Inco Sp. z o.o.

Opinie o Inco Sp. z o.o.

Ewelina

Nie Prawda jest ze tylko rodzina awansuje. Sklada sie tak ze siostra Pani prezes byla juz kierowniczka dzialu zunimmt Pani prezes Pania prezes zostala wiec ludzie nie gadajcie glupot. Kto nie ma pojecia o rzeczywistosc niech sie nie wypowiada ale lepiej doinformuje. Ja z Pania prezes rodzina nie jestem a kierownikiem zmiany bylam...

Atmosfera fajna miło się tu pracuje ale niestety z tym ze tylko rodzina i bliscy znajomi pani prezes mogą zarabiać więcej i awansować jest prawdą nie ważne kto jaka ma wiedzę i wykształcenie ważne są znajomości

nico

Firma, w której awans dotyczy tylko rodziny i najbliższych pani prezes. Niestety taka prawda.

gość123

Ja bardzo polecam jestem już wiele lat zatrudniona w spółce iNCO - i bardzo dobrze mi się pracuje. Oczywiśćie jak wszędzie są lipsze i gorsze chwile ale tych lepszych jest zdecydowanie więcej :-). BARDZO POLECAM :-).

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inco Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
zuza

to obóz pracy, kierownictwo niezdecydowane, nikt nie podejmuje wiążących decyzji - krótkomówiąc [usunięte przez admina]. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Inco Sp. z o.o. - Gorzów wlkp.

• Jak się pracuje w Inco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inco Sp. z o.o.?

Inco Sp. z o.o.