Opinie o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Apator Rector Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Apator Rector Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

praco...coś tam

Opinia odnośnie tak zwanej "fabryki" Praca sama w sobie całkiem Ok , cała otoczka .... nie zbyt fajna Zero poufności, notoryczne obrabianie sobie czterech liter jest tu czymś normalnym. Wszystko co wie o Tobie koordynator lub lider z automatu wie też 85% pracujących tu ludzi Jeśli wchodzisz koordynatom w d..e masz na starcie sporo łatwiej ;)(panowie mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, wiec lubią jak sie wokół nich tańczy) Reasumując gdy by ktoś z wyższych sfer przyjrzał sie pracy Koordynatorów i liderów, a następnie "sprowadził ich na ziemie" była by to całkiem znośna praca :) Pozdrawiam

taki tam

Odradzam. Praca bardzo trudna, zarobki nieadekwatne do włożonego wysiłku. W wyższych grupach są narzucone normy do wykonania, które ciężko wyrobić pracując po 8h 5 dni w tygodniu. Za niewykonanie planu zmniejszane są stawki/podstawa. Aplikacja działa bardzo wolno, co utrudnia i mocno spowalnia pracę. Zdjęcia, na podstawie których wprowadzane są dane, zrobione są najczęściej źle (lub w ogóle ich brakuje). Instrukcja wprowadzania danych jest bardzo obszerna, a mimo to nie ma w niej opisanych niektórych bardzo częstych przypadków, w związku z czym operator popełnia nieświadomie błąd, weryfikacja paczkę za to cofa i nie ma przebacz. Kiepski przepływ informacji. Ktoś wyżej nie wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków, bo "nie ma czasu, żeby wszystko porządnie zrobić", ale to operator jest wszystkiemu winny. To, że paczki są zrobione źle, to że plan nie jest wykonany na czas. Winę ponosi oczywiście najniższy szczebel, na którym ta firma się opiera, o czym góra często zapomina. Praktycznie też brak możliwości rozwoju. Praca tak naprawdę niczego nie uczy, nie rozwija, zdobyte "doświadczenie" mało gdzie się liczy. Awans na inne stanowisko pewnie jak wszędzie - po znajomości. Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Szkoda czasu i energii.

Fabrykant
@taki tam

W odniesieniu do wypowiedzi "taki tam": Odradzam. Praca bardzo trudna, zarobki nieadekwatne do włożonego wysiłku. W wyższych grupach są narzucone normy do wykonania, które ciężko wyrobić pracując po 8h 5 dni w tygodniu. Za niewykonanie planu zmniejszane są stawki/podstawa. - może i praca jest trudna, ale bez przesady - nikt nikomu za siedzenie nie zapłaci. Normy, plany są żeby można było coś planować - nie są duże jeżeli pracuje się skrupulatnie, a nie kawka, papierosek, kawka, ploteczka a przy biurku połowa dnia... ciągłe narzekanie... Mniejszy plan, mniejsze kasa... kupując pół chleba płace za pół a nie za cały - wydaje mi się to fair. Aplikacja działa bardzo wolno, co utrudnia i mocno spowalnia pracę. Zdjęcia, na podstawie których wprowadzane są dane, zrobione są najczęściej źle (lub w ogóle ich brakuje). - takie narzekanie to można do wszystkiego się czepiać... Instrukcja wprowadzania danych jest bardzo obszerna, a mimo to nie ma w niej opisanych niektórych bardzo częstych przypadków, w związku z czym operator popełnia nieświadomie błąd, weryfikacja paczkę za to cofa i nie ma przebacz. - wychodzę z założenia, że jeżeli czegoś nie wiem to pytam, są od tego odpowiednie osoby... Jeżeli paczka jest źle zrobiona to nie dziwię sie, że zostaje cofnięta, normalna kontrola jakości... Kiepski przepływ informacji. Ktoś wyżej nie wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków, bo "nie ma czasu, żeby wszystko porządnie zrobić", ale to operator jest wszystkiemu winny. To, że paczki są zrobione źle, to że plan nie jest wykonany na czas. Winę ponosi oczywiście najniższy szczebel, na którym ta firma się opiera, o czym góra często zapomina. - pozostawię bez komentarza, każdy wie jak to wygląda... Praktycznie też brak możliwości rozwoju. Praca tak naprawdę niczego nie uczy, nie rozwija, zdobyte "doświadczenie" mało gdzie się liczy. Awans na inne stanowisko pewnie jak wszędzie - po znajomości. - owszem, zdobyte doswiadczenie w dość specyficznym obszarze moze być trudno wykorzystać w innym miejscu, ale jak się chce to mozna. Praca daje możliwości rowoju, awansu... wystarczy popatrzeć na niektóre osoby, które widac że doszły do czegoś, stanowiska zaczynając od niskiego szczebla... Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Szkoda czasu i energii. - kto chce rzetelnie pracować i zarabiać to myslę że sam będzie wiedział jak postepować...

pracownik_paszp

Po1 nie ma od dawna umów o dzieło, są umowy zlecenia. Po2 można dostać umowę o pracę po czasie- jak ktoś ma kompetencje i szybko poradzi sobie z najniższym szczeblem, trzeba się pierw nauczyć czegoś, by coś dostać... Po3 są awanse od młodszego, do starszego specjalisty, co wiąże się z planami, ale też świetnymi zarobkami..(liczę, że niebawem będę przechodził do lepszych grup :P ) Po4 Na produkcji mamy tutaj kilku świetnych fachowców koordynatorów i liderów, którzy nie jednego energetyka są w stanie zagiąć i mają bardzo bogate doświadczenie w tej firmie. Jestem tu krótko, ale bardzo mi się tu podoba, atmosfera okey, praca bardzo ciekawa ale też i trudna.

ŁŁ

A co w takim razie Ty tam robiłeś tak długo?...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
ZOHAR

Apator Rector dzieli się niejako na dwie części - Paszportyzacja oraz Wytwarzanie Oprogramowania. Proponuję aby przy pisaniu opinii pisać o której części jest mowa. Obecnie pracuję w części dotyczącej Wytwarzania oprogramowania, a z tego co słyszałem rzeczywiście jakiś czas temu na Paszportyzacji nie było różowo, jednak wiem że coś się zmienia na lepsze o ile tego nie jestem w stanie powiedzieć. Pracowałem w kilku firmach i stwierdzam, że w AR nie jest jakoś ponadprzeciętnie źle, ja jestem zadowolony. Wiadomo zawsze może być lepiej, ale o tym czy jest aż tak źle przekonujemy się dopiero gdy zmienimy pracę na inną i mamy porównanie.

gostek

A ja dodatkowo przedstawie etapy pracy kolegi po awansie z szeregowca( operatora obecnie tzw"specjalisty") na starszego szeregowego (lidera): 1 Rozpoczęcie: "Zaczynasz więc na spokojnie sobie ogarnij obowiązki i ludzi od nastepnego/kolejnego miesiąca masz normalne plany do wykonania" 2 "Patrz na innych" czyli pomagaj swoim ludzią naginaj plany aby im było latwiej 3 "Patrz na siebie" masz plan ? wykonaj go choćby nie wiem co, operator się stawia? pogadanka/wywalaj nie patrz na nich masz plan i ma być wykonany to twoje pieniądze 4 Gadasz co ci każemy i robisz co ci każemy" albo cześć: czyli po prostu Pan rozkazuje ty robisz albo cie już nie ma (Pamiętam nie którzy przychodzili o 7 wychodzili o 20 albo i nawet 23 czasami i to nie tylko w sobote ale i w niedziele) 5 "Fajnie było no ale rozumiesz ludzie poodchodzili i trzeba coś zrobić bo mamy za mało operatorów na reszte liderów/weryfikatorów"

