DSV Solutions Sp. z o.o.

Opinie o DSV Solutions Sp. z o.o.

Olo

Prymitywy kierownicy

Strzemieczny parówka
@Olo

Hehe kto tam teraz jest za kierownika? General,kubanczyk i jacys inni? (usunięte przez administratora) na kolkach

Załamany
@Strzemieczny parówka

A to Miruś nie jest już kierownikiem ?

Nowe autobusy M1 i M3

Cześć bidoki. Gmina Michałowice od 12/10/2020 uruchamia dwa nowe autobusy, dzięki czemu nie będziecie musieli jeździć trumną z Ukraińcami z Okęcia: (usunięte przez administratora)

Alien zwany kosmita
@Nowe autobusy M1 i M3

Wspaniała wiadomość!! Czekamy na info od kiedy będziemy musieli pracować w maseczkach na hali!!

Kelownik
@Alien zwany kosmita

Ja sam z siebie zakładał bym maseczkę w tym " światowym " środowisku.

Lolek

Witam a jak z zarobkami w tej firmie?

$$
@Lolek

Nie spodziewaj się kokosow. Wszystko zależy ile wyrwiesz na poczatku. Jako wózkowy deko więcej. Premia jest ale tak obwarowana zasadami ze jakby nie było. Godzin dodatkowych nie na łapiesz no chyba ze pożar. Na plus ze w płatnością nie ma problemów zawsze na czas

Yuio
@Lolek

Szkoda czasu kolego

Pytanie od dawnego pracownika

Czy nasi przyjaciele ze wschodu nadal myją nogi w zlewie na stołówce? Czy unosi się zapach parówek i kaszy gryczanej wspomnianej stołówce? Czy nadal załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne pod prysznicem??

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Bogdan stróż

Ukraińcy siła dsv!!

Pytanko

Niech nowi pracownicy wypowiedzą się o warunkach pracy w dsv

Odp
@Pytanko

Domyślam się, że wciąż pracujesz, skoro jesteś na bieżąco w sprawie nowych pracowników. Nie masz zatem własnej opinii? A skoro potrzebujesz potwierdzenia, że jest taka tragedia to się nie męcz i zwolnij.

@Odp

Dzięki za słowa prawdy złożę wypowiedzenie pod koniec września żeby dostać pieniążki na święta.

Po co czekac

nie czekaj. Nie licz. Bo jeszcze się przyzwyczaisz

Mirek strEmieczny

Ja yebe kto w tym (usunięte przez administratora) chce jeszcze pracowac?z ukrami na kantynie wachac ich parowki w kasza gotowane w czajniku heheh,bydlo...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

Do pytanie

Po 2 umowie. Na początek standard 3 miesiące. 2 umowa na 2 lata. Ale nie wytrzymasz tyle czasu w tej firmie :-)

Rekrutacja

Hej, jeżeli czekacie na odpowiedź dotyczącą waszej rozmowy kwalifikacyjnej to zapomnijcie że ktoś się do was odezwie, tylko obiecują ja np czekam od 19.06.2020 i nic...

Zapomnij.
@Rekrutacja

Strata czasu, zdrowia i nerwów. Poszukaj sobie pracy w cywilizowanych warunkach.

Brian

Praca dobra dla malolata który chce złapać doświadczenia w pracy na magazynie noi pod warunkiem że mieszka z rodzicami bo za taką pensje głodową jaka oferują nie da rady się utrzymac

mixx

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czaskowski

Poczytaj wczesniejsze wpisy

Slepnac od swiatel
@mixx

Taki leniwy jesteś? Co obiecali na rozmowie?! Złote góry?! Świetna atmosferę?! Zarobki słabe dużo pracy! Atmosfera tragiczna!! Po obiadach firmowych latasz do łazienki co chwilę!! Co chcesz wiedzieć jeszcze?! Ścieżka rozwoju awans?! Nie ma czegoś takiego?! Zatrudnij się popracuj sam stwierdzisz fakty!! Albo omin szerokim łukiem ta firme

BOLO
@mixx

szkoda czasu na tą badziew z tym kierownictwem

Predator
@BOLO

Nie którym ten badziew życie uratował. (usunięte przez administratora)

@mixx

Tragiczne warunki pracy, zero dobrego sprzętu, (usunięte przez administratora) na wypłatach, trzeba dobrze pilnować pasków, żeby Cię w konia nie zrobili, ogólnie atmosfera spoko, ale zarobki słabe i wymagania z niebios, szkoda czasu, konkurencja oferuję o wiele lepsze warunki pracy.

pęcice

Nie polecam tego miejsca nikomu! Totalna porażka. Dodam, że pracowałem tam rok. Nie wierzyć w to co wam mowią! Rozumiem kierownik kierownikiem ale ich stosunek do pracowników jest co najmniej zły i nie ludzki. Niestety wszystko to co pisza pracownicy obecni i byli tutaj to prawda.

Ziemia pecicka
@pęcice

Napisz. Czy zastraszyli obecnych pracowników o nie wypowiadanie się na tym forum? Widać że prawda ich boli i boją się faktów. Napisz jak jest?

Ktoś
@Ziemia pecicka

Nikt nikogo nie zastrasza. Nikt nic nie pisze bo i po co? Opinia poszła, każdy pozytywny wpis będzie wodą na wasz młyn. Zostali, pracują dajcie im spokój. Przestańcie ludzi o których nic nie wiecie obrażać. Odeszliscie macie lepiej to co was boli nasza sytuacja? Fakt, nie jest tu różowo, do wielu rzeczy można łatkę przypiąć ale tak jest zawsze. I na koniec piszcie ile chcecie po większości spływa to jak woda z kaczki. A i dla jasności, pracuje tu i nie należę do "gory" A i wiem jak się pisze żółw i inne ???? pozdrawiam

Ziemia Pecicka
@Ktoś

Widać że internet tobie nie straszny chwali się. Może awans dostaniesz :-) Jak piszesz ze po was to spływa to naprawdę wam mózgi wyprali ze macie taka niska samoocenę. Ale najważniejsze że jak pluja na was to mówicie ze deszcz Pada. Najważniejsze że kadra zarządzająca może na was zawsze liczyć. Dzięki wam odzzial w Pecicach nigdy nie upadnie!!

pęcice
@Ktoś

Chciałem wyrazić swoją opinię. Nie polecam tego miejsca nikomu. Nic nie zamierzam dalej dodawać, bo ktoś tak chce. Nie jest frustratem i cieszę się, że nie pracuję już tam.

Uncle
@pęcice

Odszedłeś sam czy sami cię zwolnili?

@pęcice

Również nie polecam pracy w Skarbimierzu zarządzanej przez pana (usunięte przez administratora) ! Osoba mało kompetentna na tak odpowiedzialnym stanowisku, jedyne co potrafi to zastraszać ludzi zwolnieniem. Kompletny Mobbing! Ludzie odchodzą z tej firmy odczuwając jedną WIELKĄ ULGĘ.

7052 BRUTTO

Wypowiadają się tu osoby, które pracowały w DSV, UTi, Cargoforte, a osoby które nadal pracują milczą. Jesteście zastraszeni, czy jak? Napiszcie potencjalnemu kandydatowi czego OBECNIE może się spodziewać po tej firmie.

Sokołowska 64
@7052 BRUTTO

Na to wychodzi lub bardzo dobrze się pracuje

ANALfabetyzm
@Sokołowska 64

Albo zostali już tylko ci, którzy w czteroliterowym wyrazie " żółw " potrafią zrobić trzy błędy, a i internet jest dla nich wielką niewiadomą -:)

80%Tylko nie płacz prosze

Ostatnio przejezdzalem Sokołowska patrzę wiszą dwa banery dołącz do zespołu :-) Chętnych brak załogę powoli opuszczają kolejne osoby szykują się kolejne wypowiedzenia:-p Pan Paweł nerwowo kręci się korytarzach czasem wstąpi na magazyn. Jest dobrze chyba wpisy na forum uświadomiły grupę osób na dsv exit odwagi!!

Firma krzak

Witam, poszukuje adresu email do kogoś z zarządu DSV, kogoś wyżej od Pani Milkowskiej. Proszę o pomoc.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

80% Tylko nie płacz prosze

Nie siej fermentu na tej stronie. Poczytaj wpisy o tej wspaniałej firmie. To sam wyrobisz opinie

Kandydat na prezydenta RP
@80% Tylko nie płacz prosze

Wwiększość wpisów sam/sama wykreowales ma tym portalu chwaląc się otwarcie że z tęsknoty za starą gwardia 2 razy dziennie wchodzisz na gowork aby szczuc na DSV i obrażać osoby tam pracyjace choć od 3 lat nie masz z nimi nic wspólnego Sa przelozone wybory i moga sie zgłaszać nowi kandydaci. Może byś zgłosił kandydaturę na prezydenta. Z takim intelektem i szerokim rozumieniem świata wróżę 60 % poparcia. Wtedy na pewno świat będzie lepszy i wszyscy w Polsce będą zarabiać 16 pensji za 2godziny roboty..

@Kandydat na prezydenta RP

Bez komentarza. Życzę owocnej kariery w firmie

80%Tylko nie płacz prosze

Już wszystko zostało napisane. Uciekliśmy z matrixu które dsv nam serwowało i jej pachołki które nadal chcą tkwić w tej rzeczywistości. Ze smutna miną robią za 80% do kiedy? Nie wiadomo. Wiadome jest ze polityka tej firmy jest eliminacja Polaków z pecic do tego darzą. Gdy się o tym głośno mówiło to połowa się śmiała 1/4 uciekła reszta nie ma wyjścia będzie robić do momentu wypowiedzenia umowy przez firmę. Może wtedy otworzą oczy i zobaczą ze w innych firmach też jest życie. Nie mi to oceniać..

Firma roku

Co tam u talagi?

Duda
@Firma roku

Zadzwoń zapytaj

Nowa lepsza.

Nowa lepsza, bo mam 16 pensji w roku, a mało nie zarabiam. Mam też dużo czasu - na 8 godzin uczciwej pracy mam może 2 godziny. Resztę siedzę w internecie i z nudów wchodzę w jego najgłębsze i najmroczniejsze zakamarki. Tak więc nie dziw się, że raz, czy dwa razy dziennie wejdę sobie na gowork/opinie i zobaczę co tam słychać u dawnych kolegów z DSV, gdzie przepracowałem 12 lat... to kawał życia. Od 3 lat jestem w nowej firmie i nowi koledzy często łapią mnie, kiedy wypowiadając się na jakiś temat związany z logistyką/magazynowaniem zaczynam swoją wypowiedź od słów... " a u nas w DSV "... -:) 12 lat w jednej firmie potrafi naprawdę nieźle zryć banię.

@Nowa lepsza.

Zgadza się ją też zaczynałem karierę za czasów Uti. Może nie było świetnie ale było dobrze. Ale od momentu przejęcia firmy przez dsv zaczęła się równia pochyla. Do momentu przeprowadzki do pecic jeszcze się kryli ze swoimi prawdziwymi zamiarami. Sytuacja zmienila się o 180 stopni gdy osiedliśmy w pecicach. Wieloryb pokazał swoją prawdziwa twarz zaczol tworzyć nakazy przykaz okłamał ludzi co do podwyżek. Dał ochłap. Pojawił się Pan Paweł który o logistyce nie ma zielonego pojęcia i ukrucil nad godziny Polakom. Mało tego gdyby nie M. M jego reakcja to nie wiem jak by ta firma funkcjonowała ludzie zaczęli wypowiedzenia składać to nie którym dali podwyżki ludziom którzy sobą coś reprezentowali. Co do mnie też mnie nie ma jakiś czas w pecicach nie żałuję odejścia bo w końcu odżyłem jak na Polskie warunki zaczolem zarabiać. Reszta która została dała się omamić ochłapem premii 200 zł srogo znów się (usunięte przez administratora) Teraz dsv odbierze to sobie z nawiązką. Wy biedne ludziki róbcie wkurzeni bo tylko to wam zostalo

Faktycznie slabo z beretem
@Nowa lepsza.

No to faktycznie zrylo beret bo juz nawet nie pamietasz ze DSV jest w Pecicah dopiero jakies 2-3 lata a nie 12 lat o ktorych piszesz.. wcześniej to była inna firma .. Ciekawe gdzie pracowales przez te pozostale 9 lat.. Może w azbescie. Berecik słabiutko . Te 4 dodatkowe pensje w roku może być za mało aby coś z tym zrobić

Tylko DSV
@Faktycznie slabo z beretem

Faktycznie nadajesz się tylko do DSV, bo nawet ze zrozumieniem nie umiesz przeczytać.

@Nowa lepsza.

Piszesz w jednym miejscu że od 3 lat jesteś w innej firmie a więc mogłeś pracować w DSV może kilka miesięcy i nie mogłeś pracować w Pecicach. W innym miejscu potwierdzasz że w poprzedniej firmie za czasów UTI było całkiem dobrze. Jednoczesnie piszesz że przerzyles w Pecicach 12 ciężkich lat. To kiedy właściwie zrylo Ci beret ? Bo już zaczynam głupiec o co tu chodzi..

