Syldorf GmbH & Co. KG

Eleganto

A kwatery panowie jak ? 1,2 czy samemu mieszkacie dajcie znać ? Pozdro

Micha
@Eleganto

Zakwaterowanie bez jakichkolwiek zarzutow. Sa mieszkania studenckie jednoosobowe, mieszkania dwuosobowe i wieksze domy. Mozna sobie wybrac jak kto woli i oczywiscie ile chce zaplacic.

Xxx
@Eleganto

Do wyboru,do koloru.Wszystko zależy ile chcesz zapłacić.Są pokoje w mieszkaniach,domach ,kawalerki,mieszkania dla par.Mieszkania to chyba najmocniejsza strona firm.

Urszula
@Micha

No to spoko. A jakie są koszta? Możesz opisać? Spoko oglnie, że jest wybór.

Memor

Bardzo życzliwi, pomocni i kulturalni ludzie także cieszę się że na was trafiłem. Dzięki jeszcze raz!!

Majster

Witam śmieszna firma za sobotę 0 dodatku często jest tak ze zaczynasz przerwę o 9.20 do 10.40 i ci nie płaca (usunięte przez administratora) to jest wina pracowników ze nie ma zamówień ???????? Ale co to obchodzi szefostwo (usunięte przez administratora) na Ciebie maja byle ze im kasa leci za (usunięte przez administratora) niech Pani (usunięte przez administratora) się obudzi i da ludzia zarobić firma Niemiecka (usunięte przez administratora) Niech szefostwo przyjedzie na hale i zobaczą jak ludzie biegają !!!!!

@Majster

Dzien dobry. Skad jest informacja ze postoje sa nie platne? Oczywiscie ze sa, jesli ktos twierdz ze nie to klamie. Jesli panu sie cos nie zgadzalo na pasku wyplat, prosze to zglosic przelozonemu, zostanie to wyjasnione. Pozdrawiamy.

Arek
@Majster

Bardzo dziwne, w kwietniu faktycznie bylo kilka postoi, mam je na pasku wyplacone w godzinach, wiec nie wiem czego sie czepiasz. Porownaj sume godzin komisjonowania i sume godzin na pasku wyplat.

Benn

Warunki są dobre, wsparcie ze strony pracodawcy, jasno określone obowiązki.

zadowolony

Cały proces na plus. Formalności praktycznie w ogóle nie musiałem ogarniać sam, we wszystkim pomogli bez żadnych nieporozumień. Praca ok.

Fargon

Dobre podejście do potencjalnego pracownika. Nie zbywają tylko kontaktują się. Jeden dzień i praca ogarnięta.

Jino

Jestem bardzo zadowolony, szczerze polecam. Zakwaterowanie i posada ok. To nie moja pierwsza praca poza granicami kraju.

Gargo

Nie kantują tylko jasno określają warunki. Jak ktoś chce zarobić dobre pieniądze to na pewno będzie to dobry wybór.

Kamil

Dobre pieniądze, dobra umowa, jasne zasady współpracy. Na ten moment jedna z najlepszych możliwości pracy za granicą.

Kliss

Polecam!

Adis 88

Współpracowałem z tą firmą i byłem bardzo zadowolony.

Francis

Dla Syldorf GmbH mówimy stanowcze nie!!! Jechac z nimi

Nein

Dla takich stworów agencyjnych gdzie panuje wręcz korupcja (czyt. Jak nie kupisz flaszki, to w systemie przypiszą Ci takie zamówienia, że nic nie da bieganie. Nie spodobasz sie Polaczkom, to Cię wręcz zgnoją). Gorszego balaganu nie widzialem nawet na zbiorach ogórków

Były pracownik Michał

Witam nie polecam pracy w tej firmie pchamy zepsute rolki a kierownictwo siedzi w biurze i wcina sobie kanapeczki ludzie zapierdal$a a oni jedza sobie ciasteczka . Rolki tragedia popsute skrecaja gdzie chca a niemcy sie z nas smieja. Wyplaty tragiczne zapraszam sprawdzic na wlasnej skorze opinie dobre pisza ci co liza du*e wyplaty 1100 netto zamowienia sa przypisywane brak rolek NIE POLECAM

Kamil

Polecam! Pracuje się dobrze, na kasę nie ma co narzekać bo warunki dużo lepsze niż w Polsce

Vinn

Według mnie jest to dobra firma. Pewna umowa i warunki jasno opisane więc jest ok

On

Ocena 2 na 10

Mego

Polecam pracę w tej firmie. Jasne warunki współpracy, dobre pieniądze. Człowiek ma zapewnione wszystko, co potrzeba do pracy.

Bingo

Początek nie jest lekki jeżeli nie miało się doświadczenia. Każdy musi dać sobie trochę czasu na poznanie towaru i nabranie wprawy przy układaniu mi zajęło to 5 tygodni. I z każdym kolejnym tygodniem było lepiej . Teraz jadę już jak automat wiem gdzie , która paczkę na wózku położyć . No i co najważniejsze lepsza norma lepsze pieniądze . Nie rozumiem ludzi którzy płaczą ze trzeba biegać . Czy widział ktoś żeby akort wiązał się z brakiem pośpiechu. Jak pracujecie na taśmie to co godzinowa leci a zasuwać trzeba jak maszyna bo inaczej jesteś zasypany . Ja jestem mega zadowolony szczególnie ze ogromnym Plusem są ładne i dobrze wyposażone mieszkania . No i dojazd do pracy tez 1 € na dzień jest naprawdę spoko .

Xd

@Syldorf czy oferujecie kursy językowe dla pracowników ?

Byly
@Xd

Kursy? Jaka firma oferuje kursy jezykowe? Przeciez to nie praca w biurze tylko fizyczna na magazynie. Sprzet jest rownierz w j. polskim wiec jak chcesz sie uczyc to twoja prywatna sprawa po robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG