DSV Trading S.A.

Opinie o DSV Trading S.A.

Ardian

Hej, w DSV pracuje od sierpnia 2022 i praca jest w zasadzie jak na magazynie. Jak ktos posiada ręce i troche oleju w głowie to sobie poradzi. Oczywiście są "omnibusy" które za uja nie połapią najprostszych zadań a potem zale wylewane do koordynatora. Przecież ten człowiek jest tak pomocny i pozytywnie nastawiony na ludzi, że ze świecą takiego szukać. Kontakt z nim jest zawsze możliwy (dodam, że w urlop potrafi odebrać telefon, a mógłby mieć to w (usunięte przez administratora) a ewentualne kłopoty są rozwiązywane najszybciej jak sie da. Nie dziwię się, że komentarze negatywne zarzucające "wyjebke" koordynatora tutaj są. Mi też (usunięte przez administratora) by sie nie chciało co chwile z bandą pajaców użerać, którzy myślą, że są na magazynach wielcy bo szparagów we wakacje nazrywał jeden z drugim u niemca i on już od podszewki zna arbajt ???????? powtarzam raz jeszcze. Współpraca z panem koordynatorem jest na najwyższym poziomie. Wystarczy po prostu nie szukać dziury w całym i brać za siebie odpowiedzialność.

Elka

Pracuję na magazynie Ander Armour i jestem zadowolona. Zostałam zatrudniona bez znajomości języka angielskiego i nie było to problemem. Teraz uczę się języka w praktyce:) Wg mnie praca nie jest ciężka. Jeśli ktoś chce pracować, to na pewno sobie poradzi. DSV daje możliwość mieszkania na lokacji, dlatego osoby, które chcą wyjechać do pracy nie muszą martwić się o brak mieszkania. Lokacje są zadbane. Agencja gwarantuje też dojazd i powrót z pracy z kierowcą agencyjnym. W razie pytań można liczyć na pomoc koordynatora. Odpisuje zawsze, jasno i merytorycznie. Pisząc o pracy nie sposób nie wspomnieć o zarobkach, z których też jestem zadowolona. Można normalnie żyć i odkładać na przyszłość.

Adozet

Witam, Przeczytałem cześć poniższych wpisów i osobiście współczuje dla osób o negatywnej opini, ale problem nie zawsze jest w kimś trzeba spojrzeć na wszystkie strony. Doświadczenie w pracy i poza pracą mogę określić tylko i wyłącznie w pozytywny sposób. Zaczynajac od pracy nie ma o co się martwić godziny są gwarantowane. Nadgodziny są w zależności od obłożenia pracą. Dojazd i powrót na miejsce pracy nowymi, zadbanymi samochodami. Dział HR szybko rozwiąże twój problem i rozwieje twoje wątpliwości, gdy tylko się pojawią po wcześniejszym kontakcie. Koordynator jest bardzo kontaktową osobą można śmiało zgłosić się do niego z jakimkolwiek problemem, który nas dotyka. Lokacje zadbane, komfort dla każdego jest inny bo do czego innego jesteśmy przyzwyczajeni. Przyjeżdżamy tutaj zarobić pieniądze i na to nie możemy narzekać, bo zawsze mamy podstawę tylko trzeba chodzić i robić co trzeba. Jak jesteś osobą komunikatywną, otwartą na ludzi i szczerą nigdy nie będziesz miał problemu w pracy. Będziesz mógł liczyć na kogoś, bo ktoś będzie mógł liczyć na ciebie. Wszyscy jesteśmy ludźmi trochę pokory i możemy na spokojnie zdobywać świat pracując w DSV, tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam :)

Daniel

Bardzo dobry kontakt zarówno z działem HR jak i z koordynatorem. Nawet najmniejsze niejasności od razu są wyjaśniane. Wszystkie zasady jasne i zrozumiałe. Lokacje czyste i przestronne jak na mieszkania agencyjne. Koordynator dba aby współlokatorzy czuli się ze sobą dobrze. Samochody dobrane według potrzeb aby się gnieść się w drodze do pracy. Lokacje po niemieckiej stronie granicy również są na plus (niższe koszty życia)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie DSV? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Tomasz NSNP

