Asco Co Ltd

Toruń

Opinie o Asco Co Ltd

Adam

Od kilku miesięcy wypłaty nie na czas zarówno dla pracowników z Ukrainy, jak i polskich pracowników fizycznych i umysłowych. Firma kompletnie nie wypłacalna, w narzędziowni co chwilę można usłyszeć "kupimy jak spłacimy długi w rywalu"

Pacho
@Adam 13.11.2017 22:20

Nie wiem po co wypisujesz takie bzdury, pracowałem tam do końca września i nigdy nie było problemu z wypłatą.

Paulina

@Pekaesjesteś zainteresowany aplikacją do firmy? Praca na jakim stanowisku, czy też dziale Cię interesuje? Takie wyjaśnienie może pomóc obecnym pracownikom firmy udzielić Ci bardziej konkretniej odpowiedzi.

Pekaes

Chłopy, napiszcie coś prawdziwego o realiach w firmie. Jak jest , kto teraz rządzi?

Paulina

@biszop czyli w firmie występuje rotacja. Jak duża jest jej skala? Czy ten problem dotyczy szczególnie któregoś z działów Asco?

biszop

Jak praca w asco? słyszałem że wszyscy fachowcy już uciekli a reszta planuje i szuka okazji. czy jest już tak żle?

chętny kuń

Uuuuuuuuuu. Boli czytanie , co dopiero tam stanie.

wiagra

Dajemy czasem na 1 a czasem na 3. Nowi robiom raczej na nocki. Wiadomo, stare kocury nie lubiom nie dosypiać. Wynagrodzenia pytałeś - to temat trudny. nie polecam pytać.... a jak się juz wybierzesz na rozmowe z M. to weź z sobą tarcze , chusteczki i zabawki. NIe wiem czego bardziej bedziesz potrzebowal.

olo

Ile jest zmian w tym zakładzie?

Max

Szukajà do działu Jakości. Czy moze ktoś cos napisac więcej - za ile , czy są zmiany praca w weekendy?? atmosfera ...

Paulina

@Niwy, a Ty jesteś zatrudniony w Asco Co Ltd? Możesz powiedzieć więcej o pracy w tym miejscu?

dan

Pan dyrektor powinien zrobić porządek z ukraincami a czepia się polaków. Sam stwierdził, że na ślusarni jest najgorzej. Zaniżają wyniki, robią niedokładnie koło nich syf a produkt wysyłany z opóźnieniem. Nie jeden polak by przyszedł i pracował rzetelnie.

Niwy

Generalnie czytając te opinie chyba są z przewagą złych. Brakuje mi rzeczowych wypowiedzi. Obserwuje ciagle ogłoszenia tam " pracownik kontroli jakości" Np. Co robi ile zarabia itp. Konkrety ...

Paulina

Dla chętnych - ruszyła rekrutacja! Ogłoszenia znajdziecie tutaj - http://www.asco.net.pl/pl/page/praca ;)

mietek22

Garażżżżżżżżż w pełnym znaczeniu tego słowa . Kompletna padaka. Niedługo podzielimy los Airona z tyfusowa. Poczytajcie o nich.... może wyciągnięcie wnioski.

muszaki

Opinia jest jedna - garaż!!!. I tak już zostanie mój panie chyba że zmieni sie czuwanie na 2 zmianie. szkoda tego miejsca, kiedys bylo tam lepiej. mondry uciekli a zostali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

mamas

czemu caly dział handlu, który zajmował sie petentami trafił do do BSB POLAND z Ciechocina ? I czemu dyro również tam trafił.... I czemu nadal tnie się blachy dla nich w Asco...? Kto to zrozumie? $$$

Jeremi

Biszop - po co wtrącasz się do komentowania wpisów na temat firmy? Przecież nie należysz do załogi :) Każdy w firmie już wie kim jesteś , więc oszczędź sobie wstydu i przestań przekomarzać się z załogą. Jest jak jest i sam to doskonale wiesz. Nie zmienisz rzeczywistości pisząc nieprawdę na tym portalu.

Rozsądny

Firma większy garaż. Nowe szefostwo robiąc rewolucję, chce chyba ogłosić upadłość. Niepolecam.

biszop

Matt ty już nie siedź po nocy tylko się wyśpij.I nie wiem co wąchasz ale musi to byś dość mocne. A najlepiej to naucz się pisać.Dobranoc.

matt

stawki sa do bani. szefy zawsze znajda okazje zeby cie zgnojic przy wszystkich. stoisz i swiecisz oczmi. a na koniec pani z kasy mówi ci że nie zasłużyleś na talon bo ktos cie widział gdzieś tam z czymś tam. to jaks paranoja.

spawacz z Włocławka

Witam jak to jest że firma od miesiąca się ogłasza że potrzebują spawaczy i żadnego odzewu ze strony firmy .Domyślam się że dział HR się nudzi , albo dają tak nędzne stawki że głupich szukają. Proszę o info ile dostają spawacze z dużym doświadczeniem na start czy jest jakiś socjal w firmie .Dodam że nikt z firmy nie raczy nic więcej powiedzieć co raz bardziej myślę że ta firma to ściema pozdrawiam proszę o info.

sarenka

mikulec ale w kontekście firmy jako pracodawca to możesz napisac czego konkretmie dotyczą te pozytywne komentarze?

Biszop

Zależy na jaki temat capie

Biszop

No i mamy rewolucję jak to pyta mikulec . Trzymam kciuki za nowego dyrektora bo naprawdę chce zrobić coś dobrego dla firmy. I oby to miało przełożenie na nasze pensje. Ale i my pracownicy musimy mu pomóc.

mikulec

Asco przechodzi jakąś rewolucję? Slychac coraz wiecej pozytywnych opinii o firmie i to od samych pracowników. Podobno jest nowy dyrektor ktory nie jest oderwany od realiow i potrafi rzeczowo i konkretnie rozwiazywac problemy. A jak faktycznie sprawa wygląda?

Jakub

Czy ktoś zna podobna firma w Toruńiu ???

szary

nie ma co polecać. jest coraz gorzej i chyba nie ma szans na poprawę.

marian na oklep

jestem tu już 3 lata. Nie widze zadnych perspektyw. stały nadzór, oskarżenia, pytania o ((usunięte przez administratora) wie o co, i po co. Nie polecam, sam szukam dalej. A szef (usunięte przez administratora) to już powinien dawno zostawic to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

gość

jeśli Ci odpowiada stawka 11,50 na próbnym i bez premii a potem 12,00 brutto plus do 20% premii zależy od widzimisię małego to proszę bardzo policz ile dostaniesz na rękę pozdrawiam

Anonim

Tylko teraz pytanie czy czasem nie mają jakiegoś większego zlecenia. Umowa o pracę wcale nie wyznacza stałego zatrudnienia. 2 tyg wypowiedzenia i do widzenia. Jak wyglądają tam zarobki ?

Wojtek

Oooo ilu chcą przyjąć pracowników! Czyli tylu samo chcą zwolnić! TO SĄ STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA W ASCO !!!

ASCO Co LTD sp z o.o.

Zainteresowanych pracą zapraszamy na pokład. Aktualna rekrtacja na stanowiska: operatorów prasy krawędziowej CNC, wycinarki laserowej, pras, pił, robotów, tokarzy, frezerów, wiertaczy, ślusarzy, spawaczy MIG/MAG/TIG, monterów, mistrza produkcji, technologa warsztatowego, rozdzielcę pracy, kontrolera jakości, inżyniera utrzymania ruchu, elektryka z uprawnieniami, mechanika-konserwatora maszyn i urządzeń, Toruń: 795 590 797,praca@asco.net.pl, umowa o pracę, stabilne warunki zatrudnienia

inspektor

Tylko kto to obsługuje.hahaha. Posprawdzajta alkomatem spawaczy i monterów ale tak o siódmej bo potem to trzeźwiejom do południa. Tylko w najlepszej jakości alkomatem.

Zeno

Indywidualnych klientów totalnie olewają.Na wyjaśnienie /wycena itd/ zamówienia czekam od początku grudnia 2015r.

brodaty

popatrzta na tych z wosami. to som dopiro fleje co sie chwalo na łowieniu ryb a nie potrafiu nowet drukowac. te z wosamii to sabotazyzci !!!! jeden nawet z tormetu. inny ze aleksandrowa czy ciechocinka. jak mo wasy to go rano alkomatem.

rozbawiony

@ hahaha może dla prawdziwego założenie kamer to mobbing, ludzie zastanówcie się zanim umieścicie jakiś wpis... bo jak na razie prezentujecie poziom prawdziwego polaczka cebulaczka. amen

zy

rolowanie pracowników to hasło przewodnie tej firmy - pozdrawiam wszystkich ciekawych

zawiedziony

widzialem to zupelnie inaczej , i dlaczego nizszze ciekawe dla kogo przy 340 godzinach i 11 zl plus mieszkanie niezapominajmy ze dla nich jest to irlandia a dla nas rzeczywistosc .

spawacz asco

To pochwalić się gdzie macie tak dobrze, a może wam nie poszło w asco?

zawiedziony

faktem jest ze na naszych papierach pracuja ukraincy ktorzy maja male pojecie o spawaniu nie wspomne ze zabieraja nam chleb w sobote bo niema dla spawaczy miejsca zeby dorobic ,ale wszyscy sa cicho ! ze ruski na ich certyfikatach pracuja ciekawe bo my bekamy za zje...ane spawy a ruski maja to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tym co sie tam dzieje moge stwierdzic ze firma idzie ku zlemu powstaja tylko sytuacje stresujace i wrogosc do ukraincow ,polityka firmy jest do niczego ludzie zaczna odchodzic bo kasa jest mala slusarze maja po 10 zl. brutto a spawacze po 13 brutto awymagania i debilne normy z kosmosu .

spawacz

jak się niema co się lubi to się lubi co się ma .szalu nie ma ale kasa jest na czas, a ludzie wyjątki sa wszędzie niestety

Biszop

To jedynie jednostki a poziom usług jest dość wysoki i na czas

życzliwy

Jak zatrudniacie ludzi ktorzy sie nie znaja na rysunku technicznym to swiadczy tylko o tym jaki poziom usług oferujecie klientowi.

Biszop

Są opinie pozytywne i negatywne takie prawo każdego. Naprawdę głupi w życiu niczego się nie nauczy. I niech jeden z drugim się cieszy że z tak niskimi umiejetnościami przyjmą go do pracy.Bo czasami ręce opadają nad pożal się Boże fachowcami. Rysunek techniczny to dla nich Enigma. Trzeba coś mieć pod tym deklem a nie narzekać. Ja się nie podoba to szukajcie aż znajdziecie. Tylko ciekawe że osoby które tu pracowały wracają z podkulonym ogonem.

GOSC

Szkoda słow,wszystko jasne jaka to firma i kto dopisuje opinie te pozytywne!!!Ten kto tam pracuje lub pracowal to wie...!!!Nic dodac nic ująć!!!

życzliwy

Taka niby świetna firma?A co robia z pracownikami ktorzy pracuja u nich po 20lat,ktorzy potrafia pracowac na prawie kazdej maszynie a n iestety zachorowali?Szkoda słow!!!Czlowiek jest dla nich obojetny,nic nie znaczacy.TAKA PRAWDA.A ta nowa pani sekretarka to rece opadaja.Zachowuje sie jak to ona by tam rządziła!!!

Biszop

Jeśli nie masz pojęcia o pracy,a myślisz że je masz to nieprzychodź do ASCO. Bo takich pracowników jest już dość.

Zostaw opinię o Asco Co Ltd - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asco Co Ltd