Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

oleg

Polacy powinni już dawno zastopować produkcje w tym (usunięte przez administratora) Jak można pracować za mniejsze pieniądze niż ukraińcom płacą ?? Tym (usunięte przez administratora) ze wschodu płacą 2800 brutto + dodatki. Każdy polak, który ma mniej nie powinien kiwnąć palcem w tej robocie.

Masakra
@oleg

Jeśli to prawda to jest wręcz kuriozum. Nie rozumiem jak tak można...

Maskara2
@Masakra

Czekamy my wszyscy, a później ja. Czekamy na recenzje

Hymm
@oleg

Ciekawe co pokażą związki na negocjacjach. Znów wywalczą 2.50 za punkt na ocenie rocznej?

stefan
@Hymm

związki wywalczą podwyżki dla nowych i ukraiców

@oleg

co ty piszesz jakie 2800 ??????????????? widzialam umowe ukraińca miał 2300 to chyba duza roznica

Ktos
@Hi

I opłacone mieszkanie 500zl

@Ktos

O to nie wiedziałam sorki. No to faktycznie

Pusia
@Ktos

Tego się nie da nazwać mieszkaniem to są baraki.

no name
@Pusia

To są normalne domy,z dużą ilością łóżek!

Pusia
@no name

Fakt faktam mają za darmo czyli więcej zarabiają od nas bo my nie dostajemy 500 zł do wypłaty!

FiNE
@Hymm

A co mogą związki zrobić jak w nich jest tak mało ludzi? Jaki pracodawca będzie poważnie traktował takie związki z garstką pracowników? Nie cierpię tak tępych ludzi którzy tego nie pojmują i szydzą i wystawiają złą opinię związkom nawet nie będąc ich członkiem. Cieszcie się matoły że w ogóle macie związki bo bez nich było by jeszcze gorzej ale wiedzę że wasz intelekt nie sięga tak wysoko. Pozdrawiam i zachęcam do zapisywania się w biurze związkowym, wejście jest na samym końcu dużej stołówki trudno nie jest trafić.

Adi

Co sadzicie i APU 2

Leoncio

Kto ma informację jakie będą podwyżki w tym roku

Gosciu
@Leoncio

Dostaniesz 200brutto maxymalnie i sie ciesz tak jak co roku tu niemozna liczyc na wiecej

olga

Słyszeliście , że ponoć kapitan Foch menager apu4 dostał kopa w dół i rzucił papierami ? Koleś Dawno stracił poczucie realności , sodówka uderzyła do głowy bo w końcu z patałacha mi tylko pracował jak sam mówił. Z Bogiem kosmito i żebym Cię już w Valeo nie widziała.

kosmita
@olga

z Bogiem niewolniku

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Czy ktoś coś wie jak jest na valeo w Trzebini bo chcą mnie tam przerzucić :( z góry dzięki za info

zażenowany

Człowiek chodzi do pracy w weekendy , święta , nawet na oszukanych 200% za 1 listopada byliśmy (zapomnijcie ,ze JA następnym razem przyjde na wasze rzekome 200%, spędze ten czas w domu) 12 listopada też byliśmy , jak jacyś niewolnicy i jeszcze po świętach tyranie ,no bo po co dawać białym murzynom wolne.

@zażenowany

To zostałeś.... Ja byłam 1 listopada i 12 też i dostałam 200% . A za 12 nie było 200% tylko normalne nadgodziny

@Hi

Taa ,ciekawe ile wynosiło to Twoje 200% , pewnie jesteś nawet nie świadoma/y,że Ciebie równiez zrobili w bambuko , pytałem ludzi po Valeo i dostali podobną zapłate, czyli na oko jakieś 150 % ale nie netto tylko jeszcze do opodatkowania.

tik
@zażenowany

wszystko co dostajesz w valeo jest brutto i do opodatowania. Jak chcesz coś zarobić bez podatku to zmień firme

@tik

No i własnie na takich ludziach jak Ty Valeo zarabia , zapłacą CI , powiedza ,ze to 200% a Ty uwierzysz.

@zażenowany

Być może 150 % ale za dodatkową niedzielę dostaliśmy 150 zł tak że kto został wydy many to został

lol
@zażenowany

Nie było 200% ponieważ kadry nas oszukały,dwa razy nam ściągneli podatek.Pamiętacie pomyłkę ok 900 zł,na konto dostajemy netto resztę bierze skarbówka,a valeo nam pobrało kwotę brutto .

@lol

Dobrze ,ze nie tylko ja widzę ,ze 2 krotnie opodatkowali 200% , reszta ślepo wierzy i powtarza ,ze wszystko jest ok.

Tik
@zażenowany

Ludzie!!! Jak za zwykłą dniówkę zarabiasz 80pln na rękę to za zwykłe nadgodziny 100% dostaniesz 160pln na rękę. A te 200% to 240pln na rękę a nie jak się wielu wydaje 320.

pytający i brak odpowiedzi.
@Tik

Taaa... może i masz racje , tylko dlaczego Panie w Adecco tego wytłumaczyć nie potrafią?

kaska

nowy rok nowe wyzwania

bl

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jaki jest sens pisać wyniki , deklarować produkcje , skoro i tak nigdy nie wiedzą ile jest danej produkcji na wipie i trzeba ją liczyć? No przecież to jakaś kpina ,bo liczenie produkcji w tych ciasnych wipach to jak kara, wystarczy,że montaże oddeklarują etykiete i już powinno być wiadomo jaki jest stan produkcji na wipie.

WtryskLamp
@bl

To bardzo proste, nie mówiąc już o tym że rozbieżności powstawały juz przy scrapowaniu, ale na montażu najprościej w świecie operator nie miał by czasu żeby to robić (zresztą jak by to miało wyglądać) lampa ma mnóstwo komponentów. Montaż nie stać na taką stratę czasu

hehe

merry christmas niewolnicy

@hehe

I wzajemnie. Mamy wolne

Ja się uwolnilam od tego cyrku i bardzo się cieszę. Po kilku latach pracy na produkcji stralam się o staż w dziale jakości. Odbyłam rozmowę, jedna druga trzecią i cisza.... Mija prawie pół roku, idę na rozmowę do kobiety od rekrutacji zapytać co w mojej sprawie, a tu co? Owszem, była Pani jedyną kandydatka ale Pani nie weźmiemy bo jest Pani operatorem produkcji. Z tego miejsca nie ma szans. Wolelibyśmy kogoś z zewnątrz. I o czym to świadczy? Albo masz znajomości albo wypier.... Co z tego że nam wyższe wykształcenie i zaczęłam studia jakościowe od października? Mają gdzieś ludzi. Liczą się wyniki. Zaraz po rozmowie złożyłam wypowiedzenie

Hff
@Marta

jak widac nizej po poltorej roku panna samanta br. d bez problemu wskoczyla na.. jakosciowca:)) jaka firma tacy pracownicy i zasady lub ich brak

D
@Marta

Hej Marta, pozdrawiam "po sąsiedzku" jeszcze z apu1, po trzech latach też dałem sobie spokój. Nie ma sensu szargać nerwów

Zołza
@Marta

Polityka Valeo wolą przyjąć z zewnątrz co na niczym się nie zna i nie umie podjąć konkretnej decyzji zamiast wziąść osobę z produkcji która ma już jakieś pojecie .

@Marta

W Apu2 jakoś potrafią wyciągnąć ludzi z produkcji do biur. Wystarczy tylko angielski. Może byłaś mega słaba?

lop

Prawda to jest ,że Ukraińcy chcą pracować w Wigilie i Swięta ?Podobno oni nie przyjechali tutaj do Polski na przestoje i pragną pracować , najpierw niech nauczą sie wypełniać papiery , wypisywać SCRAP , bo póki co większość nie potrafi podstawowych rzeczy a na nadgodziny to pierwsi.Parodia , zaraza Valeo.

Dymek
@lop

Aha, ciekawe sforułmowanie. Ukraincy i robota tylko ich trochę za mało, aby ruszać z produkcją.

Bunia
@lop

Prawda. Oni by tam spać mogli. Proponuję tym z góry namioty rozstawic obok by mieli bliżej do pracy robili by sobie chwilę przerwy i z powrotem na produkcję.

Ainub
@Bunia

Co tam Valeo będzie sponsorem hehhahhe wracając do tematu związków!! Zewnętrzne związki rozpier dolą firmę, to są moje przemyślenia

Ciekawa
@Ainub

Co masz na myśli zewnętrzne czyżby ktoś coś szykował

Dymek
@Ciekawa

Trza się dotlenić CO2

no name
@Ciekawa

W Skawinie mają mieć wolny związek zawodowy Sierpień 80,niezależny ,nie pobierający pensji od Valeo.

Pokemon
@no name

Mają od listopada i się dzieje nie ma wpływu Valeo na Przewodniczącego nie da się go zastraszyć i zwolnić trzeba z nim rozmawiać. Ostatnio konroliwali warunki pracy na APU 2 ale się dyrektor z behapowcem pocili. A co chłopu powiedzą że podwyżki mu nie dadzą albo go zwolnią. Ale trzepali gaciami aż im nogawkami kapało.

PikaPikaczu
@Pokemon

Hehe jak mi kspło to potrafili z podłogi zlizać. Ekspert od debilizmu

Pokemon
@PikaPikaczu

Czyż byś był z tych co potrafą lizać do białej kości? I jesteś ekspertem w tej dziedzinie?Czy debilzm przez ciebie przemawia?

Hsywja

Liderki z APU2 to jakieś totalne pomyłki.

Muuuu
@Hsywja

Owszem liderki są hardkor. Inżynierowie tylko do lizania

Valeovski Mudżyn

Powiedzcie mi ludzie od kiedy weszła ustawa w tym murzyńskim zakładzie,że abym mógł dorobić i pójść na nadgodziny to muszę pytać o zgodę swojego kierownika ? Śmiech na sali

bo..
@Valeovski Mudżyn

Umiesz coś w szachy. Warcaby może mnie ktoś nauczy.

Vo
@Valeovski Mudżyn

Ja też kiedyś chciałem zostać na nadgodziny to mnie nie przyjęli bo kierownik się nie zgodził i , więc pamiętaj , oni mogą odmówić nadgodzin , Ty nie możesz!!

kość i sraczka heehehshehahaehe niech bedzie, Tobie chyba starczy. Innym za to spokojnych, miłych świąt. A no bo bym zapolnisł szampańskiego sylwestra :)

Beti

Wesolych świąt życze wszystkim rządzącym i obyście się kośią od karpia udławili i mieli potężną poświąteczną sraczke ...za urlopy a raczej ich brak

hahaha

Valeo zatrudnia Ukraińców , Lider daje Ukraińca na wtrysk , przychodzi kierownik i pyta operatora metalizacji dlaczego nie ma instrukcji wtrysku na stanowisku... no kabaret ,ja mam latać i odwalać robote za Ukraińca.Smiech na sali.Jeszcze pamiery im wypełniajcie!

Gery

Ludziska kurna głodny jestem, co dobrego bylo na wigilijce ?

Rudy

Jak Wam się podobał dzisiejszy poczęstunek?

Isis
@Rudy

Super biegunke mam do teraz !

hehe

(nieoficjalnie) poprawa warunkow pracy dla operatorow: darmowy kurs jezyka ukrainskiego huahuahuahuahegeheh

@hehe

dlaczego my musimy się dostosowywać a nie oni do nas?

sam

samanta kogo boli ze postaralas sie o usuniecie wypowiedzi?? na swieta zycze ci stanowiska kierownika, byle tylko bol (usunięte przez administratora) ci nie dokuczal jak to napisalas;]]

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 34 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo