Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fortum Marketing And Sales Polska S.A.

paprika

mi sie podobała praca tutaj, przyjemnie, uczciwie jak dla mnie same plusy :] Wypłaty mnie zadawalają a to najważniejsze!!!

Antek97

Solidna, rzetelna firma. Bardzo polecam prace w Fortum. Można zarobic bardzo fajne pieniadze. Nie jest to zwykła sprzedaż, ta praca ma w sobie to coś, że chce się do niej chodzić. Do tego sporo się nauczyłem.

stefan

Mi się tu pracuje dobrze. Nie będę zbędnie słodził, po prostu zwykła praca, wszystko jest ''poprawnie''.

xD

Fortum to zajefajna firma. Takiej atmosfery jak tam nie doświadczysz nigdzie indziej! Bardzo fajne prowizje, bardzo fajni przełożeni. Ten okres w moim życiu był szalony i praca też HEHEHE

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca od początku nie budziła zaufania, zachowywała się bardzo nonszalancko. "Kilka" rozmów mam już za sobą i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do kandydata. Rozmowa tylko w jedną stronę - rekruter ma swoje racje i kompletnie ignoruje co się do niego mówi. Na rozmowie dowiesz się, że najważniejsze dla Ciebie są pieniądze - nie ważne jakie masz zdanie na ten temat. Po prezentacji jak wygląda praca (tutaj tylko zarys) i ile to nie zarobisz w firmie (tutaj za to cały wywód: Panie tu się zarabia 10.000 zł i więcej jak się chce) czas na Twoje pytania. Uwaga to podstęp! Tak naprawdę to rekruter nie chce żadnych pytań. Odpowiada zdawkowo, kompletnie nie na temat albo nie odpowiada W OGÓLE. Tak! gdy pytanie się nie podoba (wytknięcie błędu logicznego) Pan potrafił patrzyć się pusto przed siebie lub na Ciebie i sprawę przemilczeć. Chcesz się dowiedzieć więcej - wszystkiego dowiesz się w pracy. Nie próbuj wyciągnąć tego od pana z rekrutacji, bo staje się bardzo drażliwy i wyraźnie dłuży mu się ta rozmowa. W tym miejscu się poddałem i zrezygnowałem. Rozmowa jednak nie była bezowocna jak widzę, gdyż ze strony zniknęło wiele nieprzychylnych komentarzy i diametralnie podskoczyła ocena pracodawcy. Pozdrawiam. :)

Takie jak wszędzie + czemu pieniądze są najważniejsze? (jeżeli uważasz inaczej, rekruter Cię naprostuje)

Wujek dobra rada

Co tu dużo mówić, wszystko w porządku. Praca, wypłaty, prowizje, atmosfera, ludzie. To dobra firma, moim zdaniem jak się tu pracuje to się wychodzi na plus, pod wieloma względami

Flamingo

Fortum jest spoko. Mi odpowiada taka praca. Nawet nie musze sie w niej jakos specjalnie wysilac, ale to moze dlatego, ze umiem sprzedawac.... Polecam kazdemu kto juz pracowal podobnie. Stawki maja dobre, prowizje tez.

;)

Fortum jest spoko. Dobra praca, dobra kasa. Jest wporzo. ;)

Easy

Dobrze mi sie tu pracuje, co prawda niedawno zaczelam, ale na razie jest w porzadku.... Płacą w terminie, mam spoko kolegów, chętnych do pomocy.... Nie ma co narzekać.

Konik

Fortum to dobry pracodawca. Uczciwy, wyplacalny, traktuje swoich pracownikow bardzo w porządku. Dlatego praca w tej firmie wiele dla mnie znaczy.

xXx...

Podoba mi sie ta praca i firma i tyle. Nic dodać nic ująć.

larc

W fortum dobrze się pracuje. Drugi raz jestem przedstawicielem handlowym i tutaj jest mi lepiej niż w poprzedniej firmie. Są wyższe prowizje i lepsze podejscie do pracownika. Poza tym wszystko zgodne z tym co na umowie.

bartłomiej

Ide w tym tygodniu do nich na rozmowe. Nie będę pyatc czego się spodziewac, bo pracuje tam dwójka moich przyjaciol i mowią ze bardzo spoko praca. Płacą w terminie, traktuja z szacunkiem, jest mila atmosfera. Do tego godziny pracy są spoko.

olga

Praca w tej firmie to fajna przygoda i fajne doświadczenie. Mi to duzo dalo w cv, duzo sie tu na prawde nauczylam. Polecam samemu sprawdzic.

Maciej K.

Byłem na rozmowie i jestem dobrej myśli ;D Godziny pracy mi odpowiadaja, prowizje jeszcze bardziej. Mam nadzieje, ze sie nadaje to tej pracy i mnie przyjmą, hehe. Ogólnie rozmowa była miła i rzeczowa.

Łukaszko
@Maciej K.

Ja też byłem, podzielam zdanie kolegi. Profesjonalnie to wyglądało. Wydaje mi sie, że spełniam wszystkie ich wymagania i dobrze wypadłem. Tak więc Fortum- uważajcie, nadchodzę! (mam nadzieję ;>)

Z miasta

Ogólnie do tej pracy namówił mnie znajomyy.... Trudno bylo mnie przekonac, bo nie lubiłem pracy z klientem i totalnie nie mialem pod tym kątem doświadczenia... No ale stwierdziłem, ze raz kozie śmierć - zaryzykuję. I powiem, że jest ok, nawet trochę polubiłem to co robię. Myślę, ze na razie tu zostane, bo mam spoko kase i wyrozumialych przelozonych.

Damian O.

Polecam tą tego pracodawce, bardzo dlugo tu pracowalem i bylem zadowolony. Po prostu dobrze płacą, terminowo. Kiewonictwo bardzo w porządku. Godizny pracy też mi odpowiadały

bigos

Lubie prace w fortum, po porstu. Zawsze lubilem prace z ludzmi, z klientami, mam do tego dryg. A tutaj na dodatek są fajne prowizje i spoko przełożeni. Tyle w temacie.

Hehehe

Ludzie tu s (usunięte przez administratora) prowizje! Pracuje tu pol roku i to pierwsza moja praca w ktorej robię konkretny pieniądz. Polecam kazdemu kto umie i lubi sprzedawac. Na prawde kurde tutaj jest spoko hajs. Do tego wszystko jest na luzie, no bardzo mi sie tu podoba

Emil
@Hehehe

Dodałbym jeszcze, że w tej firmie są perspektywy rozwoju ;) A tak to się ze wszystkim zgadzam!

he's

Polecam w tej firmie. W porównaniu z konkurencją tutaj płacą dobrze i traktują bardzo w porządku pracowników. Jestem zadowolony i polecam.

tajemniczy gość

Pracuję w tej zacnej firmie i baardzo mi się podoba. Wszystko na +++++++! Hehehehe, fajna praca, polecam samemu to sprawdzić ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Marketing And Sales Polska S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortum Marketing And Sales Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Fortum Marketing And Sales Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortum Marketing And Sales Polska S.A.