Iow Trade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Iow Trade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
3 16

Opinie o Iow Trade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Iow Trade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. coś się w niej zmieniło?

MARK

W FIRMIE IOW JEST JEDNA WIELKA SCIEMA ,ROZMOWA TO JEDNO USZUSTWO I TAK DOSTANIESZ 2100ZL BRUTTO,BO TAK WIEC ZANIM PRZYJDZIESZ NA ROZMOWE NA WSZYSTKO PISMO,OGOLNIE NIE MAJA NIC DOBREGO DO ZAOFERONIA ,OBIECUJA GRUSZKI NA WIERZBIE ,POTEM SIE WYPIERAJA ,SZUKAJ PRACY GDZIE INDZIEJ

Olek

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, 1,5 godziny rozmów dalej zadanie do wykonania. Moim zadaniem było pokazać w jaki sposób szukam klientów zagranicznych i dla czego ten klient będzie ciekawy dla firmy, za tydzień zaprosili na kolejne spotkanie i tu zauważyłem że śmierdzi oszustwem, jedna osoba razmawiała, druga ciągle zapisywała informację, kolejne marnowanie 2 godzin samej rozmowy, po czym usłyszałem iż z większością klientów oni już współpracują i muszę wykonać kolejne zadanie na temat klientów którzym można sprzedać siłowniki hydrauliczne i może Pan już nie przyjeżdżać a tylko wysłać info e-mailem. Nie wiem dlaczego, ale zrobiłem i wysłałem, jestem ...............!!!!! Dalej już nikt nie odbierał telefonów. Dzięki tej firmie mam przykre doświadczenie na temat rozmów kwalifikacyjnych, nigdy w życiu nie dam informacji o klientach i powiem że rozmawiałem z przedstawicielami niektórych firm i każdy mnie potwierdził że nie zna i nie współpracuję z firmą IOW Trade Sp.z o.o, o czym mnie było powiedziano na rozmowie i okazało się kolejnym nagłym oszustwem. ODRADZAM PAŃSTWA nie traćcie swój czas.

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w IOW Trade Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

qwerty

Rozmowa z Prezesem, Dyrektorem i Kadrowa. Podczas negocjacji ustalone z Prezesem 6.000 brutto jako płaca zasadnicza, po czym na ostatnim spotkaniu zmienia na 5.000 brutto argumentując ze zle zrozumiał. Dyrektor jak usłyszał ze szóstka w podstawie to powiedział ze to więcej niż on ma. Umowa na 3 msc okresu próbnego, pozniej rok następnie na czas nieokreślony. Na okresie próbnym premia dodatkowa w wysokości 2.500 brutto. Pozniej podstawa + prowizja ze sprzedaży. Podobno miałem przejąć obowiązki jakiegoś starego handlowca który sie wypalił. Na pytanie jakie prowizje generował nie uzyskałem odpowiedzi. Praca w całej Polsce, 4 dni w delegacjach. Auto to oklejona Kia Ceed Kombi do użytku prywatnego. Z benefitów medicover + multisport Prowizje chcieli ustalać po podpisaniu umowy co juz jest zadziwiające, to samo z planem. Sporo młodych pracownikow zaraz po studiach ze stażem roku, półtora reszta to stara gwardia. Moje odczucia mało korzystne, kokosów raczej nie zarobisz.

Domino

Śmierdzi tam w biurze. śmierdzą zarobki, atmosfera i sam Szef Polski i Niemiecki.

NONE

Jakie sa mniej wiecej zarobki?????????

trzeba byc bardzo aktywny ambitni ludzie

Zostaw opinię o Iow Trade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iow Trade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.