Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

tymek

praca na wozku widlowym ok, umowa o prace, normalne wymagania byly bo rok doswiadczenia minimum, uprawnienia wiadomo, co do zjazdoow do Polski to zjezdzam na tydzień co szesc tygodni

Marco

Zero problemów jeśli chodzi o pieniądze, na miejscu też wszystko zgodnie z ofertą.

Radek
@Marco

A oferta gdzie znaleziona? Daj znać jesli mozesz bo myślę jechać.

Maciek
@Radek

Wpisz w Google "Syldorf oferty pracy" i znajdziesz. Z tego co widzę teraz mają ofertę m.in. na wózek i na budowę.

POLSKA DO BOJU!

Wszystko załatwione bardzo szybko, konkretnie. To mi się podoba.

Kannu

Mi robota pasuje. Firma jest fair wobec mnie i to mi pasuje, bo wcześniej z inna współpracowałem i było słabo. Tutaj, to co obiecali, to mam.

Lewy
@Kannu

Ale ta kasa jest ok? Opłaca się?

Pawel
@Lewy

Prawda jest taka że jedni będą chwalić a inni płakać. Dogadujesz się na konkretną kasę i albo akceptujesz albo nie, prosta sprawa.

bybyły
@Pawel

ale jednak wiekszosc bedzie płakac...polecam sobie po zakończonej pracy zobaczyc rozliczenie ostatnie czy dostałes jakiekolwiek pieniądze za urlop.zabawie sie we wrózke i spróbuje przewidziec ile tam przepracujesz .przyjedziesz w połowie miesiąca .dostaniesz pierwsdza wypłate za niepełny mieisac ,pomyslisz sobie popracuje cały miesiac i wtedy zobacze .po nastepnej wypłacie napiszesz wypowiedzenie , a ostatnia wypłata przyjdzie bez 250 euro za dwa mieisiące urlopu .Napiszesz tutaj na forum komenatrz ze zarobki słabe ,zaraz ci pracownicy biura napisza 10 komenatrzy ze zapomniałes napisac ile zaliczki wziałes ...........

Były pracowni

Nie polecam tej firmy . Przez telefon pięknie ładnie komentarze też wystawia ktoś od nich zarobki za cały miesiąc 1000 euro to jakiej jaja w Polsce zarabiałem więcej .

JajA

Ta firmach to sciema ,tak jak sciemą jest to forum.Już chyba nigdzie nie zarobi sie tak mało jak u Pani Beaty w Syldorfie.Jedyne co trzyma tych ludzi tam to system pracy który po przepracowanych 3 tygodniach ,pozawala jechac do Polski na tydzień.Jak ktos ma rodzinę to moze jechać do Polski raz w miesiącu .Zlecenia dla faworytów biura.Wiekszosc na wspomagaczach.REWE mialo problem zeby ten dzial obsadzic ,nawet za zarobki ponad 2000 euro w tym zimnie i taka ciezka wiec wynajelo to firmie Syldorf.A po za tym jak ktos byl zagranica to wie ze podstawa zasada nie pracuj dla szefa Polaka.

Rewe

Przejrzalem troche to forum ,poswiecilem 30 minut i musze powiedziec ze to jest dosc czeste ze firmy zasypuja czesto falszywymi komentarzami swoje profile,ale tak jak tu to jeszcze nie widzialem.80% komentarzy tutaj jest pisanych na jedno kopyto ,bez zadnych konkretow szczegolow.Fajna praca ,pieniadze na czas ,polecam,przyjazd do firmy okazal sie strzalem w dzisiatke,duzo dobrego o nich slyszalem itd.itp.Propaganda ,1000 €na miesiac i to jeszcze w najbogatszym landzie gdzie zarobki sa najwyzsze w niemczech.

Nie polecam tej pracy .Ciezka nawet jak na komisjonowanie ,na dodatek w zimnie .Zarobki slabe ok 1000 euro za pelny miesiac ,malo gdzie zarobi sie mniej .Chcesz wiecej musisz miec zlecenia dobre a te nie sa przypadkowo rozdzielane.Trzeba miec przychylnosc biura .Jakis kretynski system 3na1 i podpisywanie jakis kartek ze blad zrobiles ...Mieszkanie bardzo dobre ,ale tez dojazdy zajnmuja caly dzien .Ogolnie duzo ludzi t pracuje i nie narzeka,ale dla mnie zdecydowanie nie .Te komentarze tutaj w wiekszosci nie sa zbytvwiarygodne.

Crabb

Polecam się do nich zgłosić. Naprawdę solidna firma i pomagają ze wszystkim. Oby więcej takich firm.

Robiso

Robota ogarnięta i poukładana na czas elegancko. Pieniądze na czas i godziny też normalne. Jeśli ktoś planuje próbować się zatrudnić to ze swojej strony polecam

Wojtas

Polecam. Fajny system pracy, dobra kasa i pomoc w razie wątpliwości czy pytań.

Tommy

Wiadomo, że na początku ciężko jest wszędzie, ale po wdrążeniu się jest okej.

Bojkos

Nie ma też pisać ochów i achów specjalnych ale działają jak na porządną firmę przystało.

Vako

Kto pracuje ten wie jak jest. Pełno trolli którzy cisną po firmie, a chyba lepiej samemu się dowiedzieć. Każdy zgodził się na określone warunki. Ja jestem zadowolony i trzymam się roboty tutaj.

Guru
@Vako

Pełno troli, to się zgadza ale takich, co to wychwalają ten kierat. Chyba jesteś jednym z nich.

Granek

Wiadomo różnie wychodzi z kontraktami, ale tutaj jest naprawdę dobrze. Pieniądze dużo lepsze niż w Polsce.

Boro

Jest ok, kasa się zgadza, ludzie też ok

Eitting rewe

(usunięte przez administratora) eitting tam normalnej osoby nie ma jednej!!!!A praca tez nie szałowa,zarobic tam.za wiele to sie nie da i po co ten system 3na 1?Nie kazdy chce raz w miesiacu do polski przyjezdzac .Po co siedzuec tydzien bezczynnie w domu?

Jeszcze\pracownik

Nikomu nie polecam pracy prze Syldorf,projekt w Landshut,najgorsza agencja w jakiej przyszlo mi pracowac,pensja to jałmużna,tam dobrze mają tylko (usunięte przez administratora) i znajomi Polaczków z biura,reszta dostaje ochłapy.

Niezadowolony człowiek

Te 4,5 gwiazdki jest tylko i wyłącznie dzięki ogromnej aktywności tych pseudo zadowolonych pracowników. Na każdy negujący wpis zaraz się skrzykują i wpisują kilka pochwalnych, nieprawdziwych komentarzy. Nie dajcie się nabierać.

darek

praca jak praca atmosfera -kto wiecej doniesie do szefowej teresy (mowie o eiting )kobita sie stara ale jest tylko czlowiekiem za duze zaufanie poklada w ordynarnych donosicielach za malo weryfikuje osobiscie pozyskane informacje

Teresa
@darek

Adam , niestety jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził. Moja praca nie polega na weryfikowaniu informacji tylko prowadzeniu magazyniu. Do moich obowiązków należy , wysłuchać każdego pracownika bez względu na to co ma do powiedzenia . Nie jestem tez wstanie wpłynąć na wszystkie relacje występujące między pracownikami . Na to macie wpływ tylko i wyłącznie wy sami. Jak to się fajnie mowi lepiej czasami ugryźć się w język i nie spowiadać się wszystkim ze wszystkiego. Pozdrawiam i życzę powodzenia .

@Teresa

jesli jestem uczciwym czlowiekiem nie musze sie szczypac w jezyk i pamietaj ze zazwyczaj donosza ci ktorzy nie dadza sobie rady w innym miejscu to raz, dwa zazwyczaj takie (usunięte przez administratora) eliminuja ,,konkurecje ,,waszymi rekoma zastaow sie nad tym zanim dasz wiare niesprawdzonym donosom

Teresa
@darek

Jeżeli jesteś uczciwym pracownikiem to zapraszam po moim wolnym na rozmowę.Skoro pracujesz , to nic ci nie da wypisywanie na forum. W ten sposób twój problem nie zostanie rozwiązany . Kto niby ma go rozwiać ? Z tego co pamietam , a pamięć mam raczej dobra . Moje słowa były dla ciebie tylko ostrzeżeniem żebyś uważał . Widocznie coś w tym jest skoro aż tak boli.

@Teresa

nic mnie nie boli i nie insynuuj mi tu jakis kosmicznych teorii i to co napisalem wczesniej weryfikuj donosy !

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG