Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Gosc

przyklad do pana kosta i piotrowskiego!!! jeden z wielu z olx kazdy jeden przyklad na starcie w kazdym zakladzie przebija zarobki z tej fabryki!!!! wszedzie na dzien dobry proponuja po 2800 minimum czy to na wozkach czy na produkcji Operator wózka widłowego. Toruń, Kujawsko-pomorskie Dodane o 12:03, 28 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 508112101 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Szukasz zatrudnienia w Toruniu? Zależy Ci na długiej współpracy? Zgłoś się do nas! Zatrudnimy 5 operatorów wózka widłowego do centrum logistycznego na terenie Torunia. Wyślij sms o treści OPERATOR na nr tel. 607 308 901 - oddzwonimy do Ciebie! :) oferujemy: - umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą zatrudnienia , - wynagrodzenie 2800-340 0 brutto miesięcznie, - możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na rozrywkę. zadania: - obsługa wózka widłowego, - przygotowanie towaru do wysyłki, - prace magazynowe- paletowanie, streczowanie. oczekujemy: - uprawnień na wózki widłowe, - gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (wolne weekendy), - motywacji.

TakSobieCzytam
@Gosc

Jak tam magazyn obsługuje firma zewnętrzna i to w ogóle nie jest ich ogłoszenie. Ściema w (usunięte przez administratora) xd

@Gosc

To skoro jest tyle ogłoszeń to zmień tą pracę jeżeli Ci nie odpowiada :) Nikt Cię tutaj przecież nie trzyma siłą. Nie pozdrawiam.

Ulo
@Pracownik pana K i P

A ty Wojtuś jak tak ci dobrze i dużo zarabiasz kup sobie papierosy w końcu

@Ulo

Nie mam na imię Wojtek :o

Ona
@Pracownik pana K i P

A kto będzie za..... na wasze pensje

@Ona

Każdy pracuje na swoją pensję.

samson

Udanej zabawy dla grubych ryb w końcu audyt zaliczony:) bawcie sie za nasze a czarnuchom zwykle podziekowania wystarcza i wszyscy beda zadowoleni pozdrowienia dla kierasow!!!!

Bbc
@samson

Dobrze napisane ludzie już mają dość wyzysku może w końcu coś się zmieni trzeba wziaść się do kupy inaczej będziemy murzynami pamietajcie przyjaciele w pojedynkę nic nie zwojujecie poza tym oni maja nas wszystkich gdzieś najważniejsze ze im kasa się w kieszeni zgadza ale co za nasze premie i z naszego socjala na balety chodzą to bezcenne nikt im tego nie odbierze a ty dymaj cały miesiąc i masz wielki h...:)

Bbc
@samson

Ałdyt

Idzie audyt czas pokazać jak się pracuje za najniższą.

wszystkie zmiany się trzymamy

Maflow, Maflow mój kolego każdy mówi to nic złego. Kieras goni, lider krzyczy, narzędziownia śruby liczy. Tu wypłata się nie zgadza, każdy z każdym cię obmawia. Na stołówce jeść nie dają, alkomatem wciąż badają . To wypadek, awantura, w lucie zbyt widoczna dziura., Rurki tłuste, wciąż za krótkie tedril równo ci nie utnie. CBSka jest imprezka, wiosło, dima, kto wytrzyma? Audyt idzie co to będzie, znowu zmiany na urzędzie . Kleju wąchnij, załóż gumę w mig z montażem zrób fortunę . Pakowanie cię spowalnia na zebraniu będzie pralnia. Jeśli chcesz mieć głowę zdrową rąbnij krechę odstresową.

Ten jeden
@wszystkie zmiany się trzymamy

Ironicznie ale prawda.

@Ten jeden

Ale przecież dealera już dawno nie ma a wy nadal kreski walicie? Czyżby ktoś tu na kogoś nakłamał?? Oj Marta nie ładnie. Spoko my nadal pamiętamy naszego kolegę Piotrka, karma kiedyś do ciebie wróci ;) a tak swoją drogą widziałem go ostatnio, kazał cię pozdrowić środkowym palcem zaklamancu.

@wszystkie zmiany się trzymamy

Super!!!

Pamiętamy
@Xyz

„Dealerze” już dawno zakończyłeś prace w Maflow. To po co ciagle wchodzisz na tego goworka i komentujesz. Zajmij się nowa praca, żeby Cię znowu nie zwolnili „bo nie pasujesz do ekipy” ;)

Haha

A Pelikany wierzą jak w Boga

Ktoś wami zmęczony.
@Pamiętamy

Ludzie ogarnijcie się, każdy komentarz który uderza w Martę nie musi być pisany przez Piotra. Nie macie swojego rozumu? Ciągle tylko piszecie, że to on. Trochę was zdziwię to nie on i tak między nami z tym zwolnieniem to kit który wymyślił specjalnie dla was bo wierzycie we wszystko i sprawdzał kto z was rozpowie to po Maflow. Nie zdaliscie egzaminu, tak swoją drogą to ja go nadal lubię i czasem wychodzę z nim na piwo. I Piotr miał co do was rację, w Maflow nie ufa się nikomu, a ta sytuacja z '' nie pasowaniem do ekipy'' to potwierdza. Za wizję awansu lub lepszej płacy połowa z was by zjadła własne odchody lub zabiła własną rodzinę. Czasem się zastanawiam co jest w tej firmie takiego, że ludzie tracą człowieczeństwo i wzajemny szacunek do innych i samego siebie. Ja w przeciwieństwie do was codziennie rano potrafię spojrzeć w lustro i powiedziec, że jestem sobą cały czas i się nie zmieniłam. Wiecie co jest najtrudniejsze w tej pracy? Ludzie. Każdy z was na początku jest miły i szczery po pewnym czasie stajecie się zaklamani,fałszywi i dwulicowi patrzę na to z boku i mam ochotę rzucić tę prace, co z resztą nie długo uczynię. Ciągle walczycie między sobą o lepsze posady lub chody u przełożonych, tylko po co? To czyni z was lepszych? Daje wam poczucie przewagi nad innymi? Sory to nie dla mnie dlatego stoję cicho na swojej maszynie i tylko patrzę na was obiektywnie i widzę jak zaklamani jesteście. Wielu z was widzę jak najpierw jesteście przyjaciółmi, a później jeden na drugiego nadaje jak katarynka. Zastanówcie się nad soba, może to poprawi pracę w tej firmie bo jeżeli zarząd nic nie robi to może chociaż my się postarajmy coś poprawić. Dziękuję za uwage! A na koniec wracając do Piotra jego przyjaciolmi też byliście jak mógł wam dać jakąś korzyść z tego, a teraz rąbiecie mu tutaj tyłek i w przeciwieństwie do was on nadal jest taki sam jak wtedy gdy go poznałam dzięki tej pracy. I tak, teraz możecie napisac, że to pisał też on ;) pozdrawiam bardziej myślących. Miłej pracy i poprawy własnego zachowania w pracy.

Pikachu
@Pamiętamy

No tak bo przecież pani kierownik nie ma więcej wrogów w firmie. Dla każdego jest miła i jakby mogła to by serce na dłoni oddała. Szkoda tylko, że czasem jest odwrotnie. Dla mnie też ostatnio była chamska, takie typowe zachowania dla kierownictwa tej firmy. Specjalne szkolenia im chyba z tego robią i premie za to dają. Na zabreniach się chwalą ile to osób potraktowali jak bydło i ten kierownik który w miesiącu ma najwięcej to premia +1000

Baltazar
@Pikachu

Nie tylko serce:D

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Witam chciałem zapytać odnośnie pracy czy jest tak okej ciężka praca? Słyszałem że nawet sporo dodatków jest premia uznaniowa, bhp, brak absencji itp. Ile tak zrobicie na miesiąc do r 6ęki szczerze z tymi dodatkami??

Rrrrr
@Nowy

Dam ci radę idź gdzie infziej. Bo się za pół roku psychicznie będziesz leczył

Pan pikuś

Łezka w oku mi się kręci wokół sami konfidenci. Coś usłyszy coś przekręci, w Maflow życie wciąż się kręci. Bo gdy nuda bierze z rana oskarżę o coś kogoś będą jaja. Już kierownik dość wkurwiony oj kolego jesteś zwolniony. Choć przyjaciel był to nasz nadszedł jego w Maflow czas. My spokojnie poczekamy (usunięte przez administratora) ostro obgadamy był potrzebny to nasz zuch jest zwolniony to już wróg. Taki marny w firmie los tu przyjaźnie trwają chwile, przecież po to człowiek zyje. Bo pozory przecież mylą o posadę się tu biją, swój swojego (usunięte przez administratora) przyszedł obcy jego ta posada my sumienia już nie mamy no bo w Maflow obiecali. Nie spełnione obietnice w Maflow tak jak w polityce. Lud karmiony złudzeniami normę robi Zarabiamy! My szczęśliwy tam u góry  zwolnieniami postraszymy. Firma działa to się chwali napędzana złudzeniami.

Zwiadowca

Uwaga! Na Tychy szykuje się najazd barbarzyńców z Chełmka bo przedpole jest już oczyszczone...

Alum
@Zwiadowca

Już są na Tychach !!!!!

Austriacki akwarelista
@Zwiadowca

Rok temu też u nas byli. Strasznie namieszali swoimi głupotami.

Alum
@Austriacki akwarelista

A na Tychy na stałe przybyli .

Auuuuu

I dziś nastał dzień żeby zrezygnować z pracy, życzę wszystkim lepszej pracy!

Pracowałam 2 dni

Wymagania jak z kosmosu za najniższą krajową rotacja większa niż na dworcu w toruniu dziwię się że ten zakład jeszcze nie upadł a najlepsze to że właścicielem jest jeden z najbogatszych Polaków mało się dorobił że żałuje ludziom parę złotych dołożyć gdyby to jakiś Niemiec albo Rusek był właścicielem ale Polak Polaka tak w du... rucha wstyd

nie ma kubków pij wodę z kranu
@Pracowałam 2 dni

Kiedyś było lepiej wystarczyło, że przyszedłem do pracy i szef się cieszył, że jestem, a teraz nie wystarczy już obecność jeszcze w tej pracy muszę coś robić a nie tylko siedzieć, PORAŻKA!! Pójdziesz na przerwę posiedzisz dłużej ze 3 minuty, no max pół godziny i już pretensje i przesłuchanie. Papierosy kupuję, żeby palić a nie trzymać w kieszeni, więc sporadycznie bywam na palarni i zawsze się znajdzie jakiś co się przyczepi, że już 6 czy tam 7 raz mnie widzi na fajce. I tu pytanie Po co kierownictwo postawiło palarnie? No chyba po to żeby z niej korzystać? Więc należy się raczej pochwała za prawidłowe wykorzystanie zasobów firmy a nie nagana. Ogólnie zakładu nie polecam, idę na bezrobocie a wy pracujcie ciężko bo z waszych podatków mój zasiłek. Pozdro

Ulo
@nie ma kubków pij wodę z kranu

To co niektórzy zarobili tu w grudniu było bardzo zbliżone do zasiłku dla bezrobotnych

Dno dna
@nie ma kubków pij wodę z kranu

Tylko szkoda że nikt nie spruje się do kierowników ( czytaj Łysy i Darek z 01 ) ktorzy chodz na fajkę co pół godziny. Gdzie tu sprawiedliwość skoro każdy po 2 razy na zmiane to dotyczy ro każdego bez wyjątków! Nie pozdrawiam.

ktoś
@Ulo

Prawda

Administracja
@Pracowałam 2 dni

Tu polak polaka hmmm Najlepszy w tym jest pewien kierownik którego inni dawno kierownicy powinni w ucho wychlastac, szkoda ze nie mają świadomość co ta szyja do głównego na kadrę i kierowników gada by tylko umowę dostać. Przeraża to jacy ludzie tu pracują.

Klop

Na święta nic na premię roczną też się nie zanosi ogólnie żenada

Bum
@Klop

Hu.. im wszystkim w (usunięte przez administratora) dziś sobota wypijemy za błędy, za błędy na górze.....

P....

Odradzam każdemu lutowanie gdzie liderem nie jest Polak tylko imię zaczynajace się na s ....(usunięte przez administratora) nie powinien być liderem

rapidka
@P....

Jakoś nie zauważyłam, żeby ten lider czegoś niezwykłego wymagał. Stoisz na maszynie robisz swoje i idziesz do domu. A to, że goni kombinatorów, żeby robili co mają w obowiązkach a nie biegali po hali co chwile to raczej + a nie -.

Xyz

Nie wierzę, że to pisze ale Karaś na kierownika produkcji!!!

Żart

Mariusz
@Xyz

Z tego co ja widziałem, jak tam do pracy się przyjmowałem i trafiłem na gięcie do niego, to tylko chodził bez sensu, i szukał siebie, z resztą jak większość tych kierowników.

Ciekawa

Heja, mam pytanie jak ma na imię ten blondynek z lutowania? pracuje chyba w dziale technicznym.

@Ciekawa

Kuubus lub Piotrek zależy czy chodzi o niższego czy wyższego z nich

Pjoter

Piotrek nie pracuje już z 5 miesięcy XDDDDD

@Pjoter

To dlatego go już dawno nie widziałem . Myslalem, że nie wychodzi z biura

finting
@Ciekawa

Kuubus nie mam na imię. Nazywam się Jakub dla znajomych Kubuś proszę nie szponczcie mi za plecami tylko ze mną jak z człowiekiem można prosto w oczy poproszę pozdrawiam normalnych.

Dno dna

Do momentu kiedy nie zmieni sie kierownictwo nic tu się nie polepszy. A pierwszy powinien polecieć Łysy z montażu bo wgl sie nie nadaje na kierownika.

Żenada

Maflow to jedna wielka żenada, każdy pod kimś kopie dołki, jedni trochę lepiej trzymają te łopatę i wyrzucają na bruk osoby, które mają doświadczenie w tej pracy oraz wiedzę o procesach. Wolą zatrudnić nowe nic nie nauczone osoby które narobią miliony braków i problemów.... Długo tak nie pociągnie ta fabryka. Ludzie szukajcie nowej pracy!!!

Anonimek

Już jakiś czas temu zakończyła się moja współpraca z Maflow. To co się działo tam przechodziło moje pojęcie momentami, także ogólnie nie polecam. A do pracujących obecnie pytanko, co myślicie o całym dziale jakości z kierownictwem jego na czele?

@Anonimek

Co niektóre nadają się to testowania jakości w fabryce wibratorów, może nie byłyby takie spięte ;)

Nie ważne kto

Wszyscy wszystkich tu pociskaja.... Lecz najwyższy czas pokazać że Maflow to nie tylko zło. Wczoraj w Ciechocinku doszło do pożaru w mieszkaniu tym mieszkał pracownik z formowania, w drugim zalanym mieszkaniu pracownik z UR .... Na pewno warto będzie im pomóc. Myślę że każdy grosz się przyda.

No właśnie odnośnie zarobków kiedy doświadczony pracownik będzie zarabiał więcej niż nowy nie chodzi o żadną premię tylko o podstawy wynagrodzenia bo takich powinno się doceniać tylko nie po znajomości a po przepracowaniu jakiegoś czasu w tej firmie

Zdenek Smetana
@pracownik

Ja się pytam co na to związki zawodowe?

Małe
@pracownik

Nowi pracownicy zatrudnieni przez niektóre agencje pracy mają większą stawkę niż starzy maflowicze

Ktos
@Małe

Pracownik z agencji ma 2350 a pracownik zatrudniony przez Maflow 2250... Mądre (usunięte przez administratora) mądre...

Jolanta
@pracownik

Nowo przyjęte osoby mogą mieć wyższe kwalifikacje od osób już zatrudnionych. Mogą one mieć również bogate doświadczenie, jak też po prostu wynegocjować wyższą stawkę. Rozumiem, że osoby, które pracują już długo, mogą być niezadowolone z takiego stanu rzeczy - może warto grupowo porozmawiać z pracodawcą na temat podwyżki?

@Jolanta

Tak warto porozmawiać, tylko trzeba to zgłosić, by takie zebranie zorganizowano. W pojedynkę nic się nie zdziała a cała grupa może coś wskóra. Trzymam kciuki za zorganizowanie takiego spotkania.

@Ktos

Jaka agencja daje takie stawki?

@Zdenek Smetana

Związki są w Tychach w Toruniu nie wiem, kto jest przedstawicielem związku zawodowego, warto by poznać takiego przedstawiciela.

@Ktos

No właśnie o co tu chodzi?

Bzyk
@Ktos

W każdej firmie tak jest że nowy pracownik ma wyższą podstawę to nie tylko w tu tak jest

@Bzyk

Pierwsze słyszę w jakich ty firmach pracowałeś /pracowałas

Bzyk
@Ct

W dużych i nie przez agencję tylko normalnie przez firmę

@Bzyk

To ja chyba w innych bo po roku była podwyżka i to parę stowek

@pracownik

To jest Maflow tu cię ruch.. w du.. bez wazeliny to nie wyrywaj się z budy nie proszony bo usłyszysz że masz wypier.. tam u góry mają głęboko gdzieś ile ty pracujesz, ważne że im się zgadza co miesiąc a ty masz robić za to co dają a jak się nie podoba to albo odejdź albo oni to zrobią za cb. Nie ważne że wiesz i umiesz więcej niż nowi zgodziłeś się za najniższą to teraz za nią rób oni nie chcieli to dostali więcej kim ty w tej firmie jesteś żeby się o swoje upominać? Tak to w skrócie wyglada...

@pracownik

No właśnie gdzie zapowiedzi Pana Romana. K. z artykułu z nowości z lipca 2017 r. o zarobkach 2.300 do 2.700 zł brutto w nowo otwartej fabryce maflow w Toruniu to my teraz po 1.5 roku pracy mamy najniższą krajową 2.250 brutto panie Romanie z gęby (usunięte przez administratora) się nie robi

Najgorzej

Ta firma schodzi na psy.... najpierw zmiana zarządzającego później inni dyrektorzy w poniedziałek ta młoda z kadr... Szkoda dziewczyny bo zawsze pomogła jak umiała.

stary wyga
@Najgorzej

Serio ją wywalili????

Nic
@Najgorzej

Kuźwa znów będzie problem z wykładami jak na początku istnienia tego zakładu....

Nic
@Nic

Z wypłatami'

Polak
@Nic

Polać mu! Dobrze gada. Została tylko ta wredna baba. Nic nie pomaga i stałe tylko pretensje do świata że coś ma zrobić... żenada

StałyBywalec

Wstydu nie mają, żeby kazać pracownikom przebierać się na korytarzu...

Osrrwt oo r
@StałyBywalec

Przebierać na korytarzu a jeść na stojąco bo w stołówce za mało krzeseł

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.