Antrans Group Sp. z o.o.

Opinie o Antrans Group Sp. z o.o.

Radek

nigdy nikt w tej pseudofirmie nie zarobił 9 tyś ,chyba za dwa miesiące (usunięte przez administratora)...

Łukasz
@Radek

"Radek" prosilibyśmy o nie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Może Ty nie zarobiłeś 9000zł bo byłeś u nas na stażu i nie wykazałeś się jako spedytor, po czym porzuciłeś pracę, więc nie świadczy to o Tobie zbyt dobrze. A co do wynagrodzenia kierowcy to płacimy 420zł/dzień netto + premie. Więc nie ma możliwości żeby po przepracowaniu 22 dni. ( a tyle średnio wychodzi) kierowca nie zarobił 9000zł netto.(prosta matematyka) Do tego dochodzą dodatki w postaci premii za spalanie i doładunki. Także wypowiadaj się za siebie, a nie pisz ,że "nikt" bo z pewnością nie masz wglądu do wynagrodzeń kierowców:) Pozdrawiam. Łukasz Czyż

Darek

Rzeczywiste zarobki bez bajerowania przy tygodniowych trasach co tydzień w domu to 6 tyś jeśli wyjezdzisz cały miesiąc,kierunek Włochy.Auta nowe.Tak było o ile się nie pogorszyło.Na rozmowie mało który pracodawca prawdę ci powie.

Wanda
@Darek

Te 6 tys to netto, brutto? I to pensja zasadnicza? A co z premiami?? Są jakiekolwiek?

Darek
@Wanda

6 tyś to na rękę było tyle a o premiach to się słyszało,ale i tak na tle tych różnych (usunięte przez administratora) to Antrans dobrze wypada nigdzie nie jest idealnie,oni płacą od frachtu czyli od kółka a to ponoć spedytorzy obliczają należność ,wszędzie lepiej gdzie nas nie ma,czasami chcieli żeby zostać na weeckend za granicą ,ale za siedzenie na parkingu nie chcą płacić, jeden się na to godzi, a drugiemu to nie odpowiada ,wszędzie jest trochę krętactwa.

@Darek

Niestety nie moge się zgodzić z kwotą 6000zł przy tygodniowych trasach. W ruchu krajowym płacimy więcej, ale nie chodzi tu o to ,żeby się negocjować. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się szczegółów zapraszam do kontaktu:668 437 679. Pozdrawiam Łukasz Czyż

Mikołaj

Firma szuka kierowców obiecuję kokosy a nie mają roboty coraz więcej kierowców się zwalnia bo dostają po 4 tys wypłaty za cały miesiąc pracy. Odradzam

Rafał
@Mikołaj

Nowych ogłoszeń dla kierowcy nie zauważyłem, wiem tylko, że firma na swej stronie ma otwartą rekrutację na różne stanowiska, w tym dla kierowcy C+E, gdzie piszą o atrakcyjnym, terminowo wypłacanym wynagrodzeniu. W sieci jest tylko oferta sprzed roku, gdzie proponowali kierowcy C+E 10 - 14 tyś zł brutto na UoP. Skąd więc słowa o zarabianiu tu 4 tyś, jak rozumiem na rękę? I ile osób już odeszło?

@Mikołaj

Szanowny Panie, nie "obiecujemy kokosów" jak Pan to ujął, płacimy zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ruchu krajowym można zarobić u nas co najmniej 6500zł netto w ruchu międzynarodowym średnio miedzy 9000zł a 10000zł netto, Dlatego nie mam pojęcia skąd Pan wziął kwotę 4000zł.

Łucja

Firma wrzuciła niedawno ogłoszenie na księgową i zastanawiam się czy nie aplikować. Jednak z tego co widze to preferują kontrakt b2b. A jakąś inną formę zatrudnienia da się wynegocjować? Poza tym na dobre zarobki można tu liczyć?

Łukasz
@Łucja

Prosze o kontakt telefoniczny pod nr 668437679

Rafał
@Łukasz

A nie można tu napisać, ile da się zarobić? Lub dodać taką informację w ogłoszeniu? Wymagania oraz obowiązki zostały podane, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia. No chyba, że nie trzeba ich spełniać?

Aplikowałeś do firmy Antrans Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Przewoźnik

Stawki masakryczne, kontarkt na podwykonawce z nimi to sznur na szyje. Przestancie spamic na grupach bo jestescie juz nudni

@Przewoźnik

Pomylił Pan firmy, ponieważ nasza spółka nie zajmuje się spedycją. Posiadamy własny tabor i nie korzystamy z usług podwykonawców.

Abc
@Antrans Group Sp. z o.o.

A Antrans Bis to inna firma ale czy właściciel? Hahaha ale kłamiecie macie spedycję ktoś po prostu wstawił opinie na Antrans Group ale spedycję macie to nie klamcie

krz
@Przewoźnik

troche nie ta firma

Kamila

Znalazłam ogłoszenie firmy dla księgowej, w Sławkowie. Jestem ciekawa jak wygląda praca na tym stanowisku, jak atmosfera? Różne wpisy się tu pojawiały, i że dobre towarzystwo i że nie więc zakładam że to zależy od tego co się w firmie robi. Może ktoś byłby w stanie wskazać zarobki? Kierowcy co prawda narzekali, jestem ciekawa jak to jest w przypadku księgowych? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Batman

Przepracowałeś pół roku i takie piętno na Tobie zostało odciśnięte przez tę firmę? Może czas się udać do specjalisty, żeby przepracował z Tobą tę traumę?

gość

Umowa słowna w biznesie z kierofcom ????

gość

Radek obiecuje Ci ze u mnie będziesz miał premie , wierzysz mi ???

SEBA

Wie ktoś może czy potrzebują kierowców na Włochy?

@SEBA

Witam, tak w tym momencie prowadzimy rekrutacje. Prosze o kontakt bezpośednio na mój nr.668437679. Zapraszam do kontaktu. Łukasz.

Kierowca

Koledzy wiecie może coś na temat pracy na krajowce czy ewentualnie Czechy Słowacja Węgry jak to wygląda czy cały tydzień w budzie czy w tygodniu idzie zahaczyć też o dom na pauzę ? Z góry dzięki

@Kierowca

idzie ale nie zawsze.

Kierowca
@Antrans Group Sp. z o.o.

Dziękuję. ????

kierowca

Byłem na rozmowie o prace, była to jedna z 4ech firm w której rozmawiałem o pracy jako początkujący kierowca . Jazda na dzień dobry w podwójnej ,4000pln na rękę miesięcznie. To kpina, w firmie która jezdzi na eu. Inne 3 firmy dawały w tym czasie 5500 . Dwie firmy krajowe dawały 4500pln , bywając codziennie w domu wiec dają to wiele do życzenia.

Ilona

Tego to tutaj raczej nikt nie powie ci. To ty tutaj masz doświadczenie w pracy tam. To czemu twoim zdaniem?

Stanisław

Najllepiej się przekonać samemu jak jest ale zgadzam się z kolegą Tymkiem i widzę że firma już sama sobie wystawia opinie pozytywne na początku jak się przyjmujesz jest wszystko ładnie pięknie ...skoro jest tak dobrze to czemu jest taki przemiał ludzi ,wynagrodzenie jest liczone jak im się podoba właściwie nie wiadomo jak jakaś wyższa matematyka ,(usunięte przez administratora)więc trudno mi znależć jakieś plusy, moż tabor bo auta są nowe za to można pochwalić.

tymek

ogólnie do kitu ,nie płacą podstawy tylko jakoś od obrotu polega to na tym że jeden dostaje 11% a inny 16% jakieś kombinacje alpejskie czyli na układy nie ma rady , płacą pod stołem a i tak kierowców rolują, firma dla początkujących ,pojezdzić żeby się nauczyć zawodu a potem szukać innej firmy.

@tymek

Nie zgodzę się z Pańską opinią. Zasady wynagrodzenia są jasne i klarowne dla wszystkich. Niemniej jednak jedyna różnica w wysokości wynagrodzenia to premia stażowa.

Tadek

Czy kierowcy musza mieć duże doświadczenie w tej branży?

Daniels
@Tadek

Przyjmują kierowców do przyuczenia za najniższa krajowa.

@Daniels

Głównie zatrudniamy kierowców z doświadczeniem i wyłącznie z udokumentowaną historią pracy. Dajemy również szanse osobom bez doświadczenia, w takim przypadku pierwsze trasy wykonywane są w podwójnej obsadzie pod okiem doświadczonego kierowcy.

Radek

Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to chyba nie powinien oczekiwać zarobków jakie osiągają doświadczeni pracownicy. Może chęci do pracy zabrakło?

Patryk

Uważacie ze organizacja w firmie jest dobra ?

Donek

Dobry pracodawca i atmosfera w firmie również dobra więc polecam!!

Romek

Tak dobrze się pracuje i nie ma chętnej osoby żeby napisała co słychać w firmie, jak się pracuje?

początkujący

Witam pytanko do kierowców pracujących w firmie . Jak wyglada sprawa bez doswiadczenia ile czasu w podwójnej sie jezdzi , jaka kasa na przyuczeniu itp. czy weekendy w domu tak jak mowia ? z góry dzieki za info i pozdrawiam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Antrans Group Sp. z o.o. - Sławków

• Jak się pracuje w Antrans Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antrans Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antrans Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antrans Group Sp. z o.o.