Opinie o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Apator Rector Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Apator Rector Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

prawie były pracownik

Niestety, ale o obiektywność ciężko na samym "forum", jak i w pracy. Przede wszystkim liczy się tu "kolesiostwo", jak nie masz tutaj znajomych to nigdy nie awansujesz- choć pracodawca wypisuje w samych ogłoszeniach dot. zatrudnienia, że jest możliwość awansu- buhaha... Sprawa finansów też jest po prostu beznadziejna- zarabiają osoby, które mają umowy o pracę, reszta to można rzecz śmiało "jest od czarnej roboty".. Plany nałożone, zmniejszane plany- by ludzie "wyrobili cudem" i zobaczyli góra 1000zł brutto(póki co)- o ile jeszcze dane fragmenty sieci/paczki zostaną sprawdzone, a z tym też problem, bo trzeba czekać- bo dział weryfikacji nie jest w stanie na czas sprawdzić i się im nie dziwię, skoro taki młyn jest i ciągłe zmiany.. Tutaj chyba wszyscy chcą być tylko kierownikami, koordynatorami- a reszta się nie liczy, niech te "murzyny" zasuwają.. Nikt nic nie robi, by było lepiej, ludzi masa odchodzi, w tym ja też.. Pracownicy, którzy są tutaj ponad 3lata odchodzą, bo mają dość- czy to jest normalne? Wg mnie nie. Mamy końcówkę maja(start w kwietniu), a do tej pory nie ma wszystkich ustaleń, braki w dokumentacji, inwentaryzacji- bo inni nie dopilnowali, koordynator- który odpowiedzialny jest za instrukcję i ogóle ustalenia się opieprza i też najwidoczniej "ma wszystko gdzieś". Tutaj za dużo osób jest na nieodpowiednim stanowisku- tym wyższym.. W tym miesiącu właściwie pojedyncze osoby dostaną "wypłatę" w postaci góra kilkuset zł- bo sieć nie jest sprawdzona.. Ale i tak ktoś usunie ten komentarz, bo jest "niewygodny".

ppp

jeszcze w zeszłym roku można było zarobić. Teraz zarobić chociaż minimalną przy wykonaniu planu miesięcznego jest niemal niemożliwe. Naprawdę odradzam. Pracowało tu wiele osób więc łatwo znaleźć jakiegoś znajomego który potwierdzi moje słowa.

Gutek

Jak widać nawet tutaj jest brak obiektywizmu, a prawda jest ukrywana. Jeszcze niedawno było tu kilkanaście tych negatywnych opinii o firmie Apator Rector i nagle w niewyjaśnionych okolicznościach zostały one usunięte lub ukryte. Widać, że pracodawca się o to postarał bo niestety prawda bardzo boli. Szefostwo firmy bardzo boi się opinii jaka jest naprawdę sytuacja, a jest niestety bardzo zła i oferowane warunki finansowe również bardzo złe nawet jak na takie małe miasto jak Zielona Góra. Każdy kto rozpocznie pracę w tej firmie po niedługim czasie na własnej skórze się o tym przekona. W zwykłym markecie można zarobić więcej niż 2000zł brutto i to zbytnio nie przemęczając się czyli więcej niż w tej firmie. Wystarczy popytać się ludzi, którzy tam jeszcze pracują albo pracowali.

xxx

Witam, myślę, że najłatwiej jest narzekać, niż spojrzeć realistycznie na pewne sprawy. W każdej firmie znajdzie się coś, z czego pracownik jest nie zadowolony, szkoda, że nikt się przy okazji nie skupia na tym z czego jest zadowolony. Ja pracuję ponad dwa lata i proponuję samemu się przekonać niż korzystać z negatywnych opinii, które często są oparte tylko o jednostronną perspektywę.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Rector Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Apator Rector Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Rector Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Rector Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apator Rector Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apator Rector Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apator Rector Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 339 ocen.

Apator Rector Sp. z o.o.