Inco Sp. z o.o.

Opinie o Inco Sp. z o.o.

Nordi

Dobry humor nie odpuszcza nawet na forum więc jest pewne, że ludzie mają dobrze w firmie.

Magda
@Nordi

tak. jak można prowadzic rekrutacje non stop od 2013 roku? i nie rozwijac sie..o czyms to swiadczy..o totalnym braku profesjonalizmu.. ta firma to jakis żart.. nikt szanujący sie nie powinien nawet brac jej pod uwage

@Magda

No można, można. Szczególnie, że każdy z zespołów w firmie się rozrasta i ciągle pozyskuje się nowe zlecenia i projekty. A iNCO nie trzyma darmozjadów i leni, jak koleżanka M (usunięte przez administratora) stąd widoczna frustracja w wypowiedzi.

@Magda

Pierdoły piszesz Magda, firma rozwija się tak szybko, jak żadna inna w FG. Moim zdaniem jest to dobry, stabilny, ludzki pracodawca. Wiadomo, że nie wszyscy są tacy sami, ale u mnie w zespole prawie wszyscy są naprawdę bardzo spoko. Pozdro dla SD!

Kropka nienawiści
@Ewa

Nie? Pracując w inco odnoszę wrażenie że właśnie darmozjady i lenie to spora część zespołu. I najlepsze jest to, że śmieszny zarząd o tym wie a i tak udaje że to nie jest prawda.

Ela

Hej, czy ktoś wyjaśni o co chodzi, ze firma ciągle szuka pracowników z j.niemieckim? Czy az tak sie rozwija czy jest duża rotacja? Tak jak już Ktoś napisał wcześniej za 4500netto nie opłaca się pracować z j.niemieckim. coś się zmieniło w firmie?

@Ela

tu nie ma netto a raczej brutto i to jak się sprawdzisz ale zawsze się daje sky is the limit

Sławek

Jaką flotę posiada firma? Jest gps?

Cześć, Widzę, że firma INCO od dłuższego czasu szuka pracowników z j.niemiecki. Po wcześniejszych komentarzach widzę, że pensja nie jest zachęcająca. Interesuje mnie przedział 4000-4500 netto. Można tyle wyciągnąć? czy sugerując się wcześniejszymi komentarzami nawet 4 nie ma? Dodam, że biegle mówię w j.niemieckim.

TelefonJoe
@Tomek

Krótko i na temat... Nie ma tyle netto... Tylko brutto.

Jolanta
@TelefonJoe

Widzę, że wiesz coś na temat pracy w Inco Sp. z o.o. Jesteś ich pracownikiem? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej, na jaką umowę zatrudniają, jaki jest system pracy, czy można liczyć na premię i jakieś benefity, z góry dziękuję!

Biedornka
@Jolanta

w firmie wszyscy dostaja umowe o prace, najczesniej na caly etat. Stawka zalezy od tego, do jakiego dzialu ubiegamy sie o prace, jednakowoz zakladam, ze tutaj chodzi o Service Desk, gdzie na start dostajemy oszalamiajace 4000zl brutto , a po okresie probnym dodatkowe 500zl brutto premii obecnosciowej. Dla glodnych grosza obecnie jest tez projekt 24/7 gdzie mozna zarobic dodatkowo, choc tez nie jest to oszalamiajaca kwota

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inco Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Inco Sp. z o.o.?

Stokrotka

Fizyka kwantowa dla mocno zaawansowanych będzie bardzo pomocna (szczególnie hipoteza symulacji) ... ale to na początek! Potem sprawdzą czy jesteś ambitna/ambitny i może paść takie oto pytanie: Opowiedz jakie kolejne nagrody zdobyłeś po drugim Noblu w dziedzinie medycyny z rzędu, albo coś w ten deseń. Wszystko to oczywiście w języku esperanto albo migowym. Potem jeszcze tylko sprawdzian kondycyjny z instruktorami z GROMU w Afganistanie i już rozmowa wstępna prawie skończona! Tak łatwo mają oczywiście kandydaci na stanowisko młodszego pomocnika, pomocnika ósmego stopnia, a to i tak tyko wtedy, gdy działowi HR się nie chce ... ;) To pytanie było na poważnie?

Lazlo

Nigdzie tak się nie traktuje ludzi jak w Inco, pseudo objetnice i awanse, zero profesjonalizmu. Struktura jak w Korei Północnej... Pani prezes nie widoczna... Nie uchwytna... Ale wszechobecna. Odradzam.

MUK

wow..a juz poważnie brałam pod uwagę tę firmę..zbyt duży przemial jak widzę ..firma od kilku lat na rynku i nadal nie może stworzyć dobrego zespołu..smutne to

Sumienie

Osoby zarządzające bez studiów kierunkowych, rozemocjonowane, bez ogłady, podstawowej wiedzy nt. managementu, nie wspominając o wiedzy jakiejkolwiek kierunkowej, np. technicznej, co wpływa negatywnie na cały zespół. Jak takie osoby mają inspirować, motywować, skoro grzeją stołek bo potrafią lizać tyłki tym co trzeba? Brak rozwoju, nowych oprogramowań ——- przegrany przetarg, odwoływanie sie do sądu - ???? Absurdy pt. Naklejki na telefony (aktualnie bez uzasadnienia, bo projekt który ich wymagał już dawno się skończył dziękować można każdy wie komu). Aspiracje na korpo, tworzenie sztucznych struktur, których nie rozumie nawet tzw. „góra”, mianowanie dyrektora dyrektorki itp. Inco, nigdy nie będziecie wielkim korpo, bo szorujecie (usunięte przez administratora) niemcom za przysłowiowego grosza

@Sumienie

Nic dodać, nic ująć. Trafione w punkt. Brawo. Naklejki forever.

Schon Weg
@Sumienie

Smutne, ale po części nadal prawdziwe...

Jolanta
@Schon Weg

@Schon Weg A co powiesz na temat atmosfery pracy pomiędzy pracownikami w Inco? Z góry dzięki.

SchonWeg
@Jolanta

Atmosfera jest w sumie OK, choć przekrój osobowy jest baaardzo kolorowy - ale jest przynajmniej wesoło. No i jest "po ludzku", choć często pseudo-profesjonalnie, a już na pewno nie "po niemiecku" ;-). Ale - pomimo starań części szefostwa - typowego corpo wyścigu szczurów nie ma - no bo niby dokąd sę tu ścigać... Tzw. "ścieżka kariery" jest równie oszałamiająca, co cała reszta.

FunnyConsultant

Zabawne, ze te wyssane z palca negatywne opinie zbiegły się ze zwolnieniem osóbek z przerośniętym ego, dziwny zbieg okoliczności ;) PS. Firma solidna, rzetelna i przede wszystkiem uczciwa w przeciwieństwie do tych, którym pozostało jedynie wylewać swoje frustracje w internecie.

prof.
@FunnyConsultant

Po Twoim komentarzu niestety widac ze to raczej Ty albo masz przerosniete ego albo w ogole go nie masz. Brak szacunku ze strony tzw. managmentu dla (opinii) innych to jest wlasnie cos nad czym firma tez musi popracowac.

On
@FunnyConsultant

Szkoda że najniższa pensja to około 1650;na reke

Witek

Aktualnie firma jest dobra i można polecić pracę dla chcących tu pracować.

Corposzczur
@Witek

Wow... Wysyp tyłu pozytywnych argumentów że nie wiem jak je ogarnąć. Twórcy daje drugą szansę

JaJaJa

Witam! Zastanawiam się czy do Inco nie aplikować. Rozumiem z Waszych wypowiedzi ze dawny "układ sił" w firmie się raczej nie sprawdzał. A jak wygląda sytuacja, że się tak wyrażę, pod, nowym prezesem?

Lidia

Witam, a czy ktos moze napisac cos wiecej na temat pracy na stanowisku obslugi klienta z j.niemieckim? Godziny, pracy czy praca jest takze w week? Czy firma przyznaje ryczalt na paliwo? I przede wszystkim najwazniejsze wynagrodzenie?. Pracuja w dziale obslugi klienta na rynek niemiecki ponad 3 lata, wyksz. wyzsze mgr (jezeli ma to jakiekolwiek znaczenie), mija miesieczna pensja klaruje sie w przedziale 4200-4600 zalezy od premii jednak 4 z przodu zawsze jest. Jak to wyglada w formie inco? I darujcie sobie komentarze, ze najlepiej przyjechać na rozmowe. Miedzy innymi po to jest to forum a czytam komentarze na temat firmy i przyznam ze nie sa zachecajace. I nie wyobrazam sobie miec nad soba kogos z nizszym wyksztalceniem. Sorry ale to jest teraz standard w firmiach. Licze na rzetelne odpowiedzi. Dziekuje.

Powodzenia
@Lidia

4 z przodu to tam nigdy nie zobaczysz. Ryczałt? To nie tu.

Lidia
@Powodzenia

Praca z jezykiem niemieckim i nawet 4 nie ma? Bez sens. Dziekuje za odpowiedz.

Anka
@Lidia

Jest 4 owszem ale w pensji brutto. Ale szczerze odradzam komuś kto ma ambicje i kto pracował już dla dużych korporacji. Menadżerowie są to ludzie przypadkowi nie mający pojęcia o kierowaniu zespołem, plotkują na temat swoich szefów. Poza tym warunki środowiskowe pracy okropne min. Brak światła dziennego brak wentylacji (czuć zapach stęchlizny już na wejściu do budynku choć czasami popryskaja odświeżaczem chyba tylko jak ktoś przychodzi na rozmowę kwalifikacyjna) za mała kubatura pomieszczeń jak na „call center”.

Przemek

4 z przodu. Trzymaj się obecnej pracy. Jak będzie 3 to będzie dobrze. Odradzam

Danuta

Na swojej stronie Inco Sp. z o.o. opisuje przyjęty w firmie system wartości, m.in. przyjazna atmosfera w zespole, wzajemne wsparcie, respektowanie godność, indywidualnych potrzeb i odmiennych punktów widzenia, otwartość na innowacje https://www.incoscan.com/wartosci-inco/ Jeżeli rzeczywiście formę cechują takie wartości, to powinien to być dobry pracodawca. Wasze wypowiedzi raczej tego nie potwierdzają. Dlaczego tak jest?

Obserwator

iNCO to jest temat rzeka. Jest kilku bardzo dobrych, znajacych sie na tym co robia ludzi, jak szef IT, czy CC ale nie jest im dane podejmowac decyzji. Miejmy nadzieje, ze zostana w tym grajdole jak najdluzej, bo wtedy my mamy prace.

na ile macie podpisane lojalki? :D tak, w inco na dzien dobry możecie dostac lojalke na kilka tys zł, bo nikt tam nie chce pracowac i chca zatrzymac pracownika na min. 2 lata. tlumacza to szkoleniami ktore na rynku pracy sie nie licza, bo to wiedza wewnetrzna. Ja podpisalem i jestem suuuper happy inco forever

Były

No to pięknie, jak w w Inco trzeba podpisywać lojalki tzn., że ludzie nie chcą tam pracować. Upadek totalny.

Franek

Może trzeba spojrzeć na swoją pracę ? Ocena zwierzchników nie należy do pracownika!!

Prawda
@Franek

A do kogo? Do Pana Boga może? Ciekawe jakbyś Ty ocenił swojego kierownika, gdyby najmniejsza błahostka wyprowadzała go z równowagi i szedł płakać do kąta. A wynika to z tego, że na wyższe stanowiska dopuszcza się w inco ludzi, którzy o zarządzaniu ludźmi nie mają zielonego pojęcia i nie radzą sobie ze swoimi emocjami, co ma bardzo zły wplyw na cały zespół. Ocena zwierzchników jak najbardziej zatem należy do pracowników, a Ty reprezentujesz myślenie sprzed 20 lat, że kierownik/szef trzyma swoją posadkę tylko dzięki podlizywaniu się komu trzeba, mówieniu półprawdy i udawaniu, że wszystko jest ok.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Inco Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

go-ahead

A co tu pisać, ciągłe rotacje, duże wymagania za liche pieniądze. Coś robią ale ile jeszcze ta firma pociągnie to nie wiadomo. Główne źródło dochodu stracone, kilkadziesiąt osób zwolnionych. Liche zlecenia mogą nie wystarczyć.

Julita

To jest bardzo dobra firma. Może czas doceniać gdzie pracujemy?

Marian

To co w iNCO boli najbardziej to brak zaufania do pracowników. Wszystkich traktuje się jak dzieci, (usunięte przez administratora)Wszystkim tym, którzy tam pracują życzę samych sukcesów, poznałem tam fantastycznych ludzi z pasją i entuzjazmem. (usunięte przez administratora)

Masakra

...do inco.....nie usuwajcie prawdziwych komentarzy, pograzacie sie.........

Zostaw merytoryczną opinię o Inco Sp. z o.o. - Gorzów wlkp.

• Jak się pracuje w Inco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inco Sp. z o.o.?

Inco Sp. z o.o.