Time2Work Sp. z o.o.

Opinie o Time2Work Sp. z o.o.

rozczarowany

Witam Wszystkich.Majac nadzieje na prace w Holandii poprosilem agencje o pomoc w pozyskanie pracy.Na poczatku wszystko ok.Mam bogate CV doswiadczenie bardzo dobry angielski zawod, kursy itp.Komunikacja bardzodzo dobra jednak bez rezultatow..Potem coraz gorzej.Sciemnianie i nic wiecej.stracilem czas i nic wiezej.Zaluje straconego czasu.NIE POLECAM.PS pragne zaznaczyc iz mam doswiadczenie oraz prace w Holandii oraz BSN numer.Mam dosc wspolpracy z fikcyjnymi agencjam! ! !!!i

@rozczarowany

Dzień dobry, aby przekazana przez Pana informacja wpłynęła na podniesienie jakości naszych usług prosimy o przesłanie na adres: marketing@time2work.com.pl Pańskich danych, które pozwolą nam na ustalenie z kim i kiedy się Pan kontaktował. Sprawdzimy czy doszło do błędów ze strony rekrutera. Będziemy wdzięczni za przekazanie w tej wiadomości także Pańskich uwag. Nie jesteśmy fikcyjną agencją, codziennie pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu pracy na terenie Holandii. Czekamy więc na informację od Pana, dziękujemy.

Dużo tych agencji na rynku ale to przynajmniej nie jakieś korpo.można z nimi normalnie rozmawiać. Ja pojechałem przez nich do nl i generalnie stawki i mieszkanie się zgadzamy z tym co było w Opolu mówione

@Tomek

Dziękujemy!

time2work ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czyli można spokojnie skorzystać z ich ofert.?

agaata

pracuje w tej firmie na szklarniach, wszystko jest tak jak obiecali.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Time2Work Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Płatny staż – Legalizacja Pobytu i Pracy Cudzoziemców.
daro

pracuje ktos za posrednictwem tej agencji w Putten na paletach?

Nie jestem pracownikiem, chodzi mi jak z noclegami bo chyba jakis pokój zalatwiaja, mieszkanie ? Ile mozna zarobic ?

Time2work
@Piotr

Dzień dobry, oferujemy zakwaterowanie agencyjne dla naszych pracowników, jednak często jego koszty uzależnione są od oferty. By precyzyjnie odpowiedzieć na Pańskie pytanie prosimy o skonkretyzowanie pytania. Nasze oferty znajdzie Pan na stronie https://www.baza.time2work.com.pl/pl/oferty-pracy - jeżeli znajdzie Pan ofertę, która Pana zainteresuje prosimy i kontakt telefoniczny bądź mailowy. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Maja

@Piotr w jakim sensie z „domkami”? Masz na myśli konkretną prace oferowaną przez time2work? Którą dokładniej? Więcej informacji pozwoli zidentyfikować, co masz na myśli. Jak rozumiem - Ty nie jesteś pracownikiem agencji?

A jak z domkami ? Ile wyciagacie na miesiac kasy?

Maja

@Robson czyli to jak wyglądały warunki pracy, wyglądały tak jak przedstawił Ci to przedstawiciel firmy. To na pewno ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z usług time2work. Korzystałeś kiedyś z usług innych agencji pracy? Jeśli tak, to jak oceniasz swoją współpracę z time2work na tle wcześniejszych doświadczeń?

Robson

I kasa też się zgadza z tym co mówili a to jest najważniejsze bo bywa różnie w tych agencjach

Robson

To przynajmniej nie moloch tylko firma która ma pracowników za ludzi i po ludzku ich traktuje. Ja pracuje w Holandii przez nich i jestem zadowolony bo robota jest taka jak mówiły babki w biurze w Rzeszowie i gicio

Madzia

hej, w necie znalazlam oferty zagraniczne od tej firmy, zainteresowalam sie i zadzwonilam. pojechalam do tej pracy i powiem wam ze nie zaluje, bo warunki całkiem spoko i placa tez dobrze. polecam

Maja

@Rockychętnie dowiemy się więcej na temat Twojej współpracy z time2work. W jaki sposób agencja ułatwiła Ci podjęcie pracy za granicą? Jak długo minęło od czasu przesłania CV do momentu rozpoczęcia pracy? Jak teraz wygląda komunikacja z firmą? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne do osób, które zastanawiają się nad wyborem agencji pracy.

Rocky
@Maja

O tym czasie to ci nie powiem bo nie pamiętam, było na pewno szybciej niz u innych. Ja wciaz pracuję przez nich i gdy mam potrzebę to dzwonię i załatwiam co trzeba. Póki co nadal sobie chwalę.

Rocky

Siemka, dziwne, że jeszcze nikt nie dodal komentarza. Ja robie przez nich w Waalwijk - to co uslyszalem w biurze zgadza się. Wszystko ok, jestem zadowolony, pozdro!

YM

Fajne warunki pracy zaproponowała ta agencja pracy. I właśnie u nich można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy.

Agencja godna polecenia, rzetelne pośrednictwo. Potwierdzam, że warunki pracy i wysokość wynagrodzenia są zgodne z ofertą, naprawdę polecam

anna

Super agencja! To co było uzgodnione to firma się z tego wywiązała, polecam

Fajna firma, pracowałem w Niemczech za pośrednictwem tej agencji. Wszystko było zorganizowane na bardzo dobrym poziomie. Zaimponowało to że mają dobre podejście do ludzi i troszczą się do końca. Polecam!

Tomasz

Ja mam rozmowę rekrutacyjną umówioną na 14 stycznia pracy jako spawacz i już raz znalazłem z time2work pracę więc mogę polecić to biuro

iw

ja szukam, jest rekrutacja i wysyłam do was paoiery na copywritera

Zostaw merytoryczną opinię o Time2Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Time2Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time2Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time2Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Time2Work Sp. z o.o.