Opinie o OrangeJobs B.V.

Zwracam się do wszystkich osób i ostrzegam!!!!!!!!!! przed podjęciem pracy na pakowni ryby w Zoetermeer!!!!!!Chciałem wszystkich powiadomić polaków którzy zdecydują się podjąć pracę na tym zakładzie.Przy rozmowie wstępnej z pracodawca przedstawia zakład gdzie panuję bardzo dobra atmosfera, której tak naprawdę tam nie ma, gdyż pracuję tam 4 polaczków, którzy wyżywają się na ''nowym'' pracowniku poprzez poniżanie go w pracy, ciągłe czepiania się za byle co. Przemyśl zanim podejmiesz tam prace!!!!!!!!!!!!!

@Były pracownik 14.11.2018 12:18

Szanowny Panie, Zapomniał Pan dodać, iż podjęliście pracę wraz z małżonkom. Znamiennym jest, że partnerka z pracy i atmosfery w zakładzie była bardzo zadowolona. Przepraszała nas również za zamieszanie, które sam Pan spowodował. Na przyszłość proponuję uregulować sprawy zdrowotne zanim zdecyduje się Pan na podjęcie pracy. Proszę też nie zatajać przed potencjalnym pracodawcą faktów związanych z Pana stanem zdrowia - szczególnie zdrowia psychicznego. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia na dalszych ścieżkach kariery.

Wojospeed

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna .Pracowalem tam na budowie jako spawacz 111 miesiac temu do dzis nie mam wyplaty za przepracowany tydzien,brak nawet tam osoby odpowiedzialnej za ten stan,sprawe zglosilem do holenderskiej inspekcji spraw spolecznych i pracy. Moje sugestie dla OrangeJobs B.V.: Prosze zaplacic niezwlocznie nalezne mi pieniadze,bo jest sporo instytucji w Holandii do ktorych mozna by was zglosic. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Placic uczciwie i doceniac pracownikow.ps W calej Holandii stawki rosna lecz nie w Orangejobs

pracodawca
@Wojospeed 13.10.2018 18:46

Witam serdecznie Panie W. (Wojospeed) Panie W. postanowiłem ustosunkować się do Pana wpisu. Zgodnie z prawem holenderskim (pracował Pan na holenderskiej umowie) pracodawca w przypadku zakończenia stosunku pracy ma obowiązek wypłacić wszelkie zaległości i zobowiązania względem pracownika w terminie do 8 tygodni - Pan po mimo, iż porzucił miejsce pracy z racji wyjazdu do domu ( wyjazd w pierwszym tygodniu pracy, bez poinformowania na etapie rekrutacji, iż pragnie Pan wyjechać na urlop) wynagrodzenie otrzymał - myślę, iż zgłaszając sprawę do inspekcji pracy naraża się Pan w tym wypadku na śmieszność, pozostawiam jednak Panu tą swobodę. Co do sugestii to jak pewnie Pan zauważył pieniądze są już od dawna u Pana na rachunku (o czym zapomniał Pan poinformować na stronie gowork). Ironią jest, że narzeka Pan na stawkę, którą Pan zaakceptował - nikt Pana nie zmuszał, sam napisał Pan do nas aby dać Panu kolejną szansę. ( Za pierwszym razem na terenie budowy zwyzywał Pan swojego przełożonego - co nie świadczy o Panu najlepiej). Tym bardziej nie rozumiem Pana zdziwienia stawką. To tak jakby tu posłużę się przykładem: kupić pączka z dżemem i zwyzywać sprzedawcę za to że tego pączka z dżemem Panu sprzedał (zamiast np. z czekoladą) I tu już ostatnia informacja z mojej strony. U nas stawki również rosną, jednak dla pracowników, którzy swoimi umiejętnościami i kulturą świadczą dobrze o firmie OrangeJobs, z całym szacunkiem dla Pana ale w Pańskim przypadku jest to niemożliwe. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia zarówno prywatnie jak i zawodowo. Rekruter

Jfds

Nie polecam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w OrangeJobs B.V.?

Lars

Witam pracował ktoś w Fabryce Scanii? Jakie zarobki, kwatera i jak z zjazdami do Polski?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy OrangeJobs B.V. jest takim przedsiębiorstwem?

