Gronex

Opinie o Gronex

circumvenit

Powodzenia w poszukiwaniu firmy Gronex.

circumvenit

Kluska, przeczytaj wcześniejsze wpisy. Gronex to już przeszłość, teraźniejszość to inna firma z tymi samymi szefami.

circumvenit

Mireczek, pewnie pomarudzić każdy lubi, ale pracować za darmo to już chyba nie. A tam pracowało się i żebrało o jakiekolwiek pieniądze.

circumvenit

Omik, to nie są wpisy narzekających. To są wpisy ludzi, którzy mocno odczuli pracę w tej firmie. Powodzenia.

circumvenit

Pelok, życzę Ci powodzenia. Na szczęście nie ma już tej firmy, więc sobie aplikuj do woli, zdobywaj doświadczenie. I nie zapomnij zapisać się do psychiatry. Na wizytę czeka się bardzo długo.

circumvenit

Tomek, Co tu rozumieć. Gronex zbankrutował. Ci sami ludzie prowadzą inną firmę w tej branży. A dlaczego mam o nich tak złe zdanie?? Dużo można o nich powiedzieć, ale napewno nie to, że są uczciwi i rzetelni. Czasami mam ochotę napisać dosadnie na ich temat, ale cenzura nie przepuści. Z doświadczenia wiem, że to jest ostatnie miejsce w jakim człowiek chciałby pracować. Lepiej iść żebrać, niż pracować tam, choćby to było ostatnie miejsce na ziemi do pracy. Przeczytaj dokładnie wszystkie wpisy. Będziesz wiedział wszystko..

circumvenit

Lulek, wiem z doświadczenia, lepiej iść żebrać pod kościół niż pracować w tej firmie. Chyba, że lubisz pracować za darmo - najlepiej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.

circumvenit

Dalej prosperuje, teraz nazywa sie Mega Fruit. Ci sami ludzie. Niestety nie mogę napisać więcej... Bedzie cenzura.

Dostawca

Jestem jednym z dostawcow stracilem ponad 250 tys zl a jezeli chodzi o majatek sp.to nie wystarczy nawet na splate bankow wiec nikt nic nie dostanie

circumvenit

Gepardzior, długo.... Dzisiaj mam wrażenienie, że za długo. Do dnia dzisiejszego nie rozliczyli się do końca ze mną. Na lewo i prawo opowiadają, że już z byłymi praciwnikami się porozliczali, a to nie jest prawda. Ja wciąż czekam.

circumvenit

Patryk, przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem wszystkie wpisy. Gronexu już nie ma. Teraz nazywa się to Mega-fruit. Prowadzą to ci sami ludzie. Osobiście nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy u tych ludzi. (usunięte przez administratora)

circumvenit

Pociesz się, że nie jesteś jednyny. Ja też czekam...... już długo..... I nie wiadomo jak długo jeszcze. Wesele w czerwcu... Kasa potrzebna.

circumvenit

Trochę osób jest.... Czy wybranych??? Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie.

circumvenit

Pewnie masz rację. Ale prawnie niestety nic nie można zrobić. Pozostały tylko środki nieprawne.... Jest inne powiedzenie, pewnie bardziej pasujące..: Gów..... ruszysz, za człowieka dostaniesz" Na dokładkę gów.... zacznie śmierdzieć. . Więc każdy ma prawo wyboru. Osobiście lubię słońce i wiatr.... Wiem, że cierpliwość czasami popłaca.

circumvenit

Jest takie powiedzenie " Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy ". Czas pokaże......

circumvenit

Jest syndyk i do niego zgłasza się wierzytelności. Gorsze jest to, że odzyskać można tylko pieniądze z umowy...... A reszta ......... Jest bezkarny. Twierdzi, że nie ma pieniędzy i nic mu nikt nie jest w stanie zrobić.

circumvenit

Smutna dla tych, którzy nie mogą odzyskać pieniędzy. I być może nigdy nie odzyskają całej kasy. Pocieszeniem jest to, że nazwisko w światku dostawców i sprzedających jest niezbyt dobrze kojarzone i mam nadzieję, że niewielu ludzi da się nabrać na puste słowa.

circumvenit

Gronexu już nie ma .... Ogłosił Trzewik upadłość. Założył na syna drugą firmę, nazywa się Mega-Fruit.... i rządzi dalej niepodzielnie. To co dotyczy Gronexu zbywa ..i odsyła do syndyka. Gdyby napisać to co ciśnie mi się na usta...... nie zostało by to opublikowane. Biedny, oszukany, bez grosza przy duszy, a ci wredni i bezduszni pracownicy ciągle chcą od niego pieniądze.....

olo

Przyłączam się , może zbiorowe wezwanie inspekcji pracy i ZUS pomoże . Dajcie znać to się umówimy. KŁAMCZUCHY[usunięte przez admina]!!!!!!.

Czyżby odezwał się sam właściciel ???? Najpierw trzeba mięc chonor i się normalnie porozliczać z ludźmi . Bez kolejnych kontroli inspekcji pracy i kontroli ZUS się nie obejdzie.

Ktos

A może za wszystkie błędy pracownikow będzie płacił szef chyba zwariowaliscie każdy płaci za siebie [usunięte przez admina]

byly pracownik

[usunięte przez admina]nie placa kasy czlowiek musi zebrac o swoje kierownicy pomiataja ludzmi samochody kompletne zlomy codzienne zmagania z ich odpaleniem to koszmar

allanonim

jeśli chcesz być inwigilowany i nie mieć płacone za nadgodziny to zapraszam , tam takich lubią

Zostaw opinię o Gronex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gronex