Mi zaproponowali atrakcyjne wynagrodzenie 3000 netto na fakturze. Jeśli dla Ciebie to atrakcja, proszę bardzo. Do tego triki psychologiczne - szybko musimy decydować, kogo wybierzemy, po czym ogłoszenie znów się ukazuje i szukają dalej.

yhn

Ciekawe jak szybko teraz skasują twoją opinię.

aż skopiowałem, by nie zginęło. A ładna chociaż ta niska soonia? :P

Apator dalej szuka programisty, widać albo nie ma w PL dobrych programistów, albo nie ma za 3000. Piszcie ile Wam oferuje Apator, bo moim zdaniem szukają jak najtaniej i tu jest problem. Nickaj, Ty to najlepszy hakier w Polsce jesteś, pracujesz za 3000. Ha Ha Ha

nie odpowiedziałeś na 2 pytanie, więc nie będę Ci odpowiadał na Twoje.

@Gość

W twoim monologu było jakieś drugie pytanie? Może było, ale go nie widać. A skąd miałbym znać odpowiedź na to niby pytanie?! Możesz mi to powiedzieć? Czy jeżeli wypowiadam się na tym forum, to znaczy że pracuję w tej firmie?! Widzę, że niezła wróżka jesteś. Podejrzewam, że w kodzie też masz takie przywidzenia. Może będzie działać.

Znudzony

Admin się nie odzywa. Narzekacie na tę firmę, a poczytajcie sobie opinie o firmie cenzora.

nieobecny

- admin usuwa. Napisałem do niego ale to typ bohatera pozakulisowego. Czyli milczy. Ten post post też pewnie usunie. GoWork schodzi na psy od dawna..

Znudzony

Kończ waść wstydu swojego oszczędź. (usunięte przez administratora)Ciekawi mnie na jakim stanowisku?! Bo mam wrażenie, że na wysokim, bo jak z niego spadłeś to sporo hałasu narobiłeś. Z drugiej strony, skoro zajmowałeś dość wysokie stanowisko, to sam się przyczyniłeś do sytuacji jaka panuje obecnie w tej firmie. Nie wszystko zależy od tzw "managierów".

Nieznudzony
@Znudzony

-a wlasnie, ze dobrze gada nieobecny. (usunięte przez administratora) ty bys chcial panie znudzony aby bylo cicho w temacie no nie? a moze ty jestes kim znaczniejszym z tej firmy? pochwal sie no pochwal :) Nerwowy ten twoj post ciekawe dlaczego. A teraz powaznie ja tez tam pracowalem ok 2 lat i POTWIERDZAM newsy nieobecnego. I DOBRZE, ze je podal niech ludzie wiedza jak tam bylo jest i bedzie hehe

gość
@Nieznudzony

a gdzie są newsy "nieobecnego"?

gosc

Test przed szkoleniem ok, wcale nie taki łatwy jak inni piszą. Szkolenie fajnie prowadzone, dobre podejście do ludzi.

asd

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. 20.05 ma być tygodniowe bezpłatne szkolenie. Firma przeniosła się w nowe miejsce tzn. na terenie Lumelu. Test nie polegał wcale na przenoszeniu plików do folderu jak to opisała jedna osoba. Tylko na obsłudze ich programu oraz sprawdzaniu umiejętności czytania ze zrozumieniem (kandydat dostawał plik pdf z zadania z opisem ja je wykonać. Budynek jest taki typowo biurowy, na pewno nie jest już to moloch w stylu hali. Minusem jest to że pracują na windows Xp, a jest to system, którego już prawie nikt w domach nie używa. A jak wiadomo, plusem windows 7 jest to że można pracować, na podzielonym ekranie. Ale podobno ten problem rozwiązali poprzez pracę na dwóch monitorach. Nie ma też dress code.

Po studiach lepszych powinno się zarabiać więcej. Komuna się skończyła. Koszt studiów jest wysoki i każdy sensowny student traktuje to jak inwestycja, która musi się zwracać. Jeśli się nie zwraca, znaczy że pracodawca okrada - płaci mniej niż praca jest warta. To tak jakby kupować merdecesa w cenie poloneza, wiem, że każdy by chciał. Mi jako programiście na fakturze zaoferowano 3.000 zł Nie przyjąłem oczywiście. Jak na programistę i firmę robiącą dla Taurona czyli dla energetyki, trochę za mało :) Pozdrawiam

@Gość

A może po prostu nie chcieli Cię. Ostatnio - jak oglądałem prace z programowania wykonane przez niektórych mocnych w gębie programistów, to mi się słabo robiło. Niby po studiach, a poziom programowania na poziomie podstawówki. A pensje chcieli managerów - na wejście. Nie kupuję takich komentarzy.

@Nicki

No jak u Was manager zarabia 3500 brutto, to się nie dziw, że tyle chcieli, bo to normalna stawka dla dobrego studenta. Nie masz pojęcia o zarządzaniu. Nadal szukacie programisty. Nie ma w PL programistów czy nie ma za 3.000?

@Gość

Uściślij pojęcie "dobry student".

johny

Aktualnie pracuję w tej firmie, od początku wyraźnie powiedziane co będzie do wykonania. operatorzy radzą sobie różnie, atmosfera w pracy ok. Praca nie należy do najłatwiejszych. Obiecywane zarobki też różnią się od osiąganych przez operatorów :) Dla nowo przyjętych 3 liderów. Dwóch normalnych i jeden leczący kompleksy Pan KaSz. Nie widziałem jeszcze człowieka któremu sprawia tyle radości odrzucanie i wytykanie błędów. Pozostali ok, zawsze pomogą i doradzą. Co do traktowania ludzi po studiach to nie ma różnicy czy masz papier czy nie - jak w każdej firmie liczy się wydajność a nie posiadany papier (jeżeli chodzi o wykonywanie tego samego zadania). Pozdrawiam Co do

tina

Koleżanka pracowała w tej firmie. Coś tam sprawdzała, ale dokładnie to nie wiem. Praca bardzo skomplikowana i sporo ją to nerwów kosztowało. Pieniądze nie były tego wszystkiego warte. Teraz ma inną pracę za dużo lepsze pieniądze.

koko dżambo

Sporo jest tu jak najbardziej trafnych opinii.Pracowalem w tej firmie pare miesiacy i coz mozna do tego wszystkiego dodac.Swego czasu pracowalo tu sporo fajnych ludzi i byla bardzo mila i przyjazna atmosfera.Dzis juz po tym nie ma sladu.Nie ma tez dyrektora ktory mial ludzi gdzies i pograzyl firme.Od jakiegos czasu rzadzi dwoch typow- Pawel&Pawel.Na ich cwanych facjatach wypisana jest podlosc i brak skrupolow.Wiadomo jak jest,dopchali sie do wladzy poprzez kolesiostwo i uklady.Sa ciagle nabory a chetnych do pracy jakos brak.Tak jak ktos pisal- nieszanowane sa osoby po studiach.Nie polecam pracy w tej firmie no chyba ze ktos chce byc traktowany jak smiec.Pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow

my_horse_is_amazing
@koko dżambo

>>Nie polecam pracy w tej firmie no chyba ze ktos chce byc traktowany jak smiec Mozna by powiedzieć ze gdyby płacili to jest to idealna praca dla modelek z instagrama :)

Piotrun

Dobrze, że myje nogi. W takim razie będę czekał rano pod klatką, ale czad! Może zmienią po jakimś czasie na Piccollo, żeby można było skorzystać też przed pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Rector Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Apator Rector Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Rector Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Rector Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apator Rector Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apator Rector Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apator Rector Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 339 ocen.

Apator Rector Sp. z o.o.