Syldorf GmbH & Co. KG

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Artur

Praca w 100% godna polecenia. Dobre pieniądze, dobre warunki - jedziesz na 2 tyg. pracować i masz 2 tyg. wolnego.

Killer
@Artur

co do zjazdów do Polski to można w tym temacie się dogadać

younh

Pracowalem z nimi dorywczo - wrazenia pozytywne. Firma pomogla w transporcie, zapewnila kwatery, pomogla z formalnosciami i na bierzaco wspierala. Bez zastrzezen , pieniadze zawsze byly na czas , tyle ile byc powinno

Wanda
@Olo

przemilczenie pytania ciekawi... swoją drogą w innym wątku pytałeś o doświadczenie. a co ze szkoleniami, jakie mogliby organizować? a kursy obecnie są jakieś dostępne?

Co ty mówisz ? Nie miałem nigdy podobnej sytuacji. Może podałeś zły numer konta

Mariusz Krzyśków Nowy wpis

???????????? ludzie firma trasport Wszysko Gra ,ps Żar Tropików:)

SpicyX

Praca nie jest skomplikowana, tak na prawdę po paru godzinach można już samemu chodzić i zbierać zamówienia - każdy to ogarnie. Na plus: mieszkanie, chociaż z drugiej strony jest ono oddalone o 30-40 minut jazdy, co w dwie strony czasami daje półtorej godziny w busie, który jest praktycznie za darmo - 1 euro dziennie. Jedna zmiana, zawsze od 7:00 do zazwyczaj 16, czasami 15 czasami 17, przez 6 dni w tygodniu. Norma - sporo zależy od zamówień. Jeśli będzie ci dawać cały dzień ciężkie ładunki typu mleko,mleko,mleko to oczywiście da się wyrobić, ale wrócisz jakbyś cały dzień pustaki przerzucał na budowie. Jeśli idziesz do toalety na dłużej niż 5 minut blokuje ci system i musisz iść do biura żeby odblokować. Pierwszy raz coś takiego widzę. Jeden chodzi przez drugiego, ludzie walczą o normę, o te 100-200 euro. Generalnie nie jest źle, ale są lepsze miejsca, tutaj wszystko nastawione na (usunięte przez administratora)

Ikka
@SpicyX

Jak wygląda praca ? Możesz opisać szczegóły,zależy mi żeby skupić się na pracy nie szukać osób do rozmów ,w sensie czy jak komisjonujesz na słuchawkach to nie ma możliwości rozmów z innymi ? Bo to to mi chodzi robisz swoje i nara .

Spicyx
@Ikka

Praca wygląda tak, że o 7:00 logujesz się do systemu przez słuchawki i robisz swoje. Kobiety są wysyłane na lżejsze rzeczy do średnio 10:00 gdzie zbiera się sałatki i wracają na dużą hale. Można zamienić parę słów z kimś, ale generalnie każdy w swoim świecie mleka i jogurtów. Dla kogoś kto pierwszy raz jedzie do Niemiec to może być dobra praca. Jest system niemiecki, polski, angielski także każdy sobie poradzi.

Marysia Nowy wpis
@Spicyx

Właśnie widzieliśmy z partnerem ze jest to praca dla kobiet i mężczyzn. Czyli dobrze rozumiem z tego, że jeśli razem byśmy tam pojechali to w trakcie (usunięte przez administratora) bylibyśmy raczej stale osobno na jakichś innych stanowiskach?

Ccc Nowy wpis
@Marysia

Pracowalibyście raczej na jednej zmianie.Ale specyfika (usunięte przez administratora) jest taka ,że za bardzo się nie widzicie.No oprócz przerw.

Nowy123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam, interesuje mnie jak wyglądają mieszkania ? Czy są to domki ? Czy jakieś apartamenty jednoosobowe ?

PR

Czyli jak tu odliczane są nadgodziny skoro nie ma się pewności co do tego kiedy tak naprawdę skończy się pracę? z ewidencja nie ma problemu i niczego nie ucinają? Upewniam się, bo po innych forach jak czytałem to miewali ludzie problemy. to właśnie byłaby moja pierwsza robota za granica. Co mi polecicie?

Były pracownik (13.02.2024)
@PR

Czas pracy jest odmierzany co do minuty przez system.

JX
@Były pracownik (13.02.2024)

Jaki konkretnie system? Teraz to też zastanawiam się w druga stronę, co jeśli komuś zabraknie godzin w systemie? Musiałby w innym okresie jakoś nadrabiać czy po prostu odlicza godziny?

Pracowałem na Eittingu i generalnie - w moim przypadku - oceniam to miejsce bardzo dobrze. Prawdę mówiąc największym minusem jest to, że nigdy tak naprawdę nie ma pewności o której się skończy pracę. Na oko mniej więcej można sobie to wyliczyć, ale bywało różnie - dzień do dnia niepodobny. Jeśli chodzi o współpracowników - da się przeżyć. Poznałem wiele fajnych osób, ale bywali też tacy, co nieźle zachodzili za skórę. Ludki "z biura" bardzo fajne osoby, co prawda jest garstka pracowników, którym magicznie łatwiej jest wyrobić wysoką premię niż reszcie, aczkolwiek jeśli ktoś przyjechał po to, żeby się odkuć, chce pracować i jest - że tak powiem - normalny, to na luzie wyciągnie 1500 euro netto już po odjęciu kosztów. Nie są to nie wiadomo jakie pieniądze (zwłaszcza jak na te rejony), ale nie oszukujmy się - praca mega prosta, język niewymagany, odwózka pod zakład i z powrotem. Dużym plusem są mieszkania jednoosobowe. Ogólnie - polecam. Może nie jako pracę na stałe (bo jednak fizycznie jest to ciężka robótka, a uwierzcie mi, że ten "tydzień wolnego" w systemie 3/1 często nie pozwalał wrócić do pełni sił), ale zawsze na chociażby etap przejściowy, czy pierwszą pracę w Niemczech :)

Celina

Możesz proszę wyjaśnić w czym rzecz? Mój partner będzie rozważał wyjazd po zimie a nie rozumiem jaki ma być wniosek z tego komentarza. Czy takie sytuacje jest tam komu zgłosić?

RZ

Czy ktoś z was jak jechał to może ogarniał sobie sam lokum? Teraz niedawno wpadała tu opinia odnośnie tego, że z kaucji dość często nawet gdy niby wszystko jest ok to komuś zabrali z 500 euro. Nie da rady jakoś taniej a przy tym godnie się ustawić jeśli o spanie chodzi? i co z praca? Jakie lokalizacje będą według was ok? co na przyszły rok będzie bankowo sprawdzone?

Doniu

Pracowałem tam i jeśli masz mocne nerwy możesz śmiało jechać i lubisz być dyrygowany przez Pewne osoby które nic nie znaczą są tylko tam dlatego że dobrze gałe pod stołem robią . Na koniec jak się zwalniasz to kara za materac . Kij od miotły i inne około 500 euro a jak jest odbiór pokoju przy tobie to wszytko jest ok jak tylko zjedziesz i czekasz na pieniądze dostajesz 500 euro mniej zastanawiając się dlaczego . Nie polecam osobiście za (usunięte przez administratora) w pracy i inne .

Czym w Syldorf GmbH & Co. KG zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Romeo

Oczywiście jest lepiej niż w Polsce,ale atmosfera jest kijowa,starzy pracownicy mają lepiej,1 to że robią długo,drugie ,mają układy w biurze,po 3 prosto w oczy cie (usunięte przez administratora)są lepsze prace tylko auto i język,ja byłem od 1 do ostatniego dnia w pracy bez L 4 bez na rzadanie ,a na koniec dostałem info ze uszkodzenie 400euro ,a odbiór pokoju był,I było że jest wszystko bardzo dobrze.a w pl nagle zonk

KB
@Romeo

Z jakim stażem pracy liczycie osobę jako „stary pracownik”? podkreślacie przy tym przywileje, czyli przychodzą one z czasem? Każdy ma szanse żeby się tak zadomowić? Po jakim czasie? I wtedy jakby się pracowało? Zarobki są identyczne?

@22

Widać że ktoś naprawdę chce zaszkodzić firmie. Po co takie smarowanie i oczernianie, co to da jezeli i tak to nie jest prawda . Nielepiej to zgłosić się bezpośrednio do biura i do osób, które mogą dać jakąkolwiek odpowiedź dlaczego i za co zostały ściągnięte pieniadze. Szkoda , że np. Firma nie może udostępnić na Goworku zdjęć zdewastowanych i(usunięte przez administratora) mieszkań, plus jeszcze podpisik kto to był . Moze dobrze byłoby coś takiego wprowadzić . Troszkę juz pracuje i widziałem co ludzie potrafią z hata zrobic. Chociaż czasami są i tacy , którzy dbają i odwala sobie mieszkanko . Nie jest im obojętne, że to firmowe to znaczy ze można zniszczyć i mieć (usunięte przez administratora). Szkoda że takich ludzie jest naprawdę mało . Niestety najgorsze jest to , że ludziska wypisują potem na stronie takie teksty i zrażają tych , którzy chcieliby pracować.

G

Mozecie byc pewni ze pani blondynka uczciwie wam nie zaplaci na pewno.Przyjedziecie i sie zrogo rozczarujecie .Niewyplacanie urlopu ,zarobki po 1100 euro ,ciagla rotacja pracowników ,praca nieraz powyzej 10 godzin ,bo zamowienia musza być wykonane teg samego dnia ,wyplaty 25 go nastepnego miesiaca itd.

Miko
@G

Wydaje mi się , ze ktoś znowu przesadza . Wymień proszę datę kiedy pracowaliśmy po 10 h bo naprawdę na Eittingu nie pamiętamy takich czasów . Zarobki zależą od systemu pracy w jakim się pracuje i przepracowanych godzin . Każde złożone podanie o urlop jest rozpatrzone i odpowiednio wypłacone . Jeżeli ktoś nabierze zaliczek a potem myśli ze nikt ich nie odciągnie to sam jest sobie winien . Ja z mojego punktu widzenie mogę tylko polecić . Jeżeli ktoś jest chętny niech przyjeżdża i sam się przekona .

@Miko

Chce wyjechać do tej firmy we wrześniu czy będą tan przyjmować ? Para kobieta i mężczyzna ?i na jaki numer trzeba dzwonić ?

@Miko

Tutaj mają tylko dobrze ,starzy pracownicy,I co chodzą do biura ,(usunięte przez administratora)oddawałem pokoj było ekstra git,teraz nagle jakieś uszkodzenia i 350euro za 3 tyg i 1 dzień wypłacone mi zostalo 957 euro ,I nie jednej osobie po zakończeniu,współpracy,zostały pobrane,pieniądze, tak ta firma działa,jak wyjedziesz i nie masz,jak się bronić,to cie oskubia.

Praca ok kasa na czas.ale jak ludzie przyjeżdżacie róbcie zdjęcia pokojów i filmiki .bo na koniec jak odejdziecie.moze być zdziwienie ,bo się okaże że jest potrącenie,nie wiadomo za co.jest wyzysk .są pikerzy są w porządku,ale jest paru takich ,co bez skrupułów donoszą, po pracy z aska piją piwka,Krogulec,(usunięte przez administratora)

Łukasz SPYRA

Pracowałem przez 5 lat i nigdy nie miałem problemu z szefostwem zawsze żeśmy się dogadywali w sprawie urlopu czy zjazdu do domu i mam zamiar wrócić napewno szefostwo nie będzie miało sprzeciwu że chcę wrócić byłem sumiennym pracownikiem będę zadowolony jak powiedzą przyjeżdżaj

SH
@Łukasz SPYRA

I co w takiej sytuacji? mam na myśli ten cały powrót. czy w tym momencie masz przywilej pierwszeństwa wobec pozostałych kandydatów? Często ludzie tu wracają? I skoro masz piec lat nabite to na takich samych warunków wracasz?

Ona

A jak z wypłatami przelewają wcześniej czy na ostatni dzień ?

On
@Ona

Czasami dwa, czasami jeden dzień wcześniej, ale zawsze na termin jak w umowie. Spotkałem się z gorszymi firmami, gdzie trzeba było się odgrażać żeby dostać swoje.

Ona
@On

A system wypłacania do 10 ?

@Ona

Dzien dobry, wyplaty sa robione do 15. dnia roboczego banku, zawsze w odstepie miesiecznym od ostatniej wyplaty. Wszystkie godziny, premie akordowe i inne dodatki sa obliczane od pierwszego do ostatniego przepracowanego dnia danego miesiaca, bez prowadzenia kont godzinowych.

Pawla
@Ona

Ja akurat obsuwy nie miałem nigdy, zazwyczaj dzień albo dwa przed terminem w umowie

Kamil
@Syldorf GmbH & Co. KG

Dzień dobry. Mógłbym prosić o nr.tel. złożyłem aplikację na europa jobs, jednak niewiem ile będę czekał ma kontakt a chciałbym zacząć pracę jak najszybciej :)

Adrian1
@Syldorf GmbH & Co. KG

Można prosić o numer telefonu?

Frosti
@Ona

zgodnie z terminem w umowie

Nikodem
@Ona

Wszystko ok. Zawsze na czas, nigdy nie miałem żadnych opóźnień. Sama praca w porządku i dobre premie, środowisko pracy mega.

@Ona

Ostatni dzień. DOSŁOWNIE ostatni dzień. Zazwyczaj dzień wypłaty wypada 21. I zawsze na ostatni moment. Nie zdarzyło mi się dostać wypłaty nawet 1 dzień wcześniej! To jest porażka

Kolo

Co to znowu za ściema . Wypłaty maja być przelewane przeważnie 21 każdego miesiąca , a dzisiaj jest 20-sty i pieniądze są już na koncie . Mało tego w sierpniu bylo święto wiec mieli prawo przesłać pieniądze jeszcze dzień później . Mało tego jak sa swieta firma zawsze robi wypłaty szybciej żeby ludzie mieli na czas kase na kontach . Niektórzy to naprawdę kłamią jak z nut żeby tylko obrzydzić innym wszystko . Dlatego niech najlepiej każdy przekona sie sam .

Dora
@Kolo

Faktycznie jest takie prawo, że jeden dzień później można jeśli jest święto po drodze? to gdzieś na umowie było spisane czy ogólnie tak jest? A co z resztą warunków pracy, jak je oceniasz w aktualnym okresie? Poprzednik pisał, że jedynie mieszkania to mocna strona

Opinia

Dzień dobry, czytam opinię , ale moje pytanie brzmi czy polecacie pracę w tej firmie ? Jeśli chodzi o warunki płacy, a przede wszystkim mieszkaniowe ? Wszystko ok czy spotkał ktoś niedogodności i podzieli się opinią , pozdrawiam.

@Opinia

Warunki mieszkaniowe to faktycznie mocna strona tej firmy. Ale i jedyna. Co do pracy.. średnia. Płaca jak za taką robotę też średnia. Jak na ten rejon. Żeby zarobic normalnie to faktycznie trzeba robić beż tygodnia zjazdowego bo tak to z tysiąc euro wyciągniesz. Ja robotę zmieniłem po drugiej wypłacie bo pierwsza tłumaczyłem tym, że miesiąc niepełny itp. Wiec jeśli chcesz żyć w miarę spokojnie, stabilnie i tak żeby kasy starczało na przeżycie to można jechać. Ale jeśli nastawiasz się żeby coś zarobic, odłożyć to raczej nie tu. Bo kokosów nie ma. A pracuje się od poniedzialku do soboty. To ja w poprzedniej pracy pracując od poniedzialku do piątku beż sobót wyciągałem 1400 euro.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Syldorf GmbH & Co. KG?

Mick

Dzień dobry, Oferta pracy na komisjonera w Landshut jest aktualna?

Nowy7810

Witam. Mam ofertę na wózki wysokiego składu. Pytanie. Warto wyjechać i ile godzin się pracuje oraz jakie pieniądze można zarobić. Pozdrawiam.

Elwira

Czy to jest odpowiedz do mojego pytania ? Czy pan prosi o kontakt do tej firmy ?

Elwira

Dzień dobry czy to jest odpowiedz do Mojego postu ? Czy pan wysłał aby firma do pana zadzwoniła ?

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 527, z czego 400 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG