ASINIT

Opinie o ASINIT

Filtruj opinie po kryteriach:

Hanna
 Opinia

Sprawdź, kogo obecnie poszukuje ASINIT do swojego zespołu! Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.asinit.com/pl/praca,aktualne-oferty.html Zainteresowani?

TakNie
Miron
 Opinia

Mi się tam wydaje, że jeśli chodzi o Asinit to lepiej być nie może, miewają złe dni, ale tutaj chyba jest całkiem całkiem przyjaźnie, tak przynajmniej uważam, wiadomo że ludzie są różni i myślą też inne rzeczy o sobie ale to chyba nie jest zabójczy problem

TakNie
andy77-konsultant
 Opinia

Fakt, pisanie cv i listu w dwóch językach to czasowo zajmujące, ale to może oznaczać, że szukają ludzi współpracujących z zagranicą. Gotowość do podrózy by to potwierdzała. Poza tym na pewno chca sprawdzic czy ktos traktuje poszukiwanie pracy poważnie. W sumie niegłupi sposób na odrzucenie osób wysyłających CV-ki bez przekonania.

Zostaw opinię o ASINIT - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASINIT

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.