DSV Solutions Sp. z o.o.

Opinie o DSV Solutions Sp. z o.o.

Magazynier.

U Nas w Vaihingen jest tak napięta atmosfera że ludzie po pracy wypadają z okna. Dosłownie. Ja swoim menedżerom niedalbym psa przeprowadzić przez ulicę bo jeszcze z premedytacją wrzucili by go pod koła pędzącego autobusu

Gosc

Witam Czy ktos pracowal w DSV w danii na magazynie? I ma jakas opinie? Pozdrawiam

Wesołych Świąt...

Śmieszna firma (usunięte przez administratora) nie zarządzanie. Jeszcze smieszniejsi są szeregowi ludzie pracujący tam za grosze. Ile teraz magazynier na start tam dostaje 4000 brutto? Oczywiście udt musi mieć. Tam kto miał pojęcie o pracy i okej w głowie dawno z tam tad odszedł. Pracują (usunięte przez administratora) którzy kochają pracować za grosze. Kucyk i Paweł lubią takich którzy mają 0 mniemanie o sobie

Anka

Jakiś czas temu odbyłam rozmowę rekrutacyjną na stanowisko biurowe. Obiecali informacje zwrotną niezależnie od decyzji, niestety nadal cisza, czy zazwyczaj dają znać czy zostawiają bez odpowiedzi?

A.
@Anka

Tam lepiej nie trafiać. W DSV ty jesteś nikim, jakiś numerek, to jest twoje imię. Już odrazu widać podejście do łudzi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
A.

Ludzie nie na swoich miejscach, HR nie wie jak wyrobić poprawnie dokumenty!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

General italia

Czy jesteś uległy. Czy chcesz mało zarabiać i pracować ponad siły. Jeśli tak to firma idealna dla ciebie

Jak wygląda obecnie praca na magazynie w DSV Pęcice ( zarobki, premie, wczasy pod gruszą, opieka medyczna, nadgodziny, atmosfera ) ?

Sarka Farka
@Kandydat

Nad godziny dla wybranych wczasy pod grusza brak premia jakąś jest opieka medyczna owszem dla robola płatna dla kierownictwa gratis atmosfera lipa. Zrezygnuj z kandydatury. Jak jesteś ciekaw poczytaj wcześniejsze posty

Jaki jest wkład kierownictwa DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ktoś

God job i poklepanie po ramieniu, to masz zawsze

Sarka Farka

Odpowiem na Twoje pytanie. Terror przez kierownictwo niższego i wyższego szczebla wielu pracowników odeszło którzy znali się na swojej pracy. Nawet nie chcieli ich zatrzymać. Motto dsv odszedł przyjdzie następny może uda się go wychowac

Lambadziara

Kto teraz rządzi na Biedronce?

Ojciec Mateusz
@Lambadziara

Nowy kierownik z ulicy

WSTYD

Nie wstyd Wam tak mało zarabiać ???

Fajkers
@WSTYD

Jaki wstyd nam tu dobrze

@Fajkers

A ile obecnie można zarobić na magazynie w Pęcicach ? Są jakieś premie, ile podwyżek w roku, ZFŚS ???

Jak w każdej firmie układy ukladziki masakra poprostu najpierw wycisną cię jak cytrynę a potem nara. Brak szacunku do pracownika dość że marna kasa to jeszcze cię zgnoją masakra jakaś. A liderzy myślą że są bogami czy co siedzą na tyłkach i nic nie robią siedzą na telefonach zamiast brać się do pomocy żenada. Dsv inwestycyjna 8 magazyn.

Viva la france
@Anonim

Jakiś czas nie pracuje w pecicach ale widzę że nic decyzyjni się nie nauczyli. Dwa ludzie powinni czytać komentarze widocznie nie docierało sami musieli się przekonać jak tutaj jest naprawdę. Po nas przyszliście wy po was przyjdą następni karuzela się kreci

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

Jak

O jakie stanowisko pytanie?

Balawelder

Możesz nic nie umieć ważne żebyś był uległy nie miał własnego zdania i słuchał się kierowników. To za miskę ryżu cie zatrudnia ????

MM

W żaden. Możesz naopowiadać niestworzonych rzeczy, a oni wszystko łykną. Papierów na rozmowie nie sprawdzają. To nie Cargoforte, gdzie Selmaj wertował papiery już na pierwszej rozmowie.

Mariusz Kurzepa

Dzień Dobry złożyłem cv do dsv oddzial pecice.Na magazyniera. Czy może ktoś mi odpowiedzieć jaka panuje atmosfera czy zarobki są dobre? Dziękuję za odpowiedz

Sebix
@Mariusz Kurzepa

Firma lipna nie idź tam!! Można ją nazwać Kolonia karna. Nikt tobie nie odpowie na temat warunków w pecicach bo zastraszyli ludzi. Ze niby wiedza kto wstawia komentarze. Pracują niewolnicy którym pasuje taki los. Ludzie co nic już nie osiągną a kierownictwo bazuje na takich bo wiedzą że nie odejdą wmawiają im że do niczego się nie nadają z łaski ich trzymają. Kto miał głowę na karku już dawno z tam tad uciekł.

G... wiedzą.
@Sebix

(usunięte przez administratora). wiedzą, kto pisze komentarze, bo gdyby Gowork ujawnił IP komputera, z którego poszła opinia, to byłby skandal, o którym pisałyby gazety ( co nie raz już miało miejsce ).

Anka

Jakiś czas temu aplikowałam na stanowisko biurowe do DSV Pęcice, obiecano mi informację zwrotną niezależnie od decyzji. Czy wiecie jak jest w praktyce bo nadal cisza..

Joe bidon

Siema dsvałowcy ???? Nadal pracujecie za drobne? Żyły nadal są wyprowane?

Pracowałem w firmie parę dobrych miesięcy i to co tam przeżyłem... od samego początku cały zespół za każdą pierdołę był zastraszany przez (usunięte przez administratora), że będą musieli się z nami pożegnać - co śmiało można nazwać Mobbingiem. Dodatkowo osoby zajmujące się działem HR w tej firmie chyba osobiście same nie do końca wiedzą na czym ich praca polega... Ciągłe telefony po nocach o każdą pierdołę... Umowy przedłużane są z dwutygodniowym poślizgiem - pracownicy pracują bez umów... Ludzie uciekają z tej firmy i wcale się nie dziwię ! DRAMAT ! !

Operator wózka

Ja również pracuję w Skarbimierzu i po tym gdy jeden z liderów, który zachowywał się skandalicznie, przestał tam pracować (bo wnioskuję, że chodzi o M.) atmosfera jest bardzo dobra. Przychodzę, robię swoje i mam płacone na czas. Kierownika nie miałem lepszego w mojej karierze dotychczas i nie mówię tego, żeby się przypodobać bynajmniej, tylko tak jest. Zarobki mogłyby być lepsze, ale zazwyczaj ta trójka jest z przodu. Jak ktoś ma UDT i szuka to mogę polecić DSV Skarbimierz. Pozdrawiam.

To nie Skarbmierz
@Operator wózka

Pisz sobie człowieku o Skarbmierzu w grupie o Skarbmierzu. a nie DSV Pęcice.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

Diabeł Boruta

Kolego only ukraiński :-)

Don Casio

Kolego dogadałeś się po ukraińsku w sprawie pracy?? Czy docenili twój angielski biznesowy?

Zrebak

Magazyn w pecicach stał się kraina mlekiem i miodem płynąca. Od dawna nie ma tu negatywnych opinii ????

Dureń z Grzybowa
@Zrebak

Pewnie mieli pogawędkę, że pisanie negatywnych opinii osłabia całą korporację, no a przecież DSV jest " naszym wspólnym dobrem, naszym drugim domem, o którego trzeba dbać, bo nikt nie będzie chciał tu pracować ". Ile ja takich pierdół i " klepania po plecach " oraz innych zapewnień przez lata w tej firmie się nasłuchałem. Zwykła socjotechnika.

Olo

Prymitywy kierownicy

Strzemieczny parówka
@Olo

Hehe kto tam teraz jest za kierownika? General,kubanczyk i jacys inni? (usunięte przez administratora) na kolkach

Załamany
@Strzemieczny parówka

A to Miruś nie jest już kierownikiem ?

Nowe autobusy M1 i M3

Cześć bidoki. Gmina Michałowice od 12/10/2020 uruchamia dwa nowe autobusy, dzięki czemu nie będziecie musieli jeździć trumną z Ukraińcami z Okęcia: (usunięte przez administratora)

Alien zwany kosmita
@Nowe autobusy M1 i M3

Wspaniała wiadomość!! Czekamy na info od kiedy będziemy musieli pracować w maseczkach na hali!!

Kelownik
@Alien zwany kosmita

Ja sam z siebie zakładał bym maseczkę w tym " światowym " środowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Solutions Sp. z o.o. - Pęcice

• Jak się pracuje w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Solutions Sp. z o.o.