000 tys na miesiac premie zawsze polecam zaklad

@janusz

Czy obecnie są jakieś przyjęcia do pracy

Dramat w 3. aktach
@janusz

3000 tys??!?! TRZY TYSIĄCE TYSIĘCY?!? 3 MILIONY NA MIESIĄC? LUDZIE!

@janusz

Premia jest zawsze tylko wynosi 17 zł brutto!

@janusz

Zależy czy pod adecco czy valeo. Pod adecco lepiej zarabiają operatorzy niż pod valeo na 4- brygadach. Atmosfera beznadziejna .Pod adecco około 2400 zł do ręki.

Lilka

Cześć. Czy może ktoś napisać szczerze ile się zarabia w Valeo na początek? Na lini produkcyjnej biorąc pod uwagę że jestem kobietą. Pozdrawiam

asgadfgadfgasdfasdf
@Lilka

Ryl na taśmie dostaje na początku zawsze tyle samo, niezależnie od płci.

On
@Lilka

2400-2500 netto w zależności ile wybitek masz w miesiącu bo nie nie chodząc na nie po prostu by sie to nie opłacało.I mowa tu o wypłacie Adecco.System 4 brygadowy.

Qwerty
@Lilka

Na początek pod Adecco dotaniesz około 12 zł brutto na 3 miesiące. Po 3 miesiącach 14,30. Dodatek 4-brygadowy 250zł. Pracując pod adecco średnio dostawałam 2400.

Byku
@Qwerty

o qrde, pr valeo nie spi po nocach i odpoaiwada sam sobie, niezle! tego przelm pisze, ze chcecie wiecej miejsc dla Ukra tfu incow zrobic jak sie do tego odniesiecie?

@Lilka

Na umowie jest 2400 brutto .Jeżeli jest premia i przepracujesz dwie wybitki w miesiącu to tak 2500-2600 w systemie 4 brygadowym.Na niektórych APU od pól roku nie ma premii więc tak 2200 netto.Przez pół roku pracuje się w temperaturze powyżej 30 stopni ,a system 4 br. ciężko się znosi,człowiek nie wie jaki jest dzień tygodnia.

Zgroza
@lol

2200 PLN = 550 Euro. I jak niby za to można żyć? Śmiech na sali :D.

Mam pytanie oprócz Adecco są jakieś inne firmy które współpracują z valeo w chrzanowie i jakie w przybliżeniu są zarobki za odpowiedz z góry dziękuję.

Boss
@Nowy

A teraz napisz to jeszcze raz używając odpowiednich znaków przestankowych, bo takiego bełkotu czytać się nie da. I Chrzanów dużą literą! (Dużą, Pan Miodek mówi, że nie mówi się "wielką"). Valeo może być małą z powodu braku szacunku do nich :P

@Nowy

Wszystkie Agencje Pracy Tymczasowej, które współpracują z Valeo Chrzanów oferują te same stawki płacy zasadniczej oraz dodatki.

Uposażenie_
@Valeo

Pytanie padło również o zarobki w Valeo. Bez sensu rekrutować, jak nie wiadomo ile będzie się zarabiać. Szkoda czasu waszego i szukającego pracy.

Zgroza
@Uposażenie_

Nie mogę się nie zgodzić! Stawka powinna być podana w ogłoszeniu. Po co ma tracić swój czas na wielogodzinne "negocjacje" jak na końcu proponujecie zabójczą stawkę 12 brut/h? Przecież to kpina!

Z uśmiechem na twarzy ;)
@Valeo

Valeo pracodawco . Wasza stawka nie konkuruje z rzadnym innym zakładem. 250 zł za każdy weekend w pracy to troche za malo . 35 stopni na hali tez malo kto wytrzyma . W dodatku doszly słuchy że ma być ankieta dla pracowników na temat pracy .Myślicie że napiszą o was dobrze skoro dla ludzi nic nie robicie? Coś za coś chcecie mieć ludzi ? Podnieść stawkę , wystudzić hale i minimum 500 dodatku za 4 brygady . Rozbudujecie sie - widać że zakład wasz ma zysk bo was na to stać. Nie zmienicie podejścia? Powodzenia ze znalezieniem sporej liczby pracowników że by zapełnić obecną hale jak i resztę gdy zakład się powiększy. Już nawet Ukraińcy rezygnują z waszej pracy . Pozdrawiam

Z pionowym uśmiechem z tyłu :D
@Z uśmiechem na twarzy ;)

Jak można stawiać spację przed kropką?

Z uśmiechem na twarzy ;)
@Z pionowym uśmiechem z tyłu :D

Przypadkiem kliklem

...

Ma ktoś informacje czy plotki o podwyżce dla Adecco są prawdziwe?

Niestety
@...

Jak to plotki - nie.

To co piszecie to wszystko prawda jeden bałagan jestem SIP chciałem poprawić trochę warunki to powiedziano mi że jak się nie podoba to do biedronki

No!
@anonymous

Ty, ale Biedronkę to Ty szanuj i przecinki powstawiaj, dobra?

Julita

@LOL, GoWork.pl nie oferuje tego typu usług, o których wspomniałeś w swoim komentarzu. Zapoznaj się proszę ze stroną Oferta dla pracodawców pod adresem https://www.gowork.pl/pracodawca-oferta Znajdziesz tam informację o oferowanych usługach. @Tomek, jeżeli to prawda, to Twoja informacja budzi niepokój. Pracodawca ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo pracownika i procedury BHP. Pracownik ma obowiązek stosować się do tych zasad. Czy na pewno się do nich stosował?

tas
@Julita

A co konkretnie się stało?

maruś
@tas

A skąd ona ma niby wiedzieć?

@Julita

Bechapowiec sam namawia pracowników żeby nie zgłaszali wypadku w pracy

Awanturnik z A

Temperatury na hali to nieporozumienie. Tak samo wszechobecne kolesiostwo. Dlaczego nikt nie sprawdza powiązań między np.liderem a skoczkiem bądź innymi stanowiskami odpowiedzialnymi za kierowaniem zespołem? Przecież widać gołym okiem, kto nic nie robi, bo jego lider to np.jego partner, albo kumpel z czasów szkolnych. A z wychodzącymi na papierosa też przydałoby się zrobić porządek, bo ci dodatkowa godzinę wolnego maja podczas dnia pracy.

Zniesmaczony
@Awanturnik z A

Zacznij palic, bedziesz mial wiecej wolnego ;). No stary, w czym masz problem? Valeo wdraża program "kolesiostwo plus" ;). Jak oni moga to Valeo tez. Lider i partner? (usunięte przez administratora)

fdsfsdf
@Awanturnik z A

Za chodzenie na fajke nie mówią nic ale idz się wylej do kibla to bedą dochodzenie robić.

@Awanturnik z A

Zgadzam się w 100% panie (usunięte przez administratora) czas na interwencje!

zenek
@lol

A kto to (usunięte przez administratora)

@zenek

Kierownik na APU 4 BR A

wscibska monisia

coś ktoś wie na brygadzie D jeden z seterów romansuje z młodą laską co dopiero się przyjęła do pracy a jego narzeczona robi na montażu nawet jego matka tu pracuje.Ciekawe co by było gdy by jego narzeczona się dowiedziała o tym.

Madziks
@wscibska monisia

To, że ktoś z kimś rozmawia wcale nie oznacza, iż jest to już romans. Rozumiem Monisiu, ze żal Ci(usunięte przez administratora) ściska, ze nie jesteś w centrum uwagi, Ale weź się może za robotę ????????????

Maciek
@wscibska monisia

Sweter romansuje z młodą laską, narzeczona i matka w jednym zakładzie. Kurde prawie jak w Modzie na Sukces. Wszyscy romansują, a ja ciągle NIE! (usunięte przez administratora)

Maciek
@Maciek

Znowu mi, qrde, nie pozwalacie poromansidłować. Ale z was uparciuchy... No to pozostaje r-o-k-s-a.peel :D.

Czesuaw
@wscibska monisia

Setery chodzą w swetereach! Ogólnie setery to fajne psiaki ale wolem jamniczki

Hulajnoga

Noga?

Hulajdusza
@Hulajnoga

Ręka!

Gryzzli
@wscibska monisia

W takim razie na D wszyscy seterzy romansuja hmmm ciekawe te wtryski :) napisz tylko na ktorym montazu robi ta jego dziołcha 2 czy 3 ?

Lolita
@wscibska monisia

Narzyczona robi na montazu apu 2 czy apu 3 ?

Mleczko
@Gryzzli

Jak już romansować to z (usunięte przez administratora) :D. Ej przestańcie plotkować baby !

Viola123
@Mleczko

Dokaldnie :)

Mleczko
@Viola123

To co Viola? Dasz się gdziesik zaprosić? Będziemy rozmawiać o planie reprywatyaycyjnym Valeo - żeby nie było, że komentarz jest niezwiązany z Valeo :d.

Konefka
@wscibska monisia

A co Cię to obchodzi ? Czy narzeczona wie czy też nie . Rozmowa to nie romans . Żal ci (usunięte przez administratora) ściska ze tobą się nikt nie interesuje ? Jak stoisz na maszynie to oglądaj te komponenty bo potem dziadostwo puszczasz .

Wiaderko
@Konefka

Rozmowa to już jak zdrada! Islam tak mówi! Puszczać to można bączki!

Konefka
@Wiaderko

Nie wiem gdzie ty żyjesz bo ja napewno nie w Islamie

Qwe
@wscibska monisia

Wscibska monisiu zapommnialas dodac ze liderki zamiast zajac sie swoja pracą to zajmują się czyimiś meżami . Chyba cie ominęło .

Zenio
@Konefka

Ej! Słyszałoś kiedyś o przecinkach???

Apu4
@Zenio

Ciekawa jestem jak po urlopach bedzie ten romans sie rozwijał ]:->

Hpg
@Lolita

Apu 3

Maczo

Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę, bo to jakiś mocny szajs :/

@wscibska monisia

Drodzy Użytkownicy, prosimy o stosowanie się do regulaminu i przeznaczenia serwisu.

Januszek
@Valeo

Drogie pseudo PR z Valeo: Proszę wyjść, bo niczego konkretnego jeszcze nie napisaliście, nie odnieśliście się do ŻADNYCH zarzutów skierowanych przeciwko Wam na tej stronie. Kiedy ktoś kompetentny się tym zajmię, hę?

Ona8

Czy jest możliwa praca na trzy zminy od pon do pt ? Czy tylko cztery brygady. I u kogo to załatwiać?

LOL
@Ona8

Istnieje taka możliwość ,praca na montażu.Należy się zgłosić do działu HR.

Gnojki
@LOL

No i wciąż usuwajOM :P

Dziękujemy Wam za dotychczas pozostawione komentarze na temat pracy w Valeo. Wasza opinia na temat pracy w naszej firmie jest dla nas bardzo ważna. Z uwagą śledzimy i analizujemy pojawiające się wpisy. Od tej pory chcielibyśmy się jednak włączyć do dyskusji i w miarę możliwości reagować na Wasze komentarze. Dlatego też, mimo, iż w wątku pojawiło się wiele niepochlebnych wpisów, będziemy wdzięczni za wskazanie nam obszarów wymagających poprawy. Zachęcamy do dalszego dzielenia się opiniami. W sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy Was również do kontaktu pod adresem mailowym valeo.poland.communication.mailbox@valeo.com Prosimy również o zachowanie kultury wypowiedzi – wszystkie posty niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Lol
@Valeo

Śledzimy i analizujemy :D. LOL! To pochwalcie się co z tej waszej (usunięte przez administratora)-IZY wyszło?

Muciek
@Valeo

Lol @ moderacja: ANALIZOWANIE wam nie pasuje? :D. ANA-LIZO-WANIE :D. Co jest złego w zwykłym A-NAL-I-ZOWANIU? Valeo może sobie ANALI-ZOWAĆ, a MY już nie?! A co my to... gorsze?

ciekawski
@Valeo

Hhehehe póki co to tylko znikają kolejne odpowiedzi. :D Śmieszni jesteście

Bjk
@Valeo

A ja mam pytanie do pracodawcy dlaczego zawsze co roku gdy jest miesiąc że są święta lub wakacje i dostajemy dodatek , wtedy zawsze jest premia ucięta? Gdy trzeba dac dodatek świąteczny lub wczasy pod gruszą zawsze premia jest mała

LOOL
@Bjk

No uważaj,bo ci odpiszom powodzenia lol

@Valeo

Dlaczego od pół roku APU 4 nie ma premii?

Co?

A niby za co?

@Co?

Za pracę!

misio

Za co? Zartujesz sobie?

@ciekawski

Jeśli jakiś komentarz zniknął to znaczy, że łamał regulamin. Prosimy o jego przestrzeganie.

LODY K-O-RAL
@Valeo

A świstak siedzi... No i co z waszOM analIZOM?

Kuba

Mogę prosić o email zakładu na który można złożyć CV? Z góry dziękuje :-)

Zenio
@Kuba

Nie, nie możesz! Proszę!

@Kuba

Rekrutacja na stanowiska produkcyjne: chrzanów@adecco.com Rekrutacja na stanowiska biurowe: poland.work.mailbox@valeo.com

....

Setterzy mają czas na pogawędki a jak się maszyna spierdzieli to wielcy obrażeni,że się ich wzywa , leserom sie pracować nie chce to się niech zwolnią , ogólnie część ludzi tam pracujących nie powinno tam być bo pracują od picu nie oglądając komponentów nawet , ale zawsze tak było ,ze lesery mają w pracy najlepiej,Ci co pracują uczciwie nigdy nie są doceniani.Nieraz idą takie komponenty ,ze czasu nie ma aby sie napić i jeszcze te chore papiery wypełniać, tyle kartek i na każdej trzeba wypisywać to co na poprzedniej czyli referencje,strata czasu.Ogólnie praca nie jest zła ale niektórzy ludzie strasznie ją obrzydzają , fałszerstwo i brak życzliwości u niektórych aż razi po oczach .Trzeba mieć farta aby trafić na fajną brygade i ludzi.

....
@....

A no i byłbym zapomniał, nigdy nie zrozumiem ludzi ,którzy są spoko jeżeli w pracy jest trochę luzu a jak się zaczyna zajob to każdy na każdego się wydziera , ja osobiście nigdy na nikogo nie podniosłem głosu a wielokrotnie miałem na kogoś nerwy ale tu trzeba mieć klase i nie mieć słomy w butach jak co niektórzy.

afakpis
@....

Ale czasami trzeba tak zwyczajnie po ludzku kogos (usunięte przez administratora), bo inaczej taki Seba czy inne pato nie zrozumie.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 35 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo