IOW Trade Sp. z o.o.

Opinie o IOW Trade Sp. z o.o.

qwerty

Rozmowa z Prezesem, Dyrektorem i Kadrowa. Podczas negocjacji ustalone z Prezesem 6.000 brutto jako płaca zasadnicza, po czym na ostatnim spotkaniu zmienia na 5.000 brutto argumentując ze zle zrozumiał. Dyrektor jak usłyszał ze szóstka w podstawie to powiedział ze to więcej niż on ma. Umowa na 3 msc okresu próbnego, pozniej rok następnie na czas nieokreślony. Na okresie próbnym premia dodatkowa w wysokości 2.500 brutto. Pozniej podstawa + prowizja ze sprzedaży. Podobno miałem przejąć obowiązki jakiegoś starego handlowca który sie wypalił. Na pytanie jakie prowizje generował nie uzyskałem odpowiedzi. Praca w całej Polsce, 4 dni w delegacjach. Auto to oklejona Kia Ceed Kombi do użytku prywatnego. Z benefitów medicover + multisport Prowizje chcieli ustalać po podpisaniu umowy co juz jest zadziwiające, to samo z planem. Sporo młodych pracownikow zaraz po studiach ze stażem roku, półtora reszta to stara gwardia. Moje odczucia mało korzystne, kokosów raczej nie zarobisz.

Domino

Śmierdzi tam w biurze. śmierdzą zarobki, atmosfera i sam Szef Polski i Niemiecki.

NONE

Jakie sa mniej wiecej zarobki?????????

trzeba byc bardzo aktywny ambitni ludzie

Zostaw opinię o IOW Trade Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IOW Trade Sp. z o.o.