Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Nowy7810

Witam. Mam ofertę na wózki wysokiego składu. Pytanie. Warto wyjechać i ile godzin się pracuje oraz jakie pieniądze można zarobić. Pozdrawiam.

Elwira

Czy to jest odpowiedz do mojego pytania ? Czy pan prosi o kontakt do tej firmy ?

Elwira

Dzień dobry czy to jest odpowiedz do Mojego postu ? Czy pan wysłał aby firma do pana zadzwoniła ?

Ola

Jak dostać się do pracy? Wysłałam zgłoszenie na Europa jobs, ale nie wiem jaki jest czas oczekiwania na telefon.

@Ola

Wszystko zależy od tego kogo szukają bo na pewno pewien czas zbierają zgłoszenia. Mi się pofarciło chyba bo odpowiedzieli po dwóch dniach.

@Kamil

a miałeś możliwość, żeby poznać jakiś poziom zapotrzebowania na dany okres? lub czy z samej rozmowy wynikało jakich cech zazwyczaj szukają? zastanawiam się co jest niezbędne, żeby chcieli wziąć kogoś w pełni pod uwagę.

Bilo

Mam pytanie. O co chodzi z tym że co 6 tygodni zjazd do Polski na jeden dzień. To jak wygląda sprawa z urlopami i nie można zjeżdżać raz w miesiącu????

Jestem
@Bilo

Chodzi o to, ze system 6/1 pozwala ci co 6 tyg. zjechac. na 1 tydz. do kraju, niezaleznie od urlopu ktory dodatkowo sie nalezy. W innych firmach musisz pracowac np. 3 miesiace i potem mozesz zjechac na jakis okres, gdzie indziej tylko jak sobie wezmiesz urlop. W Syldorfie masz stale zjazdy i dodatkowo jak. np. potrzebujesz na wakacje.

@Jestem

i te wakacje wtedy jak sie ustala? ile dni dadzą z rzędu max czy to już elastycznie omawiają akurat? i czy tutaj tak z ciekawości nie ma opcji na umówienie się na inny system? jeśli nie to z jakich ostatecznych przyczyn?

Kamyk90
@Bilo

To da się dogadać tak jak pasuje czy to 6-1 czy 4-2 czy 5-1.

Maiki
@Kamyk90

Mam takie pytanie czy przy różnych systemach pracy to zarobki są takie same ?

Anker

Warunki są w porządku, można dobrze zarobić, popracować w miłej atmosferze, miejsce przyjazne młodym osobom.

Kamyk90

Firma jest bardzo zorganizowana. Szybko odpowiadają na zgłoszenia.

Biały
@Kamyk90

U mnie podobnie, nie czekałem długo na odpowiedz. Robię już kolejny miesiąc i powiem szczerze, że na ten moment to jest tak jak miało być. Żadnych problemów nie ma czy to miejscu czy z rozliczeniem.

Solo

Jeśli tylko się chce to można się dużo nauczyć, bo szanse do rozwoju są spore. Podszkoliłem się znacznie. Co do samych warunków na miejscu naprawdę dobrze.

Eloelo
@Solo

A może Pan doprecyzować w jakim zakresie się Pan podszkolil? Pracuje tu jakiś czas, ale niestety nie słyszałem o możliwościach rozwoju czy awansu, więc nie bardzo rozumiem co ma Pan na myśli.

guziec
@Eloelo

podszkolic się mozna w donoszeniu na innych i na tyraniu swojego zdrowia, niczego innego sie nie nauczysz tu

Breyki
@Eloelo

Ja przychodziłem świeżo po kursie, więc dzięki pracy i przepracowanych godzinach na wozku podniosłem swoje umiejętności co nawet teraz w innej firmie mi się przydało.

@guziec

ten pierwszy wariant z jakich przyczyn miałby występować? nie jest to chyba konieczne, żeby móc się zatrudnić i normalnie pracować? wskazujesz na jakieś problemy ze zdrowiem? w jakim kontekście może zostać ono naruszone? jakie okoliczności?

