DSV Solutions Sp. z o.o.

Opinie o DSV Solutions Sp. z o.o.

80%Tylko nie płacz prosze

2.5 miesiąca za 80% wynagrodzenia. Gigant na glinianych nogach albo przemyślana strategia. Ale są tacy co za 50% pracowali

M.T.W.D.P.
@80%Tylko nie płacz prosze

Min. Szumowski powiedział wprost, że epidemia potrwa do czasu wynalezienia bezpiecznej szczepionki, czyli jakieś 1,5 roku. Jest kryzys, a będzie jeszcze większy. Te 80 proc. pensji może być płacone jeszcze długo, a nie wiadomo, czy zwolnień nie będzie. Zarząd wie, że czasy są nie pewne i ludzie się boją, więc może z pracownikami robić wszystko.

80% Tylko nie płacz prosze
@M.T.W.D.P.

Taki gigant jak dsv to nie powinien mieć problemów płynnością finansowa.Wiele lat wyzyskiwania ludzi itp ale żyjecie w zamkniętym świecie gdzie wielki brat was okłamuje nie znacie świata poza dsv. Mniejsze firmy mają większe j.ja nie obniżają pensji ale tak jak napisałem żyjecie w zamkniętym świecie samo izolacji

Zarząd ma niewiele...
@80% Tylko nie płacz prosze

... do powiedzenia. Oczywiście chcą się wykazać cięciem kosztów oczywiście nie na sobie, tylko innych, ale prawda jest taka, że pojedzie taki manager na zebranie, albo dostanie maila z Danii, że ma maksymalnie ciąć koszty i co ma zrobić... zbuntować się, czy jak ? Musi wykonywać polecenia właściciela, nie może gryźć ręki, która go karmi.

Rada

Pięknie wybraliscie radę pracownicza

Były z dsv
@Rada

Kto jest w tej radzie?

Kucyk

Dostaliśmy wybór. Albo pracujemy za 80% wynagrodzenia albo siedzimy w domu na L4 za 80% wynagrodzenia.

Baron Baleron

Wybór jest prosty.

Ślepy kucyk
@Kucyk

Co nato załoga?? Premie jeszcze dostajecie czy też wam to zabrali?? Pytanie Ukraińcy robią czy wyjechali??

Były w dsv
@Kucyk

Będziecie pracować za siebie i za tych, którzy siedzą z dzieciakami w domu i za tych na L4 a dsv w zamian zapłaci Wam 80%??? Ahaahahaa :D. To pewnie i premia będzie sowita :D

Świąteczny zając
@Ślepy kucyk

Świąteczną zabrali. Ciekawe czy inne też

Ślepy kucyk
@Świąteczny zając

Pięknie was załatwili.. Biedronka stanęła czy inne projekty też??. Pewnie wszystko zabiorą. Do kiedy ma to trwać?

Lotos Pecice

Ile dsv przekazało szpitalom na walkę z Koronowirusem? Myślę że teraz złoty okres dla firmy się zacznie. Zastraszanie na Twoje miejsce 3 czeka złote czasy nadeszły. Stazi biedni dojechani pracownicy którzy pracowali za 3 teraz będą za 5. Czekamy na rozwój sytuacji

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Michałek

Wrócą czasy że ludzie będą zabijać się o pracę w dsv. Za doslowna miske ryżu.

@Michałek

No ci, którzy nie mają nic do zaoferowania potencjanym pracodawcom - napewno.

Brutto
@7052 BRUTTO

Odpowiedziałeś sobie na pytanie jaki poziom trzyma dsv. Jakich pracowników potrzebuja

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

Sokołowska 64

A co do pracy się przyjmujesz? Odpuść kolego.. Poszukaj sobie lepszej firmy. Chyba że chcesz spaczyć sobie psychikę.

poziom_8

Na młotek i kłębek drutu. zdecydowanie nic więcej nie potrzeba.

