Opinie o Unigreen Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Unigreen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unigreen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unigreen Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jacek Mieciński Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !!! nie placą za przewóż dopiero działanie kancelarii pomogło !!!

Lisowski. Nowy wpis
@Jacek Mieciński

która kancelaria ci pomogla w odzyskiwaniu pieniedzy?

Jacek Mieciński Nowy wpis
@Lisowski.

kancelaria pana Wojciecha Szczęsniaka numer 572 300 704

Alina Nowy wpis

Czy wiadomo może gdzie oni teraz, czyli w połowie lipca 2020 mają adres, bo z tej ulicy Długiej w Bydgoszczy się wyprowadzili. Czy ktoś coś wie?

Irek

Nie polecam kurs zrobiony w grudniu 2019 brak platności w lutym mowili że zapłaca w marcu w marcu mowia ze w maju i tak dzwonisz i nic

Sebastian

Placa w terminie. Polecam wspolprace z tym firma.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Z czystym sumieniem polecam pracę w firmie. Bardzo luźna, miła atmosfera ze strony szefostwa, kierownictwa jak i wszystkich pracowników. Pracowałem w okresie 02.2019-koniec 2019, nigdy nie było problemów z wypłatami, wzięciem dnia wolnego, a rozstanie przebiegło w normalnych, ludzkich, koleżeńskich wręcz okolicznościach. Fakt - trzeba spełniać pewne wymagania i posiadać pewne umiejętności miękkie, przede wszystkim komunikacyjne, ale jeśli jest się choć odrobinę ogarniętym to nie jest to żadnym problemem. Dosyć częste spotkania integracyjne, "po zajęciach" - jest czas na pracę i jest czas na odpoczynek. Ogólnie atmosfera jest bardzo mocno rodzinna. Jeszcze raz polecam. Negatywne opinie byłych pracowników - prawdę mówiąc nie wiem skąd one się biorą, możliwe że wychodzą od ludzi którzy są mega oporni na jakąkolwiek wiedzę, nie chcą pracować, albo bazują na jakichś schematach albo stereotypach.

Byly pracownik

Nie polecam pracy dla tej watpliwej jakosci firmy, ktora nie dosc, ze nie placi swoim pracownikom to jeszcze traktuje ich gorzej jak psa. Kazde slowo spedytora to klamstwo. Nie umiesz klamac i oszukiwac przewoźnikow to szybciej wylecisz niz Cie przyjeli. Firma nie posiada zadnych wlasnych aut, chyba ze osobiste, wziete w leasing, auto prezesa, za ktore nie tylko firma, ale i przewoznicy musza placic, bo za usluge nie dostaja zaplaty. Ostrzegam wszystkich przed jakimkolwiek kontaktem z ta spolka. Nie traccie czasu, pieniedzy i nerwow.

robiłem ostatnio dla nich transport z Polski do Rosji , dostałem kasę w terminie . Nie narzekam

NIKI

(usunięte przez administratora) Oszukuja przewoźników. Nie płacą za przewozy. Przeciągaja zeby zawierac ugody a póżniej i tak nie wywiąują sie z płatności. W tym czasie wyszukują małe firmy i zlecają kolejne przewozy. Pracownicy w firmie Unigreen spzoo zmieniają sie jak rekawiczki. Uwaga na nich Zobaczcie że negatywne opinie usuwają z administratora.

Izabela

Czy sytuacja w Unigreen jakoś ostatnio się zmieniła? Napiszcie, co nowego słychać w firmie. Szukają teraz ludzi do pracy?

firma transportowa

współpracujemy już od kilku miesięcy , płatność ok , załadunki bez problemu . Polecam !

Dodi

Mnie też oszukali. Zlecili przewóz towaru we wrzesniu 2019r Pojechałem na szczecie raz. Nie zapłacili do dnia dzisiejszego czyli luty 2020 Cały czas dzwonią do ludzi zlecajac transport. Do mnie po tym jak przewiozłem towar też dzwonili kilka razy żebym przyjął kolejny przewóz towaru. Jak zacząłem pytać kiedy zapłacą to nagle brak kontaktu. Nie zapłacili do dnia dzisiejszego, (usunięte przez administratora)

UT BIERNACKI

MOŻE TRZEBA ZŁOŻYĆ GRUPOWY POZEW, ŻEBY NIE CZULI SIĘ BEZKARNI ???? MY PONIEŚLIŚMY KOSZTY , ZAPŁACILIŚMY PODATKI A KTOŚ SIĘ BAWI ZA NASZE PIENIĄDZE !!!! DOŚĆ WYZYSKU !!

AAAAAA

FIRMA NIE WYPLACALNA. NIE PŁACĄ FIRMAM, OSZUSCI. nie polecam z nimi współpracy. Mam juz 4 miesiące nie opłacana przez nich fakturę. Nie bierzcie od nich zlecen, bo i tak nie zapłacą Wam.

Przemekko
@AAAAAA

Mam taką samą sytuację. Były tylko tłumaczenia i prośby o czas na zapłatę . Interwencja prawnika również nie przynosi efektu.

Przemekko

Transport wykonany wg zlecenia. Fv 7 miesięcy po terminie Brak jakiejkolwiek wpłaty po podpisaniu ugody i rozłożeniu spłat na raty. Każdy ma jakieś kłopoty finansowe ale dlaczego przewoźnicy mają finansować nieuczciwe spedycje. Kilka takich i firma w dołku.

GarTrans

Połecam

Serenka

opóźnienie w zapłacie było , ale zadzwonili z prośba zaczekać i dostaliśmy kasę bez problemów . Nie oszukujmy się każdy ma czasem problemy finansowe . Polecam

Altrans

Bardzo porządna firma. Płaci w terminie, zawsze jesteśmy w kontakcie. Będziemy dalej współpracować

TECHMAG

Firma jest nie wypłacalna. Codziennie rośnie lista firm których oszukali.

Karol

Może dodacie więcej informacji o pracy, zarobkach i atmosferze?

Katarzyna
@Karol

Zarobki nie są najniższą krajową. Oferują 2300 netto na start plus premię od wyniku, więc jest całkiem nieźle.

Ryszard
@Katarzyna

Jak na początek to całkiem przyzwoite warunki. Możesz dodać, czy pracodawca potrafi sam z siebie wręczyć podwyżkę wynagrodzenia pracownikowi, który jest zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków?

Katarzyna
@Ryszard

Niestety nie odpowiem, bo pracuję za krótko.

Ryszard
@Katarzyna

Jeśli możesz dodaj jaką umowę Ci zaproponowano na początek. Chodzi mi o okres próbny.

Jan Karol

ZAPŁATA 3 DNI PO TERMINIE. ALE POŁECAM :)

Zostaw merytoryczną opinię o Unigreen Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unigreen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Unigreen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unigreen Sp. z o.o.