@Administrator 07.02.2018 18:32

Witam, kontaktuje sie w imieniu agencji pracy Orange Jobs. Jesli mowa o benefitach poza placowych to nasza firma: -organizuje dodatkowe szkolenia dla pracowników, z którymi wiazemy nadzieje na dlugoterminowa wspolprace. (kursy jezykowe, kursy VCA, dodatkowe certyfikaty) -firma na zyczenie pracownika obejmuje ubezpieczeniem rowniez czlonków rodziny

FilipA

Polecam biuro godne zaufania.

anonymous

Witam chciałem prosić o pomoc państwa piszecie że biuro uczciwe ja natomiast zostałem oszukany przez pewnom agecje miałem wypadek nie wypłacono mi ani chorobowego ani odszdkodwania jestem fachowcem spawacz mag siedem lat starzu praktyki pracy posiadam wtym zawodzie spore umiejętności ruwniesz jako mechanik pojazdów samochodowych cz ktoś wie kto lub jaka agcja mogła by mnie zatrudnić choć prubnie bardzo proszę o informację na tej stronie pozdrawiam

@anonymous 03.12.2017 21:19

Bardzo mi przykro, ze zostal Pan oszukany przez inna agencje pracy, Zachecam do odwiedzenia strony internetowej orangejobs lub do wyslania CV na praca@orangejobs.nl / Dodam, iz Opinie o firmie to nie najlepsze miejsce aplikowania w sprawie pracy. Pozdrawiam.

@anonymous 03.12.2017 21:19

zostałeś oszukany podzwoń po adwokatach odzyskasz kasę za usługę zapłacisz prowizją.... PS. ortografia u ciebie szwankuje .

Daniel

Możecie podpowiedzieć coś o pracy dla zbrojarza w Holandii? Czy dobrze płacą , jakie mieszkania załatwiają. Wprawdzie słyszałem sporo o dobrego ale lepiej się upewnić.

Anonim

Pracuje dla tego biura i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem w Holandii od ponad 10 lat więc przerobiłem już naprawdę masę biur pracy ( większość to oczywiście złodzieje polacy bez wykształcenia nauczyli się języka pracują w biurach i myślą ze złapali boga za nogi) . Co do OrangeJobs B.V. Abcoude hmmm odnośnie mojej osoby nie mam żadnych zastrzeżeń . Loon normale uren 36:30 14,19 - 517,94 Bruto Loon onregelmatige uren 11:15 130,00% 14,19 - 207,56 Bruto Loon onregelmatige uren 3:30 200,00% 14,19 - 99,33 Bruto Przykład z jednej tygodniówki z mojego Loonspecificatie. nadgodziny wypłacane, zwroty za dojazdy wszystkie inne dodatki również mam wypłacane. Reasumując w mojej karierze zawodowej w Holandii jest to jedyne biuro pracy do którego ( jak narazie ) nie mam zastrzeżeń.

Iza

@lazienkowy, wypłata wynagrodzeń co jaki czas następuje? Wynagrodzenie dostajesz przelewem czy odbierasz je osobiście? W sezonie letnim firma prowadzi rekrutację, na jaki czas zazwyczaj podpisywane są umowy?

lazienkowy
@Iza 21.07.2017 19:48

Wynagrodzenie przelewem, wyplacaja tygodniowki, czas umowy zalezy chyba od oferty?

lazienkowy

Krótko o orangejobs troche za duzo zamieszania, ale tak w sumie jest we wszystkich agencjach, z kturymi pracowalem. Pieniadze na czas! Robota jak kazda inna, jak chce ci sie pracowac to jest ok, jak nie to sie z toba zegnaja... Mieszkanie w Arkel, fajna chata, duze pokoje. Jedyny minus to to, ze nie jedynki, a dwojki.

Roro

Witam, moim skromnym zdaniem, osoby ktore twierdza ze zostaly oszukane itd. maja cos za uszami i po zlosci wypisuja dziwne rzeczy. Ja osobiscie pracowalem jeszcze niedawno w Orange i nie moge zlego slowa powiedziec, pieniadze na czas, stabilna praca czego chcecie wiecej?? Nawet jak mialem problem z transportem to mnie zawieziono i odwieziono z pracy, czego ludzie oczekujecie? Teraz pracuje przez inne biuro i tez nie narzekam. Podsumuwujac nie ma biur idealnych ale gdy chcesz pracowac i nie masz wymagan typu "zalatw za mnie wszystko" to Orange jest jak najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam

Rekruter

Drodzy byli i obecni pracownicy. Mam na imie Przemek i jestem od pól roku rekruterem w OJ. Z wielkim zainteresowaniem czytam wasze opinie. Ciezko mi dyskutowac na temat tego co bylo i jak bylo. Moge jednak odniesc sie do opinii z konca 2016 i poczatku 2017 roku. Po krotce kwota potracana za mieszkanie , która widnieje na salarisie 117,5 brutto po przeliczeniu na kwote netto ( zawsze oczekujecie informacji o zarobkach w kwocie netto wiec i kwoty potracane za mieszkanie podaje w netto ) to 62.5 E. Dom w Gorinchem, nie jest juz miejscem kwaterunku dla zadnego z naszych pracowników od dlugiego czasu. Z innych kwater jakie posiadamy pracownicy sa bardzo zadowoleni ( wiem bo zawsze prosze nowo zrekrutowanych pracowników o opinie i mysle, ze nie musza klamac poniewaz nie gryze, nie groze). Nadgodziny, ktorych nigdy nikomu nie gwarantuje wystepuja. Przy czym zawsze zaznaczam, ze podstawowy tydzien pracy to 40 godzin. W przypadku urlopu zasady nie róznia sie niczym niz w jakiejkolwiek innej firmie ( poczawszy od baru po banki urlop trzeba planowac z wyprzedzeniem.) Nalezy go równiez uzgodnic z pracodawca odpowiednio wczesniej aby ten mogl zagwarantowac ciaglosc pracy w danej firmie. I tu czesto idziemy naszym pracownikom na reke, kiedy informuja nas z dnia na dzien o "planowanym" (tu odsylam do definicji slowa planowac) urlopie. Podsumowujac: staramy sie wprowadzac transparentne zasady, nikogo nie oklamujemy, jezeli Aldonie swieca sie oczy to tylko i wylacznie ze zmeczenia :), Jesli ktos ma jakies zale i skargi to zapraszam do biura, zawsze znajdziemy czas na wysluchanie uwag przy dobrej kawie, bo wbrew temu co niektorzy mysla troszczymy sie o naszych pracownikow i kazda (nawet zla wiadomosc, opinia) jest lepsza niz skrywane zale.

TOMEK.

Panowie krótkie pytanie do chłopaków pracujących obecnie na prefabrykatach w Utrechcie. Jak robota? Ile godzin? Jak mieszkanie? No i najważniejsze -jaka tygodniówka wychodzi na czysto,na rękę? Dzięki za info.

watch

Pewnie, że jak jest europejska umowa, to na pewno jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Z góry dziękuję za odpowiedź.

loo

Odradzam szlifowanie okien do statków. Praca sama w sobie nie jest zła ale solaris to już przegięcie, 233 euro razem z wakacyjnym za 40 godzin. Przed wyjazdem podają że za mieszkanie 117 euro bruto i że wychodzi około 70 netto. Na solarisie potrącone 117. Co do negocjowania stawek, nie da się dużo wynegocjować za szlifowanie, domagałem się 300 euro za tą pracę. Nie chcieli tyle płacić to się zawinąłem. Aldona próbowała mi wcisnąć nadgodziny :D

edek

w orange jako spawacz żebyś zarobił teraz 1200euro to będzie sukces

wert

kolega spawacz wszystko opisał jak jest w 100% nie spodziewaj sie kokosów w orange,pracowałem u nich jako spawacz w obdam i w zwagu w hollandstaal kiedys to sie inaczej nazywało flewo czy jakoś ta pierwsza to troche kołchoz i trzeba za...lać ta druga to spoko.

Morgan

Jedzie ktoś na poniedziałek do pracy przy prefabrykatach łazienkowych ?

hol

380 euro tygodniowo ? Gratuluje. Hi Hi

lakiernik

opinia dotyczy stanowiska lakiernika za posr orange jobs w Miejsce pracy: okolice Beverwijk.pracodawca tragedia.nadgodziny jak im pasuje a dowiesz sie o 15 w pracy.przez 8-12 godzin chodzisz w masce.kierownik polak niedokonca pelnosprawny ale zapier... jkby po amfie.bylem jednym z wielu ktorzy odeszli bo jak im powiesz ze niebedziesz dlugo robil to cie odrazu zwolnia i nastepny i tak widze ze juz lata.bo dluzej tam byc to trzeba zniesc wiele..oczywiscie biuro odbija za wszystko co sie da zwiazane z mieszkaniem a mieszkanie na calkowitym odludziu na skrzyzowaniu dwupasmowki z 1pasmowka .buty trzeba kupic samemu bo wiekszosc szybko rezygnuje bo warunki pracy tragedia do potegi.

RYSIO PYSIO

Widzisz ja też mogę jechać w każdej chwili ale nikt nic nie pisze.Tylko bzdury o golasach itd.daj jakiś namiar na siebie to skonsultujemy ten Utrecht.Niewiem czy wysłali ci ofertę do Utrechtu ale szału nie ma.

jarek pracownik.

Robota spoko.Płacą na czas.Tygodniowo 380 euro.Warunki w pracy jak i w mieszkaniach ok.Polecam.P.S. Podwyżki jak pozwolisz grubemu koordynatorowi zrobić sobie fotki na golasa.

erni
@jarek pracownik. 16.04.2015 21:28

chcialbym sie coś wiecej dowiedzieć bo planujemy wyjazd z ojcem wlasnie do utrechtu na te prefabrykacje. ale czytalem dużo na forum i kazdy narzeka na tą agencje ze warunki zle kasa zjazdy do polski itd. chcialbym sie dowiedziec od osób ktore są w miescie utrecht na stanowisku o ktorym napisalem. jakie warunki? jaki kierownik? czy dlugo juz robią i nie ma problemu ze zjazdami do polski,kasą itd?

tomi

też dostałem dziś ofertę na wyjazd do Utrechtu jak rysio pysio. koledzy podpowiedzcie jak tam jest....

ja

czy pracował ktoś jako spawacz w NL przez tą firmę?

RYSIO PYSIO

Mam jechać do Utrechtu na prefabrykacje.Pytanie panowie.Jak tam jest?Ile godzin pracy?Jak warunki mieszkalne?Czy kasa jest na czas? A co do jakiegoś koordynatora (ponoć dużego i tępego) to na niego mam wy.....e.Dostanie w czajnik i tyle.Chłopaki piszcie.Dzięki.

cieśla

witam jestem wstepnie zainteresowany praca dla orange jako ciesla i czytam te wszystkie opinie o tym biurze i nie wiem juz jak sie na to zapatrywac czy mogłby ktoś z was w merytoryczny i rzeczowy sposob przedstawic mi stan faktyczny dodam jedynie ze jestem fachowcem w swojej dziedzinie i zalezy mi nan normalnej pracy

obywatel_świata

czytając niezliczone opinie na temat tej jak i wielu innych agencji dam dobrą radę wszystkim wyjeżdżającym do WiatrakLandii. Mianowicie: Nie zrażajcie sie wywodami pana X czy pani Y tylko próbujcie, nie ma agencji tudzież pośrednika doskonałego, jedni maja dobrą pracę i opłacalne wypłaty, natomiast zarabiają na transporcie i domach, z mojego kilku juz letniego doświadczenia moge napisać że, warto sie przemęczyć tych kilka dni tj. 3-4tyg, coś postarać się odłożyć i na miejscu szukać czego lepszego, Stanowczo odradzam wojaże z pośrednikami oferującymi cuda wianki na patyku bo to zwyczajne kłamstwo, najlepszymi agencjami z jakimi miałem tą przyjemność/nieprzyjemność* (*-niepotrzebne skreślić) nie posiadały swoich punktów rekrutacyjnych w polsce a kontakt tylko i wyłącznie na numery +31......., z drugiej zaś strony można próbować szczęścia i jechać na chybił trafił, może nóż widelec sie uda, odłożyć trochę euro, nauczyć się języka holenderskiego, wynając jakieś skromne lokum i na własną rękę szukać pracy, a nie wracać z płaczem do Polski i pisać na każdym forum jaka to ta czy inna firma jest zła. W Holandii jest wiele instytucji pomagających poszkodowanym przez pośredników emigrantom które chętnie zwalczają nieuczciwości w tym sektorze, pozdrawiam wszystkich wytrwałych, nie dajcie sie tak łatwo robić w konia

fiord

Jakie warunki zakwaterowania mają , co ile zjeżdza sie do Polski

teo

Prosze opisz wiecej cos o tej firmie. J warunki mieszkaniowe maja ,jak sie tam u nich zarabia co odtracaja od wyplaty-ild zostaje Tobie na reke.opis rowmiez czy placa terminowo.Moze maja jakies dziwne zasady ?????

Zostaw opinię o OrangeJobs B.V. - Abcoude

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OrangeJobs B.V.