DSV Trading S.A.

Opinie o DSV Trading S.A.

Chamowa

Też byłam zadowolona, do czasu .... Nie polecam dsv Tholen, wybierzcie w innym mieście.

Psychiczna
@Chamowa

Pani z pociętymi rękami , proszę się za mnie nie podawać :) Przy Pani osobie moje odchyły to pikuś:) dziękuję za to że przez chwilę mogłam poczuć się w pełni zdrowa :) Co do pracy nie mam zastrzeżeń :D Człowiek jest tylko człowiekiem , ale braku sumienia nie naprawi się nigdy :)

Bylypracownik

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie przez biuro Dsv service. Unikajcie tego biura szerokim łukiem. Umowy niby holenderskie,a ZUS polski. Gdy przychodzi okres rozliczenia ludzie powyżej 26 roku życia i nie pracujący w danym roku rozliczeniowym w Polsce mają do zapłaty po 9/12 tysięcy złotych. Nie płaca jakiś składek za pracowników albo te umowy to jeden wielki przekręt. Praca natomiast jeśli chodzi o Under Armour to wieczny (usunięte przez administratora) przez naszych rodaków. Natomiast lepsze warunki panują na magazynie New Balance, zdecydowanie lepsza atmosfera, warto tam podjąć prace ale nie bez BIURO DSV SERVICE. Opinia jest jak najbardziej wiarygodna i warto wziąć ją sobie do serca.

Mm
@Bylypracownik

Mogę tylko powiedzieć tak brak ulgi abolicyjnej dlatego ludzie muszą płacić bo mają środek życiowy w Polsce trzeba się zainteresować zanim się zacznie pracę za granicą państwa Polskiego

mieszkaniec
@Mm

Wystarczy 26 tygodni za granica przepracować 2021 od kad to prawo weszlo nie zapłaciłam tylko zwrot dostaje, nie myl pojęć widzisz że dziewczyna pisze jak byk że Polska umowa więc jaka ulga abolicyjna na polskiej umowie xD jak tylko na umowie NL jest

Order

Pracuje na DSV Tholen przez OTTO jako order picker. Jestem bardzo zadowolona. Praca w porządku, normy do wyrobienia. Atmosfera przyjazna . Zakwaterowanie w Hoeven w Villa park. Przyzwoite domki dobrze wyposażone, niektóre mają nawet saunę, jackuzzi lub solarium. Polecam każdemu kto chce pracować.

@Order

Czy dalej pracujesz w tej firmie ?

Order
@Monika

Tak. Pracuje. I potwierdzam praca naprawdę fajna, w dsv tholen super. Naprawdę polecam. Jednak na pewno wiem że nigdy więcej nie wybiorę OTTO jako agencji. Ciągle problemy, ciągle trzeba się upominać o godziny i sprawdzać salarisy , a odzyskanie zapłaty za " zagubione" godziny wymusza dopiero interwencja team leadera a czasem wręcz syperwizera. Agencja jedna z gorszych.

Pikerpaker
@Order

Siemka, jakie agencje jeszcze są do wybrania na ten magazyn ?

@Order

Na jakie tygodniówki można liczyć na Tholen?

mieszkaniec
@Order

Dlaczego kłamiesz zdziro? Pracujesz w biurze i rekrutujesz baranów?

Patol

Odradzam pracę na magazynie DSV w Niemczech w Vaihingen, patologia i burdel. Koordynator nie ogarnia nic a lizodupy takie jak Natalia potrafią tylko wydzierać ryja. Banda tłumoków ze wsi. Omijać jak się tylko da.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie DSV? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
X

Dsv Venlo na under armour to jeden wielki żart, team liderzy traktują ludzi okropnie, ciągle nic nie pasuje, trzeba ciągle (usunięte przez administratora) wytrzymałam 3 miesiące i naprawdę to jest bardzo dużo w tym miejscu. Nigdy więcej :)

Nikt

"W DSV venlo niemożna liczyć na uczciwe traktowanie w pracy jako pracownika. Ciągle szykany, fałszywe donosy, znęcanie się psychiczne, itp. Wszystkie, stanowiska poobstawiane przez znajomków kolesiostwo na poziomie intelektualnym podstawówki zawodówki, polaków o niskim poziomie kultury. Team liderzy to ludzie bez kfalifikacji na to stanowisko. 80% pracowników to meżczyzni którzy maja dłuzszy staż powód... dyskryminacja kobiet (usunięte przez administratora) Poprostu praca z menelami szowinistami tłumokami na stanowiskach."

Evensruk
@Nikt

Witam też zmierzam się z dyskryminacja jako kobieta dsv. Co można zrobić? Grupowy pozew przeciw tej firmie?

Vaihingen
@Nikt

a to na magazynie w Vaihingen (DE) jest prawie to samo z tą różnicą, że kobiety tam mają "dobrze". Praca z tłumokami, rumunami, głąbami i innymi patusami co w Polsce domu nie mają.

XxX

Czy nadal chce ktoś złożyć skargę, bądź założyć sprawę przeciwko firmie DSV Venlo? Pytam dlatego, iż zostałem mocno dotknięty wobec mojego zdrowia psychicznego w tej firmie, myślę że za sprawą pracowników. Otóż pracowałem na dziale nutricii, DSV1/2 w 2012 roku przez nie cały rok i chwilę przed pierwszym urlopem stało się, coś z czym do dziś się zmagam (psychoza paranoidalna, schizofrenia). W ostatni dzień pracy wyczułem jakiś kwas w kanapce i na szczęście, bądź teraz nieszczęście wziąłem tylko 2 gryzy, piszę nieszczęście, gdyż tą chorobę odczuwa przezemnie rodzina. Dużo by opowiadać, ale dowiedziałem się że nie byłem pierwszym Polakiem z takim przypadkiem tam, ale również poznałem kolejnego, czyli następnego po mnie, który również chorował na psychozę... Jeśli jesteś młodym Polakiem to omijaj szeroko ten dział...

www

czy moze powiedziec cos wiecej o tym? bo mialam zamiar sie tam wybrac..

2 raz zaufałam Dsv i 2 raz mnie wyruchalo. Najlepsze firmą logistyczna dobre sobie. Wychwalają wykorzystaj a jak już nie jesteś potrzeba osoba wynocha

Jak szefostwo w DSV? Spoko traktują ludzi?

Byly pracownik UA

Chcesz się poczuć jak śmieć idź do DSV . Jak lubisz się podlizywac i donosic na kolegów to znakomicie się tam odnajdziesz. Wchodząc do tego budynku czujesz atmosferę depresji.

Ok

Zależy gdzie, w większości bardzo w porządku

Ona
@Byly pracownik UA

Robisz jak karzą , później jak (usunięte przez administratora) jesteś. A Dsv Tholen to cię sprzeda więc nie polecam

Roszpunka

Na DSV w Tholen NB zatrudniają ludzi na 4 dni po czym zwalniają mówiąc rzeczy ktore są kłamstwem ! Nie polecam nikomu

Nikt
@Roszpunka

To prawda, a za zwykłe odwołanie się od niesłusznego zwolnienia często w skutek wyzysku, (usunięte przez administratora) znieważającego osoby bo się niepodoba lub nienależy do grupy itp... agencje randstad blokuje na całą holandie.

Ona
@Roszpunka

Też się pod tym podpisuję. Tam to są (usunięte przez administratora) i pranie mózgu

z

under armour najgorszy z 4 magazynow, chociaz tutaj zazwyczaj godziny, na innych roznie bywa, tym bardziej nie polecam przez firme otto , zakwaterowanie na zadapiu oddalonym o 80km! w Belgii!!

Zyyz

Chce wypowiedzieć się o pracy na 1 na order picker, Under armour. Praca nie jest ciężko, ale jest bardzo monotonna, czasami psychika siada, ale jak najbardziej polecam. Ludzie są bardzo w porządku. Natomiast nie polecam firmy otto, do pracy mamy 80km co wychodzi godzinę w jedna stronę.

DSV venlo

W dsv venlo docenia się ludzi najbardziej zdemoralizowanych i infantylnych dosłownie ludzi i za to są wynagradzani. Wynika to z samej struktury patologicznej z polski starych wsioków powyżej team liderów którzy nieposiadaja żadnych kfalifikacji ani predyspozycji do żarzadzania ludzmi to zwykla patologia.

BSK

Witaj. Jeśli Ci chodzi o dodatkowe świadczenia to musisz sam czy sama o to zabiegać ( możesz się dodatkowo tylko ubezpieczyć) , nic innego nie oferują

Gaabi w lokach

Uważać na taką młodą dziewczyne w okularach i brązowych lokach.... Jest to osoba na kontrakcie która potrafi Cię oskarżyć o (usunięte przez administratora) i mówić na Ciebie głupoty osobą wyżej (bezpodstawnie) Wstyd. Ta dziewczyna nigdy chyba nie zaznała biedy i całą wypłatę wydaje na kosmetyki bo rodzice jej dadzą spanko i jedzonko. Potrafi donosić nieprawdziwe informacje i po cichu szydzić z osób które nie miały tak komfortowego startu w dorosłość jak ona. Najlepsze jest to że ta osoba obija się w pracy ciągle tylko plotkuje i wyśmiewa a chodzi sobie z kąta w kąt bo co 15min musi do toalety. Szczęście że to Holandia i idzie tu prace znaleźć po tygodniu bo gdyby to była pl musiała bym zrobić sprawę w sądzie o mobing ze strony tej osoby i rozpowiadanie fałszywych informacji w skutek czego zerwano ze mną kontrakt wstyd. O samym DSV Under Armour złego słowa nie powiem... - wyrozumialła team leaderka na packingu (która po mimo wyższej funkcji rozumie pracowników i robi wszystko żeby zmotywować ich do pracy - inne młode osoby które wsparły mnie materialnie na start (ciuchy, jedzenie, przybory higieczne) za co dziękuję bo tylko to mnie zmotywowało do pozostania w firmie po mimo męczących porannych zmian i zakwaterowania z patologią. DSV było dla mnie odpoczynku od tych narkomanów i alkoholików na hotelu. - miłe osoby starsze co nie traktowały Cię jak rywala co mnie pozytywnie zaskoczyło bo w pl osoby starsze robiły wszystko żeby młodych powywalać i zostawić bez pracy... Tu możesz liczyć na wsparcie osób starszych, zrozumienie że jesteś młoda i potrzebujesz czasu na naukę nowych umiejętności. Okropne jest to że zaczęłam czuć że ta firma to moja rodzina. Niestety widze że nie warto się starać kiedy to na kontraktach pracuje ci taka jedna dama co dla niej 300euro to mało i codziennie mówi że czuje się "poniżona" niskimi zarobkami po czym donosi nie prawdziwe informacje na osoby dla której te 300euro to droga do niezależności finansowej. Rozumiem że można by było w taki sposób się pozbyć alkoholika, narkomana itp... Ale nie dziewczyny która pracuje tu na chleb i wode... Miałam to szczęście że to Holandia i znalazłam inną pracę bo w pl w takiej sytuacji znowu bym szukała jakiej kolwiek pracy przez 5msc. Podsumowując DSV nie jest złe jak o nim mówią Trzeba tylko uważać na niektóre osoby ale niekiedy się nawet nie da jak znasz tą osobe tylko z widzenia a ona (rzekomo) wie o tobie wszystko. Jednak większość osób na Under Armour jest OK i tak trzymać!

Jonasz

Niepokojące informacje zostawiliście. przymierzałem się starać o robotę ale teraz się zastanawiam, dzięki

Była pracownica

Ja pracowałam w DSV w s herenbergu, i zgadzam się z tym co tu czytam. Tam taki sam (usunięte przez administratora) główne zajęcia w ciągu dnia to donoszenie na innych przez polaczkow oczywiście, norma której nie da się zrobić, ciężkie krzesła do pakowania i tragiczna atmosfera. Po prostu nie polecam!

pablo

Jak wyglądają warunki mieszkalne przez DSV bez pośredników,To samo g. co przez OTTO i inny szrot czyli jakies kanciapy 30km za miastem ?

Temp

(usunięte przez administratora)..Ciagle podnoszenie norm.Wiekszość pracowników kontraktowych to mieszkancy Polskich wsi z wykształceniem zawodowym którzy w donosicielstwie i mataczeniu odnalezli swoje powołanie.

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Trading S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w DSV Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 18 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Trading S.A.