Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Opole

Opinie o Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Ex

Miła atmosfera, ogólnie bezciśnieniowa praca. Produkt jaki oferują to produkt z najwyższej półki, a co się z tym wiąże nie najtańszy. Jeśli potrafisz sprzedawać produkty jakością a nie ceną to polecam. Sama sprzedaż na pewno nie jest to bułka z masłem, bo trzeba walczyć z konkurencją która oprócz osprzętu ma elektronarzędzia. Na pewno firma ma sporo wad i wg mnie zatrzymała się w miejscu, nie rozwija się ale to już na inny temat rozmowy... :)

Zostaw opinię o Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.