Inco Sp. z o.o.

Opinie o Inco Sp. z o.o.

HF Nowy wpis

Zastanawiam się czy rozmowa dla referenta nie jest przypadkiem prowadzona po niemiecku. Chodzi o to, że w opisie podkreślono znajomość tego języka na poziomie B2 jako warunku koniecznego. Czy są jakieś jeszcze?

EK

Ano widzę ze ta praca dla konsultanta o której tu pisali jest jeszcze dostępna. Albo to może kolejne ogłoszenie? Co się dzieje obecnie na service desku? Jest tu ktoś z działu może? macie rotacje czy może teraz się rozwijacie? Nie wiem jakie są konkretne zarobki ale chyba sugerowali ze słabe? Możecie się ustosunkować? Może wystąpiły podwyżki?

Zrobiona Nowy wpis
@EK

Daj pokój, lepiej poszukaj jakiejś profesjonalnej firmy. Service Desk iNCO to istna prowizorka. Pomimo lat i ilości pracowników. No chyba, że masz małe dziecko i chcesz i możesz parę latek przeczekać.

FL Nowy wpis
@Zrobiona

Wyjaśnisz przy tym jak małe dziecko ma tu pomoc komuś w pracy? idą czasami na rękę z wolnym i tak dalej? i też zastanawiam się czy to nie oznacza w pewnym sensie ze to praca mimo wszystko stabilna? Na takiej by mi zależało

Zroniona Nowy wpis
@FL

Patrząc na Twoje pytanie Droga @FL "Wyjaśnisz przy tym jak małe dziecko ma tu pomoc komuś w pracy?" myślę, że się nadajesz. Zapewne nawet na stanowisko kierownicze. Stabilność zatrudnienia wynika z charakteru "urzędowego" firmy matki w DE, która toleruje z niespotykaną na rynku komercyjnym cierpliwością amatorszczyznę i niską jakość firmy córki w ramach Service Desku z Wawrowa. Więc jeśli nie masz ambicji zawodowych, finansowych i masz ochotę pojawiać się w pracy kiedy chcesz i pracować jak chcesz to jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. I ma faktycznie najlepszą kawę w okolicy.

Alicja

Podacie, ile zarabia Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim na Service Desku? Bitte schon :) Weryfikacja tych wszystkich obiecywanych benefitow, typu dopłata do długiego wypoczynku - także mile widziana!

Aja
@Alicja

Obecnie płace czekają na podwyżki. W innych działach podwyżki już były, niektóre nawet w lutym, natomiast Service Desk - nie wiedzieć czemu, nie doczekał się do tej pory akceptacji stawek. Jest to bardzo poniżające. Co do pozostałych benefitów to jak najbardziej, są. Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dopłata do urlopu raz na dwa lata, dodatki przed świętami.

Róża
@Aja

Podłączę się do Waszego wątku. A teraz, po upływie trzech miesięcy - jak sytuacja z podwyżkami? Ja też reflektuję na Service Desk, stąd info uważam za bezcenne. Ale w zasadzie nie znając kwoty startowej nie mogę też ocenić, czy bez podwyżki warto aplikować, czy nie. Masz jakiś zakaz podawania zarobków? Da się to zrobić? ;)

Arab
@Róża

Zarobki są tak cienkie, że firma wstydzi się podawać. Pewnie 80% kandydatów kończy rekrutację jak je usłyszy

Jak często w Inco Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 18 kwietnia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Znawca Tematu

Za kazdym razem jak wracasz do firmy jako pracownik dostajesz szkolenie wstepne. Wiec im czesciej zlozysz wypowiedzenie i wrocisz tym czesciej bedziesz "szkolon- a/y"...

Aja

Na początku każdy przechodzi szkolenie wstępne, potem to już radź sobie sam. Jeśli chodzi o szkolenia dodatkowe, to zdarzają się od wielkiego dzownu. Nie jest to na pewno norma.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inco Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ciekawa

Czy to prawda, ze iNCO szuka osoby na stanowisko Prezesa? Jakie sa wymagania?

Ewik

Jakie są zarobki w firmie ? Tylko nie piszcie zależy od stanowiska.... :) Warto tam iść?

Co to znaczy rozhisteryzowani amatorzy? Możesz to jakoś rozwinąć?

Ajwi
@Ewik

Nie warto, zarobki znacząco poniżej średniej krajowej bez perspektywy na poprawę.

Inco Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 9400 i Analityk. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Uparciuszek

Czy to znaczy, ze obecni pracownicy tez moga wkrotce liczyc na podobne zblizenie sie ich pensji do mediany krajowej danego stanowiska?

@Uparciuszek

Na bank. Chyba jak sobie dodrukuja...

The same MAC
@Ewa

A na kiedy planowane jest pozyskanie odpowiedniego sprzetu z BDr-u (odpowiedni papier, drukarki, itd.)? Czy akcje dodruku beda pracownicy przeprowadzac indywidualnie (np. podczas przerwy na papierosa), czy tez moze planowany jest osobny projekt "Wyrownanie dochodow przy pomocy srodkow operacyjnych BDr"? Jesli to drugie, to kiedy rozpoczeciem sie nabor pracownikow do tego interesujacego projektu?

Eryk

Czy są tu jacyś pracownicy iNCO? Jak tam z pracą zdalną? Jestem z poza FG i zastanawiam się, czy mam szansę...

Nowa
@Eryk

Tez by mnie to ciekawiło. Choć znając politykę firmy domyślam się ze bezpieczeństwo danych klientów jest na pierwszym miejscu i pewnie nie nic nie może być procesowane poza murami firmy. Ale może wypowie się ktoś kto obecnie tam pracuje czy choć w czasie pandemi była praca zdalna?

@Eryk

Niestety docelowa praca zdalna na stałe nie jest w planach pracodawcy.

@Info

Pracujesz może w Inco skoro wiesz takie rzeczy? Ciekawi mnie ile można tu zarobić na początku i czy przyjmują też bez doświadczenia, może wiesz coś na ten temat? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

@Ryszard

Tak pracuje. Przyjmują bez doświadczenia wystarczy tylko biegły niemiecki. Co do stawek to zależy w jakim dziale.

@Info

Super, dzięki za info. A jak oceniasz atmosferę w pracy? Czy w Inco dobrze dogadujecie się między sobą? I czy relacje z szefostwem są dobre? :)

@Ryszard

Atmosfera świetna! To co trzyma w inco to właśnie ludzie????

J. B.
@Info

Nie ma jak to samemu zadawać pytanie a później samemu pod innym nickiem udzielać na nie odpowiedzi... Co trzyma w inco to "ludzie", może i prawda bo napewno nie warunki pracy i płacy...

Sylwia
@J. B.

A jak wyglądają wspomniane warunki pracy i płacy? Ile wynosi pensja, na jakiej umowie się pracuje i w jakim wymiarze czasu pracy? :D

@Eryk

Eryku, czasem wchodzi możliwość modelu hybrydowego czy na pół etatu, ale to już ustalenia indywidulane i zalezą też od konkretnego stanowiska :)

Agnieszka nie ośmieszaj się
@Kasia W

To jest farsa po prostu.

M

Zgadzam się w 100%

Agnieszka L

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i przeszłam do drugiego etapu, póki co bardzo dobre wrażenie, ktoś wie co jest po rozmowie wstępnej? zastanawiam sie czy powinnam się przygotować jakoś lepiej :) - aplikowałam na stanowisko Service Desk 2nd Level Agent - obsługa klienta

Kamila Latosek
@Agnieszka L

Dołączam sie do pytania;) ja jeszcze przed rozmowa oficjalna ale wysłałam CV

@Agnieszka L

Agnieszko, jeśli jestes juz po rozmowie i teście online to drugim etapem jest rozmowa kwalifikacyjna w firmie :) trzymamy kciuki

@Kamila Latosek

Kamilo, obecnie trwa rekrutacja na różne stanowiska w Inco, więc bez stresu :) pierwsza rozmowa będzie w języku niemieckim więc możesz się lekko przygotować

Mazurek
@Agnieszka L

Ten zespół już jest od dawna zrekrutowany, więc gdzie pani była na tej rozmowie?

Marek Bacisz

Jako były pracownik cenie sobie Inco za możliwość rozwoju. Szukając pracy wiedziałem, że otoczenie musi być ambitne oraz przyjazne i to otrzymałem! Polecam każdemu, kto zna język niemiecki spróbować swoich sił.

Alicja Świątek

Firma dała mi możliwość rozwoju, podszkolenia się z biznesowego języka niemieckiego, świetna atmosfera i dużo wrażeń :) będę miło wspominać ten rok, dziękuję również współpracownikom za wsparcie w rozwoju :) na pewno jak będę bywać w gorzowie to wpadnę na pyszną kawkę w firmie hihi

Adam Zagórski

Porządna firma, innowacyjne rozwiązania i profesjonalana obsługa klientów. Jestem zadowolony z usług na bardzo wysokim poziomie. Polecam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Inco Sp. z o.o.?

jola

sam fakt, ze od 2013 ciągle rekrutują a firma sie nie rozrasta o czyms świadczy.. dziwie sie ,ze jeszcze sie nie zamkneli

Schon Weg
@jola

Hmmm... iNCO można zarzucić różne rzeczy, ale akurat to że firma się nie rozrasta nie może pochodzić od kogoś kto ma pojęcie co się tam aktualnie dzieje... I co, jak co, ale ludzie są super :-)

Kasia W

atmosfera jest wazna i duzo daje ale przede wszystkim checi do pracy :) Pracuje juz w Inco 6 lat i tez zaczynalam bardzo niepewnie. Jesli jestes sumienny i znasz jezyk niemiecki zapraszam do rekrutacji: https://www.pracuj.pl/praca/service-desk-2nd-level-agent-gorzow-wielkopolski,oferta,1001250896 Obecnie posuzkujemy praocowników do obsługi klienta :)

Anka
@Kasia W

Ile obecnie płaca na tym stanowisku

@Anka

Ania, płaca zależy od doświadczenia, znajomosci rynku itp. Uważam ze potrafią docenić pracownika. Już na stracie nawet jesli zaczynasz prace w listopadzie to i tak przysługują świadczenia świateczne.

@Kasia W

Widać, że komentarze piszą osoby, które pracują w firmie na tyle krótko, by nie wiedzieć jak faktycznie ceniony jest wieloletni, oddany pracownik???? jeśli poprzez otrzymanie świadczenia socjalnego rozumiemy docenianie pracownika, to inco niczym szczególnym się nie wyróżnia. Rynek już dawno się zmienił od czasów gdy Inco było atrakcyjnym pracodawcą.

Kamila Latosek
@jola

Z tego co słyszałam to rekrutacja trwa bo się rozwijają i potrzebują nowych osób żeby zasilać szeregi ;)

Jak ktoś nie potrafi docenić pracy w dobrej firmie to niech ją zmieni!!

Andżej
@Andrzej

Wiekszosc zmienila, peace

Marlena
@Andrzej

do pracy przychodzi się pracować :) Inco, daje mozliwosci rozwoju, jesli sie potrafi to dostrzec i wykorzystac to zajdzie wysoko w tej firmie bo dobra i sumienna praca popłaca :)

QQ
@Marlena

Chyba tylko jako lizus Zarządu. Ludzie, którzy pracują uczciwie są tylko wykorzystywani, a nie doceniani. Sumienia praca popłaca, ale nie w Inco.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Inco Sp. z o.o.?

Kamil

Jesli jestes pracowity, znasz niemiecki i prace traktujesz powaznie to mysle ze nie bedziesz mial problemów żeby sie dostac :) obecnie wiem ze rekrutuja na pare stanowisk, ja jestem od miesiaca w obsludze klienta i na razie zaczyna sie fajnie. Ja trafilem akurat z polecenia ale wiem ze wisza oglosznia na ich profilu na pracuj.pl i na olx wiec uderzaj smialo

Świetna firma, prężnie się rozwijająca. Rekrutacje wciąż otwarte bo poszerzają swoje szeregi. Pamiętam jak zaczynałem tam prację trzy lata temu i się bałem wyzwania odnośnie pracy w języku niemieckim. Teraz firma to moj drugi dom a język niemiecki niczym ojczysty. Firma dała mi możliwości rozowju na wielu aspektach.

Karol

Co wchodzi w skład socjalu?

Agunia
@Karol

W sklad socjalu wchodzą bardzo innowacyjne rzeczy jak ubezpieczenie zdrowe i karta Multisport oraz dofinansowanie do urlopu raz na dwa lata. No i dodatki swiateczne. Oraz najlepsza kawa w mieście.

@Agunia

To nie jest źle jeśli chodzi o te dodatki, czasem nie ma zupełnie nic i ludzie też muszą pracować jakoś :D A to ubezpieczenie to jakiś bardziej wypasiony pakiet? Czy podstawowy?

Ulkulku
@Agunia

fajne jest to, ze nie wazne czy pracownik pracuje pol roku czy dwa miesiace przed swietami tez otrzymuje swiateczne swiadczenia, traktuja praconikow na rowni

TrueStory

Nie mam pozytywnej opinii o firmie. Po latach pracy mogę stwierdzić z pewnością jedno. Dla osób ambitnych, które chcą się rozwijać nie będzie to odpowiednie miejsce. Główną przyczyną jest mierne zarządzanie firmą czyt. niewłaściwe osoby na stanowiskach zarządzających oraz brak regulacji płac. Stawki te same od wielu lat i brak perspektyw, natomiast wymagania wygórowane. Jeśli ktos z tutaj odwiedzających szuka firmy konkurencyjnej, która inwestuje w pracownika a nie dba tylko o swoje mienie to nie ten kierunek. Jedynie na rozpoczęcie kariery zawodowej by móc zwiększać szanse na rynku pracy i tym samym dochody, gdyż firma nie wie co to inflacja. Pozdrawiam!

Sylwia
@TrueStory

Stawki takie same od wielu lat? Czyli nie było żadnych, nawet minimalnych podwyżek wynagrodzenia w Inco? Poruszano taki temat z pracodawcą?

@Sylwia

Oszałamiające 3% raz na x lat, około 10. Odpowiedzi ani uzasadnień nie uświadczysz bo nie ma z kim rozmawiać na ten temat - temat tabu - odpowiedź nie bo nie.

@TrueStory

No na nowe auto by nie starczyło dla zarządu, gdyby ciągle podnosili pensje...

Otóż to????w punkt!

Hejter
@TrueStory

Prawda jest taka, że zarząd nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. I swoim portfelem. Potrzeby ludzi są na ostatnim miejscu. I co chwilę jakaś afera, to o parkowanie przed budynkiem, to kubek źle wsadzony do zmywarki, albo kwiatek nie tak ustawiony. A ludzie odchodzą, bo nie są doceniani. Pozdro dla ekipy, bo fajni są, a zarządu nie pozdrawiam.

Tytus

Brak profesjonalnego zespołu dyrektorzy bufony jak kierownicy .premie i nagrody są dla lizusuf.itp.nedza

Nordi

Dobry humor nie odpuszcza nawet na forum więc jest pewne, że ludzie mają dobrze w firmie.

Magda
@Nordi

tak. jak można prowadzic rekrutacje non stop od 2013 roku? i nie rozwijac sie..o czyms to swiadczy..o totalnym braku profesjonalizmu.. ta firma to jakis żart.. nikt szanujący sie nie powinien nawet brac jej pod uwage

@Magda

No można, można. Szczególnie, że każdy z zespołów w firmie się rozrasta i ciągle pozyskuje się nowe zlecenia i projekty. A iNCO nie trzyma darmozjadów i leni, jak koleżanka M (usunięte przez administratora) stąd widoczna frustracja w wypowiedzi.

@Magda

Pierdoły piszesz Magda, firma rozwija się tak szybko, jak żadna inna w FG. Moim zdaniem jest to dobry, stabilny, ludzki pracodawca. Wiadomo, że nie wszyscy są tacy sami, ale u mnie w zespole prawie wszyscy są naprawdę bardzo spoko. Pozdro dla SD!

Kropka nienawiści
@Ewa

Nie? Pracując w inco odnoszę wrażenie że właśnie darmozjady i lenie to spora część zespołu. I najlepsze jest to, że śmieszny zarząd o tym wie a i tak udaje że to nie jest prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Inco Sp. z o.o. - Gorzów wlkp.

• Jak się pracuje w Inco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inco Sp. z o.o.?

Inco Sp. z o.o.