Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

lololo

Niech wezmą się w końcu za tych niechlujów z montaży którzy nie potrafią wyrzucić folii,pianek ,kartonów z komponentów tylko ponownie pakują do greenów, ciekawe jak oni by się czuli jakby im szedł wtrysk i w greenboxach na stanowisku taki (usunięte przez administratora) , nikt normalny tego nie bedzie sprzątał tylko bedzie pakował do takiego syfu jaki montaż odsyła , ale czasami nawet nie ma na to miejsca.

Pysia
@lololo

Za dużo masz czasu i ci się nudzi zapraszam na montaż.

lol
@Pysia

To należy do obowiązku logistyka z montażu!

Hi

Kiedyś było lepiej teraz robi się coraz gorzej. Duszno przede wszystkim o lecie już nie wspomnę. Dyrektor niech się obudzi wkńcu okradają go z pieniędzy . Ludzie którzy byli liderami a już nie są dalej pobierają pieniądze za lidera. Powinni je oddać za co biorą te pieniądze za to że pracują jako operatorzy? Też byśmy chcieli dodatkową kasę. Niedługo w całym Valeo będą sami Ukraińcy bo za takie traktowanie Polaków to wszyscy się zwolnią bo ileż można. Dlaczego jeden operator musi wszystko a inny nic nie zrobi bo on jest chory chodzi na jedną zmianę i tak (usunięte przez administratora) robi bo nic mu nie wolno. Co z pracownikami którzy pracują dłuższy czas chcą pracować sytuacja się zmieniła nagle np w domu nie ma dla niego stanowiska na jedną zmianę? A dla innych jest? Są ludzie co chcą pracować na 4 brygady ale mają zakaz przejścia z jednej zmiany na 4 i odwrotnie. Chyba już nigdy nie będzie tam normalnie. Jeden pracownik prosi o wolne nie dostaje drugi się rozpłacze i jemu wolne przysługuje. Nie dziwię się że operatorzy coraz bardziej robią co chcą i puskują do kierowników. Kierownik nie ma szacunku do niego on nie będzie miał do kierownika prosta piłka. Opinia niewiele da ale mogę tak pisać i pisać.

Aaae

Ból (usunięte przez administratora) ściska widzę

Hff
@Aaae

a ciebue kto i za co sciskal za stanowisko??

Sweetgirl

Jak w rym roku wygląda paczka na mikołaja?

no name
@Sweetgirl

Jesteś za stary/a na mikołajki:)

@no name

Nie mi. Dziecku????

Hi
@Sweetgirl

dowiesz sie 8 grudnia

@Hi

Czemu 8? Paczki do odbioru podobno 10?

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

pepe

Witam.Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda rekrutacja na operatora produkcji przez adecco?.Czy są jakieś testy manualne.Czy przy rekrutacji na magazyn są jakieś testy?

Edzia
@pepe

Przy rekrutacji na operatora jest test manualny- pęsetą trzeba władać małe śrubki na gwóźdź powiedzmy. Ma się to nijak to wykonywanej potem pracy. Do tego jeszcze test z matematyki Na magazyn to nie wiem

pepe
@Edzia

dzięki za odpowiedż

Xyz

Jak wyglądają zarobki setera czy piovana ? Tez takie tyle o ile ...?

bajbaj

no jak tam polaki wypieliście się odpowiednio dla francuskiego nadzorcy??? schylcie się bardziej może skapnie wam 40zł w ocenie rocznej, jak nie to paszli won i priviet ukrainski tawarisz

AntyNi_poniemaju

Nie ma to jak dać Ukraińca na wtrysk i słuchać od liderów ,żeby im pomagać wypełniać papiery ... jak pomagać?! Te lesery nawet swojego nazwiska nie potrafią wpisać , podobno są ukraińskie papiery ale po co lepiej wykorzystać Polaka i kazać wypełniać Ukraińcom papiery... co z tego będe miał? Poza tym,jak ktoś nie nosi kamizelki ,,Ucze się'' to nawet nie mam takiego obowiązku mu pomagac , mogę ale nie musze.

Tadek

Czyli 300 Polakow zwolnia ?by zatrudnic 300 nowych pracownikow z Ukrainy i z wieksza stawka$$$$

@Tadek

Nie 300 osób złożyło wypowiedzenie , więc lukę ukraincami zapełnią.

Hymm
@Pusia

Skąd wy macie takie informacje o tych 300 osobach? Ja nic nie słyszałem żeby tyle osób złożyło wypowiedzenie.

Beti
@Tadek

Źle się dzieje, naprawdę żle,czy ONI tego nie widzą ,sami doprowadzą zakład do ruiny. Na niczym im nie zależy...na ludziach na produkcji dosłownie na niczym ,siedzą sobie na wygodnych stołeczkach i wymyślają coraz to nowe "ulepszenia".A pracownicy ...co tam pracownicy nie ten to przyjdzie następny na jego miejsce 10 "ni panimaju" nie ważnie że nic nie potrafią zrobić, scrap puszczają ,jeszcze MY musimy im pomagać,odwalać za nich robotę ,a przecież mamy jedną wypłatę .Powiedzmy Stop ,nie dajmy się tak wykorzystywać.

Hmm
@Hymm

Że co ??? Papier od tego mają!!! Co z nim później robią :////

Gogus
@Tadek

Poprostu ludzie nie chcą pracować za takie pieniądze... Ta niby anonimowa ankieta na temat zadowolenia pracy w valeo wyszła super według osób odczytujacych wyniki. Podobno 82% pracowników jest BARDZO ZADOWOLONA z pracy w valeo i z płacy jaka otrzymujemy...A naszą najmocniejszą stroną jest KOMUNIKATYWNOSC !!!!!! Masakra to jest poprostu!! Wiązki ino namawiają żeby się do nich zapisać ale po co jak on nic nie działa.... szkoda gadac

Ukrainien ni poniemaju

A Ukraińcy śmieją się Polakom w twarz bo oni tylko staną na taśmie i odbierają komponenty a reszte odwala Polak czyli wypełnianie papierów,deklaracja produkcji , to dlatego nie widać po nich zmęczenia po 12 h skoro nic nie robią.

Jehhes
@Ukrainien ni poniemaju

Wiecie gdzie mam tą za 10g zobaczy, to mina blednie No chyba ż idzie z 5 ogonami

Pozwolę skomentować.. A resztę zrobi b uc..

Pietrek

Kpina jest w tedy co się przeniosłem. Na początku była 5 za władzy odpowiedniej osoby, później drabinka i jest ten menager co jest, zostało ile zostało, a ile zarabiam to zapewne niektórzy wiedzą... wracając do tematu. Jest nas dwóch, trza na późniejsze czasy czterech. No cóż Beata, czasy się zmieniły.

Beti

Wcale się nie dziwię ,że się ludzie zwalniają,bo to co się tam wyprawia ...ten zakład to jednen wielki cyrk.Nie ma ani jednego mądrego rządzącego, kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo.Menager zamiast się zająć sprawami naprawdę ważnymi to chodzi i sprawdza czy green boxy z workami są podpisane.Kpina

Do nas w Skawinie przyszedł związek zawodowy z zewnątrz Sierpień80 kierownicy wpadli w taką panikę że założyli związek zawodowy pracowników valeo w Polsce. Ten związek Sierpień80 działa sąsiedztwie z tego co wiem to wtm roku wywalczył lepsze podwyżki i walczą o dodatek stażowy i to nie jest 30 zł inie przy ocenie nie znam szczegółów tyle co rozmawialiśmy z przewodniczącym. Dlatego pytam jakie u was są związki.

Morze
@Zainteresowany

Napisze ci tyle ,,takich trzech jak nas dwóch nie ma anikednego,, jak u was będzie trzech. I wdodatku karzdy od czego innego. To więcej huta zarobi

Darek

300 osób na wypowiedzeniach do marca następnego roku!

dyrektor
@Darek

i 300 uKRAINCOW zatrudnionych w marcu :D z wieksza stawką

@dyrektor

300 Ukraińców nie komunikatywnych ????????????

dyrektor
@Pusia

wy sie tak komunikujecie ze , ukraince wiecej od was zarabiaja haha to chyba lepiej sie zwolnic

@dyrektor

Żebyś wiedział najlepsza alternatywa.

Nie nasi!

Barbara

Nie rozumiem jednego w Gazecie Krakowskiej było napisane że pracownicy z Ukrainy to Tania Siła Robicz... Jak Tania??? Skoro zarabiają więcej niz my! Maja zapłacone mieszkania, i w tym wyżywienie.

Bunia

Dlaczego wczorajszy post został skasowany. Czyżby za dużo prawdy w nim było. Jeśli posty są kasowane bo komuś najwyraźniej nie wygodnie to trzeba będzie iść do gazety z tym.

AAA

Dlaczego dyrekcja tak bardzo NIENAWIDZI Polaków,żeby u nas Ukrainiec lepiej zarabiał wstyd I HAŃBA! Jeszcze jak by byli wydajniejsi od Polaków,a tu nic nie są bardziej pracowici do tego większość jest nie komunikatywna.

Diana
@AAA

Za pracowników z Ukrainy maja dodatki i tak ma każdy zakład w którym pracują a znam oprócz Valeo dwa inne które tak właśnie działają nawet maja mieszkania opłacone i posiłki. To też są ludzie też chcą pracować też chcą żyć. Szkoda że nam Państwo nic tak nie pomoże

AAA
@Diana

Nie mam pretensji do Ukraińców ,tylko do naszej dyrekcji ,która woli na dzień dobry lepiej płacić im niż polakom z kilkuletnim stażem.Tak być nie może!

Panstwo w ktorym koczy siewoda
@AAA

Wszyscy nienawidza Polakow.wschod zachód kazdy z nich chce nas zniszczyc wyelminowac ze swiata tak dzialo sie kiedys tak dzieje sie teraz wystarczy otworzyć oczy i zobaczyc co sie dzieje w PL gowniane jedzenie szczepienia mala placa papierologia itp ogulnie wyzysk chca po prostu sie nas pozbyc Polakow i zamienic (usunięte przez administratora)

Darek

Ten zaklad to cos z nocnego koszmaru....ogrodzenie mowi za siebie... wyzysk za groszowe stawki. Ale frajerow I lizusow nie brakuje

Panimaju

Mam nadzieję ze ten zakład upadnie,jak zostaną same Ukry "Ni Panimaju".Zarabiają wiecej od was nie robiąc prawie nic :D Kto był kumaty to uciekł z tego kołchozu :D

Karol
@Panimaju

ciebie nie było jak ty to twierdzisz Ukry już były. Miejsce mają i to swoje nie miszą wynajmować ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 34 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo