Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Darek

Ludzie mdleja ....widac co to za oboz....uciekac jak najdalej. Typowy gulag i szkoda czasu marnowac na ten zaklad. Nawet ogrodzenie przypomina cos z dawnych lat...

Kiero

Jak tam patologia z Valeo?Pot sie leje , spać na nockach się nie da?

Hehhehe
@Kiero

Pot się po tyłku leje a pół nocki można magazynie kimnąć da się żyć :D

Jakie zarobki? Czy rzeczywiście jest dofinansowanie studiów? Tylko czterobrygadówka wchodzi w grę? :)

Hmm

Dyrektor powinien sie wziąść za vajzorow bo ci mają swoich przydupasow . Dlaczego na ranna zmiane chodza operatorzy i mają stawke lidera a już nimi nie są ? Czy ktos sie wkoncu za to weźmie,?

Dyrektor
@Hmm

Nikt się za to nie weźmie, a Ty możesz opróżnić szafkę.

@Dyrektor

Haha twoją ?

Dyrektor
@Konefka

Moja stoi w biurze i bez umówionej wizyty nie wejdziesz, bo Monisia Cię nie wpuści, więc... Sorry Winnetou :/.

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Monisia

Tak sobie patrzę i widzę, że pot z was spływa (jak to pisał wieszcz Tuwim). Gorąco Valeonki? Spokojnie, już niedaleko. Jeszcze tylko paznokietki i można znikać, hihi, już prawie 15:00. Życzę Wam spokojnego popołudnia i zimnego Żywczyka w domku (ale dopiero w domku, nie przed jazdą do domku - wiem, że czasem opróżniacie puszeczki na parkingu - nieładnie, nieładnie!) Wasza Monisia Post Scriptum: Jakaś uzurpatorka próbuje się pode mnie podszyć! Pamiętajcie, że Moisia jest tylko jedna. No, bo kto Wam pomoże w biurze jak nie ja? ;). Buziolki!

W tym valeo w chrzanowie to same dno pracuje , prostactwo itp.

Madziks
@anonymous

Odezwał się wielki Pan. Akurat prostactwem bije właśnie od Ciebie. Po co w ogóle będąc "szlachcicem" wchodzić tutaj i komentować "dno".

Heheszek
@Madziks

Kurde, ale ma trochę racji jakby nie patrzeć, wystarczy poczytać wątki w tym temacie: patologią orto- i stylistyczną aż wali po oczach, a to nieco daje do myślenia, prawda?

Madziks
@Heheszek

A rozumiem Śmieszku Heheszku, ze znasz każda osobę komentującą, że daje Ci to aż tak daleko wysunięte wnioski? Nic mi nie dają na przykład do myślenia idiotyzmy wypisywane przez niektórych analfabetów i frustratów. Mogę się jedynie z tego pośmiać. Nie mniej jednak wkładanie wszystkich do jednego wora i ubliżanie anonimowo ludziom na forum to jest dla mnie dno.

Heheszek (Śmieszek)
@Madziks

Nie, nie znam, to fakt. Dlatego właśnie napisałem, że "trochę" racji, a nie całkowitą rację. Nie mogę się nie zgodzić. Popieram, jest to dno i jeszcze kilka metrów mułu. A z tych idiotyzmów,to się nawet śmiać nie da czasem, pozostaje jedynie zapłakać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Heheszek
@Madziks

Odpowiedzialem Ci kulturalnie rano, ale nie dodali mojego komenta. Spadam stąd, gorzej niż w Korei Północnej. Pozdrawiam cieplusio!

Marzyciel
@Madziks

Madziks: podoba mi się styl i słownictwo. Jeszcze daj znać czy jesteś kobietą, a będziesz miała cichego wielbiciela :). Pozdrawiam!

Darek

Wyzysk...to hasło tego zakładu. Przyszli do Polski bo potrzebują niewolników a na zachodzie ich już nie ma.

ZnaFca
@Darek

Oczywiście, że są i są to zazwyczaj Polacy, bo całe pozostałe towarzycho siedzi na zasiłkach, które są wyższe niż oferowana płąca minimalna.

Kuba

Nie, nie staram się. Mój kumpel co robi w Valeo powiedxial zebym to napisał dla zwały :D bo bedzie wiecej wyswietlen, Przecież nie jestem az tak tępy zeby se nie znalezc strony Valo i zakłądki kontakt, no nie?

Czy na Valeo jest tak źle jak tutaj wszyscy piszą?? Kierownicy , ludzie ???

Hehe
@anonymous

Ja jestem kierownikiem se chwale :d

Ona88

Czy jest mozliwosc pracować w valeo tylko na jedną zmianę??

asdgasdgasdg
@Ona88

Tak, w biurze. Czasem też na produkcji przez pewien czas na nowym (lub kończącym się) projekcie pracuje się na jedną (lub dwie) zmianę.

witam cała śmietankę z valeo wczoraj było kolejne omdlenie tym razem SV kazała liderce dziewczynę odwieśc jej prywatnym samochodem żeby znowu w gazecie nie pisali dramat.A poza tym w valeo piszą scrap wyceniają na 41 mln o jejku czyja to wina proste tych seterów i liderek poza tym nie równe traktowanie pracowników na pasie D jedni drugim włażą w (usunięte przez administratora) bez wazeliny to chyba najlepszy sposób na zaistnienie i dzieki temu maja lżejsza pracę

Master
@anonymous

Jezusie Nazareński, słyszałOś Ty kiedyś o znakach przestankowych? Czyli moja teoria się potwierdza - w Valeo robią tylko analfabeci i życiowe niedojdy.

Animalplanet
@anonymous

Na roweże zacznij jeździć. Wszyscy pewnie zrozumieją hehe A jak nie zrozumieją to na flecie naucz się grać 5 będzie lepsza. Na gitarze umiesz grać ?

Master
@Animalplanet

Stary, nie wiem co bierzesz, ale albo bierz połowę albo zmień dilera - serio. A może na hali w Valeo za gorąco?

Look
@anonymous

Nie dziwie się że kolejne omdlenia jak na hali tak duszno, a dziewczyna chyba stała na lensach audi, w końcu ktoś padł i nie ona pierwsza i nie ostatnia

Zorientowanywsytuacji

O widzę że wątki zostały pousuwane. Czyżby ktoś się obawiał ze żonka sie w domu zorientuje jak sobie umila zycie po pracy czy pani administrator dba aby "praca" w valeo powodowała mniej rozwodów?

Ciekawski
@Zorientowanywsytuacji

Przecież ani pół nazwiska nie padło, więc nikt się nie ma o co bać.

Julita

@Dawaj!, @Zorientowanywsytuacji, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Jeszcze raz przywołuje Was do porządku. Forum GoWork.pl nie jest miejscem na rozmawianie o tego typu sprawach. To forum na temat rynku pracy, na pewno są tutaj osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy dla Valeo.

Dawaj!
@Julita

Ja się czuję przywołany do porządku :] A Ty @zorientowanywsytuacji, jak się czujesz? No, ale takie rzeczy w sumie też są ważne, bo np. jak taki potencjalny przyszły członek (członek, heheh :D) rodziny Valeo poczyta co tam się wyrabia, to się 3 razy zastanowi zanim papiery złoży, no nie? Więc się miła Pani Julito (przy okazji, śliczne imię, rzadko spotykane!) proszę nie bulwersić aż tak... Aż żałuję, że Pani nie pracuje w Valeo! Na pewno fantastycznie by się nam rozmawiało, bo posługuje się Pani piękną polszczyzną i na pewno ma też duże ajkju!

Monisia

Oj, jakie smutaski dzisiaj na hali :( To przez wczorajszy meczyk, tak? A i starsznie silny odór alkoholu się unosi, aż mi dech zapiera! Pan Behapowiec powinien zrobić rundkę z alkomatem, chyba zaraz po niego zadzownię. Uszka do góry Valeonki! Jeszcze jeden mecz i koniec :] Życzę Wam udanego dnia! Wasza Monisia

Wesoły Pastuszek 2.6%

A czy nowy pracownik też może sobie coś znależć ?

Xionc
@Wesoły Pastuszek 2.6%

Szukajcie a znajdziecie!

Julita

@Muczaczo, odsyłam Cię do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie rozmawiamy na temat prywatnych spraw pracowników. Ten wątek odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w firmie Valeo. Są zainteresowani warunkami pracy. Nie interesują ich sprawy obyczajowe. Pamiętaj również, że podawanie danych osobowych pracowników jest niezgodne z regulaminem forum. Wpisy łamiące regulamin będą na bieżąco zgłaszane do administratora forum.

@Julita

A dlaczemu mi Pani nie odpowiedziała, co? Czekam już tydzień i nic. O warunkach pracy już było tysionc pincet razy i są, delikatnie pisząc, do chrzanu (no bo w końcu zakład w Chrzanowie, no nie? :P :P). Jestem przekonany, że "potencjalnych kandydatów" BARDZO interesują spracy obyczajowe. POTENCJALNI KANDYDACI!! (o ile takowi istanieją, kto by chciał w tym kołochodzie pracować?). Weźcie napiszcie co was interesuje!

@Julita

A! I jeszcze jedno! Czemu w tym wątku komentarz musi oczekiwać na weryfikację, a w innych nie? Hę? Pytam ja się??

Boss

I nmdzis dwie kolejne ospby zemdlały. Jedna na 1szej zmianie a druga na 2giej. I 36st jest

@Boss

To dopiero sie zaczyna coraz wiecej takich sytuacji bedzie . Nie rozumiem ludzi z Seata pozabierali im wiatraki a o i nawet sie o nie nie upomną .

Zenio
@Boss

Bo powinny mieć 36.6, to jest prawidłowa temperatura, nie dziwię się, że zemdlały.

Kubuś
@Konefka

Bo Seat ma kijowe wiatraki czega te z Beemwu one dobrze wiejom i chlodzom! A O I - som jeszcze E U ... yyyy... Y! i EM i OM!

Pracownik tego obozu
@Boss

To może jakis strajk? Nie ma temperatury to nie ma lamp! I koniec tematu. Ciekawe co by zrobili wtedy przecież wszystkich nie zwolniă

BOSs
@Konefka

Co Ty chcesz dzieci na utrzymaniu, stary że nie daje bo znudzony itp. w robocie o robocie będzie myślała.

Czamu
@BOSs

Nie, nie chce dzieci na utrzymaniu. Czego stary nie daje? Mi daje, bo ma. Daje to biorę. Kto normalny myśli w robocie o robocie?

@BOSs

Dzieci na utrzymaniu ma wielu z nas , no ale bez przesady chyba wiatrak sie należy skoro jest taka temperatura . A potem się dziwią że ludzie mdleją.

@Kubuś

Kubuś ale nie rozumię cię o co ci chodzi ? Cos sie jąkasz . A bmw to jeszcze jest ?

Kubuś
@Konefka

Nie rozumiĘ? W jakim to języku? Oczywiście beemka siódemka!

valeo cudowny zaklad dobre zarobki umowa i kasa na czqs

Sorry
@anonymous

Tak, raj na ziemi...brakuje tylko napisu na bramie (usunięte przez administratora).

Madzia
@Sorry

"Ty, który tu wchodzisz porzuć wszelką nadzieję". O taki napis Ci chodziło? Wiesz skONT to?

Julita

Chciałabym ponownie przypomnieć osobom udzielającym się w tym wątku o regulaminie forum. Na forum GoWork.pl rozmawiamy o warunkach pracy w firmie Valeo. Nie jest to miejsce na dyskutowanie o prywatnych sprawach pracowników, wzajemne atakowanie się lub spamowanie forum. Wszelkie wypowiedzi łamiące regulamin będą zgłaszane do administratora forum. Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakieś zmiany? Jakie dodatki socjalne oferuje firma Valeo swoim pracownikom?

@Julita

Pani Julito i co taki administartor robi z takim zgłoszeniem? I jaka jest Pani rola w tym całym... hm... wątku? :D. Tak, tak zaszły zmiany - wentylację włączyli (yuppi!) i automat z gumkami zaintalowani w męskiej toalecie (w damskiej nie byłem, więc nie wiem). Firma VALEO nie oferuje swoim pracownikom ŻADNYCH dodatków socjalnych. Jeszcze jakieś pytania?

GRZESIEK

Że ludzie tam jeszcze pracują? Widać nieudacznicy i kołki z rejonowych wsi.

Maciek
@GRZESIEK

Takie kouki jak ty

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 35 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo