Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Jolanta

W ostatnim czasie wiele komentarzy na tym wątku w sposób wyraźny odbiega od tematów, które są na nim najważniejsze. Do takich właśnie wpisów należy również i ten Twój. Bardzo Cię wobec tego proszę, abyś wypowiedział się o aktualnych warunkach zatrudnienia, które obowiązują Grupie Maflow. Czy pracodawca ten organizuje czasami jakieś praktyki i staże, przeznaczone dla młodych osób? Co o tym wiesz?

Lolipop33

Z tego co widzę ktoś ma straszny ból (usunięte przez administratora) najpierw był problem ze jeździ z dziewczyną z formowania A teraz ze chodzi na lutowanie, skoro się dziewczyny z lutowania szkolą to musi obserwować czy dają sobie radę itd. Gdyby zatrudniła się starsza osoba też by chodził nie wiem co za kadłubek to pisze. (usunięte przez administratora)

Twój wielorybek

Kierowniku R. Seat to Ci wiecej nie pali jak masz takiego pasażera? :) Też ważę ponad 70kg mną tez sie zaineteresujesz przystojniaku ?

Xyz
@Twój wielorybek

A słyszałeś/słyszałaś o czymś takim jak dzielenie kosztów dojazdów lub zwykła ludzka życzliwość? Sam podwoże znajomych bo i tak mam po drodze i jakoś o romansie nie mam mowy. Człowieku puknij się czasem w pusty łeb i może jak posłuchasz echo przez tydzień to coś dotrze.

@Twój wielorybek

Dziewczyna jest miła, dba o siebie, i pięknie sie maluje, sam bym chciał z nią jeździć do pracy, na jej miejscu nie przejmowałbym sie krytyką bo to zwykła zazdrość z czyjejś strony,zawsze znajdzie się ktoś taki. Pozdrawiam K.

@Twój wielorybek

IBrawo panie R zwolniłeś ustawiacza z cięcia tą decyzją położyłeś cały zakład. Powinieneś teraz sam się zwolnić każdy za swoje decyzje musi ponosić odpowiedzialność

Narq7
@TDR

Haha Panie K , nic nie robiłeś zakład tylko zyska, nie wspominając już o sprośnym pisaniu i podrywaniu kazdej dziewczyny oraz obgadywaniu pracownikow ;)

@Narq7

Właśnie widać jak zyskał sięgnąłeś dna Masz najgorsze wyniki ze wszystkich zmian położyłeś na łopatki zakład masz honor to się zwolnij. Sam jesteś plotkarzem widać po twoim wpisie powyżej. Jak mi coś zarzucasz to sam bądź mężczyzną i powiedz że nielegalnie przewidzisz swoją dziewczynę przez bramę mozna sprawdzić odbicia na ochronie.

@TDR

Haha,Nie poniżaj się już .

Kierownik R
@TDR

Do tej pory nie odpisywałem na takie głupie komentarze pod moim adresem ale już teraz przechodzisz samego siebie zastanów się na swoim postępowaniem a nie teraz obrazasz innych i co ty możesz wiedzieć o wynikach jak tylko się interesujesz czym innym zajmij się swoim życiem i szukaniem pracy bo swojej posady w Maflow nie u miałeś utrzymać i proponuję zakończyć temat mojej osoby i zająć się swoim życiem a nie innych. Także kierowniku palarni skoncz ten temat

@Kierownik R

Po pierwsze sam temat podtrzymujesz po drugie to tylko ty tu obrazasz innych ludzi po trzecie prawda w oczy kole. Popełniłeś błąd nie przemyślałeś decyzji do końca a wynik tego odczuwają wszyscy. Ciekawe ile będą kosztowały zakład nadgodziny za twoje błędne decyzje. Nie musiałem być ustawiaczem mogłem sobie spokojnie pracować na TDR miałbyś cięcie ogarnięte ale postąpiłeś jak świni .. .a. myślę że na tobie też się poznają wszyscy. Temat kończę i już o mnie nie usłyszysz. P.s. jak komentujesz to możesz dodać parę gwiazdek Maflow tak jak ja to robię

Technik
@TDR

Czyszek nie osmieszaj się (usunięte przez administratora) :) taka jest prawda że opierdzielales tylek każdemu, i do każdej pisales i probowales szans (usunięte przez administratora)

Biedak

Były wypłaty?