Mitoman
@Tylko DSV

Obiektywnie patrzac kolega twierdzi że jeszcze teraz zdarza się odruchowo powiedzieć po 3 latach " a u nas w DSV " i że względu na niesprawiedliwosc jakiej doznal wciąż 2 razy dziennie wchodzi na goworka aby sie wyżyć..A jak wynika z opisanych faktow spędził w DSV może parę miesięcy ale wie wszystko na temat firmy. Czy to jest normalny koleś pozostawiam do oceny. Tylko czekać kiedy zacznie jechać po obecnym pracodawcy jak dostrzeże że pracuje 2h dziennie za 16 pensji w roku.

Lepsza stara czy nowa?
@Nowa lepsza.

A to bardzo koledze zazdroszczę, jedynie tylko współczuję tej zrytej bani :( Ja czasem też mam 2 pensje w miesiącu no chyba, że 3 razy wypłacam z bankomatu to wtedy też tak samo mi się wydaje, że mam 3 :-) Myślę, że teraz jak to czytają tam na górze w DSV to sobie plują w brodę, że takiego pracownika stracili. Na 8 godzin w pracy pracuje tylko 2? no no szkoda, że odszedł, pewnie do tej pory słychać płacz po Tobie. Pozdrawiam serdecznie i uważaj na siebie. Przy takich zarobkach i świetnej pracy szkoda czasu na wchodzenie 2 razy dziennie na go worka. A koledzy do których nie masz numerów i musisz sprawdzać co u nich tutaj (i to dwa razy dziennie) to żadni koledzy, olej ich bo teraz to pewnie całkiem popękają z zazdrości jak się dowiedzą, że tak dobrze zarabiasz nie robiąc prawie nic.

Kim ty jestes
@Lepsza stara czy nowa?

To ty talagus czy ciagn8esz komus tam ma gorze dsv?

Ściśnięta pupa
@Lepsza stara czy nowa?

Oj widzę, że żal (usunięte przez administratora) ściska, że komuś się udało poza tą nędzną firmą. Kucyk kiedyś zasuwał na magazynie, a teraz jest w zarządzie, T.S kręcił palety na Modularnej 3, a teraz wielki pan kierownik, M.T. też zaczynał od magazyniera. Oni zostali i już mają siwe włosy, bo w tej firmie chyba na żadnym stanowisku nie jest dobrze. Jest może i dobra pensja na tych stanowiskach, ale droga do nich jest bardzo daleka i pełna stresów, więc łeb zryty zostaje już na zawsze. " Futro ", czy " Ja Ro ", którzy pracowali w magazynie rzucili tą firmę w cholerę i teraz są dyrektorami całych pionów.. Nie dziwi mnie więc fakt, że ktoś, komu się udało wpada tu czasami dla beki z naiwniaków, którym ktoś kiedyś powiedział, że " wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ", albo " wszędzie jest tak samo ". Otóż nie wszędzie jest tak samo. Jak masz wykształcenie, umiejętności, doświadczenie i ambicje, to masz duże szanse, że wybijesz się z dna, jakim jest ta firma. A wy robaczki brać się za robotę, bo target do zrobienia czeka. Dymajcie sobie za 80% pensji - taki wasz podły los.

@Ściśnięta pupa

Odgrażali się że wrócisz z płaczem. Jakoś nikt nie wrócił nie zanosi się na powroty bo do czego?! Dobrze napisałeś żal ściska ze komuś się udało.Nie chodzi tutaj wykształcenie raczej o umiejętności i inteligencję że potrafiliśmy odnalesc się w nowej rzeczywistości. Mi się udało paru chłopakom z dsv też by się udało ale zasiedzieli się boją się zaryzykować. Teraz firma na nich zeruje a reszta no cóż target i 80% stawki

Michaś T.
@Ściśnięta pupa

A kto.to jest T.S.?

Dildociwypadło

Reszta która odeszła widzę że żony juz dostykać się nie dają to wchodzą na goworka żeby sobie trochę ulżyć hahahaha Uważaj bo jak w nowej pracy będzie redukcja to polecisz pierwszy bo po co im gość którego ręka boli non stop i dźwigać nie może hahahaha

armia generała

A jak tam piękny Tomeczek? Rozładowuje jeszcze z ręką w spodniach? Opowiadając te swoje farmazony co to nie on? hahahaha czy już poleciał?

@Dildociwypadło

Nie dygaj umnie git!! Tak jak u innych którzy odeszli :-) "U ciebie bez zmiany przez dsv oszukiwany :-) Chłopaku zakasuj rękawy za 80% pracuj kochany haha. Prawda cię boli prawda wyzwoli

80%Tylko nie płacz prosze

Za pensje kucyka Pana Maćka lub Pawełka to mógłbym siedziec w domu za 80%Wiadomo biednemu wiatr w oczy. Do płaczków gdy była okazja było uciekać to wam dali 200 zł premii hurra kierownictwo okrzyknęło podwyżki pleps to kupił. Teraz 200 zł odbiorą sobie z nawiązką. Wy biedne misie będziecie tu kwitnąć Szkoda że nie wykorzystaliście szansy w tam tym roku kiedy była okazja do zmiany pracy...

Ostre cięcie

Zarząd razem ze sztabem kryzysowym pewnie już myślą jak sobie przyznać premie i nagrody za dzielne i skuteczne stawianie oporu zarazie. Tym czasem kryzys to oni spowodowali w budżetach pracowników. Podobno nie ma pracy, nie ma zleceń ale ukraińcy w weekend pracują bo po co ma Polak zarobić? Zakłamania i bezczelna firma. Dla większości 80% to stawka głodowa, fundująca balansowanie na granicy ubóstwa. Podwyżki w sklepach praktycznie każdego miesiąca, czynsze lada dzień w górę pójdą a połowa żon/partnerek w domu bez pracy. Panie Mercedes - wyjdź Pan na hale i nam to powiedz a nie maile wysyłasz pełne okrągłych słow, które z resztą za Ciebie napisali. Znowu Panią od HR wystawisz bo sam nie masz cywilnej odwagi? Jak wygląda człowiek z kucykiem już wszyscy zapomnieli bo taki ma kontakt z załogą. Dyrektorom pozabieraj A nie ludziom co 2800 zarabiają. Za 80% to lepiej fotel w domu grzać a nie z paletami sie szarpać. Urbana jeszcze wynajmij niech powie że zarząd sie wyżywi...

Ojciec Mateusz
@Ostre cięcie

Samochody służbowe pozabierać, a nie pracownikom pensje obcinać. Po kilka w jednym domu to lekka przesada, a ludzie nie mają za co żyć. Przykład oszczędności powinien iść od góry, ale wiadomo najprościej zabrać najsłabszym.

Robol
@Ostre cięcie

Wózki wyłączone bo oszczędności ale służbówki latają - na to kasa jest.

Dobrze wam tak!
@Ojciec Mateusz

Uwierzyliście w banialuki jak to będzie dobrze, to teraz zasuwajcie za 80% pensji nie wiadomo jak długo. Chcieliście być chytrzy, to teraz macie. Chytry ( głupi ) dwa razy traci. Najlepsze jest to, że ze swoją inteligencją i obyciem ( szczególnie osoby z głębokiej prowincji ) za dobrych czasów trudno byłoby wam znaleźć inną pracę. To teraz w czasie kryzysu już nie będziecie mieli wyjścia. Jesteście skazani na DSV za 80% pensji. Pewnie ze 30% załogii i tak zwolnią, więc bedziecie za darmo robić po godzinach. (usunięte przez administratora)

@Ostre cięcie

To się zbuntujcie niech wszystko stanie.. Ale do tego trzeba jaj parę osób by się z buntowało?! Ale po co jak reszta się boi i będą za 50% pracować bo mózgi tak mają przeprane ze nie potrafią sami myśleć. Pan mercedes to ma śmiechy. Reszta pupilów

Nie będzie strajku -:)
@80% Tylko nie płacz prosze

Nie będzie strajku, bo nie wszystkie osoby się do niego przyłączą - dlaczego ? Bo im DSV życie uratowało. Gdzie ma taki tępy piędziesięciolatek iść, jak wszędzie go wyśmieją. On już nie może dźwigać, komputera nie zna, nie ma wykształcenia, a i sam nie potrafi podjąć decyzji. Kto go zatrudni ?

@Nie będzie strajku -:)

Chyba wiem o kim gadasz :-) Najmądrzejszy i naj piękniejszy na magazynie gdzie nie wie jak komputer uruchomić. Który myśli że jest Bogiem ale tylko na swoim podwórku gdzie indziej by go zjedli za kadencji M. T był nad bogiem

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Solutions Sp. z o.o. - Pęcice

• Jak się pracuje w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Solutions Sp. z o.o.