Breyki

Robiłem kawałek czasu i moim zdaniem jest dobrze. Umowa normalna, bez jakichś kombinacji.

Artur

Praca w 100% godna polecenia. Dobre pieniądze, dobre warunki - jedziesz na 2 tyg. pracować i masz 2 tyg. wolnego.

Były1980
@Artur

Skoro jest tak dobrze to dlaczego nie ma tam stałej ekipy? Nikt długo tam nie wytrzymał! A kasa? Nie wiem czy można to nazwać kasą! Dla mnie tragedia, na szczęście mam to już za sobą. Nigdy więcej!

Obecny pracownik
@Były1980

Trochę mijasz się z prawdą, są ludzie którzy pracują tutaj po 7 lat. Owszem, jest sporo odchodzacych ale przeważnie tacy którzy sądzili że przyjechali na magazyn do UK, czyli zarobić a się nie narobić.

Mich
@Artur

Artur, A możesz coś powiedzieć o zarobkach?

Marcin C
@Artur

I jeszcze pewnie zarobisz (usunięte przez administratora)€ :) O ile się orientuję to systemu 2/2 już dawno nie ma, a Ci, którzy z takiego systemu korzystają to starzy pracownicy.

Whiter
@Artur

Tak, zgadzam się, to dobra opcja.

True
@Artur

Moze i na poczatku firma sprawia dobre wrazenie i komunikacja jest ok ale po przyjezdzie realia sa zupelnie inne. Mam tu w szczegolnosci na mysli(usunięte przez administratora). Takiego (usunięte przez administratora) w magazynie z zywnoscia w zyciu nie widzialem. Komisjonerzy (zbieracze zamowien) doslownie (usunięte przez administratora) (pracuja na akord), oczywiscie panuje tam (usunięte przez administratora) i brygadzisci Polaczki dbaja o swoich i przypisuja im te wygodniejsze zamowienia, nowi sa w (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

@Artur

A czy zamiast mieć 2tyg. wolnego to możesz pracować ?

@Marcin

Dzien dobry, mozna pracowac w systemie pelnym caly miesiac, mozna rowniez pracowac w systemie np. 6/1 co oznacza 6 tyg. pracy i 1 tydz. wolnego w Polsce, analogicznie jest rowniez system 3/1, wiec 3 tyg. pracy i wolny tydzien w Polsce. Pracownik sam decyduje w jakim systemie chce pracowac.

Knook

Zgadzam się. Opcja 2-2 jest ok

Mikor

Opcja 2 tyg praca i 2 tyg wolnego mi pasuje

@Artur

System 3-1 lub 4-2 wchodzi w grę?

Lipos

Ja pracuje 3-1 i jest ok

True
@Artur

Kłamstwo goni kłamstwo. Moderatorem jest pracownik Syldorfowej. Kasuje niewygodne komentarze i przypina te dobre, de facto sprzed kilku lat

@Artur

No ogólnie system pracy jest naprawdę ok. Nie można narzekać bo warunki współpracy są jasne i klarowne.

Aleksander
@Kamil

Sporo tu osób, które nie podzielają Twojego optymizmu. Jak z proporcją płaca do obowiązków? Jaka jest stawka na czysto, bez opłat? Pisano tu o zarobku w wysokości 1100 euro na rękę. Jak wyglądają warunki zakwaterowania? Co z opiniami o faworyzowaniu wybranych osób, oraz z problemem popsutych rolek, które utrudniają pracę i nikogo to nie obchodzi?

Selavi
@Obecny pracownik

Co za bzdury!!! Tam kolesiostwo gra pierwsze skrzypce. 3/4 wykolejeńców życiowych. Ludzie w czasie pracy pod wplywem alkoholu i innych używek. Spoko wszystko jest dla ludzi ale podczas pracy?! Ale tam rękę myje ręka. Nigdy więcej takich męczarni przez tą firmę

aditer
@True

haha bo sie usmieje, a moze gowork nalezy do Syldorf? Jakim moderatorem jest pracownik syldorfki, bredzisz albo jestes nacpany, idz sie wyspac.

pakko
@Artur

no to akurat dobrze że nie trzeba jechać np na 5 miesięcy tylko można jechać 2-2 czy 3-1 czy 4-2, można się w tym temacie dogadac

Matti
@Artur

Zgadza się, można się dogadać w kwestii tygodni pracy i wolnego

prawdziwa opinia

@Syldorf GmbH & Co. KG

wiecie Panstwo nie mijajcie sie z realiami prosze powiedziec jak placicie za nadgodziny ?

Bartosz

Również polecam, zero zastrzeżeń

Biały
@Artur

Tutaj się zgodzę bo opcja pracy na konkretny czas jest ok.

Grigo

ja polecam 4-2, też fajna opcja

Vako
@Artur

Można to jakoś ustawić jak się chce. Niekoniecznie 2 praca i 2 wolne. Da się to ustalić jak tam komu bedzie pasowac.

Bojkos
@Artur

a to już kwestia jak to się ustali, nie musi być akurat tak układ

tymek
@Artur

no ale tez nie ma jakiegos przymusu do takiego ukladu wiec to tez jak ktos nie chce to nie trzeba

Grego
@Artur

Za to duży plus. Można to jakoś ustalić. Wcześniej co robiłem przez inną firmę to zjazdy aby co 4 miechy były, tutaj nie ma takich sytuacji na szczęście.

@Artur

Ta, ja zjeżdżam co miesiąc ale różnie robia

Prawda

Wszystko w biegu

Jaca
@Artur

Ale można indywidualnie ustalić?

Pawka
@Artur

No to już zależy jak się dogadasz, ale można to ustalić

Bartek
@Jaca

Tak, możesz to ustawić indywidualnie.

Mataa
@Artur

Ja wolałem 4-2 i nie było z tym problemu.

ja 4 tyg pracy i 2 tyg. wolnego wybrałem, to lepsza opcja według mnie

Killer
@Artur

co do zjazdów do Polski to można w tym temacie się dogadać

WaEdiwer

Z tych firm co robiłem to tutaj jest najlepiej. Jasne warunki współpracy. Nie ma sytuacji że na miejscu jakieś niespodzianki.

Zaciekawiony

Witam jak długo po ustaniu zatrudnienia czeka się na wydanie świadectwa pracy oraz na paski wypłat?

Patryk

Polecam, dobre warunki pracy. Kasa w porządku.

Rogerio

Jadę do pracy na wozki 6na tydzień jaka wyplata na stawce 15 euro ??za 180 godzin

younh

Pracowalem z nimi dorywczo - wrazenia pozytywne. Firma pomogla w transporcie, zapewnila kwatery, pomogla z formalnosciami i na bierzaco wspierala. Bez zastrzezen , pieniadze zawsze byly na czas , tyle ile byc powinno

Anonimek
@younh

Zgadzam się, też nie mam żadnych zastrzeżen do co personelu :)

Przemo
@younh

Cześć mówi tam ktoś po polsku w firmie syldorf

Kazik84
@younh

Pracę oceniam spoko. Kasa również. Zero uwag.

Sztaber
@younh

U mnie podobnie, wszystko ok. Dopilnowali wszystkich szczegółów.

Popieram, jest ok

@younh

tak i to jest dla ciebie jedyna opcja

róża
@younh

podpinam się pod tym, dla mnie wszystko fajnie, wspolpraca bez zastrzezen

Kanu
@younh

Zgadza się. Pomagają z formalnościami i w razie problemów można się zgłosić bo wszystko ogarniają bardzo szybko.

Dennis
@younh

Zgadzam się, firma daje radę i jest dobrze. Nie ma co się męczyć w Polsce jak jest dobra opcja pracy za granica.

