OrangeJobs B.V.

Opinie o OrangeJobs B.V.

Sandritta

To ja dam sobie lepiej spokój .Takich to już mam dosyć spieprzonych agencji .

Jan
@Sandritta

Jesteś negatywnie nastawiona strasznie. Jakieś złe doświadczenia musisz mieć. Czy tam źle traktują osoby zatrudnione? Atmosfera niekiedy jest ważniejsza od samej pracy, więc pytam o to.

Jacek Śliwka
@Jan

Musicie pamiętać o jednej rzeczy, JeanMarc to inteligentny i mądry facet, zbudował Orange. Ogólnie patrząc na biura pracy to jedno z lepszych biur. I teraz przychodzi zmiana warty, rozumiecie?, widać to po funkcjonowaniu biura w ostatnim czasie. Nie piszę bo mam coś z tego, już nigdy tam nie będę pracował. Kto powiedział że dzieci będą w stanie kontynuować nasze dzieło tak abyśmy się nie wstydzili.

Byly pracownik

Z calym szacunkiem jest to najgorsza agencja pracy w jakiej pracowałem praca dobra w firmie gdzie przez nich robiłem ale orange ciągle problemy z pieniędzmi dziwne wyplaty stawka jest netto wiec rachunek jest prosty bylem u nich 4 tyg i co tydzień mniejsza wyplata 50 e o 60 czasami o 75e dlatego zakończyłem współpracę koordynatorki są mile na początku a potem juz mają pracownika w (usunięte przez administratora) płacą pieniądze z chmury mniej niż ustalone szczerze nie polecam tej firmy kombinują tak że osobiście uważam że jest to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jak się ma np 100 pracowników jeżeli z każdego zabiorą pod jakimś pretekstem 50 e to mają siana jak lodu pozdrawiam

Kamila
@Byly pracownik

No z tym sianem to tak, jakby to prawda była, ale nic przecież jeszcze na 100% powiedziane. Może był jakiś faktyczny powód tych potrąceń?

Morty

Całe szczęście ze ludzie piszą prawdę oraz ostrzegają się wzajemnie.. Napisałem do HumanBe, a oni naganiają do Orange Jobs. Czytam opinie i jednak się nie zdecyduje :) Spawacz :)

HumanBe
@Morty

Naganiają ? Zapytał Pan o pracę to wysłałem kilka propozycji,to nie jest naganianie. Proszę nie oczerniać innych za to że proponują Panu pracę.

Morty
@HumanBe

Proszę poczytać sobie opinie o was tutaj .. Każda firma która ma taki (usunięte przez administratora) w komentarzach na go work, w rzeczywistości jest tak samo :) myślisz człowieku ze tylu osobom się nudzi i piszą bzdury?? Bez żartów. Sami pracujecie sobie na takie opinie. Tyle w temacie

Bystry

Szczerze odradzam tą agencje totalna lipa nie dajcie się nabrać omijać szerokim łukiem.. .Brak profesjonalizmu a do tego kłamstwo na kłamstwie i fałszywi ludzie.

@Bystry

Przestań (usunięte przez administratora) głupoty, pracowałem dla Orangejobs kilka lat temu, teraz wróciłem do nl i Orange, biuro jak każde musi zarabiać, pokoje 1 osobowe są na każdym domku chyba że jest para więc logiczne, mieszkają w jednym. Pewnie (usunięte przez administratora) warty z Ciebie pracownik. Obecnie intensywnie poszukują spawaczy i monterów, dobra stawka dobre warunki i jak jesteś normalny to możesz liczyć na ich pomoc w każdej sprawie. Chcesz wiedzieć więcej dzwoń+31623464249. Nie jestem pracownikiem biura tylko spawaczem, chłopaki chcecie więcej info zapraszam dzwońcie po 18stej.

Bystry
@Jacek

Jak intensywnie szukają spawaczy to coś na rzeczy jest że nikt nie chce u nich pracować sam sobie odpowiedziałeś. Oni poszukują takich naiwnych jak ty fachowców którzy na wszystko się godzą nie wprowadzaj normalnych ludzi w błąd jak sam jesteś nie normalny. Znalazł się wielki fachowiec chyba od ćpania...

@Bystry

Gdybyś był normalny to byś nie musiał tutaj jęczeć, a jeśli chodzi o obrażanie to próbuj dalej może kiedyś mnie ruszy.

@Bystry

Jeszcze jedna sprawa, gdybyś był zorientowany to byś wiedział że teraz jest okres dużego ruchu aż do wiosny kiedy będzie spowolnienie w branży technicznej. Orangejobs zatrudnia dużo spawaczy ale taki pusty (usunięte przez administratora) jak Ty to nic nie wie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie OrangeJobs B.V.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Ja jestem zadowolony, pracę mam dobrą, płacą na czas, mieszkam na prywatnym

haagmaster

nie polecam, wszystko co oferują to jakaś farsa niezgodna z rzeczywistością - nie dajcie się nabrać, przestrzegam przed tym pośrednikiem i pracującymi dla nich ludzi.

Czy w OrangeJobs B.V. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Maxpayne

Raczej nie dalej (usunięte przez administratora) na pieniądzach ,a domy są w coraz gorszym stanie.Mieszkalem w jednym domku gdzie (usunięte przez administratora) wybijało , dopiero po 2 tygodniach to naprawili tyle że dalej śmierdzi (usunięte przez administratora) .już tam nie pracuje a dalej mi nie oddali mi wszystkich pieniędzy. Koordynator tragedia myśli tylko o sobie i ma w (usunięte przez administratora) pracowników.Narazie najgorsza agencja w jakiej pracowałem.Wszystko co piszą o sobie to kłamstwo.Nie ma co wierzyć w ich opowieści o pokojach 1osobowych w niektórych jedynkach dają po 2 osoby.

Jaffar84

Witam. (usunięte przez administratora) Kobieta bezczelnie kłamie że proces rekrutacji załatwiony. Zdjęcia lokacji wysyła po czym na miejscu okazuje się lokatorzy nie chcą się wyprowadzić. Dzień później że jednak klient rezygnuje. Stracony czas i pieniądze. Mało tego. Rura nie zdaje sobie chyba sprawy że ludzie którzy zwiedzeni jej pieprzeniem rezygnują z innych ofert w piątek praktycznie zostają bezdomni. Całe szczęście samochód i rodzina w okolicy uratowała nam skórę(a nie każdy może mieć tyle szczęścia). Uważajcie na tą osobę. Piotr Kłodkowski

K2

Przepraszam zapomniałem imienia tej szmatv to B. Nowicka współpracuje z koordynatorem Aldona. Uważać na te osoby! Nie daj Cię sie zawieść rodacy. One już dawno sprzedane!

kip

Firma ewidentnie nie jest zainteresowana jakakolwiek forma kontaktu z potencjalnym pracownikiem, zero kontaktu ignorowanie maili, dziwne poniewaz ogloszenia ukazuja sie regularnie (caly czas te same)

Lila

Ludzie to wierutne kłamstwo co obiecują tym wszystkim ludziom chcącym uczciwie zarobić, jedno wielkie oszustwo,nie dajcie się zwieść obietnicami wtopa na całej linii

alan

Witam czy warto pracować w firmie Zoeterwoude przy pakowaniu i porcjowaniu wegetariasńskich hamburgerów?jak godziny warunki mieszkaniowe

@alan

Godzin jest dużo, obecnie pracujemy po 12h, wypłaty na czas. Szkoda tylko, że soboty nie są extra płatne

Czy macie może gdzieś wystawione swoje oferty ?

Pracowałam dla OrangeJobs ponad dwa lata. Nie mogę powiedzieć o biurze nic złego. Wypłaty na czas i bardzo dobry kontakt z biurem i koordynatorem. Wynagrodzenie uzależnione od funkcji, a w większości wypadków trzeba po prostu dogadać się z pracodawcą. Niektóre osoby wypisują takie okropne rzeczy, a z doświadczenia wiem jak nie szanujesz pracy i odwalasz fuszerkę, to nie licz na to, że Cię będą na siłę trzymali. Za nic pracy się nie traci. Pozdrawiam :)

Pepa

Hm. po wysłaniu zgłoszenia "niestety Twoja aplikacja nie przeszła pierwszej selekcji. Powodem tego jest fakt, że nie spełniasz ( wszystkich) wymogów. Życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach pracy". Bardzo dziwne doświadczenie w CV było w pracy które mają w ogłoszeniach , numer BSN też posiadam, stary nie jestem jeszcze , język komunikatywnie pierwszy raz coś takiego dziwna sprawa i generalnie nieelegancka i niezachecajaca to korzystania z usług tej agencji .

Daniel

Możecie podpowiedzieć coś o pracy dla zbrojarza w Holandii? Czy dobrze płacą , jakie mieszkania załatwiają. Wprawdzie słyszałem sporo o dobrego ale lepiej się upewnić.

tt
@Daniel

gdzie slyszales o nich sporo dobrego, wszak to miejsce wywiany opinii? Wszyscy tutaj przyszli zeby sie czegos dowiedziec o tej firmie a ty slyszales wiele dobrego - GDZIE? rozumiem ze nie mozesz mowic bo moderatorzy suchaja. Ale daj jakis sygnal morsem

FilipA

Polecam biuro godne zaufania.

Filipo
@FilipA

FlipoA dziękuję Ci z całego serca, że poświęciłaś swój czas na dodanie tej opinii. Na podstawie Twojej opinii powziąłem życiową decyzję o opuszczeniu tego smutnego padołu łez i do udaniu się do Raju obiecanego Nam. Wahałem się tylko trochę, ponieważ twoja opinia była zwięzła i taka bezkompromisowa. Dziękuję Ci z całego serca zmieniłaś moje życie. Nie wiem co by się stało z tym portalem bez takich opinii. Dziękuję jeszcze raz do zobaczenia na miejscu, Mam nadzieję, że w pokoju 2 - osobowym:)

TOMEK.

Panowie krótkie pytanie do chłopaków pracujących obecnie na prefabrykatach w Utrechcie. Jak robota? Ile godzin? Jak mieszkanie? No i najważniejsze -jaka tygodniówka wychodzi na czysto,na rękę? Dzięki za info.

david
@TOMEK.

Zycze ci powodzenia w dowiedzeniu sie czegos konkretnego z tego portalu:)

Roro

Witam, moim skromnym zdaniem, osoby ktore twierdza ze zostaly oszukane itd. maja cos za uszami i po zlosci wypisuja dziwne rzeczy. Ja osobiscie pracowalem jeszcze niedawno w Orange i nie moge zlego slowa powiedziec, pieniadze na czas, stabilna praca czego chcecie wiecej?? Nawet jak mialem problem z transportem to mnie zawieziono i odwieziono z pracy, czego ludzie oczekujecie? Teraz pracuje przez inne biuro i tez nie narzekam. Podsumuwujac nie ma biur idealnych ale gdy chcesz pracowac i nie masz wymagan typu "zalatw za mnie wszystko" to Orange jest jak najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam

Rekruter

Drodzy byli i obecni pracownicy. Mam na imie Przemek i jestem od pól roku rekruterem w OJ. Z wielkim zainteresowaniem czytam wasze opinie. Ciezko mi dyskutowac na temat tego co bylo i jak bylo. Moge jednak odniesc sie do opinii z konca 2016 i poczatku 2017 roku. Po krotce kwota potracana za mieszkanie , która widnieje na salarisie 117,5 brutto po przeliczeniu na kwote netto ( zawsze oczekujecie informacji o zarobkach w kwocie netto wiec i kwoty potracane za mieszkanie podaje w netto ) to 62.5 E. Dom w Gorinchem, nie jest juz miejscem kwaterunku dla zadnego z naszych pracowników od dlugiego czasu. Z innych kwater jakie posiadamy pracownicy sa bardzo zadowoleni ( wiem bo zawsze prosze nowo zrekrutowanych pracowników o opinie i mysle, ze nie musza klamac poniewaz nie gryze, nie groze). Nadgodziny, ktorych nigdy nikomu nie gwarantuje wystepuja. Przy czym zawsze zaznaczam, ze podstawowy tydzien pracy to 40 godzin. W przypadku urlopu zasady nie róznia sie niczym niz w jakiejkolwiek innej firmie ( poczawszy od baru po banki urlop trzeba planowac z wyprzedzeniem.) Nalezy go równiez uzgodnic z pracodawca odpowiednio wczesniej aby ten mogl zagwarantowac ciaglosc pracy w danej firmie. I tu czesto idziemy naszym pracownikom na reke, kiedy informuja nas z dnia na dzien o "planowanym" (tu odsylam do definicji slowa planowac) urlopie. Podsumowujac: staramy sie wprowadzac transparentne zasady, nikogo nie oklamujemy, jezeli Aldonie swieca sie oczy to tylko i wylacznie ze zmeczenia :), Jesli ktos ma jakies zale i skargi to zapraszam do biura, zawsze znajdziemy czas na wysluchanie uwag przy dobrej kawie, bo wbrew temu co niektorzy mysla troszczymy sie o naszych pracownikow i kazda (nawet zla wiadomosc, opinia) jest lepsza niz skrywane zale.

oper
@Rekruter

kwota brutto za zakwaterowanie? Nie rozumiem co masz na mysli? brutto/ netto za zakwaterowanie? czy mozesz mnie wtajemniczyc w swoj swiat fantazji? netto 70 E a brutto 117E? W jakim wymiarze sie obecnie znajdujesz?

david

wow firma zagadka nikt nic nie wie nikt nic nie slyszal....codziennnie dziesiatki ogloszen na roznych portalach a zadnej opinii..wyslalem zapytanie odn jednej oferty - brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Czym zajmuje sie ta firma? bo na pewno nie rekrutowanie pracownikow...

Zostaw merytoryczną opinię o OrangeJobs B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w OrangeJobs B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy OrangeJobs B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OrangeJobs B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OrangeJobs B.V.