Pracuje w DSV od sierpnia 2022 roku. Więc już jakaś opinie o tej firmie sobie wyrobiłem, praca po 17 latach w Polsce tu wydaje się bardzo delikatna nikt Cię nie goni z batem a co najważniejsze jest duży nacisk na bezpieczeństwo. Wiec takie trochę przedszkole no chyba że jesteś małolatem który myśli ,, czy się stoi czy się leży to euro się należy " Lokacja jest oki dobry komfort i wyposażenie. Koordynator tu mógłbym pisać i pisać lecz nie będę tego robił. W kilku słowach bardzo konkretny uczciwy człowiek co dla mnie najważniejsze nie owija w bawełnę mówi jak jest. Warto dodać że jest elastyczny i poświęca się temu co robi często również jest pomocny w weekend aczkolwiek to jego czas wolny. Nie będę tu maślił ale z pewnością najlepszy koordynator jakiego miałem i gorąco polecam współpracę z nim.

Smacznej kawusi

Praca na magazynie wiadomo. Nie ma co się rozpisywać, kontakt z koordynatorem od kwaterunku i transportu na poziomie bardzo wysokim (problemy rozwiązywane sprawnie na czas) lokacje na wysokim poziomie samochody służbowe na jeszcze wyższym,rekrutacja szybka i sprawna. Jeżeli chcesz pracować jesteś sumienny/a znajdziesz tu swoje miejsce.

Wypłata zawsze się zgadza , mozna sporo zarobic jak weekend jakis wleci.Mieszkam w dość dużej lokacji , duży pokój, zero problemów z transportem . Koordynator ciągle w łączności, co jest duzym atutem ,chętny do dogadywania się z ludźmi , wyrozumiały człowiek i ogarnięty . Sama praca jak to magazyn , kto pracował ten wie .

El Maestro

Pracuję w DSV s-Heerenberg, przez DSV Services. Praca jest w porządku, w zależności od umiejętności i posiadanych uprawnień dostosowują do pracowników zadania. Czasem trzeba się napracować więcej, czasem mniej, w zależności na jaki dział sie trafi. Nie ma co narzekać, to nie praca na roli widłami, pracować trzeba, ale nie bedziesz tyrać. Jak masz uprawnienia UDT na reach trucki to zazwyczaj robisz głównie przy użyciu wózków. Stawka też jest zależna od kwalifikacji. Jak masz UDT to masz więcej kasy. Lokacja w Kleve jest ok, 6 osobowe mieszkanie, dosyć duża rotacja pracowników, jedni odchodzą, drudzy przyjeżdżają, ale zawsze to byli ludzie, z którymi można się porozumieć, atmosfera była domowa - była bo obecnie jestem na prywatnie wynajmowanym mieszkaniu. Dojazdy do pracy zapewnione, autem lub busem, jakieś 30 minut drogi. Jak masz prawko to możesz dostać auto i być kierowcą, za co też jest dodatek finansowy. Atmosfera w pracy bardzo dobra, poznałem kilku fantastycznych ludzi, w tym Polaków. Jeśli chodzi o ludzi z DSV Services, Koordynator, wbrew niektórym opiniom, nie jest człowiekiem widmo, w miarę możliwości spotyka się z pracownikami. Jest z nim stały kontakt, zarówno mailowy jak i telefoniczny, realnie pomaga rozwiązywać problemy. Panie z biura też są zainteresowane pracownikiem, starają się pomóc. Nigdy nie pracowałem za granicą przez inne agencje pracy, ale jak mi koledzy opowiadają, jak są tam często traktowani, to stwierdzam, że z DSV Services nie ma żadnych problemów. W dodatku mamy gwarancję 160 h pracy w miesiącu, w innych agencjach bywa z tym różnie. Ogólnie, jeśli ktoś chce pracować, a nie przyjechać i robić burdy za granicą i pokazywać, co to on nie jest za "polaczek" i ura bura szef podwóra, to szczerze polecam. Choć nigdy nie planowałem zarobkowego wyjazdu za ojczyznę, to nie żałuję, że tu przyjechałem.

Nochal

Lokacje coraz lepsze, koordynator super jeśli umiesz rozmawiać jak kulturalny człowiek, nie jesteś roszczeniowy otrzymasz szybko pomoc. W porównaniu z poprzednim, ten zna się na rzeczy

Wiktoria

Bardzo polecam , współpraca z Kordynatorem bez problemów, zawsze pod telefonem . Warunki mieszkalne jak za granica dobre, gdy pojawia się problem Kordynator od razu reaguje i zgłasza. Na magazynie nie ma żadnych większych zastrzeżeń

Kamil

Pracowałem kilka razy za granicą i to jest zdecydowanie najgorsza firma. Mieszkasz z 5 obcymi ludźmi na mikroskopijnej powierzchni. 1 klucz na 5 osób. Koordynatora nie można było się doprosić o dodatkowe klucze. Warunki w pokoju skandaliczne. Rozwalona instalacja elektryczna. Okno się nie zamykało bo był przez nie jakiś kabel. Zamek do pokoju zepsuty. Drzwi się nie zamykały. W nocy bardzo zimno było. Dojazd do pracy ok 1,5h w jedną stronę. Na Polskiej umowie wypłata wynosi ok 200 euro/tydz. Takich ochłapów nigdzie nie zarobiłem. Jan się pytałem gdzie ą moje pieniądze to dostawałem odpowiedź że ZUS. Jeśli chodzi o pracę to też nic specjalnego. Aplikacja z planingiem nie działała przez cały mój pobyt (prawie miesiąc). Czasami przychodziłem do pracy i mieli do mnie pretensje, że nie jestem na tym dziale co powinienem. Zmiana działu co tydzień. Jeden wielki cyrk i chaos. Nigdy więcej DSV! Strata czasu, nerwów i pieniędzy.

Janko muzykant

Bo na mieszkaniu w Antwerpii mieszka (usunięte przez administratora) ostatnio awantura z pobiciem, Koordynator Marcin Maciek czy inny pies na to pozwala, robota spoko, tylko warszawska (usunięte przez administratora)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z DSV? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pula talentów

Bo na miejscu okazuje się że mieszkasz i pracujesz z największą (usunięte przez administratora), kryminałem i bezdomnymi z kraju nad Wisłą.

Janko muzykant

Ostatnio była awantura ze skutkiem pobicia na mieszkaniu, koordynator pozwala na takie rzeczy a praca na magazynie spoko największa (usunięte przez administratora) na mieszkaniu

Dariusz

Hej . Jadę w sobotę 12.11 . wieczorem z Elbląga do Tilburga mogę zabrać cztery osoby +bagaż . Tel. 607080326

Majster

Siema, planuje zlozyc aplikacje do venray na reach truck lub ept jak maja takie prace, nie zamierzam korzystac z agencji tylko aplikowac bezposrednio. Czy warto? Czy pracownicy kontraktowi tez mają lipe?

Mm

Pracowałem przez Randstad w DSV New Balance 9 miesięcy na dole Palet building ciężka trochę bo cały dzień układasz kartony na palety i za 40h jest 303euro na czysto. Lepiej na packing Carton wkładasz pudełko do pudełka i skanujesz kod kreskowy i odkładasz karton na bandę i tyle. Nie ma presji psychicznej jak chcesz pracować musisz być punktualny i masz spokój. Jak chcecie robić za 303 euro na tydzień to spoko. Z lokacji Horst ( okolice Venlo) dają rower i do pracy deszcz czy śnieg 7km w jedną stronę Z Klasztoru jeździ się samochodem

Gypsy na sto

Jestem Sandrunia pracowałam w DSV under armour w 2021 do marca... Jestem cyganką z Polski i tam poznałam swojego cygańskiego księcia z Rumunii na hotelu i potem uciekliśmy razem i stworzyliśmy swój Tabor i do dzisiaj gramy koncerty i tworzymy cygański Tabor. Sanderka piękna 22letnia Savitka jej czarne włosy mnie urzekły i każdego faceta normalnie. Wracaj z tego taboru dziewczyno do under armour!

Arek

robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

D Muzyka

Powinni zapewniać co tygodniowe porady psychologa, inaczej nie przejdzie. Kryminał,(usunięte przez administratora) chlanie, groźby i nawet usiłowanie otrucia a to wszystko na mieszkaniu w Antwerpii pod czujną opieką koordynatora

Nie polecam i odradzam DSV Tholen przez te agencje na mieszkaniu w Antwerpii

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Trading S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w DSV Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 18 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Trading S.A.