Opinie o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Apator Rector Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Apator Rector Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Apator Rector Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

kulfon

Problem nadgodzin jest rozwiązany w ten sposób że stosuje się różne kombinacje żeby po prostu za nie nie zapłacić. Jak ktoś chce odebrać je w formie dni wolnych to też krzywo na to patrzą. Najlepiej jak o zapłacie albo jakimś ich odbiorze się zapomina.

szerlok holmes

To mówicie koleżanki i koledzy że pani X żeby mieć dobrą, ciepłą posadkę i tak by się zbytnio nie przemęczać cały czas kręciła się koło pana Y. Niestety tak się złożyło że pan Y już tu nie pracuje więc pani X obrała inną strategię i teraz cały czas się kręci koło pana Z. Takie sytuacje mają również oczywiście miejsce poza pracą. Oby z tej jakże dogłębnej znajomości nie wyszło tak, że pani X i pan Z nie wiadomo dlaczego zostaną rodzicami ;)

Reks
@szerlok holmes

Jest dokladnie tak jak napisales. Pani X wie jak sie ustawic i tak robic by sie nie narobic a dobrze zarobic. Przeciez tak bylo juz nawet za czasow pracy na ul. Osadniczej. W tej firmie (usunięte przez administratora) i znajomosci sa na porządku dziennym.

worker

Swego czasu były realizowane duże projekty za duże pieniądze. W dwóch siedzibach pracowało dużo fajnych ludzi, zarabiało się przyzwoicie i była przyjazna atmosfera. Były różne wspólne imprezy. Z czasem wszystko to zaczęło się kończyć i atmosfera zaczęła się psuć. Ludzie zaczęli odchodzić i byli zwalniani. Z tego co było nie zostało praktycznie już nic i dobre czasy tej firmy już nigdy nie wrócą. Pozostała już okrojona tylko jedna siedziba z jeszcze pracującymi tam różnymi klakierami. Jest inwigilacja, atmosfera jest drętwa i niezbyt przyjemna. Nie polecam.

Igor

mombas
@Igor

Zapewne firma potrzebuje ludzi do pracy bo ludzie stąd uciekają. Najlepsza wskazówka dla kandydata przed rozmową to w ogóle nie iść na rozmowę do tej prymitywnej firmy bo naprawdę nie warto. Jest dużo lepszych firm.

Ona48
@Igor

Wskazówki? Omijać tą firmę szerokim łukiem.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jasiek

Idealnie nie będzie w żadnej firmie. Przesadzacie z narzekaniem a ostatecznie jeśli komuś źle niech zmieni pracę.

abcd
@Jasiek

A ciebie pewnie nazywają (usunięte przez administratora)?

Ola34
@Jasiek

Obcieli pensje zarobki jak 10 lat temu. Nie ma nadgodzin premie obcięte nie ma nocek. No jet idealnie. Ciągle wymagają nie dając nic w zamian. Jeśli ktoś nie pracuje na swoje utrzymanie tylko z przyjemności to polecam. Bo w tych czasach 2500 na utrzymanie opłaty itd to trochę mało.

Czy Apator Rector Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Olek

Jak sobie za nią zapłacisz to tak.

xyz

firma zapewnia kartę multisport oraz ją dofinansowuje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy APATOR RECTOR Sp. z o.o.?

jocker

Czasem odbywa się w lesie szczególnie jak jest wysyp jagód albo grzybów. Wtedy jest dobra możliwość żeby sobie dorobić do wypłaty.

Didi

@kermit czyli generalnie potrzebne są tu znajomości, nie umiejętności...?

kermit
@Didi

Tak w tej firmie potrzebne są znajomości. Są osoby, które bez znajomości byłyby nikim, a tak to mają stanowiska kierownicze, a za tym jak wiadomo idą odpowiednie pieniądze. Jeśli mierzysz na jakieś lepsze stanowisko to daruj sobie.

Slawek

Firma stawiająca na wyzysk pracownika, kierownictwo mobbinguje. (usunięte przez administratora)Firma zastrasza pracowników w dobie pandemii sama mająca plusowe wyniki wykorzystuje do (usunięte przez administratora) trzonu firmy jakim są pracownicy . Nie polecam . Komuna z aparatczykami . (usunięte przez administratora)HR żenada .(usunięte przez administratora) Omijać

Czesiu

A jakie są możliwości zatrudnienia? Jakie stanowiska i jakie wymagania?

kermit
@Czesiu

Jak jesteś czyimś kolesiem kogoś na wyższym stanowisku to szanse zatrudnienia masz duże. Panuje zasada kolesiostwa. Firma w której nie warto pracować bo szkoda na to czasu i nerwów.

Paszport

Hej! Jest jakaś robota na paszportyzacji obecnie?

ciekawyZG

Dość mocne. Skąd takie opinie? Przykłady jakichś projektów "nie do wykonania"?

buzu

Widzę, że nic się nie zmieniło. Jak jeszcze pracowałem w tej firmie to było dokładnie tak samo. Nawet wiem o które leserki tu chodzi. Liczy się kolesiostwo. Firma ta była dnem, jest i będzie.

A.N.

Dodam jeszcze, że sam się śmieje, kiedy ktoś przychodzi po podwyżkę, a on w taki sposób manipuluje i prowadzi rozmowę, że człowiek wychodzi zadowolony i uśmiechnięty bez podwyżki.

N.A.

Zuza

Może napiszecie coś nowego o pracy w firmie? Warto szukać tu swojego miejsca?

@Zuza

Sytuacja opisana poniżej się nie zmieniła.

timon
@albatros

A pan "chińska koszula" wciąż tam pracuje i dalej prowadzi tą swoją nieszczerą grę?

Albatros
@Zuza

Jeszcze jedna sprawa dla ludzi którzy co jakiś czas będą pytać "czy coś się zmieniło". Jeśli firma się staczała kilka lat, to w pół roku się od dna niestety nie odbije.

Atddk
@Albatros

I ty jeszcze tam pracujesz?

Albatros
@Atddk

Praktycznie już nie

Ratatuj

Jak zaczynaliśmy pracę na Sulechowskiej, a później na Osadniczej (mowa o paszportyzacji) to zupełnie inna ekipa zarządzała i zupełnie inaczej wprowadzało się dane. Byłem wtedy świeżo po studiach. Pracowało się dobrze, bo była fajna atmosfera, były problemy, ale nikt nikomu nie podkładał jakoś specjalnie świni. Pamiętam, że z ludźmi, z którymi wprowadzałem dane i czasem też z liderami chodziłem na browar. Razem spędzało się wieczory, a potem przychodziło do pracy na dziesiątą i nikt się tego nie czepiał. Pieniądze były w porządku, praca trudna, ale i weryfikacja nie była zbyt złośliwa. Pomijając pojedyncze przypadki, ale wszędzie to się mogło zdarzyć. Zostawało się chętnie, bo zwyczajnie materiał był dobry, klient mniej wymagający, a liderzy i kierownictwo bardziej myślało o pracownikach. W 2012 roku nawet strefę kibica w tych chałupniczych warunkach udało się zorganizować. Ale, jak to w życiu bywa, coś musiało pójść nie tak. Chodzi tutaj o to, że wielu ludzi zmieniły pieniądze i korporacja w jaką przerodził się ten wydział. Pamiętajmy, że kierownicy i liderzy wywodzili się zawsze z operatorów. Zatem każdy z nich wiedział, jak wygląda ta praca na dole. Mogli wybrać kim się staną później. Ten mój głos nieco sentymentalny się wydaje, ale mam dobre wspomnienia z tą pracą. Dzisiaj to już całkiem inna firma i inny świat. Ale kilka lat tam miło spędziłem. Jeszcze na starych śmieciach. Pozdrawiam swojego pierwszego lidera Łukasza M. Pewnie tego nie przeczyta. Kto wie, czy ktoś z tu zaglądających jeszcze go pamięta. Pozdrawiam wszystkich:)

Karol

Wypowiedzi są różne bo różne są oceny pracowników!!!

dżaga
@Karol

Wypowiedzi są różne, ale łączy je jedna wspólna cecha, a mianowicie taka, że są wszystkie negatywne. Nie da się ukryć, że ta firma to kompletne dno.

albatros

Ciekawe komu się nie spodobało streszczenie ogłoszeń parafialnych prezesa, skoro zostało to usunięte?

timon
@albatros

Najwyraźniej się komuś nie spodobało. Napisz kolego jeszcze raz i zobaczysz czy efekt będzie podobny.

....

Skoro tam tak źle to czego tam siedzisz ? Przecież cała branża informatyczna zabija sie o fachowców ....

@....

Siedzę, ale nie martw się, już nie długo spadam stąd.

XYZ

Skoro Ci tak źle w tej firmie jak piszesz, to po co się tam męczysz? Gdzie indziej dostają lepszą kasę - pochwal się swoją propozycją… aaaaaaa no tak, skoro dalej siedzisz w Apator Rector to pewnie żadnej nie dostałeś!!! Przestań siać ferment i wylewać anonimowe żale na forum, żeby w końcu zaistnieć. Wstyd pracować z kimś takim!

@XYZ

Jeśli Tobie jest tak dobrze i wstyd ze mną pracować to napisz jak Ty widzisz tu pracę i jak jest super. Wskaż także w którym miejscu mijam się z prawdą.

rórak
@XYZ

Oho chyba odezwał się pan chińska koszula, który zawsze zachwala tą kulawą i prymitywną firmę bo jemu jest dobrze. Proponowałbym wrócić do swojego zajęcia czyli się zająć kapowaniem na innych.

mayster

Tamten usunięty wpis o wypowiedzi prezesa sprzed miesiąca był lepszy. Ten jest trochę skrótowy. Zapomniałeś o jeszcze jednym punkcie: "Jesteśmy najlepsi na świecie i mamy duży potencjał (szkoda tylko, że świat o tym nie wie)".

mayster

Drodzy koledzy i koleżanki, muszę Was zasmucić. Niestety nie jest to zbytnio wiarygodny portal ponieważ negatywne opinie są stąd usuwane. Wystarczy, że firma zapłaci i wybrane opinie po prostu znikają. Skąd to wiem, a no stąd bo to sprawdziłem. Tak się składa, że co jakiś czas robię kopię wszystkich wpisów. Taka niespodzianka.

Iwona

@albatros, dzięki za opinię. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w APATOR RECTOR można liczyć na jakieś premie lub benefity pozapłacowe? A może zechciałbyś napisać jak oceniasz warunki zatrudnienia w tej firmie? Te informacje będą cenne dla osób, które chcą podjąć pracę w tym miejscu.

bakster
@Iwona

Ale męczysz tymi drętwymi pytaniami. Przecież gościu napisał, że jakieś premie będą kiedyś wypłacone, ale kiedy to nie wiadomo. Może w grudniu po południu, a może jeszcze później. Premie jak wiadomo oczywiście tylko dla kierowniczego kolesiostwa. Sytuacja jest trudna, a będzie tylko trudniejsza bo firma jest potężnie zadłużona, a co za tym idzie z pustego i Salomon nie naleje. Jak chcesz mieć kartę Multisport to musisz ją sobie wykupić ot i cała filozofia. Warunki beznadziejne bo to beznadziejna firma i nie ma co się tu czarować. Jeśli ktoś będzie chciał podjąć pracę w tej firmie (dobry żart) to radzę się dobrze nad tym zastanowić, a nad sobą jeszcze bardziej.

@Iwona

Z benefitów, nie ma niczego o czym warto wspomnieć, a Fundusz Socjalny, to psi obowiązek pracodawcy. Jedyne co można polecić, to jak się czasem Ciebie zobaczy w mini i obcisłej koszulce, to na chwilę się robi milej, ale Ty też stąd odejdziesz jak tylko dostaniesz odpowiednią ofertę z innej firmy, więc potencjalni chętni nie powinni się napalać... Warunki płacowe nie są konkurencyjne - co potwierdzają oferty dla osób które już odeszły - przeskok jest tak duży, że firma nie jest w stanie nikogo zatrzymać, bo jej nie stać. Podkreślam jeszcze raz, nie zachęciłbym nikogo do pracy w AR w aktualnej sytuacji, bo szkoda mi swojej reputacji wśród wrogów i znajomych.

Iwona

@alabtros, Twój komentarz niewiele mówi o samej pracy w APATOR RECTOR. Zachęcam Cię do napisania opinii na temat pracy w tej firmie. Jaka atmosfera pracy panuje w APATOR RECTOR?

@Iwona

Może mój komentarz nie wiele mówi o samej pracy, ale wiele mówi na temat tego czy na dzień dzisiejszy warto startować tutaj do pracy.... Atmosfera jest ok, ale atmosfera Cię nie nakarmi... W aktualnej sytuacji nikogo z czystym sercem bym nie zachęcał do pracy u nas... Dodatkowo pracujemy na starym sprzęcie, a w upały klima nie w każdym pomieszczeniu daje radę i w takim pomieszczeniu atmosfera się baaaaardzo zagęszcza....

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Rector Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Apator Rector Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Rector Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Rector Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apator Rector Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apator Rector Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apator Rector Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 339 ocen.

Apator Rector Sp. z o.o.