JobXion B.V.

Opinie o JobXion B.V.

Tatarak

Jesli ktos lubi uprawiac auto masochizm i katowac sie nadzieja ze podejmie tutaj prace to proponuje skladac aplikacje w tej agencji

@Tatarak

Jeśli ktoś lubi dobrą tygodniówkę zawsze na czas, dobre zakwaterowanie i wsparcie - zapraszamy do aplikowania.

Pawel
@Tatarak

Panowie szukający pracy jeśli macie kwalifikacje zawodowe i znacie język angielsi dobrze ,to nie ma takiej możliwości w tej chwili żebyściue nie mieli pracy!Holandia cierpi na niedobór pracowników w branży budowlanej i innych !Jest bardzo dużo ofert pracy na werk.nl,indeed.nl,Uitzendbureau.nl ,itp.dla doświadczonych stolarzy i innych fachowców branży budowlanej więc jak wam się Jobxion nie podoba aplikujcie gdzie indziej i nie piszczcie bzdur!Zrubcie swoje CV na tych stronach a będziecie mieli najmniej 3 oferty dziennie ,stawka godzinowa od 16 euro na godzine plus dodatki ,tygodniówka minimum 550 euro na ręke !Więc przestańcie się użalać i do pracy się weście!Pozdrawiam wszystkich poszukujacych pracy i byłego pracodawce Jobxion !Paweł

Praca w Jobxion to jakas fikcja..obiecankicacanki..a glupiemu radosc..i tak do starosci...

Każdego dnia kilkuset pracowników zarabia na swoje marzenia. :) Pozdrawiamy

Hydraulik

Jestem zaskoczony jak szybko i bez problemow zmieniam miejsce pracy. Duży kciuk w górę ????????

@Hydraulik

Dziękujemy, Robimy co możemy

Tomasz

POLECAM!! Witam...Czytam wasze opinie i normalnie się śmieje haha ???????? Ja pracowałem dla Jobxion ok roku temu,ale i też teraz-znów wróciłem.Do Tej agencji,warto wrócić,pracować dla nich!! Domki Zawsze Ładne,Nigdy nie miałem problemów z wypłata,Nigdy bez kitu nie było tu problemów! Idźcie do innych;95% agencji was wyj.. na kasę,będziecie spać w burd.. albo na paletach,zarabiać 150e za 40h jak w Kennemerland z Harlemu np..To na budowie za 450-550 wam źle???!!!! Wyrzucili was za chlanie,ćpanie,za olewke pracy,to najlepiej obsmarowac że ICH wina,prawda? Jeb... buraki..Jobxion-znasz się na robocie,jesteś w miarę normalny? Będziesz zadowolony.POLECAM.

Krzych
@Tomasz

Wróciłeś powiadasz.Skoro odszedłeś z Jobxion,to miałeś powód.Wróciłeś?!Też z jakiegoś powodu.Pewnie Cie wyrzucili.Teraz wychwalasz pod niebiosa Jobxion?!To po co odchodziłeś skoro jest teraz tak cudownie,a wcześniej widocznie nie było.Na budowę weź z sobą wiaderko z wazeliną.Przyda Ci się.

Ciesla
@Tomasz

Co masz teraz pierwszeństwo do pracy? Której nie mają.

@Ciesla

Panie Cieślo, Praca jest. W pierwszej kolejności dla doświadczonych osób z językiem. A Panu Tomaszowi dziękujemy z a opinię :)

@Tomasz

(usunięte przez administratora) Trzy,lata temu miałem u nich tyle. Odszedłem i mam 620+kilometry. Srednio 8 miesięcy na projekcie. I cały czas jedno mieszkanie w Rotterdamie. Na drugim piętrze. 2 pokoje - 2 osoby. Od trzech lat.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JobXion B.V.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Krzych

Dziwię się Tobie, że po trzech latach pracy jesteś zaskoczony ich postępowaniem. Przecież u nich to norma. Ale za chwilę Ci odpiszą, abyś skontaktował się z koordynatorem, albo że im przykro...

Panie Adamie, Niestety, to nie my dajemy pracę, ale Klient. Dobrze Pan wie, że Mustafa szuka projektu dla Pana. Bądźmy dobrej myśli. :)

Rafał

No Jobxiony Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

@Rafał

Dziękujemy Panie Rafale! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich :)

elvis

ludzie ogarnijcie sie wszystkie agencje pracy to (usunięte przez administratora)

Mirek
@elvis

Prym wiedzie od lat Jobxion... Najgorsza agencja.

Leszek Jurkowski

Witam sprawdzajcie sobie portalflexa nawet jeśli już nie pracujecie. Moja współpraca zakończyła się końcem Maja a w październiku dostałem korekty tygodniowych rozliczeni pracy. Oczywiście kwoty mam w korektach na plus czyli pieniądze powinny być mi wypłacone. Od października próbuje się dowiedzieć co i jak ale jestem Olewany . pisze na info beton, jeszcze na początku Pani Karolina coś odp. teraz cisza w eterze. Chciałbym sprawę załatwić polubownie ale chyba się nie da. Mailem dobra opinie o firmie (wiadomo wszędzie coś się znajdzie nie tak ) ale przy tej sprawie opinia moje legła w gruzach. Odp typu proszę skontaktować się z koordynatorem itp to nawet nie piszcie, mój nr i adres email macie w firmie jeśli macie jakieś wyjaśnienie to proszę mi je przekazać

Krzyś
@Leszek Jurkowski

A Ty co zdziwiony ?! Pracownik niepotrzebny,Panu dziękujemy.Czyli inaczej (usunięte przez administratora) Nie tylko Ciebie kolego tak potraktowali. Ale jak "Jobxiony" to przeczyta,to zaraz napiszą,abyś skontaktował się z biurem bla bla bla,oni postarają się jak najszybciej wszystko wyjaśnić bla bla bla i wypłacić bla bla bla.Ale na kasę nie liczyłbym i tu nie ma bla bla.Wszystko na temat.A tak poza tym to "SUPER" biuro jest.Poczytaj"głębiej"jak sami się cenią...i to jak skromnie,jak wysoko.Same ochy i achy...

Leszek Jurkowski
@Leszek Jurkowski

Witam nie mogę redagować wpisu wiec napisze w odpowiedzi. Biuro (czytać Pani Karolina ) stanęła na wysokości zadania i sprawę ogarnęła w bardzo krótkim czasie. Jeśli jest tak możliwość to proszę o skasowanie wątku pozdrawiam.

@Leszek Jurkowski

Dziękujemy za tę opinię. Wątku nie możemy i nie chcemy kasować. Wolimy rozmawiać. Kasujemy tylko wulgarne wpisy i opinie, które nie dotyczą naszej firmy. Cieszymy się Panie Leszku, że sprawa jest rozwiązana. I może kiedyś do zobaczenia na budowie :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w JobXion B.V.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jest jeden główny etap rekrutacji - rozmowa z rekruterem. Jeśli obu stronom pasują warunki i jest miejsce na projekcie - wyjazd może być nawet w tym samym tygodniu.

Nie trzeba czekać wcale,biorą jak leci.Piekarzy,listonoszy,kelnerów itp,itd.Taki przemiał mają.

Szkoda. Jeśli chce Pan się podzielić opinią - zapraszamy na priw.

Lubomir

Pracowałem w firmie Jobxion od 2016 r jako stolarz.Jestem odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem. W czerwcu 2019 r. zachorowałem i przebywałem na zwolnieniu lekarskim wydanym przez lekarza orzecznika holenderskiego.Po zakończeniu leczenia lekarz orzecznik wydał orzeczenie o powrocie do pracy. Poinformowałem biuro Jobxion o mojej gotowości do pracy.Z biura dostałem email ,że jest brak projektów i brak pracy dla mnie.Aczkolwiek jest to kłamstwo ponieważ ciągle są poszukiwani stolarze na nowe projekty. (usunięte przez administratora)Po zabawiono mnie również możliwości wykorzystania urlopu wypoczynkowego na który w danym roku zapracowałem. Tak postępuje biuro pracy Jobxion z pracownikami.

Lubomir

Pracowałem w firmie Jobxion od 2016 r na stanowisku stolarza.Jestem odpowiedzialnym pracownikiem i zawsze wykonywałem prace sumiennie. W czerwcu 2019 r zachorowałem i przebywałem na zwolnieniu lekarskim wystawionym przez lekarza orzecznika holenderskiego.Po zakończeniu leczenia i wydaniu orzeczenia przez lekarza ,że mogę wrócić do pracy skontaktowałem się z biurem i poinformowałem o mojej gotowości do pracy. Dostałem email z firmy ,że jest brak projektów i nie mają dla mnie pracy.(usunięte przez administratora) Traktowanie w ten sposób pracownika jest nieuczciwe. (usunięte przez administratora) Tak postępuje biuro pracy Jobxion

Kaszalot1

Słuchajcie ta firma powinna nazywać się clonxion odradzam ta firmę.Pozdrawiam.

Sorki"clopxion"

Fajne takie, nie za śmieszne ;) 2/10

Kaszalot1

I nie bójcie się, jak jest coś nie tak dzwońcie na policję.

@Kaszalot1

W pełni się zgadzamy! Dzwońcie na policję, jak coś jest nie tak. W każdej sytuacji!

Obiecują pracę na długi termin a po przyjeździe do Holandii okazuje się że nie ma pracy i trzeba czekać na mieszkaniu na pracę a jak coś znajdą to w innym zawodzie jak się przyjechało problem kilometrówkami ogólnie bałagan piszą cały czas że wina systemu , podobnie z mieszkaniami mówią że wiedzą że jest problem i że szukają nowych tylko zapytajcie jak długo ich już szukają

Szanowny Panie, Czasami, z przyczyn niezależnych od nas, projekty się wysypują. Przepraszamy i prosimy o chwilę cierpliwości. Bardzo wielu naszych pracowników jest z nami po kilka lat. :) Mamy nadzieję, że Pan również.

Hydraulik byly Jobxion
@JobXion B.V.

Haaaa haaaaa takie odp. Piszecie od okolo 2 lat z tego co ja pamietam wspolpracujac z Wami nie siegam do arhiwum????

@Hydraulik byly Jobxion

No właśnie wróciliśmy do Google Maps i jest lepiej ;) Ale co Pan może o tym wiedzieć, skoro Pan jest już "były"...

@JobXion B.V.

Rozmawiałem w piatek z dwoma Waszymi pracownikami.Znowu naliczyliście źle kilometrówki.I nie kłamcie,że jest lepiej,bo nie jest!Oszuści!

J. M.

Unikajcie tej agencji jak ognia. Chyba że lubicie cotygodniowe problemy z płatnościami... Zawsze trzeba się upominac o to co jest w umowie. Wina spada na system? To kto to k... a nadzoruje? Kto nie walczy o swoje traci... Urlopu przysługuje 2.6 godziny za przepracowany tydzień 2.6 h x 52 week 135.2 h na skalę roku co daje 16.9 dni wolnych urlopowych płatnych. Kiedy się należy 24 dni. Na każdym kroku coś znika... A dziewczyny z biura twierdzą że to nawet nie (usunięte przez administratora).

@J. M.

Panie J.M. Prosimy o kontakt z koordynatorką w celu wyjaśnienia. Proponujemy również kontakt z jej przełożoną/przełożonym. Możemy zagwarantować, że wszelkie przepisy prawa pracy są u nas przestrzegane z najwyższą starannością.

Zgadzam sie jak wyzej
@J. M.

Po przepracowanych pelnych 6sciu miesiacach mialem naliczonych 78 gdz urlopowych gdzie jasno w kontrakcie mam napisane i wdg.Cao za pelny przepracowany miesiac przysluguje MI 16 gdz urlopu.

@Zgadzam sie jak wyzej

Polecam kontakt z koordynatorką - wyjaśni Panu szczegóły Salarisa. Gwarantujemy, że wszystko jest zgodnie z CAO.

@JobXion B.V.

Dla Was zawsze się wszysto zgadza. A nawet jeśli nie to wy to "wyjaśniacie". A potem zapominacie a my czekamy i pamiętamy. Zapraszam do grona fizycznych. I może zobaczycie jak to jest gdy jedna koordynatorka mówi jedno druga drugie a obydwie i tak mówią na korzyść biura. Dziwne, że kosztem naszych pieniędzy. Bez polskich pracowników nie będzię polskich koordynatorek i polskiego oddziału dalej będziecie udawać inaczej?

Panie Szanowny, Jeśli coś się nie zgadza, to nie ukrywamy tego. Przez dłuższy czas mieliśmy problemy z naliczaniem kilometrów przez Postcode.nl. I trzeba było wszystko ręcznie poprawiać. Dlatego przeszliśmy na inny (lepszy) system naliczania kilometrówek. Dlatego też właśnie zatrudniliśmy właśnie nową osobę od naliczania płac. Dlatego w Team Beton mamy nową dodatkową polską koordynatorkę... I niczego nie udajemy. Piszemy jak jest

tomek
@JobXion B.V.

Jesteście najbardziej popularną z agencji, które "kiwają" polskich pracowników. Tylko Pan Tomek potrafi to pięknie ubrać w słowa, tak żeby firma była czysta.

@tomek

Panie Tomku, Cieszymy się, że jesteśmy popularni. Co do kiwania pracowników, to w przyszłym roku rzeczywiście to planujemy - chcemy zorganizować mecz lub turniej z udziałem pracowników budowy i pracowników biura. Będzie wtedy wiele okazji do kiwania się. Chętnie spędzimy miło czas z Panem i Pana kolegami na boisku. Przekażemy Pana opinię również Panu Tomkowi, na pewno będzie mu miło :) Choć firma jest czysta od czynów, a nie słów.

Panie Nicku, Nikt nie jest dostępny 24/7. Dziewczyny mają swoje godziny pracy, w skrajnej sytuacji one lub Grzegorz mogą zareagować po godzinach. A ile razy było tak, że ktoś z firmy jechał w swoim wolnym czasie pomóc pracownikowi, bo popsuł się samochód? A liczba pracowników (w tym tych z Polski) rośnie rok do roku :)

JAN HENRYK Z NORWEGII.

Pozdrawiam zespol Jobaksion ./Jobxion/. Jestem zadowolony z ich uslug .Chociaz proszę rozwazyć mozliwosć zwrotu kosztow podrozy jak kogoś zwolnią z projektu. Mam ogromne doswiadczenia a jednak po tygodniu nie bylo już zlecenia. I tak wrócilem z powrotem do Norwegii. Ostrzegam potencjalnych klientów firmy . Miej przygotowane pieniadze na powrot do kraju w razie czego. Co do firmy to prosze rozwazyc co napisalem o zwrocie za kosxty dojazdu. Proszę też uwazać na klientow i nie brać najgorszych . Lub brać od nich zaliczki na wyplaty odpraw dla ludzi ktorzy przyjechali z zagranicy. Posluchajcie takze kiedyś pracownikow . Przeciez to też są ludzie ktorzy myslą i czują tak jak wy . Jezeli mowią ze cos jest nie tak to badzcie im czasami chociaż przychylni. Życzę wspanialego rozwoju i samych pozytymnie nastawionych tak klientow jak i pracownikow. Jak ktos chce ponarzekać to proszę sprobować pracy w Haldu. Szczerze odradzam wszystkim rodakom pracę w Haldu Groep.

qqaz
@JAN HENRYK Z NORWEGII.

masz racjęe w haldu za wszystko sa kary i bardzo kłamią , wypierają sie wczesniejszych ustaleń ,

qqaz
@JAN HENRYK Z NORWEGII.

w haldu oszukuja wypieraja sie od wczesniejszych ustalen, warunki mieszkaniowe tragiczne -dla tych co pracuja na budowach w takich mieszkaniach to mozna mieszkac - jak sie pracuje w biurze , i nie posiada sie narzedzi i ubrań roboczych

@JAN HENRYK Z NORWEGII.

Zespół JobXion też pozdawia :) Też jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem. Mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja spotkać się na budowie. PS. Co do konkurencji, to z zasady nie wypowiadamy się

@qqaz

Jest nam przykro, że taka sytuacja spotkała Pana w Haldu. Niestety, nie mamy na to wpływu. Za to może Pan zobaczyć, jakie warunki staramy się zapewnić pracownikom JobXion: https://jobxion.pl/prawdziwe-zdjecia-jak-wyglada-zakwaterowanie-pracownika-w-holandii/

@qqaz

Co było w Haldu, niech zostanie w Haldu. W JobXion jest inaczej: https://jobxion.pl/prawdziwe-zdjecia-jak-wyglada-zakwaterowanie-pracownika-w-holandii/

Damian
@JobXion B.V.

Pokażcie lepiej zdjęcia z Tiel.Tam ciągle jest bród i smród.Dobrze o tym wiecie,ale nic się nie poprawia.

@Damian

Szanowny Panie Damianie, Dziękujemy za Pana wpis. O problemie lokalu w Tiel wiemy. Niestety, jest to mieszkanie "przechodnie" i jak Pan na pewno doskonale wie, nie każdy zostawia go w takim stanie, w jakim sam chciałby mieszkać. Jednak zamierzamy rozwiązać ten problem, nawet jeśli potrzebne będą bardziej zdecydowane działania w niektórych sytuacjach. Pozdrawiamy

Jarek
@Damian

Odradzam wszystkim firmę Jobxion. Ładnie pięknie na początku,a to i tak nie zawsze.Każda inna agencja w NL jest lepsza.Warunek : w biurze nie mogą pracować Polki,,Polacy.Wiem to z doświadczenia.Znasz angielski,aby się porozumieć...większość biur zatrudni.Z duuuuuuuuużo lepszymi warunkami finansowymi.Dziękuję za uwagę.

@Jarek

Panie Jarosławie. Przykro nam, że Pan tak uważa. Rozumiemy Pana emocje, ale nie zgadzamy się z oceną. A tym bardziej diagnozą dotyczącą pracy Polaków w biurze. Mimo wszystko - powodzenia!

Kura
@JAN HENRYK Z NORWEGII.

Bo jestes (usunięte przez administratora) i nie przeginaj z tym doswiadczeniem pracowalem w jobxion 2 lata jesli chodzi o kraje to Norwegie robilem 10 lat temu wiec nie pisz bzdur i nie pozdrawiam

imad13

Witam.Nie polecam tej Agencji o wszystko trzeba sie upominac np. ubrania robocze dostalem po czterech miesiacach pracy, numeru ubezpieczenia nie otrzymalem do chwili obecnej.Koordynatorka ma cie w"glebokim poszanowaniu".Po zakonczeniu wspolpracy nie mozna sie doprosic o "Getuigschift".Nie odpowiadaja na meile i sms

@imad13

Panie IMAD13 - prosimy o informację na jaki adres wysyłał Pan maile. Postaramy się pomóc.

ile
@JobXion B.V.

Witam. Maile wysylalem na: olga@jobxion.nl anita@jobxion.pl

imad13
@JobXion B.V.

jaka pomoc na forum,zadnego odzewu pan zaoferowal pomoc i zamilkl na zawsze

@imad13

Szanowny Panie, Informacje zostały przekazane do koordynatorki i rekruterki. Jak możemy jeszcze Panu pomóc?

Damian

Pracuje w firmie Jobxion jako stolarz Pani koordynator Agnieszka W. Jest bardzo opiekuńcza i zawsze dotrzymuje słowa . Zawsze można na nią liczyć !!!!! Jeśli wybierasz się do pracy w Jobxion pytaj o Panią Agnieszkę !! Bardzo polecam pełen profesjonalizm i 100% skuteczności ❤️???????????? Damian

@Damian

Dziękujemy Panie Damianie. ;) Przekazaliśmy Agnieszce i zrobiło jej się bardzo miło :)

Zostaw merytoryczną opinię o JobXion B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w JobXion B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy JobXion B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobXion B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JobXion B.V.