Baranie

Sprawdz sobie na kacie

Mat

Nie :(

Tu wypłaty zawsze ostatniego mozliwego dnia czyli 10- tego po południu

@Ona

Tu akurat się mylisz, często wypłaty są już 9 do południa na kontach a zdarzyło się że i 8 już były

Torunczyk

Szukam pracy na produkcji, ile można w tej firmie zarobić netto?

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Biedak

Były wypłaty?

Hihi

W porządku. A teraz napisz to po polsku:):):)

nowy

Witam, chciałbym zapytać jak wyglada praca na tz utrzymaniu ruchu w tej firmie jakie maja zarobki i jaka praca, warto składać cv?

Ahahshshs

Zarobki po ok rocznym okresie próbnym 3k brutto

qwer
@nowy

2250brutto bez premii i nie ma weekendów

UR
@nowy

Nie słuchaj głupot. Stawka to minimum 3200 zły. Roboto spoko fajna ekipa. (usunięte przez administratora)

Był wypłaty?

jjj

nie był

Zasiłek

Wypłata czy zasiłek?bo wypłaty jeszcze nie miałem tylko zasiłki dostaje w tej firmie. Trzeba szukać innej PRACY bo tu tylko puste obietnice a i tak nasi przełożeni mają nas gdzieś będą inne osoby nie zależy im na pracownikach.

qaz
@Zasiłek

Tak te wypłaty to na marne życie starczają, na zakupy po przecenach i jak są promocje. Nic nie można sobie zaoszczędzić, ledwie na koszty utrzymania starcza, które są coraz wyższe. Wypłaty spadły o 1/3 do zarobków z poprzedniego roku, jak sprawdzałem u siebie. Wypłaty stają się jałmużną za pracę w pocie czoła.

Abcd
@qaz

Powoli każdy dochodzi nawet ukrajna mysli o innej pracy

@qaz

Normy podnoszą a wypłaty do najniższej krajowej bo tyle musieli większość ludzi pracuje tu rok albo dłużej żadnego dodatku za doświadczenie czy staż więcej umiesz szybciej pracujesz to zapierdzielaj za dwóch taka tu cię czeka nagroda za doświadczenie czas się zwijać stąd po półtora roku pracy

Lutownica
@Abcd

Nawet Wodzianka Z Lutowania Zwolniła się. Powodzenia!!!!

Ona twoja
@Zasiłek

Jeśli sam kierownik z O3AA wszystkim jasno mówi ze jego ludzie produkcji nie obchodzą bo to mięso armatnie to czego się tu spodziewać. Trudno to nazwać już zakładem pracy. Dyrektor chwali się wynikami, kierownicy widząc ze durekcja ma wdypie ludzi wykorzystują ich sami urządzając sobie zabawę i prywatny folwark. B(usunięte przez administratora)

Wielkie bam
@Ona twoja

Powiem tak w tej firmie jest tak Tychy żądza nasze kierownictwo oraz osoby w biurach to tylko popychadla żaden z nich nie nadaje sie na stanowisko skoro 80% przyszlo tu na operatorów a potem awansy i beda sie trzymać swojch stołków naszym kosztem wiec nie liczcie na wysokie premię oraz pesie nigdzie nie jest idealnie a to jest przykład jak nie odpowiedni ludzie potrafia szybko zniszczyć nowa firme bylo bum a teraz szybke bedzie bam skoro jestesmy miesem to skat wezma inne mieso jak po 3latach maja taka opinie to jest pytanie dla zarządzających?

Tobwl
@Ona twoja

03AA z montażu?? Serio skąd takie info ze tak mówi??

Nic na siłę
@qaz

To znajdź prace za większe pieniadze na produkcji jak tak tu ci źle za 6tys albo więcej. Jak nie potrafisz to idź na bezrobocie nikt tu na siłę was tu nie trzyma kazdego da się zastąpić.

biuro
@Nic na siłę

masz racje Ciebie tez!!!! przede wszystkim takich powinno sie zastąpić!!Po kilku zdaniach widać ze nie masz nic do zaoferowania -głupkowaty filozof. W tej firmie co drogi taki ktory przez kablowanie lub rodzinę wkręcony na stanowisko blokujący etat dla ludzi zdolnych i wykształconych mających cos do zaoferowania.Firma kierowników i administracji po zawodowce lub czasem i po gimnazjum.A awansowanie ukrajniców na stanowiska z tą bile jakością i robieniem 5 rzeczy naraz poraża nie liczy się jakość,precyzja,dokładność,wydajność tylko szybko ,schowaj,upchnij,urwij a na końcu dowiesz sie ze to Twoja wina.Gdzie tu jakieś standardy zachodnie robota na zasadzie gnietsa nie lamietsa !!!

@biuro

Dokładnie szkolenia jakości to jedno a rzeczywistość to drugie byle jak najwięcej zrobić na zmianie w takim tempie pracy nawet nie masz czasu wyłapywać wad i to za zgodą kierownika lidera a później reklamacje przychodzą i to ty musisz się tłumaczyć kierownik ma w (usunięte przez administratora)

Gateox

Ej ludzie! Co tu tak cicho? Podwyżkę dostaliscie, czy co?

PatoStrimer

Co taka cisza, ludzie radujcie się, on wraca dopiero za tydzień hi hi...

?

?

Jest nowy

Znowu nam Tychy wybrały dyrektora tamten był dyrektorem deweloperem a ten to chyba był dyrektorem sklepu wędkarskiego bo w internecie nie istnieje. Malik brawo ale z ciebie ogar.

Płacz beybe
@Jest nowy

Bo to kolega kolegi kolegi co ma koleżankę, co ma kolega a on ma kuzynka ta z kolei ma wujka on ma szwagra a ten szwagier ma kolegę kolegi kolegi a tamte n ma brata a on szwagra co zna kolegę co ma koleżankę

Rysiek z Klanu
@Jest nowy

Też nie będzie długo, jest już ogłoszenie na olx z manpowera że szukają na dyrektora, karuzela kręci się coraz szybciej hi hi...

@Jest nowy

Dyrektor zatrudniony przez agencję pracy trochę słabo panie Romanie

Ktoś
@Rysiek z Klanu

Widziałem to ogłoszenie i wątpię żeby było z Maflow. Może nie uwierzysz, ale w Toruniu i okolicy jest więcej firm z branży automotiv. A o dyrektorze są w necie informacje, tylko trzeba dobrze poszukać.

Xyz

Jaki tam z niego ogar .

Ile może zarobić kontroler jakości?

@Adam

Kontroler mniej niż ustawiacz..

@Adam

Zarobki kontroli jakości od 3000 brutto + dodatki takie jak wszyscy otrzymują.

Kontroler od 3000 brutto + dodatki takie jak wszyscy

Poprawka - DO 3000

@Wera

Kontroler 3 tyś? Hahah nawet im się tyle nie śniło.

@Jakość

Pracuje, to wiem ile zarabiam i ile moje kolezanki zarabiają. Wiec jesli nie wiesz to sie nie wypowiadaj. W firmie są rózne stawki na róznych stanowiskach.

@Wera

Też pracuję w żółtej koszulce i wiem ile zarabiam ????

@Jakość

Widocznie mało ogarnięta jesteś i dlatego masz mniej. Idź i walcz o swoje, popytaj swoje koleżanki ile zarabiają i tak Ci nikt prawdy nie powie.

Gggrrrr
@Wera

Może i masz więcej. Ale nie dlatego że jesteś ogarnięta, bo nie jesteś, Ty masz ekstra dodatek za (usunięte przez administratora)

@Gggrrrr

Tak, w tym to jesteś wybitna ha ha....

@Wera

Haha walcz o swoje. Chyba w innej firmie pracujesz i nie wiesz jakie tu są realia.

@Jakość

Wiem jakie są realia i wiem ile zarabiam, zazdrość pojawiła się od Ciebie bo zarabiam trochę więcej .Pracuje w Maflow od samego początku wiec nie wiem skąd te pretensje. Każdy ma taka stawkę jaką sobie wynegocjował i na jaką zasługuje . Jesli masz z tym problem to się zwolnij.

@Wera

To nie była zazdrość. To była korekta Twojej wypowiedzi. Napisałaś, że od 3 tyś, a to nie prawda, bo nie każdy tyle zarabia. Nikt nie pytał "ile zarabia (usunięte przez administratora)?" Pytanie było ogólne.

Miki

A co to za tajność zarobków jak wszyscy o wszystkim wiedzą tylko nikt oficjalnie o tym nie mówi. Kodeks pracy zabrania degradacji wynagrodzenia. Kwota wynagrodzenia nie została ujawniona z imienia i nazwiska. Przypominam że, każdy ma prawo do wypowiedzi. Po to jest to forum aby pisać o takich rzeczach bo to są informacje dla przyszłych pracowników.

Sam on
@Wera

Ja też pracuję od początku tylko na Gate i uważam że mam bardziej odpowiedzialna pracę od CB bo zaopatruje produkcję jeżdżę wózkiem widłowy skanuje wydaje zlecenia i robię 2 bina i mam 2250 więc cieszę się że ty tyle zarabiasz

Gigadupa
@Wera

Wera pracuję trochę dłużej niż ty w tej firmie a w zakładzie w Toruniu od pierwszego dnia, a twój pierwszy dzień pamiętam również i nie byłaś od początku ;) nie sądzę że wszyscy zarabiają na to co zasługują, bo ty napewno nie zasługujesz na takie wynagrodzenie, razem z tym twoim wschodnim parchem co ludzi (usunięte przez administratora) Co niektórzy robią rzeczy ważniejsze i są nie zastąpieni w tym, a takich jak ty w tym zakładzie przewinie się jeszcze wiele, powiedz mi co wnosisz do firmy chodząc i sprawdzając czy detal jest dobry, pamiętaj że ludzi można nauczyć by wyłapywania takie braki, i taki brak jak ty wtedy nie będzie potrzebny, i proszę nie kłam tu na forum, bo tu też piszą ludzie którzy szukają pracy a zobaczą takie brednie co piszesz i zostaną wprowadzeni w błąd

Prezydentowa
@Gigadupa

Wy wszyscy wierzycie, że to pisze Wera? Przecież tu każdy może się podać za każdego i napisać co tylko chce, a Wy już korzystacie z okazji żeby obrazić.

SzkodaCzytać
@Gigadupa

Naprawdę ktoś myśli że rozmawia konkretnie z Weroniką na tym portalu? Dajcie dziewczynie spokój. Szkoda, że posuwacie się do wywoływania kogokolwiek do tablicy w taki sposób. Wszyscy wykonujemy swoje obowiązki najlepiej, jak potrafimy. Ta o której piszecie to akurat bardzo miła, serdeczna osoba starająca się jak może. Nie przypominam sobie żeby zrobiła komuś krzywdę. Związała się z kim chce i ma takie prawo. Łatwo ubliżać obcym ludziom w internecie, ale to co piszecie najbardziej szkodzi Wam. Czyni z Was po prostu złych ludzi. Słabizna. Co do wyłapywania braków przez operatorów: poprzedni rok pokazał nam, że operatora też niestety da się zastąpić. Lepiej, albo gorzej. Ale można. Da się zautomatyzować proces, można wymienić maszyny i pożegnać cześć techników i zmniejszyć zatrudnienie UR. Można zastosować inne metody zarządzania i zmniejszyć obsadę w biurach. Naprawdę chcielibyście widzieć jak zwalniane są kolejne osoby? Po co? Będziecie wtedy czuli się lepiej? Somsiad oberwał, dobrze mu tak? Jak mają traktować nas poważnie skoro pokazujemy taki poziom? Marzę o tym, żeby dostać małą podwyżkę, przyjść do pracy o 6, wyjść o 14 że świadomością że pracuję z serdecznym zespołem, gdzie nikt nie pluje mi w plecy. I w ten sposób za uczciwe pieniądze (nie jakieś ogromne kwoty) przepracować całe życie w jednej firmie, która zrobi ze mnie specjalistę. Obecnie uniemożliwia mi to firma i jak widać część koleżanek i kolegów z pracy. Weronika, wielkie pozdrowienia - pracuj spokojnie i nie przejmuj się. To samo dotyczy Pani Doroty. Jeśli ludzie w internecie czepiają się Pani wyglądu, to znaczy że niewiele więcej mogą zarzucić. No.. może fajnie byłoby jeszcze traktować ludzi troszeczkę bardziej ludzko , ale jak widać po tej stronie - nie mamy podstaw by czegokolwiek wymagać.

@SzkodaCzytać

Czyżby pani lider z jakości haha?

@Sam on

Gat to dopiero niepotrzebny dział

@Arr

Pani lider z jakości... kolejna miła i serdeczna osoba... hehehe

@Nowy

To w trakcie pracy zejdź z maszyny i sam sobie podwiez materiał, przynieś pojemniki, zeskanuj, wydaj zlecenia, przyjmij gotowy wyrób na gate i wróć na maszynę. Zobaczymy jak ci pójdzie, nie pozdrawiam

Sam on
@Nowy

Niepotrzebni to tacy jak ty w tym zakładzie

Pol

Jaki dział i zmiana?

Arr

Słyszał ktoś o podwyżkach 200zl od kwietnia? Prawda czy mit?

Per Jonsson
@Arr

Dostaniecie podwyżki w innej firmie haha tutaj każdego dnia zwalniają się ludzie nawet ci z Ukrainy a nasz mentor napisał przecież tutaj na forum że nikt tu na siłę nikogo nie trzyma....

Who

Bajka

Kokoko

Mit...

Ona z góry
@Per Jonsson

Stek bzdur podwyżki cały czas są kierownicy,obsługa,liderzy, administracja, ustawiacze -to grupy które dostają podwyżki. Tylko kilku ustawiaczy w ciągu miesiąca dostało spore podwyżki. Podobnie są premie ale dla wybranych wytypowanych przez kierowników. Fakt zabrano ludziom z produkcji jedyną możliwość dorobienia czyli nadgodziny i weekendy i Tylko głupi zostanie tu pracować na zmiany za 1900zl.Wszystkie te kombinacje to dzieło dyrektora B.który pierwszy powinien pożegnać tą firmę.Kabaretem jest ze Kłamią tu wszyscy od administracji po kadrę audity naciągane po kierowników,liderów itd. Szkoda ciężko pracujących ludzi karmi się klamstwami zakłady obłudy z nakazem -tylko nie mów nikomu.

Bundy

Śniły mi się wczoraj

@Ona z góry

Święta prawda

Wielbicielka z 03AF

Kocham Cię liderze z lutowania Saszko moja. Jesteś taki męski i odważny. Potrafisz postawić na swoim. Ukraińcy na kierowników! Looovvvv!!!!

@Wielbicielka z 03AF

Ktoś oszalał???

Hahah
@Hihi

Ktoś ma chyba żółte papiery haha

Pioter

Pracowałem jeden dzień, więc piszę opinię z perspektywy tak krótkiego czasu. To prawda, że jest dużo Ukraińców, ale w zakładzie w Toruniu - gdzie pracowałem - nie jestem wstanie stwierdzić czy jest ich większość. Dla mnie jednak to był najmniejszy problem. Moim kierownikiem był Polak. Na pierwszy rzut oka bardzo spoko gościu. Target był 1000, a ze względu na powtarzającą się usterkę maszyny poprosił chociaż o realne 400. Maszyna to była w takim stanie, że chyba mechanicy musieli pisać podania do konserwatora zabytków o pozwolenie naprawy... Wracając do targetu, to znam takie miejsca pracy, gdzie każą ci pracować na złomie i wymagają targetu 'z kosmosu', więc kierownik z Maflow jest całkiem zdroworozsądkowym ziomkiem. Moją teamliderką była Ukrainka z bardzo dobrym j. polskim. Trochę brzmiała jak Zaburzanie, ale nie było najmniejszego problemu w komunikacji. Swoją drogą było widać, że zna się na pracy. Moim trenerem na stanowisku był też Ukrainiec, ale on już gorzej dawał sobie radę z polskim. Komunikacja leżała, ale ze względu na łatwość pracy nie było problemu żeby się domyśleć, co ci chciał przekazać. Niemniej jednak nie powinien być instruktorem. Generalnie atmosfera na zakładzie całkiem spoko i ludzie też fajni. Po rozmowach z nimi wyszło na jaw, że normalna pensja to minimum. Czasem jak są nadgodziny, to można zarobić 2000 na rękę. Co ciekawe AAS ( czytaj ASS) - czyli agencja która mnie zatrudniała obiecała zarobki na poziomie 3000 na rękę. Oczywiście "do", ale raczej nigdy takich pieniędzy tam nie zobaczysz. W sumie, to czego spodziewać się po monotonnej, łatwej i nudnej pracy. Z rozmów z pracownikami dowiedziałem się też , że praca nie jest stresująca , ale za to góra panikuje jak przyjeżdża ktoś na inspekcję. Ewentualny pressing jest jak masz kierownika męczybułę. A bywają tam tacy ze spiętymi pośladami, ale w mniejszości. W szafkami i ubraniami nie ma problemu. Dostajesz od razu. Tylko inspektorka BHP okazała się niepełnosprytna i wydała do mojej szafki komuś innemu klucz i skradziono mi buty pracownicze. Nie ubolewam nad tymi butami, bo zrezygnowałem po pierwszym dniu, ale nawet nie usłyszałem 'przepraszam' i oczywiście moja wina. Chyba jej telepatycznie kazałem mieć (usunięte przez administratora) w papierach i wydawać 2 komplety kluczy obcym osobom do jednej szafki. Agencja AAS ( czytać ASS) też nie poczuwała się do pomocy w wyjaśnieniu sprawy, tylko wysłała mejla, a potem przyjęła retorykę inspektorki BHP o 'rzekomej kradzieży'. To, że (usunięte przez administratora) to pewnie nie miało wpływu na profesjonalne wyjaśnienie sprawy. ;) Ciekawe jakby to wyglądało gdybym zostawił w szafce portfel i komórkę... Reasumując: Praca na zakładzie niewymagająca w fajnej atmosferze, ale za ochłapy. ZA to w biurach siedzą nieprofesjonalne betony rodem z PRLu - a przynajmniej w biurze inspektorki BHP w Toruniu. Nie polecam tego miejsca do pracy chyba, że macie sytuację 'podbramkową' i lubicie jak giną wam rzeczy z szafki. Pozdrawiam

Who
@Pioter

Po jednym dniu pracy poznałeś i oceniłeś wszystko i wszystkich? Ciekawe jak to ci się udało w tak krótkim czasie dokonać rzetelnej oceny firmy, maszyn i ludzi a także stosunków jakie panują.

Terminator

Zapraszam do strajku w postaci masowego zachorowania, coś na podobe psiej grypy nie tak dawno gdy policjanci walczyli o swoje, zaczynamy 25.03.19r wszyscy idziemy na zwolnienia, bierzemy urlopy na żądanie, oddać krew czy Bóg wie co, pokażmy że to my ludzie na produkcji tworzymy ta firmę i robimy dla niej pieniądze, co jeszcze nam zabiorą te nowe rządy

Lambdalamdba
@Terminator

Lepiej od kwietnia, może trochę później ale przynajmniej marnej premii absencyjnej i motywacyjnej nie stracimy

@Lambdalamdba

A jaka jest premia motywacyjna?

Małe
@Terminator

To nic nie da po pierwsze i tak wszyscy nie pójdą na l 4 a po drugie ci na górze są za tępi żeby zauważyć o co chodzi

pawel
@Osrrwt oo r

dramatu nie ma

ZawszeZwami

Z smutkiem ale trzeba było podjąć decyzję odejścia z tej firmy, niedługo mijały by trzy lata pracy w maflow które będę dobrze wspominać, tak jak ludzi których tu poznałem, nie wszystkich ale jest wielu dzięki którym z chęcią wstawalo się codziennie rano i szło do pracy. Dziękuję wszystkim za bardzo fajne dwa lata z wami tu w Toruniu. A do kadry zarządzającej "szanuj i doceniają pracownika swego, bo nie będziesz mieć żadnego" ???? nikt tu nie zostanie za te psie pieniądze które placicie ludzia, ucinajac nadgodziny uniemożliwiacie ludzia uczciwie zarobić godziwe pieniądze które starcza na w miarę normalne życie. Nie myślałem że kiedyś się zwolnie sam stąd ale nadeszlo to że będzie trzeba podziękować za współpracę i zacząć nowa przygodę w nowej firmie. Wielu z was pamiętam pierwsze dni w pracy i aż serducho boli ze trzeba się przenosić gdzie indziej. Dziękuję jeszcze raz za miłe chwile spędzone z wami w pracy

@ZawszeZwami

Powodzenia Ci życzę w następnej firmie. Ja też już prawie 3 lata i premii nie miałam ani razu.. Ta firma spada na dno... Też już planuje wyjazd za granice

Klejarkowy
@ZawszeZwami

Szkoda że odchodzą ludzie, bo praca fajna jak i ludzie tu, ale zarobki bez nadgodzin są śmiesznie, sam już wysyłam cv po firmach i byłem na rozmowie gdzie mogę zacząć od początku kwietnia a zarobki bez porownania, tyle co tu zarobie brutto to tam dostaje na start netto, nikt nie zabrania nadgodzin a wręcz się cieszą że ludzie chcą przychodzić w sobotę sb dorobić. Tu raczej się nic nie zmieni chyba jedynie na gorsze

Łobuz
@Klejarkowy

Daj namiary na te firmę

Ja czekam do kwietnia jak nie będzie podwyżek to odchodzę po prawie 2 latach... Trzeba iść tam gdzie jest lepiej a nie czekać na cud

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.