Wuhan

Głównym narzędziem pracy jest posłuszeństwo!! Tyle wystarczy

Jajko

Zakasaja i będą robić ale nie swoimi rękami

Sonar

Dsv pecice hahahaha dsv pecice hahaha. Jak tam Krzysiu chodzi po magazynie z Pawełkiem czy boją się wirusa? Jak soszonki dalej robią? Czy siedza na kwarantannie na mineralnej? Jak stara gwardia dalej żyje marzeniami? Czy boją się zmienić roboty i czekają na globalny kryzys? Znowu zwala winę na dzisiejsza sytuację? Chciałem zmienić szukałem ale się nie udało. Kosmita całe życie w dsv. Pozdrawiam i pracujcie dalej.. Krzysiek Paweł Mirek liczą na was

ddddd

Cześć, Dostałem telefon właśnie z tej firmy, i moje pytanie brzmi, ile dają pracownikowi magazynu z UDT? Z informacji które Pani mi powiedziała przez telefon tj 4300-4500 brutto plus dwa rodzaje premii, 150 i 250zł brutto. Czy to prawda?

ddddd

Pytanie czy 3300 to brutto czy netto :) bo to różnica.

Dddddd
@ddddd

Mówimy tutaj o kwotach brutto.Wszędzie lepiej zarobisz niż w dsv. Pecicach w sokołówie to słabo płacą na magazynach

Myk
@ddddd

Przyjacielu idziesz pracować do tej wspaniałej firmy??

Adrian
@Myk

Czy poza pensją podstawową firma ta oferuje jeszcze jakieś dodatki do pensji podstawowej? Mam tu na myśli ewentualne benefity w postaci premii, nagród bądź innych wyróżnień.

Bogdan

Komentarze tutaj nie są prawda!! Pracuje tutaj naście lat jest mi tutaj bardzo dobrze!! Polecam wszystkim pracę w tej firmie!!

@Bogdan

Moi drodzy. Proszę nie podszywać się pod Bogusia. Przepracowałem z nim kilkanaście lat i jestem pewien, że z pewnych względów nie napisałby takiego komentarza.

Zzz
@7052 BRUTTO

Siema dawno się nie wypowiadałeś tutaj. Podwyżki ci nie dali bo nadal 7052 brutto?

Piachy6

McDonald's więcej z premia jest niż pensja magazyniera w spaniałej firmie. Nawet jak. Postraszysz wypowiedzeniem to cie wyśmieją jak w przypadku jednego osobnika który zwalniał się wiele razy zawsze cofał wypowiedzenie. Już go mają będzie robił robił aż sami go nie wywala. Ale kto im przyjdzie nikt więc ma tam dożywocie. Wszyscy co mieli odejść już odeszli. Nie ma co się rozpisywać. Można zamknąć temat lub poczekać aż coś się wydarzy rewolucja? Wątpię

Ktoś

Po co? Po co pisać skoro macie swoją opinię na nasz temat. Odeszliscie, macie lepiej ok. I trochę szacunku dla innych, nie wrzucajcie wszystkich w jeden garnek. Są tacy co wchodzą i tacy ci nie wejdą nigdy mimo że tu są. A są bo mają kredyty, ustawione sprawy. I też narzekają. Fakt, nie jest idealnie ale czy coś takiego istnieje? Czy bronie swojego miejsca pracy ? Tak, bo daje mi utrzymanie, czy to źle? To może Wam brakło charakteru by w trudnych warunkach dac rade? Ciężko było się przyłożyć, dac z siebie ciut więcej.

@Ktoś

Ale wymówka kredyt, jakby reszta miała taki poziom rozumowania to musiałby w Dsv męczyć się do śmierci. Może poprostu ktoś tu jest nieogarniety? I boi się robotę zmienić.

Aston Villa

Jest mi przykro jak czytam co nie które wpisy.DSV w Pęcicach nie jest miejscem gdzie szukać elit inteligencji ,to tylko magazyn a nie biblioteka.Obrażanie ludzi którzy tu pracują jest nie na miejscu.Każdy pracownik ma wolną rękę nikt tu nikogo nie trzyma za karę.Nasi przełożeni mają narzucony plan który muszą wykonać.Na rynku wszyscy szukają oszczędności i tną koszty.DSV nie należy do elit jeśli chodzi o płace.Jeśli chodzi o dupowłazów to każdy człowiek ma swoje sumienie i honor.

Placek po zbojnicku
@Aston Villa

Pracuj dalej i narzekaj na swój los.. Elyta dsv dalej się smieje

Mistrzu

Mistrzu - zauważ, że 95% kadry zarządzającej projektami jest z bardzo głębokiej prowincji. Ci ludzie nie mają wyjścia. Oni panicznie boją się wrócić do swoich małych społeczności, bo powiedzą o nich, że pojechali do Warsiawy, mieli zrobić karierę, a wrócili z podkulonym ogonem jako nieudacznicy i tzw. " przegrywy ". Zarząd wie, że oni stoją pod ścianą i nie mają wyjścia. Dlatego ciśnie ich, a oni Was. Zarząd wie, że oni zrobią wszystko, aby utrzymać się w Warszawie.

Aaaaa

Boże... Nie wiem jak opisać to co zobaczyłam na własne oczy... ludzie przestrzegam z całego serca jeśli zastanawiacie się czy wyjechać do nich... ,,mieszkanie” do którego weszłam jak można to tak nazwać w ogóle... (usunięte przez administratora) nie do opisania psa bym tam nie zostawiła a co mówić o człowieku... po nocy spędzonej pod gołym niebem dodzwoniłam się dopiero na drugi dzień wieczorem... po spotkaniu z koordynatorem kontakt się urwał nieważne ze w obcym kraju jesteś nie przyjmujesz ich (usunięte przez administratora) rób co chcesz..

Kto trzeba

Oszczegam ludzi jeżeli chcą wyjechać przez nich do pracy za granicą , to nie radzę warunki są takie, jest gorzej niż pies ma w budzie materace i połamane łóżka są opsikane. Noclegownia tych udostępnionych pokoi to nie nadające się do zamieszkania. Dziuple to zdecydowanie za małe by dzielić pokój z wspolokatorem, klity obskurne a za tą kasę można dostać gdzie indziej zdecydowanie lepiej niż oni twierdzą ! Puszczają w maliny. Posiadają swoich przydupasow na domkach czuć te trendy i sciemniaczy w kontakcie którzy wyprowadzają na gorsze gówna niż było zapewne ustalane z górą. Gardzic tymi wiesniakami i burakami. Naganiacze z biura sama nie wiedza co się dzieje tam. Jest gorzej, niż onni wmawiaja jak to wspaniałe jest. Ogólnie spychologia i patologia. Unikajcie nie polecam Dsv w Krefeld.

Turek z hamurga
@Kto trzeba

Heheh ja(usunięte przez administratora) ale z was sa głąby,nie dosc ze siedzicie w tym (usunięte przez administratora) zamiast sie zwolnic to jeszcze przez ten (usunięte przez administratora) wyjezdzacie do niemiec hehehehe,dobtze ze was do (usunięte przez administratora) do turka z hamburga nie wywiezli hehehe bo dajecie sie (usunięte przez administratora)jak typowa bijacz i jeszcze sie zalicie ze materace obszczane,qrwa ale z was typy

Imperium Osmanskie
@Turek z hamurga

Liczyli na lepsze jutro u niemieckiego turka. Masz rację oni już mają tak głowy zryte że nie będą potrafili znalesc lepszej pracy. Nic tylko marny dozywotni los w dsv

Sokołowska 64

Ogarnięci ludzie to pracowali na modularnej. Na początku w pecicach. Kto miał umiejętności inteligencje to uciekł z tego (usunięte przez administratora). Zostali no cóż ludzie o małym rozumie i niskiej samoocenie.

Grzeje mnie
@Sokołowska 64

Zostali Ci co włażą w ... i nie mają honoru, reszta ogarnięta dawno odeszła. Współczuję tym którzy muszą się tam użerać z tym podstawionym kierownictwem.

Jest super więc oco ci chodzi
@Grzeje mnie

Niech robią śmiechy mają z tych komentarzy.. My śmiechy z nich bo nigdy nie odejdą z tej firmy. Co do kadry kierowniczej samej firmy. Są butni ale inteligentni bo mają pracowników co robią na ich premie hehe. Pracownik na najniższym szczeblu się cieszy i czasem wyleje swoje żale jak mu źle. Gdy mu przejdzie zaciska ząbki i robi swoje dla Pawełka i Krzysztofa i prezesa. Żeby oni mieli stanowiska premie. Do tych wchodzących tam gdzie światełko nie dochodzi?! Niech wchodzą ale to jedyna firma gdzie coś znaczą bo gdzie nie pójdą będą 0. Firma nie jest taka zła bo ich otumanila i uzależniła od siebie. Smacznych obiadków

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Wy tak niektórzy na poważnie? Naprawdę myślicie, że każdemu oferują tyle samo? Jak masz jakąś wartość dla firmy to wynegocjujesz lepsze warunki pozostania i zostajesz a jak chodzisz i drapiesz się po (usunięte przez administratora) (dosłownie) a potem chcesz za to 1000 zł netto podwyżki to kto Cię będzie na siłę trzymał. Podpisujesz umowę, którą możesz rozwiązać w postaci wypowiedzenia, ale jeżeli dajesz wypowiedzenie tylko dlatego, że liczysz na 500 a dostajesz 100 to później płaczesz jak to Cię potraktowali podpisując papier, który sam chciałeś żeby podpisali (no chyba, że tylko chciałeś postraszyć odejściem a tu nikt się nie przejął - jak to w powiedzeniu "nie strasz, nie strasz ... " ) :-) Nieudaczników nigdzie na siłę nie trzymają, w mojej obecnej firmie jest tak samo. Wbrew temu jakie masz zdanie o sobie to firma istniała bez Ciebie i bez Ciebie sobie jakoś również da radę a jak nie to co mnie to interesuje jak nie mam z nią już nic wspólnego. Jedyne co możecie zrobić to walczyć o odszkodowanie za nieodwracalne zmiany w psychice bo wracanie myślami do przeszłości sprzed roku czy dwóch nie jest normalne, coś jak zły dotyk :-) szczególnie, że podobno macie świetną nową pracę, więc w czym problem? A w kwestii kierownictwa i dyrekcji to tak samo jak z magazynem. Niektórzy się do tego nadają a inni nie. Ich niektóre decyzje to ich problem, nie mój. Może kiedyś jeszcze tu wpadnę i podyskutujemy, ale jak na razie to żałuję, że otrzymałem link do tych wypocin frustratów bo straciłem dużo czasu w taki piękny dzień :-)

@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Krzysiu ty tak na poważnie?? Wogole pracowałeś w tej firmie? Bo (usunięte przez administratora) piszesz.Nie mając pojęcia o realiach panujących w Pecicach.Wielu wartościowych ludzi odeszło bo przeliczali Polaka na ukrainca. Jeszcze za kadencji M. T dało radę coś ugrać nie którzy dostali podwyżki ale nie były to jakieś oszałamiające kwoty. Ale Michał odszedł jego następca już nie potrafił z ludźmi gadać nawet nie chciał. To co proponował to ludzie którzy mieli szacunek do swojej osoby nie przyjmowali nowych warunków. W jednym masz rację nie ma ludzi nie zastąpionych firma istniała bez ciebie i będzie istnieć,Tylko jest jedno ale.. Już wiele miesięcy szukają tych nie zastąpionych nie mogą znaleźć i przezucaja pracę na innych. Jedynie czego żałuję to że przeszedłem do pecic było odejść wcześniej ale już nie mam tego problemu jakoś sobie radzę.

Ojciec Mateusz

Już wszystko zostało napisane na forum. Stazi odchodzą nie którzy się przestraszyli i wycofali wypowiedzenia za ochlapy. Czyli dsv ma ich w garści wie że mogą robić znimi co chcą nigdy nie odejdą...

Michaś T.
@Ojciec Mateusz

Ale czego sie przestraszyli bo nie czaje?przetrasyli sie ze co pojda do wiezienia jak nie odejda? Hhehehe paranoja,przeciez w stolicy taki dobrobyt podobno a wy wegetujecie w tym (usunięte przez administratora) i zamiast rzucic papierami wylewacie zale,uzasadnione bo sam w tym (usunięte przez administratora) robilem,ale trza (usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) a nie plakac

@Michaś T.

Wszystko zostało na forum napisane. Co chcesz wnieść swoją wypowiedzią. Kto miał odejść odszedł. Kto ma odejść ten odejdzie. Reszta no cóż nie ma odwagi tylko dużo gada i czeka na Swietlana przyszłość która nigdy nie nadejdzie. Ja jestem obserwatorem wyciągam wnioski i komentuje co się dzieje w pecicach

Emila198

Dzień dobry, Czy jest tutaj ktoś kto pracował w kadrach w tej firmie? Jak się pracuje? Jaka jest atmosfera, czy ciągle trzeba siedzieć po godzinach? Powiedzcie proszę jakie macie odczucia i doświadczenie.

Do Emilia
@Emila198

Nie polecam. Pracowała pewna kobieta która zwolnił brat i szwagierka gdy awansowali wyżej. Atmosfera ponura konfidencka zarobki słabe nie polecam. Czytaj niżej w komentarzach omijaj ta firmę z daleka

Do Emila
@Do Emilia

Zwolnił? czy sama odeszła bo nie mogła znieść tego traktowania i chorej atmosfery. Wiele osób nie wierzy że była z nimi rodziną, osoba z zupełnie innym dobrym charakterem.

Elf
@Emila198

Chyba słabo im płacą bo w zeszłym roku potrawy wigilijne brali siatami do domu tak że dla drugiej zmianyn i nocki nie zostało :) Troche wstyd.

@Elf

Dsv to na każdym stanowisku słabo płacą. Co do wigilii prawda. Najpierw je kadra kierownicza z dyrektorem kadry na końcu pleps czyli magazynierzy. Ogólnie wigilię w tej firmie to kabaret. Emilio chyba pisali tutaj ludzie jaka jest atmosfera!? Chcesz to przyjdź popracuj zobaczysz jak to od środka wyglada

$$
@Ojciec Mateusz

Kadra kierownicza miała 2 dniowy jubel zwany szkoleniem. Magazyn w tym czasie normalnie pracowal, nic się nie zawaliło. Ciekawe czy jak magazyniera zabraknie będzie to samo? Kto tu bardziej potrzebny? Co do wigilii niestety tak to wygląda jak opisano. Jest bo jest, nic więcej. Firma pełna paradoxu, gdzie operator ma tyle samo lub więcej niż lider, gdzie ludzie jest za mało A działa, gdzie udt w 1 kolejności zrobił kierownik i operacyjny A pracownicy czekaja ( tych kilku szczęśliwców co mają nie liczę ci musieli mieć zrobione) gdzie..... można by ......

@$$

Operacyjny nie umie jeździć wózkiem więc po co mu udt? Chyba wiem o kim piszesz kolego o tych szczęśliwcach. Jeden z nich w życiu udt by nie zrobił gdyby miał zdawać normalnie. Ale klika to klika. Firma śmiechu warta. Poszerzaja kadrę? Najpierw niech ubytki uzupełnia

Larek
@Elf

żartujesz, prawda? Ciężko będzie się wyzbyć obrazu "chytrej baby z Radomia" mając z nimi do czynienia...

Santa Clause

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i nowego roku życzę wam większego targetu presji psychicznej może wtedy zrozumiecie że wasz czas w dsv nadszedł końca i zmienicie swoje życie na lepsze nie koniecznie w branży logistycznej. Były pracownik który ma zdecydowanie lepiej nie żałuję odejścia z tej wspaniałej firmy :-)

Co masz na myśli?

Ojciec Mateusz

Czemu nastała taka cisza...?? Chyba wszystko zostało powiedziane na temat tej firmy

@Ojciec Mateusz

Kto teraz zajmuje się bankomatami i bateriami ?

Gdzie jest raper?

A co nie ma zdzisia?

@7052 BRUTTO

Wielcy wspaniali pracownicy za wschodniej granicy na których wielka korporacja liczy. Ktoś tam z do skoku

@Ojciec Mateusz

No to nic, tylko życzyć... udanej inwentaryzacji -:)

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Solutions Sp. z o.o. - Pęcice

• Jak się pracuje w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Solutions Sp. z o.o.