Opinie o H.H. i D Janusz Malczyk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy H.H. i D Janusz Malczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie H.H. i D Janusz Malczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.H. i D Janusz Malczyk w Warszawa

Helena

czemu tutaj są tylko opinie klientów?? to forum dla pracowników, liczyłam na to że znajdę opinie o warunkach pracy....

dsfsfs Nowy wpis
@Helena

Nie polecam pracy w tym miejscu

Bol Nowy wpis
@Helena

Warunki pracy, najniższa krajowa, wypłata nie na czas, zawsze trzeba czekać i się upominać. Jeśli więcej niż najniższa krajowa to reszta pod stołem. Z urlopem ciężko się dogadać. Warunki słabe.

Byłypracownik Nowy wpis

Bardzo nie polecam pracy w tym miejscu! Nieprzyjemna atmosfera, praca w stresie, nadprogramowe obowiązki, słabe warunki, jeden z szefów bardzo nadgorliwy, drugi wydaje się mieć wszystko gdzieś. Starszy z szefów nieprzyjemnie komentuje zachowanie i wygląd pracowników, szuka problemów tam gdzie ich nie ma, potrafi krzyczeć i obrażać. Mobbing na porządku dziennym. A.. nie można nie wspomnieć o tym, że na korytarzu stoi kanapa, na której szef (P. Janusz) robi sobie drzemki w ciągu dnia ;)

A.S.

Jestem bardzo rozczarowana kanapką, kupiłam rano na szybko do pracy w Carrefour paluch z polędwicą miodową, bułka przekrojona tylko do połowy, napchane masła i szynki, do tego jeden plasterek ogórka i jeden pasek papryki. Kanapka sucha, głownie jadłam sam chleb. Nie polecam, już lepiej dołożyć te 2-3zł i kupić porządną kanapkę tej samej wielkości w żabce czy na stacji benzynowej. Zdecydowanie odradzam zakup tej kanapki żeby uniknąć rozczarowania.

Agatka Nowy wpis
@A.S.

Mam dokładnie tę samą opinię. Kanapka sucha. Bułka jest przekrojona tyljo do połowy, plasterek wędliny złożony na pół, chyba żeby wyglądało jakby były dwa. Trzy listki rukoli. Poza tym sama twarda bułka. Kanapka kosztowała 8,59 więc nie należy do najtańszych. NIE POLECAM kanapek tej firmy.

Rozczarowany klient

Wlasnie probowalam zjesc danie gotowe, kurczak po tajsku czy jakos tak. Nie wiem czy tak miał smakować czy sos skisł poprostu. Swiństwo, mam nadzieje ze sie nie pochoruję. Kupione w Carrefourze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w H.H. i D Janusz Malczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
WerAda

Kanapki oszukane drogie i bez polotu.. Czleku jak matka takie kanapki Ci do szkoly szykowala to nic dziwnego ze jej nie zdales.. Kanapka do polpwy przecieta w kazdej tone majonezu.. pod folia full wypas w rzeczywistosy polowa bula prawy brzeg az mdly.. nauc pracownikow robic kanapki albo naostrzyj nkz bo za ta cene lepszy kebab.. chociaz maly ale wypchany.. kanapka STRIPS.. fakt na oko mniam w srodku 3 stripsy majonez i jeden cwierckawalek pomidora.. Kanapki robi sie po calosci cwaniury.. cena jakz kosmosu za byle co.. termin jeszcze niby dwa dni a psu bys nie dal... zenada.. zmienic "kanapkarza" mniej i przejrzyście nie znaczy gorzej..a tam look masz przepych a jesz (usunięte przez administratora) .. bulke dalibyscie z mielonka kiszoniakiem i musztarda .. lepiej by schodzila dobrze zrobiona niz te wasze sandwiche.... Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o H.H. i D Janusz Malczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w H.H. i D Janusz Malczyk?

Zobacz opinie na temat firmy H.H. i D Janusz Malczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

H.H. i D Janusz Malczyk
  • Juhasów 41