Artek
@younh

płatności na czas, dobre warunki mieszkaniowe, można polecić

Xabi
@younh

Pracę ogarniają dobrą, do tego pewna umowa

@Xabi

Skoro pewna to jaka tak właściwie? Jakie warunki są?

Łukasz
@younh

Ja robię kolejny miesiąc i jest ok.

Daniel
@younh

I na krócej i na dłużej dobra opcja

Olo
@younh

Na miejscu można liczyć na jakieś wsparcie pracownika/koordynatora?

@Olo

przemilczenie pytania ciekawi... swoją drogą w innym wątku pytałeś o doświadczenie. a co ze szkoleniami, jakie mogliby organizować? a kursy obecnie są jakieś dostępne?

Nikodem

Pracuję ponad rok i w mojej ocenie firma bardzo godna polecenia, każdy kto planuje pracę za granicą - to będzie dobry wybór.

Patryk

Pracowałem i było ok. Syldorf trzyma się umowy i to, na co człowiek się umawia, jest na miejscu. Ludzie też tacy, z którymi dało się bez problemu dogadać.

Ok

Jak na razie współpraca układa się bardzo dobrze. Płacą normalnie, obsuwy z płatnościami nie ma.

Współpraca z firmą Syldorf przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Polecam

Mataa

Spoko jest. Robiłem na wózku widłowym i nie było źle. Normalna umowa, warunki moim zdaniem fair.

Olo
@Mataa

Potrzebne doświadczenia oprócz uprawnień? Bo dopiero wyrabiam i kminie czy się uda.

Lewy

Jak oceniacie Syldorf? Jak z umową? Kasa w porządku?

Pawel
@Lewy

U mnie się sprawdzili, dobra kasa i normalna umowa. Moim zdaniem jest całkiem w porządku. Wiadomo każdy może mieć różne oczekiwania ale narzekać nie mogę.

POLSKA DO BOJU!
@Lewy

Ja jestem zadowolony. Moim zdaniem na umowę i na kasę nie ma co narzekać.

Marco
@Lewy

Rzeczowi, odpowiadają na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśniają zasady współpracy. Polecam

biały
@Lewy

Kto pracuje ten wie jak jest. Mi pasuje i polecam. Kasa i umowa ok

Radek
@biały

Oferty gdzie można znaleźć? Gdzie najlepiej szukać?

Maciek
@Radek

Internet. W różnych serwisach jest info kogo szukają.

Bakis
@Lewy

Moim zdaniem ok, to co w umowie to się zgadza z ofertą no i dostajesz ta kasę

Sylwia
@biały

Rozumiem, że macie umowę o pracę. Na jak długo? Może na czas nieokreślony? :) I czy na samym początku podczas okresu próbnego też była UoP? Czy zleceniówka?

Fafi
@Sylwia

Niemiecka umowa o pracę za marne pieniądze,jedyny plus to dobre mieszkania za spoko kasę Na początku zarobisz 1200e po odtrąceniu mieszkania co przy obecnych czasach jest niczym

Serio ?
@POLSKA DO BOJU!

Cały dzień jesteś w pracy bo zaczynasz o 11 to wyjazd masz o 10, kończysz tak 20 do 22 i zarobisz jakieś 1000 euro. Ani życia ani pieniędzy.

Ximm
@Lewy

Pracuję już kawałek i ogólnie jest dobrze. Umowa niemiecka i moim zdaniem jest tutaj lepiej niż bujać się w Polsce i pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze. Jak coś lepszego się trafi to rozważę zmianę ale na razie mi odpowiada tak jak jest.

Józek
@Lewy

Jestem bardzo zadowolony. Jasne, dobre warunki i ciekawy system pracy. Ale warto iść do nich pogadać i zapytać o wszystko co Cię nurtuje. Kasa super.

Joel
@Lewy

Praca w porządku. Raczej nie ma powodów do narzekania. Pensja zgodnie z umową, zakwaterowanie, atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 582.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG