AUTOPROCES

Opinie o AUTOPROCES

wertos

wszystko rozplanowane w czasie jak nalezy

mateusz

super firma, polecam

Grzesiek

Polecam w 100%. Obsługa profesjonalna i fachowa. Współpraca układa się bardzo dobrze!

@Grzesiek

Witaj Grzegorzu. Dziękujemy za Twoją opinię i polecanie. Miło nam, że doceniasz naszą pracę. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces

Remek

Ja zostawię tylko krótki komentarz - polecam! Nie ma co się rozpisywać, bo to solidna firma :)

@Remek

Dziękujemy za ten krótki, acz miły komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko KIEROWNIK SPRZEDAŻY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pablo

Wykonanie na najwyższym poziomie, dopasowują się do potrzeb klienta, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

@Pablo

Dziękujemy za opinię. Miło nam czytać o zadowoleniu naszych klientów. Tak jak piszesz w komentarzu, zawsze staramy się dopasować nasze działania do potrzeb klientów. Służymy również radami technicznymi. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces

Karol

Współpracuję z nimi praktycznie od początku jak otworzyłem firmę. Znają się na swojej robocie jak mało kto.

@Karol

Witaj Karolu, Dziękujemy za Twoją opinię. Zawsze staramy się podchodzić w pełni świadomie i odpowiedzialnie do naszych klientów. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Z pozdrowieniami, Zespół Autoproces

Łukasz

Jakość to jest to, co ich odróżnia od ich konkurencji. Firma dostarcza nawet największe zamówienia.

@Łukasz

Dziękujemy za przesłanie opinii, Niezmiernie nam miło czytać takie komentarze. Ze swojej strony możemy dodać, że nieustannie chcemy podnosić standardy zarówno obsługi naszych klientów, jak również standardy zatrudnienia dla naszych pracowników. Pozdrawiamy Zespół Autoproces

Papriko88

Firma zdecydowanie godna polecenia!

@Papriko88

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcony czas na pozostawienie komentarza. Pozdrawiamy Zespół Autoproces

Tomasz

Z perspektywy Klienta mogę się wypowiedzieć jedynie pozytywnie. Współpraca układa się bardzo dobrze!

@Tomasz

Dziękujemy Tomaszu za Twoją opinię. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy. Pozdrawiamy Zespół Autoproces

Eryk

Super jakość, wysoka kultura, pełen profesjonalizm

Wojas

Uważam, że firma Autoproces jest bardzo przyszłościowa. Widać że uporządkowali swoje sprawy między innymi dzięki pożegnaniu się z częścią załogi. Niektórzy nie byli w stanie podołać swoim obowiązkom, a inni myśleli bardziej o swoich interesach niż o firmie. W każdym razie firma z bardzo dobrym portfolio i doświadczeniu. Na pewno w tej firmie można się dużo nauczyć ponieważ robią różne projekty głównie z zakresu maszyn i stanowisk zrobotyzowanych. Z opinii obecnie pracujących atmosfera w pracy jest bardzo dobra a kontakt z szefostwem (jeśli nie są zbyt zabiegani) jest na dobrym poziomie. Pracowałem w tej firmie i polecam. Niestety musiałem zrezygnować z uwagi na dojazdy.

Były

Faktem jest że Prezesi ogarniaja temat automatyki, i znają się od strony technicznej i sprzedażowej. Niestety, absolutnie nie potrafią zarządzać pracownikami, i jest spore zamieszanie, częste zmiany decyzji itp, Pracownicy z dużym Know-how odchodzą, (usunięte przez administratora)

Może jakieś wskazówki o pracy w firmie? Czy są szanse na rekrutacje. Chciałbym aplikować stąd takie pytani

@Paweł

Najlepiej wyślij swoje CV i poproś o spotkanie. Wszystko Ci wytłumaczą.

Korneliusz

Zgadzam się z przedmówcą. Także jestem w takiej sytuacji przez ta firmę.

Czy Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C zatrudnia studentów?

Praktykant

Czy można liczyć w Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C na prywatną opiekę medyczną?

Miachał

Nie ma prywatnej opieki medycznej

Maciek

Z tego co wiem to każdy ma dodatkowe ubezpieczenie. Ostatnio pomogli pracownikowi w trudnej sytuacji.

Zainteresowany praca

Witam, jak wyglada obecnie sytuacja z wypłatami, są opóźnienia?

Dziki gon
@Zainteresowany praca

Wynagrodzenia są zawsze opoznoine nie ma nadgodziny, i ciągły nacisk na szybką pracę :)

want

Czy ktokolwiek wie kto z wiedza odszedł z tej firmy ? Kupują u nas komponenty i zamówienia z miesiąca na miesiąc są większe. Proszę o informacje.

lolo
@want

faktycznie zamawiają coraz więcej a z płatności jakoś nie przybywa...

@want

W jakiej firmie pracujesz?

PIDŻEJ

Tak można to sprawdzić, ale ten certyfikat nie potwierdza ani też nie zaprzecza faktowi że firma(usunięte przez administratora) Zapytacie czemu tak jest ? Bo wystawiający fakturę ma prawo a nie obowiązek po terminie przeterminowania faktury zgłosić ten fakt do KRD. Tak że ten certyfikat potwierdza tylko fakt że nikt nie zgłosił firmy w tym czasie do KRD, ale nie potwierdza faktu że firma nie ma żadnych zaległości w płatnościach.

mechanik
@want

z tego co pamiętak to karzdy który miał wiedzę oraz szanował sie odszedł.

Bolo

Jak wygląda praca jako magazynier?? Jakie warunki ?? Jak z wynagrodzeniem ile można wyciągnąć??

Czy w Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Spawacz Mariana

Tak

Elektryk

Reakcja jest o ile są pieniądze na rozwiązanie problemu. Z pieniędzmi jest różnie,(usunięte przez administratora)

Krzysztof
@Elektryk

Często zdarzają się opóźnienia w wypłatach? Jaka jest argumentacja szefostwa w tym przypadku? Czy wysokość wynagrodzenia w tej firmie jest Twoim zdaniem na zadowalającym poziomie? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 38 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES