Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Jaca

Jak z umową? Jak z kasą? Ludzie na miejscu ok?

Daniel
@Jaca

Robiłem trochę i było ok. Umowa niemiecka, ale na normalnych warunkach. Kasa dobra. Co do ludzi to akurat ekipa była dobra.

dritter
@Jaca

ogolnie co do umowy to trzymaja sie tego co w niej jest, kasa jest placona w terminie, co do ludzi no to też zależy jakie sią ma podejscie, ja akurat przyjaciol na sile nie szukam, ale dogadujemy sie i problemow nie ma

Józek
@Jaca

Umowa solidna i nie trzeba się o żadne kruczki martwić, kasa zależy od stanowiska ale na pewno o wiele lepsza niż w PL.

Edward

Polecam wszystkim zastanawiającym sie nad współpraca , wybralem prace z syldorfem 2 tyg pracy i 2 tyg wolnego i bardzo mi to odpowiada . Kasa jest tego warta

Anglik
@Edward

Też pracowałem w tym systemie i naprawdę fajną kasę można wyciągnąć.

Olek
@Edward

Potwierdzam, dzięki temu można zobaczyć się z rodziną czy zwyczajnie solidnie wypocząć. Dobrze jest

Rafix

Dobre oferty, dobre pieniądze i warunki. Syldorf wykazało się skutecznoscią i mega pomogli mi w momencie kryzysu. Nigdzie nie mogłem znaleźć pracy, a jednak. Polecam!

Bartek

Myślę że można polecić, bo dobre zarobki i warunki, które są w porządku

Rafal

Nie mam zarzutów. Caly wyjazd do pracy zorganizowany wzorowo . Praca mi odpowiadała także to na plus. Pieniądz godny.

Gutek

Dobra organizacja czasu i miejsca pracy to atut tego miejsca, dlatego nowi bardzo szybko się tutaj odnajdują. Sam byłem w takiej sytuacji i wiem ile ta firma pomogła.

Fafi
@Gutek

Haha co masz na myśli mówiąc dobra organizacja czasu ???? nowi się tak skwetnie odnajdują,że ciągle szukają pracowników ????

piotr
@Gutek

Dobrze to im się z nosa wysypuje. Wszyscy nawąchani czy to komisjoner czy wózkowy. Strach tam pracować... 0 bhp

Jacek

Współprace z syldorfem od samego początku oceniam na plus. Pomoc i zaangażowanie w 100%. Polecam

Dzień dobry, Czy w tej chwili są przyjęcia na komplementowanie zamówień ?

Pawka

Dobra praca, jasne warunki współpracy.

Pawka

Leci kolejny miesiąc jak robię i warunki według mnie są dobre. Trzymają się umowy i to według mnie najważniejsze.

Ximm

Dobra firma do współpracy.

Norbert

Firma dopilnowuje wszystkich kwestii związanych z pracą i dodatkowo pomaga z wszystkimi niezbędnymi formalnościami.

???
@Norbert

Od tego są jak (usunięte przez administratora) od srania

Ciekawy

Dzień dobry Ile wózkowy jest w stanie zarobić w pełny miesiąc?

Rasiek
@Ciekawy

Zależy od oferty, ale ogólnie na wózki dobre oferty mają.

@Ciekawy

1300. Tyle co nigdzie

Eitting rewe

Nie ma tam co pracowac ,zarobki mierne jak to u polaka zagranica, praca do zaje....nia,a na magazynie pelno polako niemcow volksdeutschow ze slaska.

@Eitting rewe

(usunięte przez administratora) wyzysk i (usunięte przez administratora)

Patryk

Dobra kasa, jasne warunki współpracy. Na wózku widłowym robię i jest ok

Serio ?
@Patryk

Tak mało jak tu to jeszcze w żadnej firmie nie zarobiłem

Łukasz

Dobra firma, zwłaszcza na początek. Jak ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia, to na pewno może je tam zdobyć.

Kostek

Oby więcej takich firm - zero problemów jeśli chodzi o współpracę!

Grego

Mi tam pasuje. Trzeba robić swoje i tyle.

zotti

Mi pracuje się dobrze. Normalnie można się w każdej kwestii dogadać. Bez jakichś awantur i problemów.

Bakis

No jak na razie jest ok. Pewna kasa, jasne warunki, zjazdy do Polski regularne, jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 582.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG