DSV Trading S.A.

Opinie o DSV Trading S.A.

Uwaga

Szukam, byłych pracowników DSV poszkodowanych przez DSV Venlo do pozwu zbiorowego: *za tworzenie niedowykonania norm... *za wyzysk, mobbing, dyskryminacje... oraz innych szkód. Kontakt do mnie, anonim0000@protonmail.com

Malrgo
@Uwaga

Tez mialam z tym problem, i znam wile innych osob z tym problemem.

Margo
@Uwaga

Mam szkolde na cale zycie na tej Firmie...

Margo
@Uwaga

Tez mam z tym problem. Mam szkode na cale zycie na tej firmie.I znam innych ludzi ze maja nawet uraz psychiczny.

@Margo

Napisz coś wiecej.

Mirta

Nigdy w zyciu tak zle nie trafilam jak na.ta firme !! Ciagle rezewry brak godzin przyjezdzasz na stanowisko order picekr ale tak naprawde z rzeczywistoscia to sie nie pokrywa jestes tylko popychadlem zapchaj dziura . Totalneeeee dnoooo jest to moja ktoras firma z kolei , ale nigdy nie bylo.jeszcze tak zle.jak tutaj ODRADZAM !!!!

kasia
@Mirta

ja dostałam ofertę pracy w Dsv Solutions Mooerdijk- 10,02E/brutto zmiana poranna i po przeczytaniu tych opinii boje się jechać z otto... wczesniej mialam ofertę do Jumbo Den Bosch mroźnia :((

Hashi
@kasia

tam akurat byałąm wysyłam kilka razy w zastępstwie i bardzo miła tmosfera pełen luz żadnych choych nom praca lekka dość monotonna dlatego tez mniej płatna, ale ze wszystkich zwiedzonych miejsc do tego chodze z uśmiechem byłam bardzo zaskoczona, że jest taki oddzzia i to dla ludzi z otto, ale jAK Z godzinami to Ci nie powiem pewnie jak wszedzie raz praca jest raz nie.

Viola
@kasia

Pracowalismy tam ze znajomymi w 2015 r. na japonskim dziale Mitsubishi z japonczykami. Wymienialismy plytki scalone w klimatyzatorach. Praca bajka. Wesole towarzystwo. Niestety byla to praca tylko na 2 tyg. Na innych dzialach mieli tam AGD z tego co widzielismy.

Jubson
@kasia

Nie wiem jak tam jest na Mooerdijk-u teraz, ale jak tam było tempo-team było wporzadku .

Poju
@Mirta

Jak ktoras praca z kolei to ty jesteś ciota A nie praca zla

Irena
@Mirta

Z Twojego wpisu wynika, że pojechałaś do pracy w DSV jako order picker, ale po rozpoczęciu pracy okazało się, że wygląda ona zupełnie inaczej. Mogłabyś wyjaśnić na czym polega różnica?

Jest spoko

Pamiętajcie proszę ze w Venlo są 4 magazyny DSV i czasami po kilku klientów na magazyn. Wszędzie jest inaczej. DSV 1 Under Armour ma prawdopodobnie najgorsze opinie i nie jest to wzięte znikąd. Ale nie oceniajcie wszystkich DSV przez pryzmat UA. Nie słyszałam żadnych szczególnych opinii o DSV 2, więc prawdopodobnie jest tam ok. Najprzyjaźniejsze dla ludzi i najlepsze pod względem atmosfery jest chyba DSV 4 np. Stokke czy New Balance. Tu pracuje się przyjemnie i bez zastraszania. Oczywiście osobom, które rzeczywiście przyjechały tu do pracy a nie poopierdalać się.

...
@Jest spoko

Jak na przykład "blond plastiki" z New Balance... Żal...

Dsv 2
@Jest spoko

Na DSV 2 też jest to samo co opisałeś na DSV 1.

Rtyz
@Jest spoko

Na DSV2 jest mobbing i wyzysk.

Byly pracownik UA
@Jest spoko

To prawda. Na Under Armour jest tragedia. Za to na nutricia jest w miarę ok , bo tam nie przyjmowali wszystkich jak leci. Musiałeś znać angielski i to dobrze. Na New Balance jest ok z tego co słyszałem.

Gigi
@Byly pracownik UA

Na New Balance też mobbing... Na poczatku się wydaje ze wszystko jest ok... Ale nie znasz dnia kiedy uslyszysz ze nie masz przychodzic do DSV4..... Na DSV1 chociaż powiedzą Ci to wprost na DSV4 masz już plany na nastepny dzień pracy z czego co o północy skresla i wypad

Jak dsv to tylko 4 new balance.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie DSV? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Hghjhgv

W DSV venlo niemożna liczyć na uczciwe traktowanie w pracy jako pracownika. Ciągle szykany, fałszywe donosy, znęcanie się psychiczne, itp. Wszystkie, stanowiska poobstawiane przez znajomków kolesiostwo na poziomie intelektualnym podstawówki zawodówki, polaków o niskim poziomie kultury. Team liderzy to ludzie bez kfalifikacji na to stanowisko. 80% pracowników to meżczyzni którzy maja dłuzszy staż powód... dyskryminacja kobiet mobbing... Poprostu praca z menelami szowinistami tłumokami na stanowiskach.

nikt

Nie wiem od czego zacząć... Unikajcie DSV Venlo. Czy to przez agencję pracy jak OTTO, Randstadt, czy przez DSV Services. Mobbing na DSV 1 - Under Armour. Molestowanie seksualne kobiet jest zamiatane pod dywan. Team Leaderki chcą, by się ich bano, zamiast być pomocą. Polak do polaka nie może się odezwać, za to rumuni biegają po całej hali i robią co chcą. Koordynatorzy to jakaś porażka, pan G, który wyżywa się na pracownikach i wyzywa ich od polaków... Śmiech na sali. Nic nie można z nimi załatwić. Mieszkanie w jakichś ruderach... Jedyne co się liczy to ciągle podnoszona, niemożliwa do osiągnięcia norma. Nawet za wychodzenie do toalety potrafią się krzywo patrzeć. Darujcie sobie, tutaj każdy każdego chce zniszczyć. Z dala od tego miejsca

anon
@nikt

Poszukuje, byłych pracowników DSV poszkodowanych przez DSV Venlo do pozwu zbiorowego za wyzysk, prześladowanie, mobbing, dyskryminacje za tworzenie niedowykonania norm... oraz innych szkód. anonim0000@protonmail.com

Pracowalem w dsv w holandii traktuja pracownikow jak niewolnikow

Jak zostać tutaj team leaderem? Znam holenderski

@Marcin

W DSV nie musisz zbyt wiele umieć by być team liderem co zle swiadczy o firmie jak są oferty to aplikujesz. Ja oceniam 90 % tych team liderów, że są nawet poniżej zwykłych pracowników jeśli chodzi o wiedze, doświadczenie inteligencje, kulture tzn. ogólnie to sami nie byli by w stanie wykonywać poprawnie pracy która zlecają ludzią. Nie raz to co mowią świadczy, że nie wiedzą dosłownie nic o pracy. Dsv słynie z oszukiwania ludzi i wyzysku praca na miesiac lub dwa potem zwolnienie na siłe.

Mąż

Witam jutro jade do dsv venlo, mieszkanie w maaseik, jak tam wyglada pierwszy dzien ? Polak szkoli czy kto? Jakies testy podobno są w pierwszy dzien i rozmowa z kims z randstadu, ktos podpowie ?

Xyz
@Mąż

Ta agencja organizuje mieszkania dla pracownikow?

Ju
@Mąż

Czy mogłabym prosić o namiary przez kogo była załatwiana praca? Też interesowało by nas tam zatrudnienie. Z góry dzięki

siemka

DSV Venlo Nutricia póki co spoko, robisz swoje, 90% Polaków, nie wszyscy łajzy, ale trochę dupków jest. Bez nacisków, póki co i zbędnych pierdolamento.... jak coś się zmieni to napiszę ????

ciekawska
@siemka

przez jaka agencję? :)

Szyba

Jak wyglądają warunki mieszkalne ????BO jestem z partnerką w Holandii I mamy zacząć od wtorku tam pracę

Ciekawy
@Szyba

Przez jaka agencje jedziecie do pracy do dsv

DSV venlo

Mam pytanie. Czy w DSV Venlo są testy? I czy angielski niemiecki jest wymagany?

Czy w firmie DSV są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma czegoś takiego!!!

byk

ogólnie odradzam, pełno ćpunów jak to w Holandii. Mieszkania spoko, lokatorzy już nie. W pracy każdy na każdego donosi, a co najlepsze rozmawiają ze sobą jak przyjaciele. Szczególnie radzę uważać na niejaką grubą blond Darię, ona doniesie nawet jak nie zabierzesz ze sobą pustego kartonu. Jeżeli masz ambicje, unikaj DSV venlo.

KUBUS

Organizacja pracy to jest jedna wielka katrastrofa. Teamleaderzy to jakis żart (szczególnie niski łukaszek) + mobing

Kasia1993

Przez jaka agencje można się tam dostać do dsv

Jak się pracuje z ludźmi z DSV?

KtosTam

Z ludzmi dobrze. Zalezy na logo sie trafi jak to z ludzmi.

@KtosTam

A znacie ludzi na dsv1?

Dziewczyna na dsv 1 często na piku niska czarne włosy okulary piękny uśmiech prawdopodobnie Agnieszka ktos potwierdzi i proszę nazwisko lub namiar na miediach ...

Jak się nazywa dziewczyna Często jest na piku , niska czarne włosy okulary piękny uśmiech , prawdopodobnie jest to Agnieszka ale ktos potwierdzi ? I nazwisko

Jak się nazywa dziewczyna zazwyczaj jest na piku na under amour , ładna niska w okularach czesto spięte włosy piękny uśmiech , podejrzewam ze (usunięte przez administratora)ktos potwierdzi ? I nazwisko

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Trading S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w DSV Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 18 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Trading S.A.