Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Miszczunio

Super praca, jak człowiek ma więcej zarobić skoro sprowadzają nam ukraińców, którzy za pół stawki będą nawet robili, a że zbyt dużo polaków się pozwalniało i nie mają skąd ukraińców nałowić to teraz nam filipińczyków autobusami dostarczą :)

ROXANA
@Miszczunio

Ja pracuje u Jedrusia wypłaty Oki zawsze na czas dają zarobić. A co do Ukraińców robią po 12 h i mają większe stawki za godz. Oni też się już nie będą robić za psi grosz

torbix
@Miszczunio

Szanujacy sie ukrainiec nie bedzie robil za mniej niz 1000$, dlatego traktuja valelo jako tranzyt do niemiec. Ciekawi mnie dla kogo buduja ta hale, skoro coraz wiecej osob idzie po rozum do glowy i sie zwalnia

AŚKA
@torbix

Brawo!!!!! Zgadzam się dla kogo no chyba że będą sobie kolonowac obecnych pracowników. Zakład pracy bez klimatyzacji w warunkach szkodliwych w temperaturze ponad 30 stopni a brak szacunku dla drugiego człowieka!!!

no name

Praca sama w sobie nie jest ciężka,za to warunki pracy i wynagrodzenie za nią są poniżej jakiejkolwiek normy.System 4 br wynagrodzenie netto bez nadgodzin 2200 zł,temperatura na hali przez pół roku powyżej 30 stopni,brak klimatyzacji ,na wielu stanowiskach nie ma wentylatorów ,dystrybutorów z wodą jest za mało,brak szacunku do pracownika.Standardy są tylko na papierze,rzeczywistość jest całkiem inna. Podnieść pensje ,w systemie 4 br powinna być na poziomie 3000 zł netto,włączyć klimatyzacje( wiemy że jest),i przeszkolić swoich kierowników i liderów pod kontem podejścia do pracownika.

Nina
@no name

Zgadzam się tylko że Ja spotkałam się już z tym że kierowniczka nie umi uruchomic maszyny. A to że jest klimatyzacja to czemu nie jest włączona???? Przecież mówią że Valeo ma miliony.

ha
@Nina

Klimatyzacja jest,bo podczas ważnych audytów potrafią schłodzić hale,poza tym tam jest kilkadziesiąt maszyn z których wydziela się nie tylko ciepło ale i szkodliwe związki (produkują plastikowe komponenty).Nikt by im nie wydał pozwolenia na działalność bez klimatyzacji!Porostu oszczędzają, ludzie się nie liczą .3

Joka
@ha

Wystarczy żeby choć raz osoba która trafia że zakładu na szpital podczas pracy traci przytomność powiedziała brak klimatyzacji brak dystrybutorów z wodą brak wentylacji. Ja pracuje w szpitalu i często się słyszy że ktoś z Valeo

GRAŻYNA

Brak klimatyzacji!!??? skoro jest to powinna być włączona Ja pracuje w szpitalu i już nie raz słyszałam że ktoś został przywieziony w czasie pracy z Valeo

Paula

Tak praca Oki żeby była klimatyzacja większe zarobki to by ludzi motywować mogło a tak :(

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Leszno
Daria

Praca Oki ale żeby była większa organizacja no i te głupie Baby

Olka

Upadek jest blisko... buduja hale ciekawe kto tam bedzie robil.. juz teraz niema ludzi... jesli nie podniosa wynagrodzenia bedzie coraz gorzej..

Szabadaba

Odwiedzała Was kiedyś komisja l4?

Chory
@Szabadaba

Tak, a czemu pytasz?

Zbychu

Frajerów w Valeo nie brakuje ---pracują za głodowe stawki i w podłych warunkach. Zakład wygląda jak (usunięte przez administratora) i tak traktuje ludzi. Tylko uciekać

Nina

13.1 brutto na godzinę to ile miesięcznie łatwo policzyć i praca w czterobrygadowce i 3 zmiany. I to mają być Zarobki kto przyjdzie nawet Ukraina podziękuję.

Bałaganiarz
@Nina

A terazprzeczytaj ten bełkot na spokojnie i powiedz, czy jest zrozumiały?

Radek
@Bałaganiarz

13.1 brutto na godz to jest cos ciężko zrozumieć Kto będzie pracował za taką stawkę

Igor
@Radek

Tak zgadzam się wymogi maja mówią że Valeo jak to zarabia a pracownicy mają płacone 13.1 brutto tyle jest w umowie

LOL
@Bałaganiarz

Byle jak, ale jak. Kminią, czy to starcza. Pare wądków niezrozumiałych, ale do wyprostowania.

Diana
@LOL

Czyli mam rozumiec ze pracuje za 13.1 boze i w systemie 4 brygadowym to czysty wysmzysk A mowia ze Vale jakie miliony zarabia .

Co?
@LOL

Co to są wąDki?

Praca na produkcji każda z możliwych łatwa nigdy nie była. Jest ciężko. Trzeba się napracować 8 godzi przeważnie stania. Od lat pracuję na produkcji stawka też minimalnie większą niż na początku.

Penetrator
@:(

No jak Ci stoi 8 godzin, to tylko pogratulować!

Skaner
@Penetrator

Stanie, wystarczy i ch oja zarobienie. Bo się wpuszcza de li co po 15* trzeba powtarzać i dalej go wno wiedzą :(

Daniel
@:(

Jeśli praca na produkcji to szczyt twoich ambicji to przykro mi ???? jest wiele innych stanowisk na których się lepiej zarabia i nie trzeba stać 8 godzin... Wystarczy się rozwijać zawodowo a nie stać w miejscu i narzekać ????

Robson

Ja polecam pracę w Jedrusiu. Autobus jest z Chrzanowa dowozi pracowników. 1 miesiąc umowa zlecenie. Następnie już umowa o pracę. Zarobki 2500zl spokojnie i więcej. Praca bez obciążeń. A w Valeo to zarobki sami wiecie jakie są

NoNieDaSie
@Robson

No widzisz, a kilka postów niżej Sylwia narzeka. I komu tu wierzyć?

Grochu
@NoNieDaSie

A co może Adecco zaoferować??? Jakie pieniądze i umowę co miesiąc przedłużać to jak zlecenie albo umowa o dzieło MASAKRA a we Valeo to nawet z Ukrainy już nie będą pracować

Justyna

Pod Adeco ile zarabia się? Czy ktoś może napisać

AdeCCo
@Justyna

NIe ma czegoś takiego jak Adeco.

Jasio
@Justyna

Zależy na jakim stanowisku: od 500 PLN (szambonurek) do 15k (programista).

Justyna
@AdeCCo

Adecco jedna literkę mi zjadł ile się zarabia

@Jasio

Nie obrażaj szambonurkow bo zarabiają więcej

@Justyna

Kto Ci ją zjadł? Nic nie rozumiem z tego bełkotu... Słyszałaś kiedyś o znakach inerpunkcyjnych? Bez ich znajomości Adecco nie przyjmuje. Przecież to co napisałaś, to nawet nie jest pytanie. Wstyd!

Jasio
@Tomek

W sumie racja, przepraszam!

Hamburger
@Justyna

ADECCO ZJADA CI LITERKI?!?!?!?! Musi być głodny!

Renata
@Tomek

Tak bo przez Adecco do Valeo idą sami inż. Tam już nawet z Ukrainy nie chcą pracować bo takie stawki i takie otwiera kariery Adecco.

Marek54

50 ludzi odeszlo z Valeo dzieje sie co raz lepiej zachwile biura beda robic na hali najwyzsza pora podniesc zarobki Dyrektorze Valeo bo zachwile ci braknie ludzi i sam pojdziesz na hale robic

Dyrektor
@Marek54

No juz podwijam kiece i lece :P

NANA

Panie dyrektorze czas na PODWYŻKI bo sami będziecie sobie pracować.Na Ukraińców nie macie co liczyć bo też uciekają z tego zakładu.

Czy po Akademii w Valeo idzie się od razu do pracy

ha
@Marta

Jeszcze musisz mieć badania lekarskie i do pracy.

Takwiem
@ha

Chyba badania na głowę, bo nieźle zrytą banię trzeba mieć, żeby tam iść robić

SYLWIA
@Takwiem

Tak myślisz że aż tak jest źle To jak byś popracowal u Jedrusia tam chyba też pół Chrzanów już pracuje i okolic to byś się przekonał :((

Aleksandra

Czy to prawda że jak się oddam na imprezie to awansuje?

DyrekInterneta
@Aleksandra

Zależy komu no i jakie ogólnie masz warunki, bo to nie jest tak, że się bierze wszystko, nie tak łatwo.

Rekrutator
@Aleksandra

Oczywiście że tak :) A mało tu jest pań które awansowały w ten sposób zwłaszcza w jakości. Jak się postarasz to może liderem albo kierownikiem zostaniesz. Takie też są. Albo babą kierownika... Tak więc majty w dół i do roboty

DyrektorInterneta!
@Aleksandra

No to ten.... Bo ja wciąż czekam na to oddanie!

nie da się pracować dzięki tym ludzia

@anonymous

Część też słyszałam że nie da się pracować , a pracując to nie wiem kto dostanie się szybko bezpośrednio pod Valeo .A co do zarobków to chyba każdy wie ile jest na umowie więc jakie godne życie .Opłacać czynsz prąd telefon to zostaje niewiele na życie ...

Zenio
@anonymous

Pisze się "ludzioOM".

@Viktoria

Godne życie, to poza granicami Polski. Vicki: daj znać jakis status cywilny + jakaś foteczka i krótki opis. Ustawimy się na Zachodzie i będziesz miała życie jak Madrycie! (nie do końca w Madrycie, ale okolice :D). Czo Ty na to ? :D.

@Maczo

:))) za granicą praca też już nie jest taka jak kiedyś i zarobki.

Oj zdziwiłabyś się ;).

A jaka pracę :))

@Viktoria

Kontroler jakości na budowie :] Oczywiście nie w polskiej firmie :D.

@Maczo

Spoko. To mieszkasz teraz cały czas za granicą czy zjezdzasz do Polski

@Viktoria

Raz na czas się w Chrzanowie pojawię. Dom buduję w Pile Kościeleckiej, więc od czasu do czasu trzeba na niego zerknąć. A tak na codzień, to nie w PL :].

@Maczo

Rozumiem nie tęsknisz za Polska, Ja otwieram firmę budowlana a właściwie będę kontynuować to co było robione do tej pory oprócz dachów będą wykończenia elewacje itd. W Polsce nie da się zarobić.

@Viktoria

No pewnie, że nie tęsknię. Tutaj mam konkretną robotę, na koncie się emeryturka odkłada, na wakacje można sobie pozwolić konkretne, niczego sobie nie odmawiam. Gdzie mi będzie tak dobrze jak tutaj? Gdzię tę firmę ruszasz Viki?

Viki

Ja Kraków i okolice Krakowa tu będę się poruszać głównie

Utopijna

Ambitna,rozwojowa praca.Możliwość rozwoju,wchodzenia na kolejne szczeble kariery.Zarobki pozwalające na godne życie na własną rękę,ciepłe stosunki między pracownikami,na wysokim poziomie kultury osobistej bez względu na piastujące stanowisko.Warunki pracy na jak najwyższym możliwym poziomie.Po prostu Valeoska utopia.

Heheszek
@Utopijna

Dziękujemy, że podzieliłaś się z nami swoim snem, a teraz wkładaj fartuszek i zasuwaj :P...

Utopijna
@Heheszek

A po co fartuszek.... na całe szczęście już nie muszę się wybierać do tej utopi :D

lol

Czy to prawda że w Adecco dostają 500 zł dodatku za 4 brygady?

I już
@lol

Nie, nieprawda.

Niko

Cześć, powiecie mi jak się pracuje w Valeo na stanowisku pracy przy kontroli jakości produktów samochodowych? Jakie zadania trzeba wykonywać i ogólnie jak przebiega praca na tym dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 35 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo