Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Ktoś

Dziękuję ze odezwales/as wiec możesz teraz mi odpisać na moje dwa pytania :) czekam. ......

Ktoś

Pytanie do pan z kadr które ru troluja. Czy w czwartek mając spotkanie w biurze na ilzeckiej o 17 moge ubiegać się o nadgodziny jeśli zacznę prace o 7.30 albo 8 na sklepach ? I czy coś mi grozi jak słabo wypade w teście sprawdzająca moja wiedze o MOK ? Golonko nie masz co robić po 17 ??? Rodzina Cię nie kocha?????

życzliwy

Co tu taka cisza wszyscy czekają. .....co nie którym kontrakty wygasają i co dalej. .....na zieloną trawkę wszyscy z CP trzymają za was panowie kciuki...znajdziecie pracę gdzie indziej .....

życzliwy

widzę, że adminstrator został poproszony przez Carlsberg o usuniecie linku u pracownika PH (usunięte przez administratora) o wynikach sprzedaży grupy Carlsberg i spadku w Polsce o 10 %

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

BUHAHA

Duża l śpicie tam? Zawsze reagowaliście kilka minut po nieprzychylnym wpisie a teraz prawie pół godziny minęło. Pobudka!!!

życzliwy

widzę, że adminstrator został poproszony przez Carlsberg o usuniecie linku u pracownika PH http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/sprzedaz-carlsberga-mocno-spadla,669216.html o wynikach sprzedaży grupy Carlsberg i spadku w Polsce o 10 %

jausg

Żryj gruz mendo z biórowca Cp w Warszawie. nie ma rotacji? Od 11.2015 wzwolniono ok 400osob i caly czas sie ludzie wymieniaja bo w tym bagnie nieda sie wytrzymac. Jesli PH dostanie auto z kiblem, prysznicem i łóżkiem to pewno cos zarobi bo moze premie zobaczy jak do domu nie bedzie wracal.

W dziale PH nikt nie może miec lepiej niż ja. Odebrałem 80% premii od początku roku i wiem ile mnie to kosztuje stresu, NADGODZIN spędzonych w pracy a nie w domu z rodziną. W weekendy jeszcze liczenie kapsli i maile. Niep.......l głupot bo się nie popisałeś/łaś swoją wypowiedzią i trafiłeś/łaś na pracownika z czołówki tego peletonu. Czemu nie napiszesz że CP oszukuje swoich pracowników nie wypłacając premii za SPA. Potajemnie nie uwzględniając w systemie ECOD Dystrybutorów w Regione. Sprawdźcie sobie Plany LY&Y na dany miesiąc porównując 2015r. Plany były o 20% mniejsze i taki wzrost nałożono na ten rok, ALE UWAGA bo po cichu odjęto z ECODu Dystrybutorów (którzy liczyli się w 2015r) którzy w Totalu Regionu stanowią 15-20% Voll/ miesięcznego. Czyli sumując jaki przyrost planu LY&Y 35-40%. Ponadto ok 10-15% Sklepów jest na liście sklepów NIEOBSŁUGIWANYCH (dane można wyciągnąć z KOKPITU REGIONU) bo ECOD ma bladnę dane, ale nikt się do tego nie przyzna. Od kiedy Numer domu PSD w ECOD to .... # .... , albo kod pocztowy składa się 4 Czterech Cyfr. I co za to ja Mam nie dostać PREMII bo sklep który obsługuję nie liczy mi się do panu sprzedaży. Gro sklepów przeszło przez to bokiem z VOLL miesięcznym między 35-200HL. Z nas chcecie robić baranów....? Przepraszam za opis po branżowemu który zrozumieją tylko Pracownicy CP.

"... W sumie to chętnie chciałbym się załapać na tego przedstawiciela handlowego, zwłaszcza, że oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś benefity do tego. TO dobry znak, że liczy się u nich pracownik. ..." Halo Warszawa, aż taka desperacja w poszukiwaniu pracowników na miejsce tych któży sami z tego bagna uciekli. Słyszałem że nie macie chętnych do roboty na stanowiskach PH i szerzycie propagandę jak to NIBY dobrze jest w CP.

nie wiem Czy Carlsberg da Ci drugą umowę o pracę bo jedną już masz. Jestem Ciekaw kto z biura warszawskiego to pisze.

Podziel sobie to co oferują z Podstawy prze 12-14h dziennie. O premii nawet nie śnij że ją dostaniesz.

życzliwy

Dołączam się do powyższych wypowiedzi :nie skladajcie cv do tej firmy jedna wielka porażka lludzie którzy poświęcili kilka lat na budowaniu tego co jest na rynku odchodzą a firma sama ciągnie się na dno. .......niestety bez dobrych pracowników. .....pozdrowienia dla wszystkich tonacych z Titanica. ......

mek

Już wiem, zwolnijcie w takim razie wszystkich tych którzy premii nie robią bo przecież to są Ci źli i zatrudnijcie nowych ;] takie tam proste rozwiązanie ;] Nie dziękujcie za podsuniecie pomysłu.

Zagłoba2

Rozpowszechniać!!! (Kochany Panie/Pani admin poniższy tekst jest opisem firmy Carlsberg Polska który jest nie na rękę jej zarządowi który poprzez firmy PR stara sie "wybielić" proszę o nie usuwanie go) Pawel napisał: "W Carlsbergu bylo dobrze ale pare lat wstecz. Przyszly rzady pana Blawata i zaczelo sie... Kontrole i najazdy z niezadowoleniem i fochem na twarzy a wszystko kosztem PH ktorzy dymali calymi os'ami do nocy zeby pan prezes mogl sie przejechac po sklepach... Projekt o nazwie P10, ktory polegal na zatrudnieniu przez agencje zewnetrzna dodatkowych PH, ktorzy odwiedzali najwieksze nory i wstawiali tam lodowki zatowarowane tylko po to zeby wlasciciel mogl tam trzymac doslownie wszystko czytaj, mleko, ryby, wode mineralna i troszke harnasia...pozniej po zakonczeniu projektu zwykly PH dostawala takie dziadostwo w spadku i musial sie bujac bo lodowki zwiezc nie wolno. Wprowadzenie GPS i jazda po sztywnoprzyczepil trasowkach i nikogo nie obchodzi, ze klient zamawia towar w poniedzialek a Ty masz go na trasie we srode, zamowienie musi byc... RTM pojecie kochane i wielbione w warszawie a znienawidzone przez PH. Narzedzie ograniczajace swobode w pracy a sprowadzajace PH do roli kierowcy autobusu, jazda punkt po punkcie e kolejnosci ustalonej przez Warszawe, nikogo nie obchodzi biznes ze sprzedazy, wazne ze masz zrobic 25 wizyt i to w okreslonej kolejnosci. Raporty z raportow, mimo, ze firma ma mozliwosc sprawdzenia wszystkiego i tak musisz jeszcze po pracy wyslac smsa do KOS z tym ile sprzedales i czego Brak budzetu i nierealne plany=slaba wyplata. Atmosfera w pracy zalosna Pisanie, ze zwolniono nierobow to bajka, odeszli ludzie kreatywni majacy dosc "pracy" pod rzadami idiotow, "pracy" ktora sprowadzala sie do idiotycznego wbijania glupot w ipaq po to zeby nikt sie z gory nie przyczepil, ze w tabelce wygladasz slabo. Prawda jest taka, ze po zatrudnieniu pana Blawata i pozniej Raka firma rozmontowana na lopatki. Dlaczego nie organizuje sie co kwartal tzw. Cyklowek? W ramach oszczednosci? Nie poprostu nie ma sie czym chwalic, kiedy ostatnio pokazano raport nielsena? Nie pokazuja bo Carlsberg spada. Podsumowujac praca za 2500zl miesiecznie a wymagania i atmosfera jalby placili 3 razy tyle. Ja absolutnie nie polecam tej firmy nikomu. Na cale szczescie odszedlem i nie zaluje. Mam dalej kontakt z chlopakami i kazdy jak leci wysyla CV. "

PH
@Zagłoba

Zarobiki w Calsberg tto 2500 na reke plus premie , moze byc nawet dwa razy tyle.

@PH

chyba w snach ..... buhahahah

Piotruś gondek

Prowadzi rekrutację bo ludzie sami odchodzą .mają dość beznadziejnej atmosfery.mobingu.i słabych zarobkow.taka jest prawda.

Producent piwa

Chyba jaja sobie robisz. Marka marką . Pytanie jak długo się na tym da ujechać. Nie sprzedajemy, mniej produkujemy.Prezesostwo udaje że wszystko jest super. Atmosfera w pracy tragiczna. Taka jest prawda. Mobbing na wszystkich stanowiskach. Wszyscy dygają ponad godziny pracy.

Producent piwa

A

Potwierdzam kolegów wyżej firma się cofa i jak tak dalej będzie to jednym słowem do dupy

A

Potwierdzam kolegów wyżej firma się cofa i jak tak dalej będzie to jednym słowem(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska