JobXion B.V.

Opinie o JobXion B.V.

Krzysztof Nowy wpis

Odbylem szkolenie jako elektromonter w ośrodku w Geldermalsen.Mialem mieć zaoferowaną pracę ale jej nie otrzymałem.Mimo to miło wspominam to szkolenie u boku instruktora Jimmy.Krzysiek

Jerzy Nowy wpis

Pracowałam dla nich przez rok w Amsterdamie zanim przeszedłem na działalność i wszystko było super Pokój jednoosobowy, ubrania robocze dobrej jakości, wypłata na czas, dobra komunikacja chociaż mało się kontaktowałem ponieważ sprawy się załatwia raczej z szefem docelowym Pracę to mialem (usunięte przez administratora) z chęcią bym wrócił ehh

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w JobXion B.V.?

Piotr Nowy wpis

Firma BYŁA w porządku 3 lata temu !!!! Teraz to (usunięte przez administratora) kłamią ! Dają śmieszne stawki ! Liczy się sztuką a nie człowiek ! Najlepiej brali by samych Rumunów i Ukraińców bo tańsi! Omijać z daleka.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JobXion B.V.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy JobXion B.V. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bruner

To do jakiej agencji najlepiej iść?

Dzień dobry. Współpracujemy z pracownikami (to nie jest mała liczba) w oparciu o zatrudnienie ich na fazach 3 a również 4 kontraktów. W obecnej , niepewnej sytuacji na rynku (panowie to rozumieją) nie możemy pozwolić sobie by mieć samych stałych pracowników zwłaszcza jeśli nie mamy potwierdzenia i gwarancji od firmy, w której panowie wykonują prace na budowach. Jeżeli mamy zapewnienie ze strony firmy budowlanej co do danego pracownika - jesteśmy otwarci na zawarcie stałej współpracy. Nie jest to zatem niemożliwe, ale odbywa się również analiza każdej sytuacji. Chcemy mieć maksymalnie jak tylko możemy pewność, że wówczas zapewnimy pracę na długo... Proszę zauważyć, że częstą praktyką agencji zatrudnienia jest nie zawieranie umów na 3 i 4 fazach w ogóle, a my mamy takich pracowników… tak jak w prawie polskim, nie jest obowiązkiem pracodawcy zatrudnianie na "stałe" - to jest jedna z opcji, ale nie obligatoryjna. Panowie proszą o odpowiedź z naszej strony, a my serdecznie prosimy o zawarcie informacji kto jest autorem danego komentarza co by obie strony miały możliwość merytorycznie zapoznać się z sytuacją a co za tym idzie wypracować wyjaśnienie. Dziękujemy z góry. Pozdrawiamy.

Loodgieter i to dobry.

Dlaczego "spuszczacie" ludzi po III fazie do domu ?! Oczekuję merytorycznej wypowiedzi. Tu, na forum ! Niech nieświadomi się dowiedzą o co chodzi. Tekst typu "...zapraszamy na rozmowę do biura..." w buty sobie wsadźcie. Tu na forum.

Jędrus
@Loodgieter i to dobry.

Ola mówiła, że mam zjechać po III fazie do kraju. Nie dadzą stałej umowy. 3 lata dla nich pracuje... oszuści.

Nie dla Holandii
@Loodgieter i to dobry.

III faza ? normalka w Holandii. Każda agencja kombinuje żeby nie dawać III fazy bo musiałaby płacić składki emerytalne i inne zobowiązania. Jest na to ciche przyzwolenie ze strony władz którym nie jest na rękę wypłacanie polaczkom emerytur a te całe ABU /CAO tylko to o kant doopy rozbić . Dlatego już dawno wyleczyłem się z Holandii. Chyba że w delegacji na polskim zusie.

Kolega
@Jędrus

Endriu oni tak z każdym robią przecież wiesz, znajdź sobie nową firmę w Holandii jest duże zapotrzebowanie na dobrych hydraulikow. Olej ich tak jak oni z Tobą zrobili po 4 latach współpracy. Pozdrawiam

Yogi
@Jędrus

Czy pracują tam ludzie z Wejherowa

Yogi

Czy jest ktoś z Wejherowa

Czy jest ktoś z Wejherowa

@Nie dla Holandii

amfi
@Loodgieter i to dobry.

festa nie dostaniesz w jobixion chyba że się oni zapomną i wskoczy ci sam

Elektro GP

Firma godna polecenia dla rozgarniętych ludzi,ze znajomością przynajmniej podstaw języka angielskiego.Jeśli jesteś fachowcem,znasz się na rzeczy,to ta agencja jest dla Ciebie.Przepracowałem z nimi ponad dwa lata,współpraca była na wysokim poziomie,darmowe zakwaterowanie,wypłaty na czas,pieniądze za użytkowanie auta oraz kilometrówka.Podwyżki są dla tych którzy na to zasługują????Pani koordynatorka Olga zawsze dotrzymuje obietnic,komplet ubrań roboczych co 3 mies.Sfinansowali mi dwuletni kurs języka niderlandzkiego,po którym otrzymałem certyfikat B2.Pozdrawiam wszystkich malkontentów wyrażających tutaj swoje negatywy,którzy liczą tylko na dobrą zabawę w NL oraz łatwy zarobek,doświadczyłem wielu takich pseudofachmanów w pracy i niestety ich komentarze tutaj są w większości nieprawdziwe.Firma godna polecenia 100%.Jeśli będę wracał do pracy w NL to tylko Jobxion!

Tom
@Elektro GP

Ale (usunięte przez administratora) głupoty, pewnie pracujesz w biurze Jonxion i kazali ci napisać tak bo ludzi nie macie.

Bystry
@Elektro GP

Chyba kapusiem byłeś że tak dobrze miałeś....

Krzysiek
@Bystry

Dobrze to ująłeś.

Pawel
@Elektro GP

Ty (usunięte przez administratora) skąd takie opinie ! Chyba im w (usunięte przez administratora) wchodzisz bo jesteś beznadziejnym pracownikiem! Firma kiedyś w miarę ok teraz tragedia

stary polonez
@Krzysiek

Jest ochydna. Jak ktoś coś potrafi to zaraz musi być kapusiem? A z drugiej strony jako zespół mieliśmy wykonać zadanie, projekt. Niestety część zajęta była telefonami komórkowymi, część latała co godzinę do kibelka. Inna znowu udawała że coś robi. Gdybym podkablowal kto wylaliby część zespołu a tak wylali nas wszystkich. I tak zostałem eks pracownikiem Jobxiona.

Artur
@stary polonez

Czemu wszystkich was zwolnili? Nie zrobiliście projektu czy była po prostu redukcja etatów? Na jakiej umowie pracowałeś że tak łatwo mogli cię zwolnić?

@Artur

Tu podpisana umowa nie żadnego znaczenia. Dostajesz info,że...np od jutra masz urlop bezpłatny i masz czekać w Polsce na telefon. Taka to śmieszna firemka.

Aneta
@Krzych

Długo się czeka potem ponownie na odzew? ;/

@Aneta

Do wiecznego...NIGDY !

Małgorzata
@Krzych

No jeśli taki problem tu z wymianą informacji jest no to słabo, pewnie zdarza się jeszcze tak, że niektórzy za bardzo nie wiedzą co czasami robić? A ludzie aktualnie jakie relacje między sobą tu mają?

@Małgorzata

Relacje miedzy ludzkie zależą od...ludzi, którzy z sobą pracują czy mieszkają. Na ogół miedzy pracownikami jest ok. Ale Jobxion to...dziadostwo, na początek może i ok, jakieś 2-3 do 6 miesięcy, później trzeba szukać innego biura. Większość biur płaci więcej o 100 ęuro do tygodnia...na początku.

Małgorzata
@Krzysztof

Coś Ty serio? To skąd tutaj taka rozbieżność? Bo sądziłam, że żeby łapać klientów jednak konkurencyjnie podchodzi się do tematu. Ale widzisz, mimo to ludzie korzystają, więc ciekawe jaki inny jest powód?

elektryk
@Elektro GP

głupoty piszesz , omijać szerokim łukiem te agencję.

Justyna
@elektryk

Czemu każesz omijać? Ktoś się faktycznie może posłuchać Ciebie, więc skoro już odradzasz, to fajnie byłoby mieć jakąś argumentację. Może powód wcale nie jest taki poważny? Każdy ma różne standardy.

@Justyna

Nie płacą na czas, źle naliczają kilometrówki i godziny. Brak kontaktu z koordynatorem,-ką- nie odbiera telefonów. Częste zmiany miejsca zamieszkania,czasem podczas urlopu... Wystarczy !?

amfi

o oli nie pisz złego słowa ola to chyba nailepsza kordynatorka jaką znam w jobxion a znam wszystki.przepracowałem tam wiele czasu i nie wiesz co piszesz pozdro

Arkadiusz

Nawiązując do wypowiedzi poprzednika też znam Fusikusia i mija się z prawdą co piszesz! Człowiek opowiada historię z kosmosu czego to on nie robił!!! Języka też nie zna a bez Piotra który zna Angielski komunikatywnie jest sprzątaczką więc piszcie prawdę albo nie zaczynajcie wypowiadać się na forum które dotyczy pracy w Jobxion a nie indywidualnych osób!!!! Firma jak każda ma swoje za uszami , ale to jedna z normalniejszych firm..

Czy w JobXion B.V. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jesteś dla nich tylko robiłem !! Pomoc koordynatorów zerowa!!! Olga kłamie w.zywe oczy nie interesują się ludźmi !!!!! (usunięte przez administratora) takie biuro.

Adam Bargi

Piotr i Andrzej Fusik. Znam osobiście. I z tego co czytamy. To co niektórzy,pseudo hydraulicy, takich pełno w Jobxion. Wystawiają swoją ocenę,facetowi. Który ma wiedzę, doświadczenie i wykształcenie. Mowa o Andrzeju. Życia wam braknie,żeby wiedzieć tyle co Andrzej. Pozdrawiam Adam

Tomasz

Panowie pracowałem w firmie 3lata po czym mnie zwolnili by uchronić się przed kontraktem -ale to norma w tym kraju.Firma -niehdy nie.mialem.opuznienia z pieniędzmi chociarz trzeba było dobrze liczyć samemu i klucic się o każdego centa na którego chcieli oszukać (bo prób jest wiele).A co do pracowników Fusika i Piotra -znam.osobiscie Piotr jest super gościem który chce i się stara choć może nie zawsze mu wszystko wychodzi ale się stara i jest dobrym pracownikiem.Ci do Andrzeja Fusika to wielu z was zżera zazdrość bo ten człowiek jest naprawdę wykształcony w tym kierunku i jego wiedza przewyższa nie jednego w tym kraju.On jest prawdziwym profesjonalista a to że nie zna języka nie robi z niego gorszego-ma za to wiedzę którą życzę każdemu z was.Niestety w jobxion mnóstwo jest ludzi którzy np. Hydraulika mają nic wspólnego a tylko tylko tutaj pracują w tym kierunku jedynie dla kasy.Ci właśnie chyba najbardziej najeżdżają na takich ludzi jak Piotr i Andrzej -ale Panowie dajcie spokój bo to nie miejsce na głupie plotki... pozdrawiam

Hej ja pracuję już dłuższy czas nawet bardzo długi czas, firma płaci na czas bez problemów, a co do gościa Fuksika to mieszkaliśmy z nim, pracuje on w parze z takim Piotrkiem , młody gość , jest ok a ten Fuksik śmieje się z niego ma go za (usunięte przez administratora)i obgaduje go ciągle jak on jest w Polsce. Katastrofa pracować i mieszkać z (usunięte przez administratora)który udaje kolegę twojego a za plecami się śmieje! (usunięte przez administratora)nie zna języka dlatego trzyma się Piotrka rękoma i nogami bo by zginął na budowie.Firme jak najbardziej polecam ale takie (usunięte przez administratora) powinny zginąć śmiercią naturalną.

Bob.bajor@o2.pl

Firma spoko wspominam mile, pieniądze płacone na czas i sympatyczna pani Emilja

Jak szefostwo w JobXion B.V. traktuje ludzi?

Andrzej-hydraulik

Bo jest w 100% prawdziwa

DAREKJC

Opcja dla desperatów. Dużo obiecują, ale nie ma to żadnego przełożenia na czyny. Szukają ludzi typowo do brudnej roboty. Narzędzia mocno zużyte a na wymianę nie ma co liczyć. O ubrania robocze trzeba się dopominać. Po pół roku żadnych podwyżek. Dostają ponad 30 euro od pracownika, płacą mniej niż połowa z tego a jeszcze odliczają mieszkanie i ubezpieczenie. Odradzam serdecznie. Jak ktoś wystawia pozytywną opinię to albo jest z biura albo potrafi dobrze lizać komu trzeba.

Monter-hydraulik.
@DAREKJC

Pracowałem dla nich prawie rok. Po 2-3 miesiącach powinienem odejść, ale obiecali podwyżki, nowe narzędzia itd. Po prawie roku w końcu doczekałem się podwyżki całe 10 €...tygodniowo tj. 25centów więcej na godzinę ! Podziękowałem z dnia na dzień. Poszedłem do innej firmy i na dzień dobry stawka wyższa o 100 € na tydzień !!! Do tego te koordynatorki zajęte wiecznie sobą. Monika, już na szczęście nie pracuje, ta to była gwiazda ! Ale nic nie potrafiła załatwić. Oleńka następna, słów brakuje. Nie odbieranie telefonów to norma.Ps. Jobxion kasuje za jednego pracownika min. 40 € za godzinę !!!

Czy w JobXion B.V. występują paczki/bony świąteczne?

Krzysztof

Dostaniesz piłkę dmuchaną na wakacje za 50 centów ,na święta może termos albo długopis z logo Jobxion....

Jakie są warunki zatrudnienia w JobXion B.V.?

Krzysiek

Jedynym warunkiem jest to abyś był jako sztuka,a najlepiej za 430 460 euro na tydzień. Przez rok-dwa. Ale oczywiście będą Ci wciskać ,że dostaniesz "za chwilę"podwyżkę ...Ale zapomnij oczywiście....Ps. Odpuść sobie tę firemkę.

A miałem zacząć w tym roku pracę w jobxion, Dziękuję wszystkim komentującym

Monter-hydraulik.

Podejrzewam,że podjąłeś jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu zawodowym.Gratuluję.

Kkk
@Monter-hydraulik.

I bardzo dobrze zrobiłeś..jak najdalej o tej firmy!!!! Również gratuluje że nie podjąłeś pracy w tej oto firmie( firma to nazwać nie można)

Zostaw merytoryczną opinię o JobXion B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w JobXion B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy JobXion B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobXion B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JobXion B.V.